Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Mega Bloks na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Mega Bloks nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Mega Bloks – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
MEGA BLOKS Kocky v plastovom vreci, 60 dielov MEGA BLOKS Mega - Kocky v plastovom vreci, 60 dielov
MEGA BLOKS Kocky v plastovom vreci, 60 dielov

Kreativita detí so 60 stavebnými kockami nepozná hraníc. Vďaka tomuto skvelému setu farebných kociek budú vaši najmenší nadšene stavať, vŕšiť kocky na seba a preskúmavať nekonečné možnosti, ako ich zostaviť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MEGA BLOKS Pracovňa malého staviteľa MEGA BLOKS Mega - Kocky v plastovom vreci, 60 dielov
MEGA BLOKS Pracovňa malého staviteľa

Stavaj si na svojich cestách a pri tom sa uč farby a čísla! Vydaj sa na dobrodružnú cestu naprieč rušným centrom mesta, ktoré zostavíš na prenosnom stolčeku! Stavebné kocky stavaj na seba priamo na stolčeku Vytvor benzínovú pumpu, trhovisko aj semafory.

môžete mať 23.04

Partner: MALL
MEGA BLOKS Mega - Kocky v plastovom vreci, 60 dielov MEGA BLOKS Mega - Kocky v plastovom vreci, 60 dielov
MEGA BLOKS Mega - Kocky v plastovom vreci, 60 dielov

Kocky pre deti od jedného roka uložené v igelitovej taške. Kocky sa skladajú jedna do druhej a možno ich ľubovoľne kombinovať, čo u detí podporuje tvorivosť a zároveň cvičí motoriku ich ručičiek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MARIOINEX Vafle mini bloky 500 ks MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Zberateľský Aston Martin Vulcan HMY97
MARIOINEX Vafle mini bloky 500 ks

Sada blokov Mini Waffle pozostávajúca z 500 prvkov.Hračka je vhodná pre deti od 2 rokov a rozvíja veľa zručností – napr. psychomotorické zručnosti, priestorová predstavivosť a pamäť.Bloky sú veľmi flexibilné, tiché a bezpečné na hranie.Vysoko kvalitný produkt, ktorý je dokonalým nástrojom na učenie

môžete mať 29.04 - 02.05

Partner: sarcia_eu
MEGA BLOKS Poriadne veľké vrece kociek - Modrý (150) HHM96 MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Zberateľský Aston Martin Vulcan HMY97
MEGA BLOKS Poriadne veľké vrece kociek - Modrý (150) HHM96

Rozvíjajte fantáziu svojho malého staviteľa s Mega Bloks Veľkým vrecom kociek – ružový, v ktorom nájdete 80 veľkých farebných kociek. Tieto kocky, ktoré sú ideálne pre malé ručičky, sa dajú ľahko uchopiť a jednoducho skladať na seba, čo pomáha rozvíjať jemnú motoriku, kreativitu a predstavivosť.

môžete mať 23.04

Partner: MALL
MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Zberateľský Aston Martin Vulcan HMY97 MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Zberateľský Aston Martin Vulcan HMY97
MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Zberateľský Aston Martin Vulcan HMY97

Tento ikonický Aston Martin Vulcan je krásnym zberateľským kúskom do každej zbierky. Vozidlo má luxusné prvky, ako je detailný interiér, otváracie dvere a kapota, nastaviteľné závodné koleso a ďalšie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MEGA BLOKS Hudobný vláčik s písmenkami FWK22 MEGA BLOKS Malé autíčka - Freddy požiarne autíčko CND62
MEGA BLOKS Hudobný vláčik s písmenkami FWK22

Hudobný vláčik s písmenkami už čaká! Jednoducho spojte všetky tri vagóniky, naložte na ne kocky s písmenkami a len tak si precvičujte abecedu, alebo skladajte celé slová. Vláčik dokonca vydáva zvuky ako skutočný vlak.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MEGA BLOKS Hravá stonožka HKN44 MEGA BLOKS Malé autíčka - Freddy požiarne autíčko CND62
MEGA BLOKS Hravá stonožka HKN44

Malé deti môžu stavať a spoznávať svoje zmysly so stavebnicou Mega Bloks Hravou stonožkou a 40 veľkými stavebnými kockami so zmyslovými prvkami. Deti si postavia si húsenicu s pohybom, retiazkovými kockami a ťahacím povrázkom v prednej časti, ktorý ju rozpohybuje a rozhojdá.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MEGA BLOKS Malé autíčka - Freddy požiarne autíčko CND62 MEGA BLOKS Malé autíčka - Freddy požiarne autíčko CND62
MEGA BLOKS Malé autíčka - Freddy požiarne autíčko CND62

Vaše batoľa sa môže vyšantiť pri hre s Freddy – požiarnym autíčkom, keď posadí svojho vodiča Block Buddie do požiarneho vozidla a vyrazí do práce. Váš malý staviteľ môže pripraviť scénu hry použitím veľkých kociek. Naštartujte motory, je čas stavať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Color Reveal Trénuj a staraj sa o miláčikov HNP89 MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Color Reveal Trénuj a staraj sa o miláčikov HNP89
MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Color Reveal Trénuj a staraj sa o miláčikov HNP89

Stavebnice MEGA™ Construx Barbie® Color Reveal™ trénuj a staraj sa o miláčikov prinášajú pri rozbaľovaní zážitok plný prekvapení. Vzhľad každej mikrobábiky je čarovným tajomstvom, ktoré čaká na odhalenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Color Výlet HKF90 MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Color Reveal Trénuj a staraj sa o miláčikov HNP89
MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Color Výlet HKF90

Stavebnica MEGA Construx Barbie Color Reveal Výlet na piknik v kabriolete prináša dokonalý zážitok z rozbaľovania plného prekvapenia! Vzhľad každej mikrobábiky je kúzelným tajomstvom, ktoré čaká na odhalenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Dom snov HPH26 MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Color Reveal Trénuj a staraj sa o miláčikov HNP89
MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Dom snov HPH26

Strávte deň s Barbie a Kenom v replike ikonického DreamHouse. Tento dom obsahuje skvelé detaily vrátane točitého schodiska a bazéna so šmykľavkou. Postavte si 3-poschodový dom s kuchyňou, barom, spálňou, kúpeľmi a ďalšími.

môžete mať 23.04

Partner: MALL