MEGA BLOKS Korytnačky Ninja Michelangelo's NYC Pizzeria-81%
31,06 €

5,80 €

Akcia

Když se Michelangelo právě neukrývá v kanalizaci, najdeme ho v Antoniově pizzerii, která se stala jeho druhým domovem. Když ale Mouseři objeví jeho úkryt, je čas na akci! Sklouznutím po provaze se Mikey dostane pomocí Turtle Power k vodárenské věži na střeše pizzerie. Vytažením akčního dílu se dá vodárenská věž převrátit, aby se vylila na Mousery.


MEGA BLOKS Mimoňovia Moto mánia
16,90 €

14,54 €

Novinka

Pridaj sa k Mimoňom a roztoč to na motorke. V sete na teba čaká trio Mimoňov, s ktorými sa môžeš rozbehnúť v ústrety novým dobrodružstvám. Každý z Mimoňov má vymeniteľné diely vrátane montérok, okuliarov, rúk a nôh, vďaka ktorým môžeš kombinovať a vylaďovať oblečenie a doplnky.


MEGA BLOKS Mimoňovia Zmrzlinársky vozík-16%
11,78 €

9,80 €

Akcia

Postav zmrzlinový vozík, pusť zmrzlinársku pesničku z ampliónov na streche a vydaj sa spoločne s Mimoňom na prechádzku plnú sladkých dobrôt! Sada obsahuje množstvo doplnkov a príslušenstva pre maximálnu zábavu.


MEGA BLOKS Mimoňovia Zmrzlinárske auto-40%
39,66 €

23,50 €

Akcia

Mimoni kričia, keď sa na scéne objaví ich obľúbená sladkosť. Je to ale pasca! Zostav zmrzlinárske vozidlo z radu Mega Bloks Ja zloduch a pripomeň si tieto Mimoň šibalstvá! Nalákaj Mimoňov ku zmrzlinárskemu vozidlu pomocou zmrzlinárskej pesničky. Chňapni jedného po druhom a šup s nimi do auta.


MEGA BLOKS Mega Construx Mimoňové - Gruova ponorka-35%
23,77 €

15,30 €

Akcia

Ponor sa s Mimonmi do misie s touto hlbokomorskou ponorkou! Zober svoju odvahu a vydaj sa spoločne s Mimonmi na podmorský prieskum! Postav mimoňskú ponorku. Umiestni do kabíny jedného z Mimoňov v neopréne, zatiaľ čo druhý bude riadiť ponorku zvonku vďaka vzduchovej technike.


MEGA BLOKS Mimoňovia Výcvikové centrum ninja
16,90 €

14,54 €

Novinka

Postav mimoňové výcvikové centrum pre ninju a priprav sa na poriadny tréning. V sete na teba čaká trio Mimoňov. Každý z nich má vymeniteľné diely vrátane montérok, okuliarov, rúk a nôh, vďaka ktorým môžeš kombinovať a vylaďovať' oblečenie a doplnky.


MEGA BLOKS Mega Construx Vibrant stredný box kociek
11,07 €

Posledný kus za túto cenu!

Popustite uzdu fantázii so stavebnicou MEGA CONSTRUX Vibrant. Variabilná stavebnica pre deti od piatich rokov umožňuje najrôznejšie stavby – žabu, gitaru, alebo koňa, postavte čo chcete!


MEGA BLOKS Mimoňovia Agnes predáva hračky-65%
16,62 €

5,80 €

Akcia

Agnes predáva svoje prebytočné a staré hračky. Otvorila si na tento účel stánok pred domom a Mimoň jej pri tom pomáha. Pomôžte aj vy a zorganizujte najlepší garážový výpredaj všetkých čias.


MEGA BLOKS Call of Duty 4x4 obrněné vozidlo s věží a dělem
61,90 €
+ doprava zadarmo

Roto pozor! Kupředu! S obrněným vozidlem s věží a dělem od Mega Blocks Call of Duty budete neporazitelní! S masivní přenosnou palebnou silou věže Atlas si podmaníte každého nepřítele! V boji jde o všechno! Věž Atlas obsahuje kloubové robotické nohy, které projdou každým terénem.


MEGA BLOKS Mimoňovia Jazda na dinosaurovi
34,95 €

25,62 €

S Mimoněma je hrozná legrace! Tentokrát si můžeš postavit velkého děsivého dinosaura a brázdit s ním napříč filmovým příběhem. Jen pozor, aby Stuart zase něco nevyvedl. V balení jsou také dvě figurky Mimoňů.


MEGA BLOKS Call of Duty - Vznášadlo
34,95 €

23,28 €

Sestav bojového drona a vyšli ho aby ochránil tvou pozemní jednotku. Kvalitní stavebnice od Mega Bloks inspirovaná hrou Call of Duty. Balení obsahuje 351 dílků, součástí jsou také dvě figurky vojáků. Sada je kombinovatelná s dalšími stavebnicemi Mega Bloks Call of Duty.


MEGA BLOKS Korytnačky Ninja - tank
38,83 €

27,17 €

Postavte si velmi detailní tank s ještě detailnějšími postavami Mikeyho a Rock Steadyho. Tank má otočnou věž a funkční dělo co opravdu střílí. Sada obsahuje 273 dílů včetně 2 kloubových figurek. Pro další ještě lepší bitky inspirované filmem se dá tato sada kombinovat s dalšími sadami Mega Blocks.


MEGA BLOKS Postav si Sponge Boba
62,27 €

36,95 €

Veľká figúrka SpongeBob s výškou 26 cm zo stavebnice Megabloks. Postavička SpongeBob môže slúžiť ako pokladnička na mince. Figúrka má polohovateľné ruky a môže meniť výrazy.


MEGA BLOKS Mimoňovia útek z väzenia
16,62 €

14,50 €

Konečne sa ich podarilo pochytať! Mimoni zdieľajú celu vo väzení a bez pochýb plánujú cestu von! Než k tomu dôjde, môžu používať posilňovňu. Pomôžte im utiecť skrze tunel, prekopaný do steny za plagátom.


MEGA BLOKS Korytnačky Ninja Movie 2 - Turtles Van
54,42 €

38,83 €

Postavte si pořádný Battle Truck a pomozte Želvám Ninja v boji proti nepřátelům. Set obsahuje 411 dílů včetně 3 sestavitelných figurek. Truck svítí a vydává zvuky! Pro další ještě lepší bitky inspirované filmem se dá tato sada kombinovat s dalšími sadami Mega Blocks.