Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Mega Bloks Micro na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Mega Bloks Micro nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Mega Bloks Micro – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Rodger Dodger a pretekanie GYG22 MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Rodger Dodger a pretekanie GYG22
MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Rodger Dodger a pretekanie GYG22

Spáľte gumu a rozbite konkurenciu s ľahko uskutočniteľnou stavebnicou Hot Wheels, ktorá obsahuje klasického pretekára Rodger Dodger a závodný monster truck Hot Wheels Racing. Dieliky stavebnice môžete tiež kombinovať s akoukoľvek stavebnicou Mega Construx a tvoriť tak úplne nové autá!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Dom GWR34 MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Rodger Dodger a pretekanie GYG22
MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Dom GWR34

Keď sa nasťahujete do Barbie Domu™, objavíte svet možností. Nechajte sa viesť svojou predstavivosťou pri budovaní svojho vysnívaného domu a zariaďujte jednotlivé miestnosti nábytkom a ďalšími doplnkami. Pripravte sa na prespanie so svojimi 2 mikro bábikami Barbie™ a roztomilým šteniatkom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MEGA BLOKS Mega Construx Barbie starostlivosť o zvieratká GYH09 MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Rodger Dodger a pretekanie GYG22
MEGA BLOKS Mega Construx Barbie starostlivosť o zvieratká GYH09

Pomôžte 3 micro bábikám Barbie™ pri starostlivosti o zvieratá. Objavte svet starostlivosti o zvieratá a postavte miesto na kŕmenie, starostlivosť o kone a miesto pre prehliadku, vybavené doplnkami, ako je kefa, miska s vodou, stetoskop a ďalšie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Karavan snov GWR35 MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Color Reveal Výskum delfínov HHW83
MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Karavan snov GWR35

Nechajte sa unášať svojou fantáziou, pri ceste v Karavane snov™. Vydajte sa na cestu za dobrodružstvom do prírody a užite si stavbu ružového karavanu plného najrôznejších doplnkov a prekvapení. Preskúmajte divočinu a nájdite perfektné miesto na piknik s doplnkami, ako je stôl, stoličky, croissanty a ďalšie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Monster truck 5-Alarm HHD19 MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Color Reveal Výskum delfínov HHW83
MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Monster truck 5-Alarm HHD19

Priprav sa na monštruóznu akciu so stavebnicou MEGA™ Hot Wheels 5-Alarm, ktorá vychádza z pôvodného modelu Hot Wheels® monster trucku. Toto vozidlo s autentickými detailami Hot Wheels® je vybavené obrími kolesami, ikonickou grafikou a výsuvným požiarnym rebríkom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Color Reveal Výskum delfínov HHW83 MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Color Reveal Výskum delfínov HHW83
MEGA BLOKS Mega Construx Barbie Color Reveal Výskum delfínov HHW83

Stavebnice Mega Construx Barbie® Color Reveal™ prinášajú dokonalý zážitok z rozbaľovania plného prekvapenia! Táto stavebnica obsahuje viac ako 20 prekvapení, 2 mikrobábiky Barbie a množstvo ďalších doplnkov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Zberateľský Bigfoot HHD20 MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Zberateľský Rodger Dodger HDJ98
MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Zberateľský Bigfoot HHD20

Priprav sa na stavbu jedinečného monštrá! Toto veľkorozmerné auto je autenticky navrhnuté a má luxusné prvky ako sú masívne pojazdné kolesá, sedadlo vodiča a otváracia kapota, ktorá odhaľuje vyberateľný motor, podvozok a detaily interiéru. Tento ikonický Hot Wheels® monster truck bol možno pôvodne navrhnutý tak, aby drvil konkurenciu, ale teraz je postavený tak, aby sa mohol predvádzať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Zberateľský Bone Shaker HBD50 MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Zberateľský Rodger Dodger HDJ98
MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Zberateľský Bone Shaker HBD50

Tento Bone Shaker™ zo zberateľskej edície bol vyrobený pre vašu vitrínu ako trofej. Tento veľkorozmerný pretekársky automobil je autenticky navrhnutý s luxusnými prvkami, ako je ikonická ozdoba kapoty s lebkou, chrómovaný podvozok a odkrytý motor.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Zberateľský Rodger Dodger HDJ98 MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Zberateľský Rodger Dodger HDJ98
MEGA BLOKS Mega Construx Hot Wheels Zberateľský Rodger Dodger HDJ98

Tento Rodger Dodger™ zo zberateľskej edície bol vyrobený pre vašu vitrínu ako trofej. Tento veľkorozmerný pretekársky automobil je autenticky navrhnutý s luxusnými prvkami, ako je kufor, ktorý sa otvára a odhaľuje systém oxidu dusného, odnímateľná kapota a motor a elegantné lakovanie inšpirované Magic 8-Ball.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MEGA BLOKS Mega Construx Pokémon - Jumbo Pikachu FVK81 MEGA BLOKS Mega Construx Pokémon - Jumbo Pikachu FVK81
MEGA BLOKS Mega Construx Pokémon - Jumbo Pikachu FVK81

Priprav sa na šokujúcu bitku so zostaviteľným Pikachu! Posuň svoj tréning Pokémonov do nových výšin, keď si z viac ako 800 dielikov postavíš svojho vlastného Pikachu! Tento Pikachu v takmer životnej veľkosti, má ikonický chvost v tvare blesku, červené tváre a usmievavý tvár.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL