MEGA BLOKS Drak z Hry o tróny - Viserion
15,90 € 11,90 €

Spálte bojisko ohňom a ovládnite 7 kráľovstiev s drakmi rodu Targaryenov! Ujmite sa tejto úžasnej a zničujúce sily, zrovnajte svojich nepriateľov a mestá so zemou s drakom Daenerys Targaryen. Zoznámte sa s drakom Viserionom.

MEGA BLOKS Mega Construx Kid GJD23-36%
29,37 € 18,70 €

Akcia

So 480 kockami máte nekonečné možností, ako naplno rozvinúť svoju kreativitu! Tieto kocky prehlbujú predstavivosť a malí stavitelia zaiste vymyslia veľa originálnych príbehov. Súprava sa hodí pre všetkých staviteľov alebo len ako rozšírenie zbierky.

MEGA BLOKS Mega Construx Pro GJD26-33%
50,94 € 33,80 €

Akcia

Vyskúšajte vašu predstavivosť s týmto veľkým balením kociek v maskovacích farbách, klasických tvaroch a s mnohými špeciálnymi dielmi. Balenie obsahuje neuveriteľných 790 kociek a špeciálnych dielov. Je to skvelý doplnok pre skúsených staviteľov, ktorí chcú rozšíriť svoj svet alebo svoju rastúcu zbierku.

MEGA BLOKS Drak z Hry o tróny - Drogon
15,90 € 12,90 €

Spáľte bojisko ohňom a ovládnite 7 kráľovstiev s drakmi rodu Targaryenov! Ujmite sa tejto úžasnej a zničujúce sily, zrovnajte svojich nepriateľov a mestá so zemou s drakom Daenerys Targaryen. Zoznámte sa s drakom Drogonom.

MEGA BLOKS Bitka Bieleho chodca-25%
27,80 € 20,60 €

Akcia

Nechajte sa uniesť a vybudujte jedinečnú desivú rozhodujúcu bitku medzi Jonom Snowom a Nočným kráľom! Hrozba je reálna. Vytvorte si znovu tento jedinečný moment a zostavte desivú bitku za múrom!

MEGA BLOKS Mega Construx Kid GJD24-33%
50,94 € 33,80 €

Akcia

So 790 kockami máte nekonečné možností, ako naplno rozvinúť svoju kreativitu. Tieto kocky prehlbujú predstavivosť a malí stavitelia zaiste vymyslia veľa originálnych príbehov a stavieb. Súprava sa hodí pre všetkých staviteľov alebo len ako rozšírenie zbierky.

MEGA BLOKS Mega Construx Pro GJD25-38%
29,37 € 18 €

Akcia

Posuňte medze svojej kreativity s týmito 480 kockami. Vyskúšajte vašu predstavivosť s týmto veľkým balením kociek v maskovacích farbách a klasických tvaroch. Tieto kocky dajú vašim stavbám nový rozmer. Je to skvelý doplnok pre skúsených staviteľov, ktorí chcú rozšíriť svoj svet alebo svoju rastúcu zbierku.

MEGA BLOKS Drak z Hry o tróny - Rhaegal
15,90 € 11,90 €

Spáľte bojisko ohňom a ovládnite 7 kráľovstiev s drakmi rodu Targaryenov! Ujmite sa tejto úžasnej a zničujúce sily, zrovnajte svojich nepriateľov a mestá so zemou s drakom Daenerys Targaryen. Zoznámte sa s drakom Rhaegalom.

MEGA BLOKS Mimoňovia Zmrzlinársky vozík-67%
11,78 € 3,80 €

Akcia

Postav zmrzlinový vozík, pusť zmrzlinársku pesničku z ampliónov na streche a vydaj sa spoločne s Mimoňom na prechádzku plnú sladkých dobrôt! Sada obsahuje množstvo doplnkov a príslušenstva pre maximálnu zábavu.

MEGA BLOKS Hra o tróny: Targaryenská loď
92,70 €

Novinka

Pomôžte Daenerys na jej ceste za Železným trónom tým, že postavíte impozantný Targaryenskou vojnovú loď! Pre Matku drakov to bola dlhá a náročná cesta plná obetí, ale teraz sa nachádza na mori na dosah víťazstva.

MEGA BLOKS Hra o Tróny Drogon
107,20 € 89,90 €

Zima je tu. Zneste zúrivý útok na všetkých nepriateľov s týmto mocným duom – Daenerys a Drogon ! Dracarys! Veďte dothrackú armádu do bitky s najväčším a najobávanejším Daenerysiným spojencom Drogonom.

MEGA BLOKS Hra o tróny: Viserion vs. Jon Snow
66,70 €

Novinka

S touto stavebnicou nemrtvého Viseriona môžete chrliť ľadový oheň a dívajte sa z výšky na Jona Snowa! Viserion, ktorý v minulosti patril Daenerys, bol oživený ako mrazivý a nemŕtvy do služieb Nočného kráľa a jeho armády bielych chodcov.

MEGA BLOKS Hra o tróny: Zimohrad
144,70 €

Novinka

Zachráňte Sever a všetkých 7 kráľovstiev od hôrd bielych chodcov tým, že vybudujete bitku o Zimohrad! Starý hrad Zimohrad rodu Stark sa teraz nachádza v prednej línii bitky medzi živými a nemŕtvymi.

MEGA BLOKS Policajné vozidlo
14,80 €

Novinka

Ochráňte s touto stavebnicou policajnej patroly vaše mesto. Vnútri nájdete skladacie policajné auto s odnímateľnou strechou. S 113 kockami a dielmi môžete zostaviť svoju vlastnú záchrannú operáciu!

MEGA BLOKS Vojenská helikoptéra
14,80 €

Novinka

Pripojte sa k záchrannému tímu a vzneste sa do výšin so stavebnicou vojenského záchranného vrtuľníka! Vydajte sa v ústrety nebezpečenstva s týmto desivým záchranným vrtuľníkom, ktorý má na čele namaľovanú pusu plnú ostrých zubov!

MEGA BLOKS Vojenská stíhačka
27,80 €

Novinka

Uháňajte oblohou a prekonajte rýchlosť zvuku so stavebnicou stíhačky! Zostavte stíhačku, posaďte mikro akčnú figúrku na miesto pilota a vyleťte vysokou rýchlosťou. Hor sa do nebezpečnej zóny v bojovej stíhačke! Vašou úlohou je udržať nebo čisté od nepriateľov!

MEGA BLOKS Vojenský tank
44,50 €

Novinka

Prejdite s touto stavebnicou vojenského tanku bez strachu nepriateľským územím! Pripojte sa k elitnej jednotke a zaujmite kontroly nad týmto obrneným a spoľahlivým tankom.