MEGA BLOKS Kufor Mimoňov
27,30 € 23,50 €

Herná súprava v tvare kufríka, s ktorým si deti užijú veľa zábavy. Kufrík môže slúžiť aj ako úložný priestor. Kufor obsahuje 16 zásuvných stavebných plôch, ktoré sa dajú použiť na prezentovanie Mimoňov v rôznych oblastiach. Výška plôch sa dá meniť.

MEGA BLOKS Mega Construx Kid GJD24
46,10 € 34 €

So 790 kockami máte nekonečné možností, ako naplno rozvinúť svoju kreativitu. Tieto kocky prehlbujú predstavivosť a malí stavitelia zaiste vymyslia veľa originálnych príbehov a stavieb. Súprava sa hodí pre všetkých staviteľov alebo len ako rozšírenie zbierky.

MEGA BLOKS Mimoňovia Zmrzlinársky vozík
11,78 €

Novinka

Postav zmrzlinový vozík, pusť zmrzlinársku pesničku z ampliónov na streche a vydaj sa spoločne s Mimoňom na prechádzku plnú sladkých dobrôt! Sada obsahuje množstvo doplnkov a príslušenstva pre maximálnu zábavu.

MEGA BLOKS Mega Construx Kid GJD23-26%
26,90 € 19,75 €

Výpredaj

So 480 kockami máte nekonečné možností, ako naplno rozvinúť svoju kreativitu! Tieto kocky prehlbujú predstavivosť a malí stavitelia zaiste vymyslia veľa originálnych príbehov. Súprava sa hodí pre všetkých staviteľov alebo len ako rozšírenie zbierky.

MEGA BLOKS Mega Construx Mimoňové - Gruova ponorka
23,77 € 19,41 €

Novinka

Ponor sa s Mimonmi do misie s touto hlbokomorskou ponorkou! Zober svoju odvahu a vydaj sa spoločne s Mimonmi na podmorský prieskum! Postav mimoňskú ponorku. Umiestni do kabíny jedného z Mimoňov v neopréne, zatiaľ čo druhý bude riadiť ponorku zvonku vďaka vzduchovej technike.

MEGA BLOKS Mega Construx Pro GJD25-14%
23 € 19,75 €

Výpredaj

Posuňte medze svojej kreativity s týmito 480 kockami. Vyskúšajte vašu predstavivosť s týmto veľkým balením kociek v maskovacích farbách a klasických tvaroch. Tieto kocky dajú vašim stavbám nový rozmer. Je to skvelý doplnok pre skúsených staviteľov, ktorí chcú rozšíriť svoj svet alebo svoju rastúcu zbierku.

MEGA BLOKS Mimoňovia Výcvikové centrum ninja
16,90 € 14,90 €

Novinka

Postav mimoňové výcvikové centrum pre ninju a priprav sa na poriadny tréning. V sete na teba čaká trio Mimoňov. Každý z nich má vymeniteľné diely vrátane montérok, okuliarov, rúk a nôh, vďaka ktorým môžeš kombinovať a vylaďovať' oblečenie a doplnky.

MEGA BLOKS Mega Construx Pro GJD26-22%
46,10 € 35,58 €

Výpredaj

Vyskúšajte vašu predstavivosť s týmto veľkým balením kociek v maskovacích farbách, klasických tvaroch a s mnohými špeciálnymi dielmi. Balenie obsahuje neuveriteľných 790 kociek a špeciálnych dielov. Je to skvelý doplnok pre skúsených staviteľov, ktorí chcú rozšíriť svoj svet alebo svoju rastúcu zbierku.

MEGA BLOKS Mega Construx Vibrant stredný box kociek
11,07 € 9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Popustite uzdu fantázii so stavebnicou MEGA CONSTRUX Vibrant. Variabilná stavebnica pre deti od piatich rokov umožňuje najrôznejšie stavby – žabu, gitaru, alebo koňa, postavte čo chcete!

MEGA BLOKS Mimoňovia laboratórium s vozidlom
18,47 € 10,60 €

Vytvorte svoje vlastné stavby a rozšírte si mimoňský svet! Tieto kocky sú tematicky ladené v štýle filme Ja zloduch a môže z nich byť postavené čokoľvek, čo len chcete!

MEGA BLOKS Mimoňovia Zmrzlinárske auto
39,66 € 27,35 €

Mimoni kričia, keď sa na scéne objaví ich obľúbená sladkosť. Je to ale pasca! Zostav zmrzlinárske vozidlo z radu Mega Bloks Ja zloduch a pripomeň si tieto Mimoň šibalstvá! Nalákaj Mimoňov ku zmrzlinárskemu vozidlu pomocou zmrzlinárskej pesničky. Chňapni jedného po druhom a šup s nimi do auta.

MEGA BLOKS Postav si Sponge Boba
62,27 € 36,95 €

Veľká figúrka SpongeBob s výškou 26 cm zo stavebnice Megabloks. Postavička SpongeBob môže slúžiť ako pokladnička na mince. Figúrka má polohovateľné ruky a môže meniť výrazy.

MEGA BLOKS Mimoňovia Moto mánia
16,90 € 14,54 €

Novinka

Pridaj sa k Mimoňom a roztoč to na motorke. V sete na teba čaká trio Mimoňov, s ktorými sa môžeš rozbehnúť v ústrety novým dobrodružstvám. Každý z Mimoňov má vymeniteľné diely vrátane montérok, okuliarov, rúk a nôh, vďaka ktorým môžeš kombinovať a vylaďovať oblečenie a doplnky.