Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Elektronické stavebnice

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Elektronické stavebnice na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Elektronické stavebnice nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Elektronické stavebnice – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Pecka cena
Boffin I 100 Boffin III - Bricks
Boffin I 100

Elektronická stavebnica Boffin 100 je určená pre malých šikulov, ktorí si podľa jednoduchého návodu môžu zostaviť najmenej 100 rôznych elektronických hračiek a zariadení, ktoré spoľahlivo fungujú. Napríklad lampičku, rádio, policajnú húkačku alebo hlasom riadenú žiarovku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Boffin III - Bricks Boffin III - Bricks
Boffin III - Bricks

Nová stavebnica Boffin III kombinuje kocky s dielmi Boffin! So stavebnicou Boffin III sa dozviete, ako prepojiť stavebnicu Boffin s kockami, aby ste si zostavili niekoľkoposchodové domy a ďalšie reálne budovy.

môžete mať 12.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Boffin I 300 Boffin III - Bricks
Boffin I 300

Elektronická stavebnica radu Boffin s návodom na 300 zaujímavých elektronických hračiek a jednoduchých zariadení. Napríklad detektor lži, poplašné zariadenia – detektor pohybu, ventilátor, rádio, merač tlaku, tlmič svetla.

môžete mať 12.12

Partner: MALL
SVOBODA Školička 3 spoločenská hra SVOBODA Voltík II.-elektronická hra
SVOBODA Školička 3 spoločenská hra

Elektronické testovacie tabuľky sú určené na osvojovanie a testovanie predškolských a školských vedomostí hravou formou. Správnu odpoveď na otázku signalizuje rozsvietené zelené svetielko elektronického obvodu. Hra je pokračovaním Školičky a Školičky 2.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SVOBODA Voltík I.-elektronická hra SVOBODA Voltík II.-elektronická hra
SVOBODA Voltík I.-elektronická hra

elektronickej hre Voltík Aj si deti môžu zložiť podľa návodu až 35 rôznych elektronických modelov bez nutnosti použitia spájky alebo iných nástrojov. Nevyžaduje žiadne znalosti elektroniky. Modely majú rôznu obtiažnosť zostavenia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SVOBODA Voltík II.-elektronická hra SVOBODA Voltík II.-elektronická hra
SVOBODA Voltík II.-elektronická hra

Elektronická stavebnica VOLTÍK II je tvorivá hračka pre deti od 10 rokov. Ponúka mnoho možností zapojenia efektných elektronických modelov podľa príručky alebo tiež podľa svojich znalostí. Stavebnica obsahuje všetko pre stavbu 50 elektronických modelov bez spájkovania.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Boffin II 3D Dromader Tajomstvo elektroniky 500 experimentov
Boffin II 3D

elektronickou stavebnicou Boffin II 3D umožňujúcou spojenie viacerých základných mriežok naraz je zostavovanie 3D projektov doslova hračka. S pomocou priloženého manuálu je možné zostaviť 159 rôznych projektov.

môžete mať 12.12

Partner: MALL
Dromader Tajomstvo elektroniky 500 experimentov Dromader Tajomstvo elektroniky 500 experimentov
Dromader Tajomstvo elektroniky 500 experimentov

Naučte sa zapájať elektrické obvody, prepínače, svetelné a zvukové zdroje alebo dokonca aj motor pomocou elektronickej stavebnice. Vďaka jednoduchému ovládaniu si deti rýchlo osvoja základy elektroniky a elektrotechniky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Boffin 750 Dromader Tajomstvo elektroniky 500 experimentov
Boffin 750

Vzdelávacia stavebnica Boffin 750 je určená nielen hravým deťom. Stavebnica poskytne pútavým spôsobom predstavu o zapájaní základných elektrických obvodov. Skladá sa z 80 dielikov.

môžete mať 12.12

Partner: MALL
Pecka cena
Boffin 500 - rozšírenie na Boffin 750 CoolCeny Vzdelávacia elektronická stavebnica
Boffin 500 - rozšírenie na Boffin 750

Rozširujúci set, pomocou ktorého si rozšírite stavebnicu Boffin 500 o ďalšie súčiastky a nové projekty. Budete tak mať plnohodnotnú stavebnicu Boffin 750. Boffin je elektronická stavebnica, ktorá malým technikom umožnuje zostaviť hŕbu jednoduchých a zaujímavých elektronických prístrojov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
CoolCeny Vzdelávacia elektronická stavebnica CoolCeny Vzdelávacia elektronická stavebnica
CoolCeny Vzdelávacia elektronická stavebnica

Náučná elektronická stavebnica je skvelý začiatok pre zoznámenie detí so základnou elektronikou

môžete mať 13.12 - 14.12

SkyShowtime zadarmo
SVOBODA Voltík III CoolCeny Vzdelávacia elektronická stavebnica
SVOBODA Voltík III

Digitálne experimentálne stavebnice. Stavebnice Voltík III je jedinečná pomôcka pre vaše deti, ktoré sa zaručene budú musieť pohybovať v digitálnom svete. Balenie stavebnice obsahuje logické integrované obvody, čítač, pamäť SRAM a všetko potrebné k zostaveniu 50 digitálnych modelov bez spájkovania. Môžete si vyskúšať funkcie logických členov (AND, OR, Invert) a ich kombinácie, zostaviť kódový zámok, rôzne bzučiaky a blikače, oneskorovacie obvod do 100s, „schodiskový spínač“, čítač apod

môžete mať DNES

Partner: MALL

Elektronické stavebnice

Spaľovací motor, telegraf, rádio alebo tranzistor. To všetko a ďalšie modely si deti aj dospelí môžu zostaviť pomocou elektrostavebnice. Hodí sa pre začiatočníkov aj pokročilých a podporuje logické myslenie. Pre skúseného staviteľa sú tu spájkovacie stavebnice, ktoré obsahujú všetko pre prácu so spájkou.

Elektronické stavebnice Conrad

  • Značka Conrad ponúka experimentálne výukové sady a stavebnice pre mladých technikov. Súčasťou bývajú podrobné návody, ako zostaviť rádio, vysielač Morseovej abecedy, sirénu a iné elektrické obvody. Sety môžu byť doplnené spájkovačkou alebo sa iba pripevnia na základovú dosku.

Elektronické stavebnice Boffin

  • Elektronické stavebnice Boffin sú základom pre stovky projektov. Nechýba rádio, telegraf, sirény alebo vtáčí spev. Všetky postupy sú zrozumiteľne popísané a sety je možné kombinovať s ďalšími stavebnicami Boffin.

Spájkovacie stavebnice

  • Staršie deti od 10 rokov už môžu skúsiť skutočnú prácu so spájkou. V ponuke spájkovacích pištolí je jednoduché spájkovacie pero. Stavebnice sú prepracované a určené pre pokročilých staviteľov.