Boffin 750

Boffin 750

Hodnotenie: 5
89,90 €

79 €
+ doprava zadarmo

Vzdelávacia stavebnica Boffin 750 je určená nielen hravým deťom. Stavebnica poskytne pútavým spôsobom predstavu o zapájaní základných elektrických obvodov. Skladá sa z 80 dielikov.


SVOBODA Voltík III

SVOBODA Voltík III

Hodnotenie: 5
75,99 €

69,90 €
+ doprava zadarmo

Digitálne experimentálne stavebnice. Stavebnice Voltík III je jedinečná pomôcka pre vaše deti, ktoré sa zaručene budú musieť pohybovať v digitálnom svete. Balenie stavebnice obsahuje logické integrované obvody, čítač, pamäť SRAM a všetko potrebné k zostaveniu 50 digitálnych modelov bez spájkovania. Môžete si vyskúšať funkcie logických členov (AND, OR, Invert) a ich kombinácie, zostaviť kódový zámok, rôzne bzučiaky a blikače, oneskorovacie obvod do 100s, „schodiskový spínač“, čítač apod


SVOBODA Voltík I.-elektronická hra
20,90 €

elektronickej hre Voltík Aj si deti môžu zložiť podľa návodu až 35 rôznych elektronických modelov bez nutnosti použitia spájky alebo iných nástrojov. Nevyžaduje žiadne znalosti elektroniky. Modely majú rôznu obtiažnosť zostavenia.


Boffin 500

Boffin 500

Hodnotenie: 5
59,99 €
55 €
+ doprava zadarmo

Boffin 500 je vynikajúca elektronická stavebnica, ktorá mladým technikom umožňuje zostaviť podľa zrozumiteľného obrázkového návodu najmenej 500 jednoduchých elektronických prístrojov a zaujímavých hračiek, spoľahlivo fungujúcich.


Teddies Tajemství elektroniky - Auto, loď 50 experimentů
32,38 €

26,90 €

Elektronická stavebnice, ze které lze sestavit dle návodu až 50 projektů. Děti si mohou sestavit auto a loď s elektrickým pohonem. Během hry děti poznají práci motoru, přepínačů nebo zdrojů zvuku a světla.


Teddies Tajomstvo elektroniky - Rádio 80 experimentov
23,50 €

Elektronická stavebnica, z ktorej je možné zostaviť podľa návodu až 80 projektov. Deti si môžu zostaviť vlastné FM rádio. Počas hry deti spoznajú prácu motora, prepínačov alebo zdrojov zvuku a svetla.


Boffin II 165 - MOTION

Boffin II 165 - MOTION

Hodnotenie: 5
61 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Viete čo je ELEKTRINA, ako sa prenáša, akým spôsobom rozpohybovať veci a ako ich ovládať? K tomu ti skvele poslúži elektronická stavebnica Boffin. Tá malým technikom umožnuje zostaviť podľa obrázkového návodu hŕbu jednoduchých a zaujímavých elektronických prístrojov.


Boffin II 203 - HRY

Boffin II 203 - HRY

Hodnotenie: 5
66,51 €

55,42 €
+ doprava zadarmo

Elektronická stavebnica Boffin HRY obsahuje 35 súčiastok a ponúka zábavnou a hravou formou cez 200 nových projektov, ktoré sú zamerané na postreh, rýchlosť, pamäť a presnosť. V manuáli je popísané, čo by projekt mal robiť a čo od neho očakávať. Po zostavení si môžete skontrolovať, či všetko funguje. Ďalej si
môžete vymýšľať aj vlastné projekty.


Teddies Magnetická stavebnica 200 ks
31 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetická stavebnica umožňuje stavbu najrozmanitejších tvarov, objektov a obrazcov. Základním stavebným prvkom sú magnetické tyčinky a poniklované guľôčky. Podporuje tvorivosť, predstavivosť, jemnú motoriku a kombinačné schopnosti.


Lamps Magnetická stavebnica 30 ks
26,51 €

23 €

Magnetická stavebnica umožňuje stavbu najrozmanitejších tvarov, objektov a obrazcov. Stavebnica podporuje tvorivosť, predstavivosť, jemnú motoriku a kombinačné schopnosti. S touto stavebnicou si užijete veľa zábavy.


Boffin 100 - rozšírenie na Boffin 300-38%
27,70 €

17 €

Akcia

Rozšiřující set, pomocí něhož si rozšíříte stavebnici Boffin 100 o další součástky a 200 nových projektů a budete mít plnohodnotnou stavebnici Boffin 300. Boffin je elektronická stavebnice, která malým technikům umožnuje sestavit spousty jednoduchých a zajímavých elektronických přístrojů.


Teddies Magnetická stavebnica 99 ks
17,34 €

14,25 €

Novinka

Magnetická stavebnica umožňuje stavbu najrozmanitejších tvarov, objektov a obrazcov. Základným stavebným prvkom sú magnetické tyčinky a poniklované gulôčky. Stavebnica podporuje tvorivosť, predstavivosť, jemnú motoriku a kombinačné schopnosti.


Teddies Tajomstvo elektroniky 180 experimentov
26,79 €
25,50 €

Elektronická stavebnica, z ktorej je možné zostaviť podľa návodu až 180 projektov. Stavebnicu môžu deti nielen stavať. Skúšajú si na nej aj elektronické projekty ako je práca motora, prepínačov alebo zdrojov zvuku a svetla.


Alltoys CHAINEX ® - Úžasná planéta-37%
58,28 €

36,40 €

Akcia

Odskočte si do vesmíru CHAINEX ®! Táto multifunkčná stavebnica dokáže demonštrovať veľa reťazových reakcií v závislosti na tom, ako zapojíte jej súčasti. Experimentujte s kinetickou energiou, elektrinou a fyzikou.


Boffin 500 - rozšíření na Boffin 750-21%
25,89 €

20,40 €

Akcia

Rozširujúci set Boffin pomocou ktorého si rozšírite stavebnicu Boffin 500 o ďalšie súčiastky a 250 nových projektov a budete mať plnohodnotnú stavebnicu Boffin 750. Základom všetkých projektov je doska, na ktorú sa jednotlivé súčiastky jednoducho nacvakávajú.


Alltoys Úžasné piano – CONNEX
17,60 €

Akcia

Zisti akým spôsobom funguje piano. Zostav si funkčné piano vďaka stavebnici Connex. Budete prekvapení, čo sa môžete naučiť, pretože táto aktivita Vám umožňuje učiť sa realistickému poňatiu základných fyzikálnych teórií.


Alltoys Vedecká sada
53,66 €

43,27 €
+ doprava zadarmo

Vzdelávací vedecký súbor, ktorý prináša užitočné vedomosti o základoch fyziky, je vhodný pre deti od 8 rokov. Budete ohromení, čo všetko sa môžete naučiť. Táto aktivita umožňuje zoznámiť sa s realistickým konceptom základných fyzikálnych teórií.


Boffin 300 - rozšírenie na Boffin 500
27,40 €

Rozširujúci set Boffin pomocou ktorého si rozšírite stavebnicu Boffin 300 o ďalšie súčiastky a 200 nových projektov a budete mať plnohodnotnú stavebnicu Boffin 500. Základom všetkých projektov je doska, na ktorú sa jednotlivé súčiastky jednoducho nacvakávajú.


Boffin II 185 - SOUND

Boffin II 185 - SOUND

Hodnotenie: 5
69,30 €

56,90 €
+ doprava zadarmo

Viete čo je ZVUK, ako sa prenáša, čo je aerodynamický tresk a ultrazvukové vlny? Chcete si vyskúšať, ako sa mení hlas? K tomu ti skvele poslúži elektronická stavebnica Boffin. Tá malým technikom umožnuje zostaviť podľa obrázkového návodu hŕbu jednoduchých a zaujímavých elektronických prístrojov.


Lamps Magnetická stavebnica 26 ks
27,29 €

23,39 €

Magnetická stavebnica umožňuje stavbu najrozmanitejších tvarov, objektov a obrazcov. Stavebnica podporuje tvorivosť, predstavivosť, jemnú motoriku a kombinačné schopnosti. S touto stavebnicou si užijete veľa zábavy.


Hexbug VEX Monstrum-69%

Hexbug VEX Monstrum

Hodnotenie: 5
129,59 €

39,20 €

Akcia

Postavte a naprogramujte si sami svojho HEXBUG robota! Z viac ako 400 dielov si môžete postaviť robotické Monštrum obrích rozmerov. Pohyb robota môže byť riadený diaľkovým ovládačom alebo môže byť spustený v autonómnom móde, kedy sa pohybuje sám a využíva svojich snímačov.


SVOBODA Voltík II.-elektronická hra
32,40 €

Elektronická stavebnica VOLTÍK II je tvorivá hračka pre deti od 10 rokov. Ponúka mnoho možností zapojenia efektných elektronických modelov podľa príručky alebo tiež podľa svojich znalostí. Stavebnica obsahuje všetko pre stavbu 50 elektronických modelov bez spájkovania.


Alltoys Vedecké elektro laboratórium
46,85 €

32,75 €

Máte doma malého vedátora, ktorý má snahu získavať neustále nové poznatky? Táto sada elektrických obvodov v podobe hry je tou správnou voľbou. Budete ohromení zistením, čo všetko sa môžete naučiť. Vyskúšajte všetky možnosti zapojenia.


Alltoys Motor V8 model – CONNEX
77,71 €

53,97 €
+ doprava zadarmo

Stavebnica funkčného modelu spaľovacieho motora Vám vďaka priehľadným plochám priblíži, ako sa časti vo vnútri pohybujú a akú na seba majú nadväznosť. Nielen že stavebnica deti zabaví, ale zároveň tiež poučí.


Alltoys Vedecké elektro laboratórium 100+
65,16 €

53,62 €
+ doprava zadarmo

Táto hra v podobe elektronickej stavebnice vhodná od 8 rokov. Budete ohromení zistením, čo všetko sa môžete naučiť. Pokusy sú koncipované ako reálne elektronické obvody. Stavebnica vám umožní preniknúť do sveta elektrických súčiastok, obvodov a teórií.