Alltoys My Fairy Garden – kvetinový domček
34,47 €

13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto sadou môžeš v kvetináči vytvoriť rozprávkový domov pre kvetinovú vílu Lily. Na streche zasaď a vypestuj tie najkrajšie kvety. K vytvoreniu toho najkrajšieho Viliho domova máš k dispozícii krásne doplnky ako hojdačku, stolček, čajový set, listy lekna či veterník.


Mac Toys Nickelodeon Slizové laboratórium
54,23 €

44,20 €
+ doprava zadarmo

Nechaj sa strhnúť slizovou mániou aj ty! Je to také jednoduché so slizovým laboratóriom, z ktorého vytvoríš množstvo kvalitného a farebného slizu. Môžeš pridať aj trblietky, korálky a vytvoriť si sliz podľa svojej vlastnej fantázie. Všetko, čo na tvorenie budeš potrebovať, nájdeš tu!


Mac Toys Nickelodeon Super strečový sliz - modrý
17,30 €

Nechaj sa strhnúť slizovou mániou aj ty! Je to jednoduché. Stačí vytiahnuť tento sliz z uzatvárateľnej nádoby a pustiť sa do hry. Sliz môžeš naťahovať a modelovať toľkokrát, koľkokrát budeš chcieť.


Mac Toys Nickelodeon Vyrob si sliz - ružový
11,50 €

Nechaj sa strhnúť slizovou mániou aj ty! Je to jednoduché. Všetko, čo potrebuješ k namiešaniu slizu, nájdeš v tejto súprave. Navyše tu na teba čaká prekvapenie! Objav, čo sa vo vnútri slizu ukrýva!


Albi Minisada Laboratórium v kuchyni-35%
11,99 €

7,72 €

Akcia

Zmenšená verzia populárnej sady Laboratórium v kuchyni. Sada s kuchynským náčiním a návodom na prípravu vynikajúcich pochúťok je určená malým kuchárom, ktorí si z kuchyne urobia naozajstné laboratórium.


Albi Kryštály Deluxe-41%

Albi Kryštály Deluxe

Hodnotenie: 4
33,30 €

19,36 €

Akcia

Experimentálna súprava na výrobu vlastných kryštálov a geod, čo je kus horniny, ktorej dutina je vyplnená kryštálmi. Deti sa tak môžu naučiť vytvárať vlastné a jedinečné umelecké diela. Kryštály možno zafarbovať podľa vlastnej fantázie. Sada obsahuje plno pomôcok vrátane sadry a formy práve na výrobu geod.


Safari Ltd. Vývoj človeka
11,96 €

10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Najjednoduchší spôsob ako deťom vysvetliť veci okolo nás je názorný. Vývoj človeka v piatich fázach deti môžu podrobne skúmať na figúrkach od Safari Ltd. Všetky figúrky sú ručne maľované!


4M Anatómia
13,75 €

8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyskúšaj si, ako je to byť chirurgom. Študuj osobitne navrhnutý ľudský trup, ktorý je zložený v praktickom kufríku. Premeň ho na operačný stôl a bav sa skúmaním ľudských orgánov!


4M Čistič
17,67 €

15 €

Posledný kus za túto cenu!

Zostavte si svojho vlastného inteligentného čistiaceho robota a sledujte, ako sa pohybuje po hladkej ploche a vyhýba sa prekážkam. Využite túto vychytávku ako nového pomocníka u vás doma.


4M Fosforeskujúca kostra
13,75 €

8,80 €

S touto vzdelávacou sadou sa ľahko pochopiteľným spôsobom dozviete, akú úlohu v ľudskom tele má kostra. Prevádzajte experimenty so svietiacou kostrou a magickými röntgenovými snímkami!


4M Magnetická hra
13,75 €

10 €

Posledný kus za túto cenu!

Staňte sa vedcom a naučte sa o účinkoch magnetizmu prostredníctvom kombinácie zábavných vedeckých experimentov a hier. Sada obsahuje materiály pre vytváranie interaktívnych magnetických predmetov.


4M Moje telo
13,36 €

11,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyskúšaj si, ako je to byť chirurgom. Táto vzdelávacia sada umožňuje deťom predstaviť si a porozumieť ľudskému telu a jeho funkciám, vnútorným orgánom, obehovému systému a mnoho ďalšieho.


4M Robochrobák z plechovky
13,34 €

10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto sadou vám na výrobu robochrobáka postačí iba prázdna plechovka od pitia. Chrobák vydáva zvuky, vibruje a hýbe sa po podlahe. Táto skladačka poteší všetkých fanúšikov robotiky!


4M Robotický bubeník
19,64 €

14,20 €

Recykluj a bav sa zároveň! Zostav z prázdnych plechoviek svojho vlastného robota bubeníka, ktorý potom predvedie hudobnú show. Skrátka a dobre ekológia, robotika a zábava v jednej sade!


4M Tráviaci systém
13,75 €

9 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto vzdelávacou sadou sa ľahko pochopiteľným spôsobom dozviete, ako funguje tráviaci systém. Zahrajte si zábavnú hru a vyskúšajte si prejsť tráviacim systémom bez toho, aby ste spustíli bzučiak.


4M Tvorba bublín
13,74 €

11,10 €

Naučte sa vyrábať tie najlepšie bubliny všetkých veľkostí a tvarov a najrôznejšie bublinkové triky s touto experimentálnou sadou. Súčasťou je aj návod na výrobu vlastného bublinového roztoku.


Albi Mydlové laboratórium
20 €

15,10 €

Sada na výrobu skutočných mydiel, ktorá slúži k rozvoju kreativity vašich detí. Mydlá sa dajú tvoriť v mnohých variantoch úplne podľa vlastnej fantázie.


Alltoys Mikroskop a teleskop
48,07 €

42,30 €
+ doprava zadarmo

Skvelá sada pre deti, ktoré rady skúmajú a spoznávajú nové veci. Pomocou teleskopu môžu sledovať dianie na nočnej oblohe. A vďaka mikroskopu môžu deti nahliadnuť do neviditeľného sveta mikroorganizmov. Hračka iste nadchne malých prieskumníkov ale aj ich rodičov.


Alltoys Mikroskop sada v kufríku
65,82 €

46,10 €
+ doprava zadarmo

Táto sada s mikroskopom rozšíri deťom vedomosti a záujem o vedu a zároveň ich zabaví na dlhé hodiny. S tromi zväčšeniami 200 ×, 600 ×, 1200 × môžu zo svojej izby skúmať celý svet.


EP LINE My Fairy Garden - Čarovná záhradka
25 €

Rozprávková záhradka! Nie je to ten pravý domov pre naozajstnú vílu? Stačí len pridať hlinu a zasiať semienka. Nezabudni sa o záhradku starostlivo starať. Už si stretla svoju vílu? Nie? Pozvi ju k sebe domov.


Alltoys My Fairy Garden - mini kvetináč Hope-59%
13,37 €

5,39 €

Akcia

S touto kreatívnou sadou sa v spoločnosti víly Hope a jej kamaráta vtáčika naučíš zasadzovať a pestovať rastlinky v kvetináči. Stačí zasadiť semienka a potom už len deň za dňom sledovať, ako príroda čaruje.


Alltoys Sada kouzel – Fantastická Magie Oslnivé triky
10,61 €

7,30 €

Kouzelnická sada nabízí k naučení 25 kouzel a triků. Kouzla jsou lehce naučitelná a publikum zaručeně uchvátí. S instruktážní knihou a popisem krok za krokem vše snadno zvládnete. Rekvizity ke kouzlení jsou součástí balení.


Alltoys Sada kouzel – Fantastická Magie Pokročilé triky
10,61 €

7,30 €

Kouzelnická sada nabízí k naučení 25 kouzel a triků. Kouzla jsou lehce naučitelná a publikum zaručeně uchvátí. S instruktážní knihou a popisem krok za krokem vše snadno zvládnete. Rekvizity ke kouzlení jsou součástí balení.


Alltoys Sada kouzel - Fantastická magie (síla mysli)
10,61 €
9,90 €

Sada kouzel obsahující návod na to, jak číst myšlenky, jak předpovídat, nebo pohybovat klíčem ve své ruce. Sada kouzel z řady Fantastická magie. Od našeho známého kouzelníka Pavla Kožíška máme pro všechny malé kouzelníky a kouzelnice skvělou sadu kouzel síla mysli.


Trefl Science 4 U - Fabrika na parfémy
24,49 €

21,90 €

Kreatívna sada pre výrobu parfumov. Vaše dievčatká si môžu vyskúšať výrobu najrôznejších vôní a podporiť tak vlastné kombinatívne a kreatívne myslenie. Vďaka knižke zistia, ako si robiť soľ do kúpeľa, masážne oleje a ďalšie informácie o parfumoch.


EP LINE Čarovná králičia klietka
34,87 €

25,20 €

Kúpte svojim malým čarodejníkom túto jedinečnú magickú sadu s králičou klietkou a množstvom príslušenstva. Obsahuje všetko pre prípravu jedinečného kúzelníckeho predstavenia.


HMStudio Fantastická mágia (100 trikov)
29,99 €
28 €

Odporúča majster sveta Pavel Kožíšek! Súčasťou je aj ** nštruktážne DVD** s knihou a popisom krok za krokom ako ktorý trik vykonať. Očar priateľov doma, na ulici alebo na párty!


HMStudio Škola kúziel pre učňov II (50 trikov)
23 €

Posledný kus za túto cenu!

Škola kúziel pre začínajúcich kúzelníkov. Túto sadu odporúča majster sveta Pavel Kožíšek! Inštruktážna kniha krok za krokom a k tomu 50 kúziel a trikov. Prajeme veľa veľa okúzlených divákov.


Kosmos K3 Alarm-System
13,55 €

11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada pro opravdové špiony! Alarm proti gangsterům ochrání každý šuplík nebo skříň. Při každém pokusu zmocnit se tajných dokumentů nebo důkazů se rozezní varovný signál, který gangstera donutí k útěku.


Kosmos Prírodné zákony
30,75 €

26,90 €

Vedecké bádanie pre predškolákov so sadou Prírodné zákony! Ako to, že lupa zväčšuje? Prečo bubliny hýria farbami? Ako to, že lode plávajú? Toto a oveľa viac sa dozvieš a vyskúšaš v tejto sade. Balenie obsahuje 8 modelov, 29 pokusov a brožúru so 48 stranami.


Lamps Experimentálna súprava - vesmírny sliz
6,99 €
6,90 €

Novinka

S touto sadou si užijete plno zábavy. Je to tak jednoduché. Balenie obsahuje všetko potrebné pre výrobu vesmírneho slizu (aktivátor, farbivo, téglik, špachtľu, ochranné okuliare atď.).


Lamps Experimenty s parfumami
9,33 €
9,20 €

Novinka

S touto experimentálnou sadou si užijete veľa zábavy. Sada obsahuje vonné esencie, striekačku, farbivo, kryštály, skúmavky, pinzetu a ďalšie potreby pre experimenty.


Lamps Magnetky Afrika 20 ks
7,39 €

6,50 €

Tieto magnetky s obrázkami exotických zvierat z Afriky i ďalších kontinentov iste potešia všetkých mladých milovníkov prírody. Sada magnetiek v praktickej drevenej krabičke obsahuje dvadsať obrázkov rôznych zvierat, ktoré môžete použiť na výzdobu, alebo k prichycovaniu vecí na kovový povrch.


Lamps Magnetky Kone 20 ks
7,39 €

6,50 €

Tieto magnetky s obrázkami koníkov iste potešia všetky mladé fanúšičky týchto majestátnych zvierat. Sada magnetiek v praktickej drevenej krabičke obsahuje dvadsať obrázkov rôznych druhov koní, ktoré môžete použiť na výzdobu, alebo k prichycovaniu vecí na kovový povrch.


Lamps Mikroskop baterie
10,55 €

9,10 €

Urobte radosť svojmu malému bádateľovi a kúpte mu tento mikroskop so svetlom s tromi integrovanými objektívmi. Súčasťou sady je ďalej tiež príslušenstvo: pinzeta, 2 nádobky na vzorky, podložné sklíčka, krabička na vzorky.


Lamps Mydlové laboratórium
9,72 €
9,60 €

Novinka

S touto experimentálnou sadou si užijete veľa zábavy. Celkom si môžete vyrobiť niekoľko druhov mydiel. Dada obsahuje mydlovú báze, farbivá, tégliky, formičky, rukavice a ďalšie potreby.


Lamps Smradľavé experimenty
9,72 €
9,60 €

Novinka

S touto experimentálnou sadou si užijete veľa zábavy. Sada obsahuje fľaštičku sa smradľavú tekutinou, smradľavé sáčkové bomby, skúmavky, pilulky, pipetu, štipec na nos a ďalšie potreby.


Lamps Úžasné experimenty pre začiatočníkov
32,76 €

26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

V tejto sade sú tie najúžasnejšie experimenty a zaujímavosti z oblasti fyziky, chémie a prírody. Sada obsahuje napr. formičky, sódu, plastelínu, fazuľky, pipety, farbu, lepiacu pásku, servítky, potravinárske farbivo, petriho misku, balóniky, filtračný papier, pingpongovú loptičku, semienka, ochranné okuliare a plno ďalšieho.


Lamps Voňavé experimenty
9,72 €
9,60 €

Novinka

S touto experimentálnou sadou si užijete veľa zábavy. Celkom si môžete vyskúšať 5 neuveriteľných pokusov – napríklad mrazivý balzam na pery, voňavý sprej alebo voňavé rastúce perly. Sada obsahuje bázu na balzam na pery, vonné esencie, kryštály, formičky a ďalšie potreby pre experimenty.


Mac Toys Nickelodeon Super strečový sliz - fialový
17,30 €

Nechaj sa strhnúť slizovou mániou aj ty! Je to jednoduché. Stačí vytiahnuť tento sliz z uzatvárateľnej nádoby a pustiť sa do hry. Sliz môžeš naťahovať a modelovať toľkokrát, koľkokrát budeš chcieť.


Mac Toys Nickelodeon Super strečový sliz - oranžový
17,30 €

Nechaj sa strhnúť slizovou mániou aj ty! Je to jednoduché. Stačí vytiahnuť tento sliz z uzatvárateľnej nádoby a pustiť sa do hry. Sliz môžeš naťahovať a modelovať toľkokrát, koľkokrát budeš chcieť.


Mac Toys Nickelodeon Super strečový sliz - ružový
17,30 €

Nechaj sa strhnúť slizovou mániou aj ty! Je to jednoduché. Stačí vytiahnuť tento sliz z uzatvárateľnej nádoby a pustiť sa do hry. Sliz môžeš naťahovať a modelovať toľkokrát, koľkokrát budeš chcieť.


Mac Toys Nickelodeon Super strečový sliz - zelený
17,30 €

Nechaj sa strhnúť slizovou mániou aj ty! Je to jednoduché. Stačí vytiahnuť tento sliz z uzatvárateľnej nádoby a pustiť sa do hry. Sliz môžeš naťahovať a modelovať toľkokrát, koľkokrát budeš chcieť.


Mac Toys Nickelodeon Vyrob si sliz - fialový
11,50 €

Nechaj sa strhnúť slizovou mániou aj ty! Je to jednoduché. Všetko, čo potrebuješ k namiešaniu slizu, nájdeš v tejto súprave. Navyše tu na teba čaká prekvapenie! Objav, čo sa vo vnútri slizu ukrýva!


Mac Toys Nickelodeon Vyrob si sliz - zelený
11,50 €

Nechaj sa strhnúť slizovou mániou aj ty! Je to jednoduché. Všetko, čo potrebuješ k namiešaniu slizu, nájdeš v tejto súprave. Navyše tu na teba čaká prekvapenie! Objav, čo sa vo vnútri slizu ukrýva!


Mac Toys Nickelodeon Výroba slizu súprava
32,91 €

26,90 €

Nechaj sa strhnúť slizovou mániou aj ty! Je to také jednoduché s touto súpravou, vďaka ktorej vytvoríš množstvo kvalitného, farebného a dokonca aj svietiaceho slizu. Môžeš pridať aj trblietky a vytvoriť si sliz podľa svojej vlastnej fantázie. Všetko, čo na tvorenie budeš potrebovať, nájdeš tu!


Mac Toys 2 v 1 Geo veda
15,31 €

7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Geo sada, kde si vyskúšaš sopečnú aktivitu alebo modelovanie piesku pod vodou. Skvelá sada, s ktorou si deti skúsia rôzne pokusy. Deti sa tak hravou formou naučia zaujímavé vedecké informácie.


Mac Toys Krystaly
10,89 €
10,70 €

Staňte sa skutočným alchymistom a vypestujte si svoje vlastné kryštály, ktoré svietia v tme. Užite si zábavný svetelný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.