Clementoni Veľká sada experimentov 6 v 1
43,20 € 33,30 €

S Clementoni Veľkou sadou experimentov 6v1 sa môžeš stať anatómom, botanikom, mineralógom, geológom, paleontológom alebo astronómom. Nauč sa rozpoznávať kosti a orgány v ľudskom tele, vypestuj si kapucínku, skúmaj farebné kryštály, nasimulujte erupciu sopky, nájdi kostru pirani alebo zostav Slnečnú sústavu.

Mac Toys 2 v 1 Geo veda

Mac Toys 2 v 1 Geo veda

Hodnotenie: 4,8
15,31 € 12,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Geo sada, kde si vyskúšaš sopečnú aktivitu alebo modelovanie piesku pod vodou. Skvelá sada, s ktorou si deti skúsia rôzne pokusy. Deti sa tak hravou formou naučia zaujímavé vedecké informácie.

Kosmos Chémia experimenty
31,02 € 23,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Vydaj sa pomocou jednoduchých a názorných pokusov po stopách tajomstiev chémie. Ak nevieš, čo všetko sa dá preskúmať práve v chémii, tak táto sada je priam pre teba! Vo svojom malom laboratóriu sa pozrieš za kulisy chémie a vyskúšaš si 19 pokusov. Nechaj sa prekvapiť!

Kosmos Elektronika

Kosmos Elektronika

Hodnotenie: 3
30,75 € 21,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Prvé kroky do sveta elektroniky! Na paneli môžeš zapojiť základné elektrické obvody a experimentovať s nimi. Prepojenie tranzistorov, rezistorov, kondenzátorov a LEDek ti umožní zostrojenie časového spínača, alarmu alebo merača vlhkosti. Tento napínavý svet teraz môžeš začať objavovať.

Albi Dinosaury - Objavuj svet
34,10 €

Výukový box je súprava nabitá zábavou a vedomosťami. Prečítaj si knihu plnú zaujímavostí a over si svoje znalosti v priloženom pracovnom zošite. Zostav si vlastný skvelý model dinosaura.

Albi Mydlové laboratórium

Albi Mydlové laboratórium

Hodnotenie: 4,9
22,60 € 21,20 €

Vyrobte si rôzne farebné a voňavé mydlá, ktoré môžete zabaliť a darovať svojim kamarátom. Môžete ich ozdobiť napríklad okvetnými lístkami. V sade nájdete všetko, čo pre výrobu potrebujete.

Albi Vesmír - Objavuj svet
34,10 €

Výukový box je súprava nabitá zábavou a vedomosťami. Prečítaj si knihu plnú zaujímavostí a over si svoje znalosti v priloženom pracovnom zošite. Zostav si vlastný skvelý model Slnečnej sústavy.

Albi Mydlové laboratórium

Albi Mydlové laboratórium

Hodnotenie: 4,7
20 € 19,70 €

Sada na výrobu skutočných mydiel, ktorá slúži k rozvoju kreativity vašich detí. Mydlá sa dajú tvoriť v mnohých variantoch úplne podľa vlastnej fantázie.

MEGASLIZOUN MEGASLIZOUN - SLIZ - aktivátor na výrobu slizu 1000ml
11,96 € 9,96 €

Novinka

Úžasný aktivátor na výrobu vlastného dokonalého slizu. Neobsahuje Borax, roztok na šošovky, Persil ani iné nevhodné a škodlivé zložky! Náš aktivátor na výrobu slizu MEGASLIZOUN je nezávadný, netoxický, spĺňa normy EÚ.

ADC Blackfire Smashers - Ice Age - veľké balenie zelený pazúr
37,90 €

Novinka

Rozbite vajce a zostavte si svojho dinosaura! V tomto balení nájdete jedného z 3 dinosaurov z tejto série vajíčok, ale pozor! Najskôr budete musieť jeho časti dostať zo slizu alebo napríklad zo zamrznutej, či pružnej hmoty! Hoďte svoje Smashers vajco (Smash Egg) o zem a začnite budovať svoju zbierku Ice Age Smashers!

Clementoni Detské laboratórium - Výroba slizu, veľká sada
32,10 € 25 €

Sada Clementoni Detské laboratórium – Výroba slizu obsahuje všetko, čo potrebujete na výrobu farebného slizu. Pomocou praktického mixéra vytvoríte svoj farebný sliz veľmi ľahko! Aby bol váš sliz originálny pridajte doň farebné perličky, trblietky alebo špeciálnu zložku, ktorá spôsobí, že sliz bude žiariť v tme.

Albi Ľudské telo - Objavuj svet
34,10 €

Výukový box je súprava nabitá zábavou a vedomosťami. Prečítaj si knihu plnú zaujímavostí a over si svoje znalosti v priloženom pracovnom zošite. Zostav si vlastný skvelý model ľudského tela.

Albi Misia na Mars

Albi Misia na Mars

Hodnotenie: 4,4
30,40 € 22,70 €

Misia na Mars nie je len hračka. Je to naozajstná veda o vesmíre. Poznaj fascinujúci svet vesmírnej kolónie. Objavte, ako možno priviesť život do púšte. Naučte sa, ako vyrobiť kyslík z jedovatého plynu. Vyčistite vodu od znečistenia. Spoznajte, čo obsahuje balíček prežitia.

Albi Chemické laboratórium - Podmorská záhrada
27,24 € 21,20 €

Spoznajte fascinujúci svet pod morskou hladinou optikou desiatok zaujímavých chemických pokusov! Laboratórium vás naučí chemické reakcie. Využite ich k tvorbe farebných podvodných scenérií.

MEGASLIZOUN MEGASLIZOUN - SLIZ - sada na výrobu slizu-38%
27,96 € 17,16 €

Akcia

Sada obsahuje: lepidlo 500ml, aktivátor slizu 250ml, polystyrénové guličky, trblietky 3 druhy, misku s uzáverom pre ukladanie slizu, špachtličku na miešanie, inštrukcie ako vyrobiť dokonalého Megaslizouna.

Clementoni Detská laboratórium - Výroba slizu - mini súprava
13,10 € 11,30 €

V Clementoni Detskom laboratóriu – Výroba slizu mini súprava nájdete veľa zaujímavých pokusov. Hrajte sa a robte experimenty ako malí vedci. S touto súpravou objavíte tajomstvo chémie, viskóznych tekutín a to zaujímavým spôsobom.

EP LINE Slime továreň na sliz pre chlapcov
31,33 € 25,40 €

Bohatá sada na výrobu vlastného slizu. Stačí len zapojiť fantáziu a vyrobiť si sliz presne podľa tvojich predstáv. V balení nájdete množstvo doplnkov a prísad, ktoré možno pridať do pripravovanej zmesi.

Science4you Výbušná veda
15,10 €

Novinka

Použite rôzne ingrediencie, ktoré máte doma a vyvolajte vedecké explózie! Sledujte rôzne činidlá, ktoré spôsobujú rôzne typy výbuchov! Prepichnite balónik, bez toho, aby vybuchol a vyskúšajte mnoho ďalších experimentov!

Albi Malý detektív

Albi Malý detektív

Hodnotenie: 5
30,40 € 23,80 €

Vyskúšaj si metódy svetových detektívov. Vyrieš neuveriteľné prípady. Urob odtlačky prstov a odhaľ páchateľa. Vďaka špeciálnemu atramentu, ktorý možno vidieť len pod UV svetlom, dopadnite zlodeja. Naučte sa analyzovať vlákna z oblečenia a ďalšie a ďalšie zručnosti skutočných detektívov. Odhaľte tajné správy.

EP LINE Slime 3 pack pre dievčatá
13,69 € 11,70 €

Bohatá sada na výrobu vlastného slizu. Stačí len zapojiť fantáziu a vyrobiť si sliz presne podľa tvojich predstáv. V balení nájdete množstvo doplnkov a prísad, ktoré možno pridať do pripravovanej zmesi.

Wiky Továreň na sliz Slime sada
21,74 €

Vyrob si vlastný sliz s touto super sadou! Stačí zmiešať prísady správnym spôsobom a zábava môže začať! Sliz môžeš ľubovolne naťahovať, stláčať a tvarovať! Továreň na sliz obsahuje všetko potrebné na jeho výrobu. V balení nájdeš:

Albi Podmorská záhrada

Albi Podmorská záhrada

Hodnotenie: 5
30,30 €

Vypestujte si vlastný podmorský svet pomocou radu zaujímavých chemických pokusov! Využite chemické reakcie k tvorbe farebných podvodných scenérií. Vybudujte umelý koralový útes a vypestujte koraly rastúce pred očami! Tie potom môžete uchovávať v špeciálnom zakrivenom akváriu.

Science4you Továreň na sliz.
15,10 €

Novinka

Vytvorte si bláznivý sliz, ktorý žiari v tme, a robte s ním mnoho ďalších aktivít! Vytvorte si napríklad lepkavú rybku, alebo si urobte zábavnú skákaciu loptičku a slizké dážďovky. Vaše výtvory prežiaria tmu a môžu sa stať pre niekoho nečakaným žartíkom.

Kosmos FS Kúzlo magnetov
19,90 € 18,20 €

Experimentujte s tajuplnou neviditeľnou silou, ktorá vytvára ohromujúce efekty. Táto sada s pokusmi obsahuje napínavé a vtipné pokusy s rôznymi druhmi magnetov.

Clementoni Detské laboratórium Výroba bižutérie
13,90 € 13,20 €

Táto jedinečná sada Výroba bižutérie z edície Detské laboratórium umožní malým vedátorkám vytvoriť fantastické šperky a krištáľové drahokamy. Dievčatá objavia tajomstvo chémie a reakcie soli. Sada obsahuje všetko potrebné na vykonanie navrhovaných pokusov, a to zábavným spôsobom.

Science4you Tetovacie štúdio
16,60 €

Novinka

Vytvorte si svoje vlastné tetovacie štúdio a namiešajte si svoje vlastné farby! Urobte si dočasné tetovanie a zistite, aká veda vlastne stojí za jeho výrobou. Aj veda totiž môže byť zábavná, kreatívna a okrasná.

Clementoni Frozen 2 Set magických kryštálov
16,90 € 14,40 €

Táto špeciálna kreatívna sada Frozen II set magických kryštálov umožní malým slečnám pestovať kryštály a vytvoriť si tak čarovný svet Frozen. So snehovou kráľovnou Elsou si dievčatá vytvoria zo soli neuveriteľné kryštály. Proces je veľmi jednoduchý a rýchly. Stačí ponoriť formu do vody a potom ju na niekoľko minút nechať odpočívať a, experiment je hotový!

Albi Salón krásy

Albi Salón krásy

Hodnotenie: 5
30,40 € 21,60 €

Užite si veľa zábavy so svojimi kamarátmi pri vedeckom experimentovaní a vytváraní voňavých parfumov, šumivých kúpeľových bômb a skvelých mydiel, ktoré môžete používať alebo darovať.

Clementoni Mechanické laboratórium Hydroplán 130 dielikov
22,70 €

Clementoni Mechanické laboratórium Hydroplán je kreatívna sada, ktorá učí zábavným spôsobom princípy hydrodynamiky a morského inžinierstva. Postavte si z viac ako 130 dielikov 2 modely, Canadair a Seaplane a ponorte sa do dobrodružstva. Súčasťou sady sú napríklad nastaviteľné krídla, rotujúce lopatky alebo prevodový modul.

MEGASLIZOUN MEGASLIZOUN - SLIZ - aktivátor na výrobu slizu 500ml.
7,96 € 7,16 €

Novinka

Úžasný aktivátor na výrobu vlastného dokonalého slizu. Neobsahuje Borax, roztok na šošovky, Persil, ani iné nevhodné a škodlivé zložky! Náš aktivátor na výrobu slizu Megaslizoun je nezávadný, netoxický, splňuje normy EÚ.

EP LINE So Slime továreň na sliz pre dievčatá 2
33,30 €

Vyrobte si svoj vlastný sliz. Skúste kombinovať farby a užite si tú pravú zábavu so slizom. Balenie obsahuje množstvo doplnkov a prísad, ktoré možno pridať do pripravovanej zmesi.

Science4you Továreň na kryštály
15,10 €

Novinka

Vytvorte úžasné kryštály, ktoré žiaria v tme! Pozorujte, ako rôzne činidlá môžu vytvárať krásne a neuveriteľné kryštály. Originálne a jedinečné kryštály môžu byť aj perfektným darčekom potrebné pre kamarátky.

Albi Nechtové štúdio

Albi Nechtové štúdio

Hodnotenie: 5
22,70 € 17 €

Vyrob si pre seba a svoju kamarátku lak na nechty. Pri lakovaní si môžete nechty dozdobiť ešte samolepkami, ktoré po svietia v tme alebo vyskúšať samolepky, ktoré zmenia farbu na slniečku.

SES Sliz veľká sada s doplnkami
11,90 € 9,80 €

Je čas na sliz! Tri úžasné farby, dva rôzny typy, jedna zvláštna vôňa a veľa zábavy. Vmiešajte do slizu penové guľôčky a ovocné konfety. Zábava, ktorá neomrzí!

SIMBA Glibbi Slime Sliz zelený, DP10
6,10 € 5,70 €

Prášok Glibbi premení vodu do zeleného slizu a zábavné kúpanie môže začať, potom stačí len doplniť vodu a vytiahnuť špunt.

Kosmos FS Svet kryštálov

Kosmos FS Svet kryštálov

Hodnotenie: 4,5
19,90 € 18,20 €

Vypestujte naozaj veľké kryštály pomocou novej inovatívnej metódy. Vytvorte si pravý kryštálový svet z jednotlivých kryštálov, reťazcov kryštálov a z ďalších napínavých pokusov.

Albi Praveké akvárium

Albi Praveké akvárium

Hodnotenie: 3,9
30,30 €

Spoznajte fascinujúci svet listonohy a ich správanie v rôznych prostrediach. Pozorujte liahnutie a rast živej fosílie. Podarí sa vám vypestovať ďalšiu generáciu? Pripravte akvárium a sledujte, ako sa z vajíčok liahnu prastarí Triops – živá fosília, ktoré vďaka jednému „triku“ dokázali prežiť celé tisícročia.

Albi Salón krásy

Albi Salón krásy

Hodnotenie: 5
26,80 € 22,30 €

Vo vašom súkromnom salóne krásy si pripravíte vlastné kúpeľové bomby, ktoré vám vytvoria voňavý kúpeľ, pri ktorom si vaša pokožka odpočinie. Namiešajte si aj svoj jedinečný voňavý parfém.

Trefl Science 4 U - Náuka o vode
14,10 € 11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kreatívna sada pre prípravu rôznych pokusov s vodou. Vaše deti si môžu vyskúšať výrobu neuveriteľných mydlových bublín, tornáda i vodného kúzla, a podporiť tak vlastné kreatívne myslenie.

Poopsie Surprise Balíček pre prípravu slizu Happy meal
13,20 €

Vytvor originálny sliz, ktorý je farebný, vonia a ukladá sa do prívesku v tvare hovienka! Ponúka rôzne farby a vône. -Obsahuje 2× viac slizu ako ostatné Balíčky. Naviac je všetko zabalené ako známy Happy Meal.

Poopsie Slime Surprise Poop

Poopsie Slime Surprise Poop

Hodnotenie: 4,4
12,10 €

Náhradné krmivo pre Poopsie Jednorožca. Vytvor originálny sliz, ktorý je farebný, vonia a ukladá sa **do prívesku v tvare hovienka. Rôzne farby a vône. Farebné slizy **možno vytvárať aj bez jednorožca, možno ich zmiešať v kelímku, ktorý je súčasťou balenia. Nájdeš ultra vzácny zlatý sliz?

Science4you Kúpeľové bomby
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Vytvor si svoju vlastnú kúpeľovú bombu! Urob si fantastické kúpeľové bomby s prekvapením vnútri. Použi rôzne prvky a navoňaj svoje kúpeľové bomby a prevádzaj mnoho ďalších experimentov! Vďaka týmto bombám bude tvoj kúpeľ skvelou zábavou.