Albi Mydlové laboratórium-18%

Albi Mydlové laboratórium

Hodnotenie: 4,5
20 € 16,30 €

Výpredaj

Sada na výrobu skutočných mydiel, ktorá slúži k rozvoju kreativity vašich detí. Mydlá sa dajú tvoriť v mnohých variantoch úplne podľa vlastnej fantázie.

Clementoni FROZEN 2 SPA laboratoř
30 € 26 €

Speciální sada SPA laboratoř v licenci Frozen 2. Balení obsahuje přísady a nástroje pro vytvoření vlastní kosmetiky. Děti si mohou vytvořit parfémy, mýdla, šumivé bomby do koupele a spoustu dalších bezpečných kosmetických výrobků. Se sněhovou královnou Elsou je možné vytvořit i zmrzlé výrobky!

SES Výroba parfumov
19,49 € 16,50 €

S touto luxusnou sadou SES si môžete vyrobiť svoj vlastný voňavý parfum. Zmiešajte v kadičke koncentrované vône s vodou a vytvárajte unikátne kombinácie vôní. Nalejte parfum do fľaštičky a nalepte štítok s názvom.

Trefl Science 4 U - Fabrika na parfémy
24,49 € 20,50 €

Kreatívna sada pre výrobu parfumov. Vaše dievčatká si môžu vyskúšať výrobu najrôznejších vôní a podporiť tak vlastné kombinatívne a kreatívne myslenie. Vďaka knižke zistia, ako si robiť soľ do kúpeľa, masážne oleje a ďalšie informácie o parfumoch.

Trefl Science 4 U - Domáca mydláreň
10,50 €

Kreatívna sada pre prípravu domáceho mydla. Vaše deti si môžu vyskúšať výrobu mydiel rôznych tvarov a z rôznych materiálov, a podporiť tak vlastné kreatívne myslenie. Dekoratívne mydla sú navyše pekným, ručne robeným darom.

Lamps Voňavé experimenty
9,90 €

S touto experimentálnou sadou si užijete veľa zábavy. Celkom si môžete vyskúšať 5 neuveriteľných pokusov – napríklad mrazivý balzam na pery, voňavý sprej alebo voňavé rastúce perly. Sada obsahuje bázu na balzam na pery, vonné esencie, kryštály, formičky a ďalšie potreby pre experimenty.

Lamps Experimenty s parfumami
9,33 € 8,20 €

S touto experimentálnou sadou si užijete veľa zábavy. Sada obsahuje vonné esencie, striekačku, farbivo, kryštály, skúmavky, pinzetu a ďalšie potreby pre experimenty.

Trefl Science 4 U - Kúpele
24,49 € 20,90 €

Kreatívna sada pre prípravu relaxačných kúpeľných procedúr. Vaše deti si môžu vyskúšať výrobu najrôznejších kúpeľňových solí a tvárových masiek, a podporiť tak vlastné kreatívne myslenie.

Clementoni Detské laboratórium - Výroba mydla
21,40 € 19,70 €

S touto fantastickou súpravou Clementoni Detské laboratórium – Výroba mydla si užijete veľa zábavy pri výrobe mydiel, sprchového gélu a voňavých kúpeľových bômb. Nebojte sa experimentovať! Zmiešajte vône a zmäkčujúce prísady a vytvorte tak svoj jedinečný výrobok.

Clementoni Detské laboratórium - Výroba parfumov
21,40 € 19,70 €

Fantastická sada Clementoni Detské laboratórium – Výroba parfumov obsahuje prísady a receptúry pre vytvorenie mnohých úžasných parfumových výrobkov. Parfumy, mydlá, krémy, aromatické kúpeľové soli a mnoho ďalšieho.