Lamps Úžasné experimenty pre začiatočníkov-51%
32,76 € 15,87 €

Výpredaj

V tejto sade sú tie najúžasnejšie experimenty a zaujímavosti z oblasti fyziky, chémie a prírody. Sada obsahuje napr. formičky, sódu, plastelínu, fazuľky, pipety, farbu, lepiacu pásku, servítky, potravinárske farbivo, petriho misku, balóniky, filtračný papier, pingpongovú loptičku, semienka, ochranné okuliare a plno ďalšieho.

Alltoys Mikroskop 100/200/450X
20,59 € 15,70 €

Mikroskop s radom príslušenstva pre každého malého bádateľa. Zväčšenie 100 x, 300 x alebo 450 x. Zrkadlo obsahuje lampičku pre jednoduché pozorovanie aj za horších svetelných podmienok. Súčasťou balenia je lupa, pinzeta, sklíčka, pipeta.

Alltoys Mikroskop sada v kufríku
65,82 € 47,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Táto sada s mikroskopom rozšíri deťom vedomosti a záujem o vedu a zároveň ich zabaví na dlhé hodiny. S tromi zväčšeniami 200 ×, 600 ×, 1200 × môžu zo svojej izby skúmať celý svet.

Lamps Mikroskop baterie

Lamps Mikroskop baterie

Hodnotenie: 3,5
10,55 € 8,60 €

Urobte radosť svojmu malému bádateľovi a kúpte mu tento mikroskop so svetlom s tromi integrovanými objektívmi. Súčasťou sady je ďalej tiež príslušenstvo: pinzeta, 2 nádobky na vzorky, podložné sklíčka, krabička na vzorky.

Kosmos K3 UV Light Code

Kosmos K3 UV Light Code

Hodnotenie: 5
13,55 € 11,80 €

Sada pre skutočných špiónov! Odhaliť falšované bankovky a napísať neviditeľné správy – to umožňuje UV-Licht code s integrovaným tajným perom. Pod UV svetlom možno neviditeľné správy prečítať.

Kosmos Chémia experimenty
31,02 € 26 €

Vydaj sa pomocou jednoduchých a názorných pokusov po stopách tajomstiev chémie. Ak nevieš, čo všetko sa dá preskúmať práve v chémii, tak táto sada je priam pre teba! Vo svojom malom laboratóriu sa pozrieš za kulisy chémie a vyskúšaš si 19 pokusov. Nechaj sa prekvapiť!

Kosmos K3 Alarm-System

Kosmos K3 Alarm-System

Hodnotenie: 5
13,55 € 9,90 €

Sada pre skutočných špiónov! Alarm proti gangstrom ochráni každý šuplík alebo skriňu. Pri každom pokuse zmocniť sa tajných dokumentov alebo dôkazov sa rozoznie varovný signál, ktorý gangstera donúti k úteku.

Trefl Science4you Experimentální laboratoř Kuchyně
13,90 € 11,90 €

Novinka

Naučte se provádět zajímavé vědecké experimenty s použitím ingrediencí, které najdete v kuchyni. Například usmažte vejce bez použití tepla a během vaření mu dejte čtvercový tvar.

Kosmos K3 Listening Spy

Kosmos K3 Listening Spy

Hodnotenie: 5
13,55 € 9,90 €

Sada pre skutočných špiónov! Pri sledovaní podozrivej osoby je často nutné získať tajné informácie. Odpočúvacie zariadenie vám pomôže odhaliť páchateľa. Zosilnite šepot a zvuky v okolí!

Kosmos K3 Multi Spy
13,80 €

Sada pre skutočných špiónov! Multi špión sa ľahko zmestí do vrecka. Miesto činu môžete obhliadnuť lupou, pravítkom a pinzetou. Aby správy zostali v tajnosti, môžete ich zašifrovať. Detektívna sada v jednom praktickom zariadení!

4M Solárne vozítko
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zostav si z prázdnej plechovky od pitia vozítko, ktoré funguje na solárny pohon. Vystav ho slnečným lúčom a potom už len sleduj, ako jazdí vďaka premene slnečného svetla na energiu.

SES Detektor kovov

SES Detektor kovov

Hodnotenie: 1
19,51 € 18,90 €

Zaujíma vás, čo je ukryté pod zemou? Pomocou tejto sady si môžete vytvoriť svoj vlastný detektor kovov v tvare kozmickej lode. Potom už stačí len vyraziť von a nájsť poklad! Hračka rozvíja kreativitu a manuálnu zručnosť.

Alltoys Solárne auto
35,26 € 22,90 €

Premeňte slnečné žiarenie na elektrinu! Sledujte auto poháňané slnkom! Deti získajú základné znalosti o získavaní energie zo Slnka. Deti budú unesení až zistia, že funkcia každého solárneho vedeckého setu závisí od slnečnej energie.

Alltoys Mikroskop a teleskop
48,07 € 43,30 €
+ doprava zadarmo

Skvelá sada pre deti, ktoré rady skúmajú a spoznávajú nové veci. Pomocou teleskopu môžu sledovať dianie na nočnej oblohe. A vďaka mikroskopu môžu deti nahliadnuť do neviditeľného sveta mikroorganizmov. Hračka iste nadchne malých prieskumníkov ale aj ich rodičov.

Trefl Science 4 U - Malý chemik
10,60 €

Kreatívna sada pre vykonanie mnohých chemických pokusov. Vaše deti si môžu vyskúšať niekoľko veselých pokusov, ako vytváranie farebnej explózie, alebo penového stĺpu a podporiť tak vlastné kreatívne myslenie.

Clementoni Mechanické laboratórium - Autá, 50 modelov, 250 dielikov
26,80 € 23,60 €

Clementoni Mechanické laboratórium – Autá je kreatívna sada, ktorá učí zábavným spôsobom základy mechaniky a strojárstva. Sada obsahuje viac ako 250 dielikov, z ktorých je možné zostaviť až 50 rôznych modelov – napríklad vrtuľník, motorový žeriav alebo auto s elektrickým motorom, kde možno pohybovať riadiacou pákou a volantom.

Mac Toys 2 v 1 Geo veda
15,31 € 9,80 €

Geo sada, kde si vyskúšaš sopečnú aktivitu alebo modelovanie piesku pod vodou. Skvelá sada, s ktorou si deti skúsia rôzne pokusy. Deti sa tak hravou formou naučia zaujímavé vedecké informácie.

4M Magnetická hra
13,75 € 9,40 €

Staňte sa vedcom a naučte sa o účinkoch magnetizmu prostredníctvom kombinácie zábavných vedeckých experimentov a hier. Sada obsahuje materiály pre vytváranie interaktívnych magnetických predmetov.

4M Čistič
17,67 € 14,20 €

Zostavte si svojho vlastného inteligentného čistiaceho robota a sledujte, ako sa pohybuje po hladkej ploche a vyhýba sa prekážkam. Využite túto vychytávku ako nového pomocníka u vás doma.

4M Výroba dynama
11,38 € 10,90 €

Táto sada obsahuje všetko potrebné k zostaveniu funkčného dynama. O tom, či ste postupovali správne, sa môžete jednoducho presvedčiť: stačí zatočiť kľučkou a sledovať, či sa žiarovka rozsvieti.

4M Tvorba bublín
13,74 € 10,20 €

Naučte sa vyrábať tie najlepšie bubliny všetkých veľkostí a tvarov a najrôznejšie bublinkové triky s touto experimentálnou sadou. Súčasťou je aj návod na výrobu vlastného bublinového roztoku.

4M Robotický bubeník
19,64 € 6,70 €

Recykluj a bav sa zároveň! Zostav z prázdnych plechoviek svojho vlastného robota bubeníka, ktorý potom predvedie hudobnú show. Skrátka a dobre ekológia, robotika a zábava v jednej sade!

Quercetti Discovery Car

Quercetti Discovery Car

Hodnotenie: 4
37 € 30,30 €

Dômyselná hračka, ktorá priamo nabáda deti i ich rodičov k zisteniu, ako také ozajstné auto funguje. Všetky základné mechanické funkcie sú tu presne reprodukované. Všetky mechanické časti možno ľahko pripojiť k podvozku a rovnako tak je možné uvoľniť. Určené deťom od 4 rokov.

4M Robot - detektor kovu
24,39 € 19,90 €

Zostrojte si svojho vlastného pohyblivého robota, ktorý odhalí každý kovový predmet. Riaďte ho pomocou diaľkového ovládania a objavte s jeho pomocou skryté poklady.

Safari Ltd. Tuba - Hudobné nástroje
11,96 € 10,90 €

Tuba Hudobné nástroje obsahuje 8 modelov hudobných nástrojov. Pri hre s nimi si dieťa ľahko osvojí slovnú zásobu. Spoločne môžete pomenovávať nielen jednotlivé nástroje, ale aj ich časti napríklad husle – telo, hmatník, kolíky, šnek, efové výrezy atď.

4M Čistička vody
14,13 € 13,40 €

Táto zábavná sada obsahuje súčiastky k poučným pokusom s filtrovaním vody. Naučte sa v praxi o čistení a opätovnom využití špinavej vody vykonávaním zaujímavých experimentov.

4M Kuchynské pokusy
12,57 € 10,60 €

Premeňte svoju kuchyňu vo vedecké laboratórium! S touto jedinečnou kuchársku sadou sa naučíte 6 rôznych experimentov, ku ktorým už budete potrebovať len bežné kuchynské prísady.

4M Odpadkový robot

4M Odpadkový robot

Hodnotenie: 3
19,64 € 16,90 €

Zostavte si svojho vlastného odpadkového robota. Postavte tento pohyblivý odpadkový kôš na stôl alebo podlahu a sledujte, ako sám chodí i otvára a zase zatvára veko.

4M Solárne lietadlo
19,90 €

Zostav si svoje vlastné solárne lietadlo, ktoré skutočne lieta a to iba na solárny pohon. Vystav ho slnečným lúčom a potom už len sleduj, ako lieta dookola na mobilnom stojane a to úplne bez znečisťovania životného prostredia.

4M Mesačná baterka - zobrazuje mesiac
13,74 € 10,90 €

Premeňte steny svojej izby v žiariacu nočnú oblohu s touto mesačnou baterkou. Stačí baterku v tme zapnúť a potom už len sledovať, ako máte mesiac, hviezdy a ďalšie vesmírne telesá na dosah ruky!

4M Model super rychlého vlaku
19,64 € 16,50 €

S týmto modelom vlaku sa v praxi dozviete, ako funguje magnetická levitácia. Zostavte si model a vyskúšajte si u seba doma fyzikálne javy, na základe ktorých fungujú super-rýchle vlaky.

4M Robochrobák z plechovky
13,34 € 10,20 €

S touto sadou vám na výrobu robochrobáka postačí iba prázdna plechovka od pitia. Chrobák vydáva zvuky, vibruje a hýbe sa po podlahe. Táto skladačka poteší všetkých fanúšikov robotiky!