Mac Toys 2 v 1 Geo veda
15,31 € 9,40 €

Geo sada, kde si vyskúšaš sopečnú aktivitu alebo modelovanie piesku pod vodou. Skvelá sada, s ktorou si deti skúsia rôzne pokusy. Deti sa tak hravou formou naučia zaujímavé vedecké informácie.

Kosmos Chémia experimenty
31,02 € 27,90 €

Vydaj sa pomocou jednoduchých a názorných pokusov po stopách tajomstiev chémie. Ak nevieš, čo všetko sa dá preskúmať práve v chémii, tak táto sada je priam pre teba! Vo svojom malom laboratóriu sa pozrieš za kulisy chémie a vyskúšaš si 19 pokusov. Nechaj sa prekvapiť!

Lamps Mikroskop baterie

Lamps Mikroskop baterie

Hodnotenie: 3,4
10,55 € 9 €

Urobte radosť svojmu malému bádateľovi a kúpte mu tento mikroskop so svetlom s tromi integrovanými objektívmi. Súčasťou sady je ďalej tiež príslušenstvo: pinzeta, 2 nádobky na vzorky, podložné sklíčka, krabička na vzorky.

Lamps Úžasné experimenty pre začiatočníkov
32,76 € 20,70 €

V tejto sade sú tie najúžasnejšie experimenty a zaujímavosti z oblasti fyziky, chémie a prírody. Sada obsahuje napr. formičky, sódu, plastelínu, fazuľky, pipety, farbu, lepiacu pásku, servítky, potravinárske farbivo, petriho misku, balóniky, filtračný papier, pingpongovú loptičku, semienka, ochranné okuliare a plno ďalšieho.

Alltoys Mikroskop 100/200/450X
20,59 € 15,10 €

Mikroskop s radom príslušenstva pre každého malého bádateľa. Zväčšenie 100 x, 300 x alebo 450 x. Zrkadlo obsahuje lampičku pre jednoduché pozorovanie aj za horších svetelných podmienok. Súčasťou balenia je lupa, pinzeta, sklíčka, pipeta.

Kosmos K3 UV Light Code

Kosmos K3 UV Light Code

Hodnotenie: 5
13,55 € 10,90 €

Sada pre skutočných špiónov! Odhaliť falšované bankovky a napísať neviditeľné správy – to umožňuje UV-Licht code s integrovaným tajným perom. Pod UV svetlom možno neviditeľné správy prečítať.

Learning Resources Stetoskop
17,60 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Naozajstný stetoskop pre všetky skúmavé deti. Tento stetoskop pomôže deťom k tomu, aby počuli svoj vlastný tlkot srdca. Stetoskop je pevný a odolný.

Learning Resources Geosafari - Dalekohled s kompasem
15,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Zkoumejte, objevujte, pozorujte a navigujte s tímto skvělým společníkem od firmy Learning Resources. Úžasný dalekohled s integrovaným kompasem, který si lehce zavěsíte za krk, nesmí chybět při žádné procházce do přírody.

Kosmos K3 Multi Spy
13,55 € 10,90 €

Sada pre skutočných špiónov! Multi špión sa ľahko zmestí do vrecka. Miesto činu môžete obhliadnuť lupou, pravítkom a pinzetou. Aby správy zostali v tajnosti, môžete ich zašifrovať. Detektívna sada v jednom praktickom zariadení!

Alltoys Mikroskop sada v kufríku
65,82 € 45,30 €

Táto sada s mikroskopom rozšíri deťom vedomosti a záujem o vedu a zároveň ich zabaví na dlhé hodiny. S tromi zväčšeniami 200 ×, 600 ×, 1200 × môžu zo svojej izby skúmať celý svet.

Safari Ltd. Tuba - Hudobné nástroje
14,10 € 13,60 €

Tuba Hudobné nástroje obsahuje 8 modelov hudobných nástrojov. Pri hre s nimi si dieťa ľahko osvojí slovnú zásobu. Spoločne môžete pomenovávať nielen jednotlivé nástroje, ale aj ich časti napríklad husle – telo, hmatník, kolíky, šnek, efové výrezy atď.

Learning Resources Mikroskop set (50x - 600x)
62,70 € 60,40 €

Novinka

Mikroskop s priblížením 50× až 600× vám umožní sledovať všetko od kryštálov až po bunky. Vstavané svetlo a možnosť zaostrovania dopomáhajú sledovať skúmaný objekt naozaj jasne!

SES Detektor kovov

SES Detektor kovov

Hodnotenie: 1
19,51 € 15,80 €

Zaujíma vás, čo je ukryté pod zemou? Pomocou tejto sady si môžete vytvoriť svoj vlastný detektor kovov v tvare kozmickej lode. Potom už stačí len vyraziť von a nájsť poklad! Hračka rozvíja kreativitu a manuálnu zručnosť.

Kosmos K3 Alarm-System

Kosmos K3 Alarm-System

Hodnotenie: 5
13,55 € 10,20 €

Sada pre skutočných špiónov! Alarm proti gangstrom ochráni každý šuplík alebo skriňu. Pri každom pokuse zmocniť sa tajných dokumentov alebo dôkazov sa rozoznie varovný signál, ktorý gangstera donúti k úteku.

Kosmos MB Skákajúce planétky
10,80 € 9,80 €

Novinka

S granulátom a formou na planéty môžete vyrobiť vlastné rôznofarebné loptičk. Naplňte formu farebným granulátom, ponorte na chvíľku do vody a behom okamihu vzniknú rozpustilé skákajúce planéty!

4M Zem a mesiac model

4M Zem a mesiac model

Hodnotenie: 4
11,38 € 9,40 €

Staň sa astronómom a zostav si svoj vlastný 3D model Zeme a mesiaca, ktorý svieti v tme. Naučte sa na tejto praktickej pomôcke napríklad o fázach mesiaca, zatmenia a ďalších astronomických úkazoch.

Alltoys Solárne auto
35,26 € 22,60 €

Premeňte slnečné žiarenie na elektrinu! Sledujte auto poháňané slnkom! Deti získajú základné znalosti o získavaní energie zo Slnka. Deti budú unesení až zistia, že funkcia každého solárneho vedeckého setu závisí od slnečnej energie.

Kosmos K3 Listening Spy

Kosmos K3 Listening Spy

Hodnotenie: 5
13,55 € 10,90 €

Sada pre skutočných špiónov! Pri sledovaní podozrivej osoby je často nutné získať tajné informácie. Odpočúvacie zariadenie vám pomôže odhaliť páchateľa. Zosilnite šepot a zvuky v okolí!

Kosmos MB Obrie molekuly
10,80 € 9,80 €

Novinka

Guličky, hady alebo medúzy – s touto experimentálnou sadou môžete vytvárať a skúmať rôzne obrie molekuly. Ovládnite bláznivé molekuly a užite si zábavné experimenty!

Learning Resources Solární lampa
30,20 €

Novinka

Zkoumejte a pozorujte věci kolem vás s touto lucernou, která skvěle padne do dětské ruky díky své snadno uchopitelné rukojeti. Lucerna se automaticky nabíjí za jasného slunečního světla, a nebo pod lampou. Každá hodina nabíjení poskytuje 30 minut světla v lucerně. Ta si dokáže uložit až 15 hodin světla.

Quercetti Discovery Car

Quercetti Discovery Car

Hodnotenie: 4
37 € 29 €

Dômyselná hračka, ktorá priamo nabáda deti i ich rodičov k zisteniu, ako také ozajstné auto funguje. Všetky základné mechanické funkcie sú tu presne reprodukované. Všetky mechanické časti možno ľahko pripojiť k podvozku a rovnako tak je možné uvoľniť. Určené deťom od 4 rokov.

4M Čistič
17,67 € 15,40 €

Zostavte si svojho vlastného inteligentného čistiaceho robota a sledujte, ako sa pohybuje po hladkej ploche a vyhýba sa prekážkam. Využite túto vychytávku ako nového pomocníka u vás doma.

4M Magnetická hra

4M Magnetická hra

Hodnotenie: 5
13,75 € 9,80 €

Staňte sa vedcom a naučte sa o účinkoch magnetizmu prostredníctvom kombinácie zábavných vedeckých experimentov a hier. Sada obsahuje materiály pre vytváranie interaktívnych magnetických predmetov.

Kosmos FS Kúzlo magnetov
19,90 € 18,10 €

Novinka

Experimentujte s tajuplnou neviditeľnou silou, ktorá vytvára ohromujúce efekty. Táto sada s pokusmi obsahuje napínavé a vtipné pokusy s rôznymi druhmi magnetov.

Kosmos Technika-EXP
28,90 € 26,40 €

Novinka

Ako získaš obrovskú silu? Prečo padák brzdí? Prečo sú závodné autá tak rýchle? Technika na zemi, vo vode, vo vzduchu: mnoho pútavých experimentov, ktoré podnecujú chuť objavovať svet!

Trefl Science4you Experimentálne laboratórium Kuchyňa
14,10 € 10,50 €

Naučte sa vykonávať zaujímavé vedecké experimenty s použitím ingrediencií, ktoré nájdete v kuchyni. Napríklad usmažte vajcia bez použitia tepla a počas varenia mu dajte štvorcový tvar.

Clementoni Mechanické laboratórium - Autá, 50 modelov, 250 dielikov - rozbalené-21%
26,80 € 21,10 €

Rozbalené

Clementoni Mechanické laboratórium – Autá je kreatívna sada, ktorá učí zábavným spôsobom základy mechaniky a strojárstva. Sada obsahuje viac ako 250 dielikov, z ktorých je možné zostaviť až 50 rôznych modelov – napríklad vrtuľník, motorový žeriav alebo auto s elektrickým motorom, kde možno pohybovať riadiacou pákou a volantom.

4M Kuchynské pokusy
12,57 € 10,20 €

Premeňte svoju kuchyňu vo vedecké laboratórium! S touto jedinečnou kuchársku sadou sa naučíte 6 rôznych experimentov, ku ktorým už budete potrebovať len bežné kuchynské prísady.

Alltoys Mikroskop a teleskop
48,07 € 36,20 €

Skvelá sada pre deti, ktoré rady skúmajú a spoznávajú nové veci. Pomocou teleskopu môžu sledovať dianie na nočnej oblohe. A vďaka mikroskopu môžu deti nahliadnuť do neviditeľného sveta mikroorganizmov. Hračka iste nadchne malých prieskumníkov ale aj ich rodičov.

Trefl Science 4 U - Malý chemik
10,50 €

Kreatívna sada pre vykonanie mnohých chemických pokusov. Vaše deti si môžu vyskúšať niekoľko veselých pokusov, ako vytváranie farebnej explózie, alebo penového stĺpu a podporiť tak vlastné kreatívne myslenie.

4M Tvorba bublín
13,74 € 10,50 €

Naučte sa vyrábať tie najlepšie bubliny všetkých veľkostí a tvarov a najrôznejšie bublinkové triky s touto experimentálnou sadou. Súčasťou je aj návod na výrobu vlastného bublinového roztoku.