Mac Toys Čarodejnícka sada 75 kúziel
19,80 € 15,70 €

Parádna čarodejnícka sada pre pravých kúzelníkov s čarodejníckym klobúkom a množstvom príslušenstva pre pripravenie jedinečného kúzelníckeho predstavenia. Tešte sa, bude to magické!

EP LINE Magický klobúk 125 trikov
34,87 € 28,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Kúpte svojim malým čarodejníkom túto jedinečnú magickú sadu s klobúkom a množstvom príslušenstva. Obsahuje všetko pre prípravu jedinečného kúzelníckeho predstavenia.

HMStudio Horová mágia

HMStudio Horová mágia

Hodnotenie: 4
34,60 € 33,50 €

Hororová Mágia je kúzelnícka sada tých najvulgárnejších a najodpornejších trikov, ktoré vyvolajú nečakané reakcie a budú určite úspešné u tvojich kamarátov! S inštruktážnou knihou a popisom krok za krokom všetko ľahko zvládneš. Rekvizity ku kúzleniu sú súčasťou balenia.

Alltoys Sada kúziel exkluzív
58,17 € 44,90 €
+ doprava zadarmo

Chceš sa stať skutočným majstrom mágie? S touto sadou s inštruktážnym DVD a knihou sa naučíš tým najlepším kúzlam a trikom, ktorými potom budeš môcť zamotať hlavu svojim kamarátom.

Safari Ltd. Tuba - Ľudské orgány
11,96 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tuba Ľudské orgány, ktorá je výbornou vzdelávacie pomôckou! Pomôže deťom lepšie spoznať vzhľad a tvar jednotlivých ľudských orgánov. Sada obsahuje: mozog, srdce, žalúdok, obličky, pečeň, pľúca, tenké a hrubé črevo. Dokážete priradiť na telo správne miesto, kde sa orgán nachádza?

Alltoys Sada kouzel – Fantastická Magie Pokročilé triky
10,61 € 7,50 €

Kouzelnická sada nabízí k naučení 25 kouzel a triků. Kouzla jsou lehce naučitelná a publikum zaručeně uchvátí. S instruktážní knihou a popisem krok za krokem vše snadno zvládnete. Rekvizity ke kouzlení jsou součástí balení.

Alltoys Sada kouzel – Fantastická Magie Oslnivé triky
10,61 € 7,90 €

Kouzelnická sada nabízí k naučení 25 kouzel a triků. Kouzla jsou lehce naučitelná a publikum zaručeně uchvátí. S instruktážní knihou a popisem krok za krokem vše snadno zvládnete. Rekvizity ke kouzlení jsou součástí balení.

Alltoys Sada kouzel - Fantastická magie (síla mysli)
10,61 € 4,30 €

Sada kouzel obsahující návod na to, jak číst myšlenky, jak předpovídat, nebo pohybovat klíčem ve své ruce. Sada kouzel z řady Fantastická magie. Od našeho známého kouzelníka Pavla Kožíška máme pro všechny malé kouzelníky a kouzelnice skvělou sadu kouzel síla mysli.

HMStudio Fantastická mágia (100 trikov)
29,99 € 28,80 €

Odporúča majster sveta Pavel Kožíšek! Súčasťou je aj ** nštruktážne DVD** s knihou a popisom krok za krokom ako ktorý trik vykonať. Očar priateľov doma, na ulici alebo na párty!

Safari Ltd. Slnečná sústava
12,20 €

Hračky vďaka ktorým už deti od štyroch rokov môžu získať vedomosti o vesmíre. Žijeme na planéte Zem a okolo nás sú aj ďalšie planéty, ktoré tiež obiehajú okolo slnka. Jednoduchá pomôcka s ktorou si deti rozšíria obzory.

EP LINE Čarovná králičia klietka
34,87 € 25,80 €

Kúpte svojim malým čarodejníkom túto jedinečnú magickú sadu s králičou klietkou a množstvom príslušenstva. Obsahuje všetko pre prípravu jedinečného kúzelníckeho predstavenia.

HMStudio Kúzla, triky a mágia - Zlatá edícia
31,50 €

Očar všetkých svojimi kúzlami. Sada obsahuje 150 neuveriteľných a fantastických kúziel a trikov. Nauč sa ich a prekvap svojich kamarátov. Určite im pekne zamotáš hlavu. V edícii nájdeš návod s postupom na jednotlivé kúzla a pomôcky k nim.