Clementoni Jurský svet 2 - Sopka + TREX 2v1-16%
21,40 € 17,90 €

Výpredaj

S touto kreatívnou sadou Clementoni Jurský svet 2v1 – Sopka a T-Rex vrátite k životu neuveriteľné stvorenia z Jurského sveta! Zostavte kostru T-Rexa. Vytvorte pomocou úžasných vedeckých pokusov sopečné erupcie.

Alltoys My Fairy Garden - rozprávkový kvetináč
15,32 € 11,80 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto kreatívnou sadou v kvetináči vytvoríš rozprávkový domov pre jarnú vílu Ruženku. Vyskúšaš si zasadiť a vypestovať rastlinku. Domov víle ďalej dotvoríš ďalšími doplnkami.

SES Kostra Triceratops

SES Kostra Triceratops

Hodnotenie: 5
12,86 € 11,40 €

Zaujímate sa o dinosaury? Potom vás nadchne aj táto archeologická činnosť, pri ktorej vykopete kostru Triceratopsa. Pomocou kladivka a dláta môžete vykopať všetky kosti tohto dinosaura. Akonáhle budete mať všetky súčasti, postavte kostru Triceratopsa dohromady a zahrajte si!

SES Vykopávky z ľadovca
12,51 € 11,40 €

Vytvorte si svoj vlastný ľadovec so zmrazenými zvieratami so sadou SES Creative. Použite bezpečné kladivo a dláto pre uvoľnenie dinosaura a žraloka z ľadu. Poponáhľajte sa, sú veľmi zmrznutí! Sada obsahuje dostatok materiálu na výrobu niekoľkých ľadovcov.

SES Detské holenie

SES Detské holenie

Hodnotenie: 3
9,76 € 7,90 €

Deti radi napodobňujú činnosť dospelých, teraz si malí chlapci môžu vyskúšať aké je sa oholiť. Daj si penu na tvár a holenie môže začať. Pena je šetrná k pokožke a plastová žiletka je úplne bezpečná. Kúpanie tak bude ešte zábavnejšie! Deti sa hravou formou učia hygienické a sociálne návyky.

Kosmos Prírodné zákony-27%
30,75 € 22,20 €

Výpredaj

Vedecké bádanie pre predškolákov so sadou Prírodné zákony! Ako to, že lupa zväčšuje? Prečo bubliny hýria farbami? Ako to, že lode plávajú? Toto a oveľa viac sa dozvieš a vyskúšaš v tejto sade. Balenie obsahuje 8 modelov, 29 pokusov a brožúru so 48 stranami.

EDUCA Moja malá záhradka - jahody, mäta, bazalka
24,92 € 19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada Moja malá záhradka obsahuje všetko na pestovanie jahôd, mäty a bazalky. Naučte deti pestovať jahody a bylinky. Hrantíky naplňte zeminou, ktorá je súčasťou balenia. Semienka zasejte do kvetináčov podľa druhov a pomocou kanvičky všetko riadne zalejte, ako správny záhradník.

Safari Ltd. Životný cyklus - Mravec
9,96 € 9,80 €

Životný cyklus mravca znázorňujú jeho štyri vývojové fázy, ktorými prejde za svoj ​​život. Deti môžu podrobne skúmať jednotlivé fázy a získajú tak jasnú predlohu života mravca. Všetky dieliky sú ručne maľované!

4M Moje telo
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyskúšaj si, ako je to byť chirurgom. Táto vzdelávacia sada umožňuje deťom predstaviť si a porozumieť ľudskému telu a jeho funkciám, vnútorným orgánom, obehovému systému a mnoho ďalšieho.

4M Tráviaci systém
13,75 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto vzdelávacou sadou sa ľahko pochopiteľným spôsobom dozviete, ako funguje tráviaci systém. Zahrajte si zábavnú hru a vyskúšajte si prejsť tráviacim systémom bez toho, aby ste spustíli bzučiak.

Lamps Magnetky Kone 20 ks
7,39 € 6,70 €

Tieto magnetky s obrázkami koníkov iste potešia všetky mladé fanúšičky týchto majestátnych zvierat. Sada magnetiek v praktickej drevenej krabičke obsahuje dvadsať obrázkov rôznych druhov koní, ktoré môžete použiť na výzdobu, alebo k prichycovaniu vecí na kovový povrch.

Safari Ltd. Tuba - Prehistorický život
11,96 € 11 €

Tuba Prehistorický život obsahuje 12 figúrok z obdobia doby ľadovej o veľkosti 4–7,5 cm. Figúrky z tuby sú výborným pomocníkom pri vzdelávacích aktivitách zameraných na prehistorický život a evolúciu pre tých, ktorí sa neuspokoja len so suchým textom a obrázkami v učebniciach.

4M Zem a mesiac model

4M Zem a mesiac model

Hodnotenie: 4,5
11,38 € 9,80 €

Staň sa astronómom a zostav si svoj vlastný 3D model Zeme a mesiaca, ktorý svieti v tme. Naučte sa na tejto praktickej pomôcke napríklad o fázach mesiaca, zatmenia a ďalších astronomických úkazoch.

Safari Ltd. Životný cyklus - Kurča
9,96 € 9 €

Všetci vieme, že sliepky znášajú vajíčka, ale ako sa z týchto vajíčok stanú sliepky? Štyri štádia životného cyklu sliepky vás touto premenou prevedú, od vajíčka, cez kurča liahnúce sa zo škrupiny až po dospelého jedinca. Objavujte a skúmajte so svojimi deťmi takmer zázračné premeny prírody prostredníctvom realistických miniatúr z kolekcie Safariology Životné cykly.

Safari Ltd. Tuba - Divoký západ
11,96 € 10,90 €

Tuba Divoký západ obsahuje 10 replík o veľkosti 4–7,5 cm. Figúrky z tuby sú výborným pomocníkom nielen pri výučbových aktivitách zameraných na históriu Ameriky pre tých, ktorí sa neuspokoja len so suchým textom v učebniciach. História predsa môže byť aj zábava plná príbehov.

Safari Ltd. Životný cyklus - Morská korytnačka
9,96 € 9,40 €

Všetci poznáme dokumenty o tom, ako sa malé korytnačky po svojom vyliahnutí ponáhľajú do mora, stihli ste si ich v tej rýchlosti niekedy poriadne prezrieť? To vám umožnia vývojové štádiá morskej korytnačky, ktorá sa dá skúmať prostredníctvom ručne maľovaných, detailne spracovaných modelov. Zázračné premeny od vajíčka, liahnutia a mláďata až po dospelého jedinca vás úplne uchváti.

Safari Ltd. Životný cyklus - Zelená fazuľa
9,96 € 9,40 €

Sada štyroch realistických a detailne prepracovaných modelov predstavuje štyri hlavné štádia životného cyklu rastliny fazule: semeno, klíčenie, sadenicu a dospelú rastlinu. Prácu s pomôckou je vhodné nadviazať na skúsenosť z praktického života a vypestovať rastlinku fazule zo semienka zasadeného do priehľadného téglika s vlhkou vatou.

Safari Ltd. Životný cyklus - Žaba
11,50 €

Ako sa zo žubrienky stane žaba, kde sa vezmú nožičky a čo sa stane s chvostíkom? Súbor replík päť štádií životného cyklu žaby, vyrobený so starostlivosťou a dôrazom na vernosť a presnosť detailov, vás prevedie premenou od vajíčok, cez žubrienky, žubrtienku bez žiabier a žubrienku s nožičkami až po dospelú žabu. Objavujte a skúmajte so svojimi deťmi takmer zázračné premeny prírody prostredníctvom realistických miniatúr z kolekcie Safariology Životné cykly.

Safari Ltd. Životný cyklus - Lienka
10,80 €

Sada štyroch modelov znázorňuje hlavné štádia vývoja chrobáka lienky – ľudovo nazývaného lienka. Jej životný cyklus predstavujú vajíčka, larva, kukla a dospelý jedinec. Sledovanie očarujúcej premeny na replikách rešpektujúcich tvary, farby i pomery veľkostí podporuje záujem o poznávanie a učenie, to všetko zábavnou a nenásilnou formou.

4M Rastliny v bludisku
13,34 € 10,90 €

Toto rastlinné bludisko je skvelou hračkou pre každého, kto má rád experimenty a chce sa dozvedieť viac o rastlinách. Stačí zasadiť rastlinku a sledovať, ako klíči a prepletá sa bludiskom.

Safari Ltd. Životný cyklus - Dážďovka
9,90 €

Odložte mikroskop a preskúmajte zblízka zázrak života s týmto životným cyklom dážďovky. Detailne spracované vývojové štádiá dážďovky tak, ako opúšťa vajíčko a dospieva vás naozaj prekvapí natoľko, že si budete myslieť, že držíte skutočnú dáždovku. Objavujte a skúmajte so svojimi deťmi takmer zázračné premeny prírody prostredníctvom realistických miniatúr z kolekcie Safariology Životné cykly.

4M Anatómia

4M Anatómia

Hodnotenie: 5
13,75 € 9,10 €

Vyskúšaj si, ako je to byť chirurgom. Študuj osobitne navrhnutý ľudský trup, ktorý je zložený v praktickom kufríku. Premeň ho na operačný stôl a bav sa skúmaním ľudských orgánov!

Safari Ltd. Životný cyklus - Komár
9,96 € 8,80 €

Ako sa z vajíčka stane komár, kde sa vezmú nožičky a krídla? Štyri štádia životného cyklu komára vás touto premenou prevedú od vajíčok, cez larvu, kuklu až po dospelého komára. Objavujte a skúmajte so svojimi deťmi takmer zázračné premeny prírody prostredníctvom realistických miniatúr z kolekcie Safariology Životné cykly.