Kosmos Prírodné zákony
30,75 € 22,60 €

Vedecké bádanie pre predškolákov so sadou Prírodné zákony! Ako to, že lupa zväčšuje? Prečo bubliny hýria farbami? Ako to, že lode plávajú? Toto a oveľa viac sa dozvieš a vyskúšaš v tejto sade. Balenie obsahuje 8 modelov, 29 pokusov a brožúru so 48 stranami.

Clementoni Jurský svet 2 - Sopka + TREX 2v1-27%
21,40 € 15,60 €

Akcia

S touto kreatívnou sadou Clementoni Jurský svet 2v1 – Sopka a T-Rex vrátite k životu neuveriteľné stvorenia z Jurského sveta! Zostavte kostru T-Rexa. Vytvorte pomocou úžasných vedeckých pokusov sopečné erupcie.

Kosmos FS Morské kôrovce
19,90 € 18,10 €

Novinka

Prebuďte pravek k životu a zoznámte sa so žiabronožkami. Už za 1 až 2 dni sa vyliahnu prvé larvy. Pozorujte ich, ako rastú, ako sa živia a pohybujú vo vode. Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre úspešný chov žiabronožiek.

Safari Ltd. Životný cyklus - Lienka
10,90 € 10,50 €

Sada štyroch modelov znázorňuje hlavné štádia vývoja chrobáka lienky – ľudovo nazývaného lienka. Jej životný cyklus predstavujú vajíčka, larva, kukla a dospelý jedinec. Sledovanie očarujúcej premeny na replikách rešpektujúcich tvary, farby i pomery veľkostí podporuje záujem o poznávanie a učenie, to všetko zábavnou a nenásilnou formou.

SES Kostra Triceratops

SES Kostra Triceratops

Hodnotenie: 5
12,86 € 11,70 €

Zaujímate sa o dinosaury? Potom vás nadchne aj táto archeologická činnosť, pri ktorej vykopete kostru Triceratopsa. Pomocou kladivka a dláta môžete vykopať všetky kosti tohto dinosaura. Akonáhle budete mať všetky súčasti, postavte kostru Triceratopsa dohromady a zahrajte si!

Learning Resources Anatomický model lidské kostry
30,20 €

Novinka

Anatomický model lidské kostry je detailně propracován tak, aby bylo možné realisticky poznat všechny jeho části. Právě části kostry lze odebírat a zkoumat a následně zase přiřadit zpátky na své místo.

Learning Resources Pěnový model zubu
22,60 €

Novinka

Pěnový model zubu, který lze rozevřít a nahlédnout dovnitř. Uvnitř jedné půlky zubu jsou jednotlivé části popsány v angličtině. Druhá půlka je popsána písmeny pro přiřazení. Součástí balení je návod také v anglickém jazyce.

Learning Resources Anatomický model srdca
31,30 € 30,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Anatomický model srdca je detailne prepracovaný tak, aby bolo možné realisticky spoznať všetky jeho časti. Časti srdca možno odoberať, skúmať a následne zase vrátiť na svoje miesto. Súčasťou sady je aj stojan a manuál ilustrovaný fotografiami.

Safari Ltd. Životný cyklus - Žaba
10,90 € 10,50 €

Ako sa zo žubrienky stane žaba, kde sa vezmú nožičky a čo sa stane s chvostíkom? Súbor replík päť štádií životného cyklu žaby, vyrobený so starostlivosťou a dôrazom na vernosť a presnosť detailov, vás prevedie premenou od vajíčok, cez žubrienky, žubrtienku bez žiabier a žubrienku s nožičkami až po dospelú žabu. Objavujte a skúmajte so svojimi deťmi takmer zázračné premeny prírody prostredníctvom realistických miniatúr z kolekcie Safariology Životné cykly.

Learning Resources Pěnový model oka
22,60 €

Novinka

Pěnový model oka, který lze rozevřít a nahlédnout dovnitř. Uvnitř jedné půlky oka jsou jednotlivé části popsány v angličtině. Druhá půlka je popsána písmeny pro přiřazení. Součástí balení je návod také v anglickém jazyce.

Learning Resources Pěnový model srdce
22,60 €

Novinka

Pěnový model srdce se stane nedocenitelnou studijní pomůckou v biologii. Model lze rozevřít a nahlédnout dovnitř. Uvnitř srdce jsou jednotlivé části popsány v angličtině.

Safari Ltd. Životný cyklus - Morská korytnačka
10,90 € 10,50 €

Všetci poznáme dokumenty o tom, ako sa malé korytnačky po svojom vyliahnutí ponáhľajú do mora, stihli ste si ich v tej rýchlosti niekedy poriadne prezrieť? To vám umožnia vývojové štádiá morskej korytnačky, ktorá sa dá skúmať prostredníctvom ručne maľovaných, detailne spracovaných modelov. Zázračné premeny od vajíčka, liahnutia a mláďata až po dospelého jedinca vás úplne uchváti.

SES Vykopávky z ľadovca
12,80 €

Vytvorte si svoj vlastný ľadovec so zmrazenými zvieratami so sadou SES Creative. Použite bezpečné kladivo a dláto pre uvoľnenie dinosaura a žraloka z ľadu. Poponáhľajte sa, sú veľmi zmrznutí! Sada obsahuje dostatok materiálu na výrobu niekoľkých ľadovcov.

Learning Resources Čelní projektor
24,10 €

Novinka

Dětská svítilna a projektor v jednom udělá radost každému zvídavému dítěti. Přední svítilnu mohou děti využít při mnoha aktivitách, ať venku (procházky, kempy, stanování), nebo ve svém pokojíčku. Projektor zas ukáže dětem 16 různých zvířat na obrázcích, které se promítnou třeba na stěnu do vzdálenosti 1 m.

Safari Ltd. Životný cyklus - Kurča
10,90 € 10,50 €

Všetci vieme, že sliepky znášajú vajíčka, ale ako sa z týchto vajíčok stanú sliepky? Štyri štádia životného cyklu sliepky vás touto premenou prevedú, od vajíčka, cez kurča liahnúce sa zo škrupiny až po dospelého jedinca. Objavujte a skúmajte so svojimi deťmi takmer zázračné premeny prírody prostredníctvom realistických miniatúr z kolekcie Safariology Životné cykly.

Lamps Magnetky Kone 20 ks

Lamps Magnetky Kone 20 ks

Hodnotenie: 4,8
8,60 €

Tieto magnetky s obrázkami koníkov iste potešia všetky mladé fanúšičky týchto majestátnych zvierat. Sada magnetiek v praktickej drevenej krabičke obsahuje dvadsať obrázkov rôznych druhov koní, ktoré môžete použiť na výzdobu, alebo k prichycovaniu vecí na kovový povrch.

Learning Resources Anatomický model lidského těla
30,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Anatomický model lidského těla je detailně propracován tak, aby bylo možné realisticky poznat všechny jeho části. Právě části lidského těla lze odebírat a zkoumat a následně zase přiřadit zpátky na své místo.

Learning Resources Anatomický model mozku
22,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Anatomický model mozku umožňuje nahlédnout do lidského těla velmi realistickým a podrobným způsobem. Model lze rozdělit na dvě poloviny, z nichž jedna je s popisky jednotlivých částí mozku a druhá pouze s písmeny pro možnosti kontroly.

Learning Resources Řez rostlinnou buňkou
22,60 €

Novinka

Hodiny přírodních věd nikdy nebyly zábavnější. Rozdělte tuto rostlinnou buňku na dvě poloviny, zkoumejte řez a učte se jednotlivé části této fascinující buňky. První polovina je označena jednotlivými částmi rostlinné buňky, zatímco druhá polovina obsahuje pouze písmena pro následné opakování a kontrolu nových informací.

Learning Resources Řez zvířecí buňkou
22,60 €

Novinka

Hodiny přírodních věd nikdy nebyly zábavnější. Rozdělte tuto zvířecí buňku na dvě poloviny, zkoumejte řez a učte se jednotlivé části této fascinující buňky. První polovina je označena jednotlivými částmi zvířecí buňky, zatímco druhá polovina obsahuje pouze písmena pro následné opakování a kontrolu nových informací.

Safari Ltd. Životný cyklus - Mravec
10,90 € 10,50 €

Životný cyklus mravca znázorňujú jeho štyri vývojové fázy, ktorými prejde za svoj ​​život. Deti môžu podrobne skúmať jednotlivé fázy a získajú tak jasnú predlohu života mravca. Všetky dieliky sú ručne maľované!

Safari Ltd. Životný cyklus - Zelená fazuľa
10,90 € 10,50 €

Sada štyroch realistických a detailne prepracovaných modelov predstavuje štyri hlavné štádia životného cyklu rastliny fazule: semeno, klíčenie, sadenicu a dospelú rastlinu. Prácu s pomôckou je vhodné nadviazať na skúsenosť z praktického života a vypestovať rastlinku fazule zo semienka zasadeného do priehľadného téglika s vlhkou vatou.

Alltoys My Fairy Garden - rozprávkový kvetináč
15,32 € 11,70 €

S touto kreatívnou sadou v kvetináči vytvoríš rozprávkový domov pre jarnú vílu Ruženku. Vyskúšaš si zasadiť a vypestovať rastlinku. Domov víle ďalej dotvoríš ďalšími doplnkami.

4M Anatómia

4M Anatómia

Hodnotenie: 5
13,75 € 9,80 €

Vyskúšaj si, ako je to byť chirurgom. Študuj osobitne navrhnutý ľudský trup, ktorý je zložený v praktickom kufríku. Premeň ho na operačný stôl a bav sa skúmaním ľudských orgánov!

HMStudio Anatómia človeka - trup
26,80 €

Naše telo je veľmi zložitý systém s biliónmi mikroskopických častí, z ktorých každá má vlastnú identitu. Pracujú spoločne a organizovane v záujme celej bytosti. Aby deti poznali, ako ľudské telo vyzerá a ako funguje, je tu tento 4D anatomický model ľudského trupu, ktorý obsahuje 60 dielov aj so stojanom.

Safari Ltd. Tuba - Divoký západ
14,10 € 13,60 €

Tuba Divoký západ obsahuje 10 replík o veľkosti 4–7,5 cm. Figúrky z tuby sú výborným pomocníkom nielen pri výučbových aktivitách zameraných na históriu Ameriky pre tých, ktorí sa neuspokoja len so suchým textom v učebniciach. História predsa môže byť aj zábava plná príbehov.

Safari Ltd. Tuba - Prehistorický život
14,10 € 13,60 €

Tuba Prehistorický život obsahuje 12 figúrok z obdobia doby ľadovej o veľkosti 4–7,5 cm. Figúrky z tuby sú výborným pomocníkom pri vzdelávacích aktivitách zameraných na prehistorický život a evolúciu pre tých, ktorí sa neuspokoja len so suchým textom a obrázkami v učebniciach.