Kosmos Kryštály experimenty
31,02 € 27,60 €

Objav mnohotvárnosť aj chemické zvláštnosti foriem a skús ich preskúmať. Pozoruj, ako ti rastú kryštály! V napínavých a mnohostranných pokusoch budeš pestovať tieto povesťami opradené zázraky prírody a prídeš na stopu ich tajomstiev. Nechaj sa prekvapiť, čo všetko objavíš!

4M Kryštály súprava

4M Kryštály súprava

Hodnotenie: 4,5
15,70 €

Vykonaj rad chemických pokusov a vypestuj si vlastnú súpravu akvamarínových kryštálov, v tme žiariacich mesačných kryštálov a kryštálových snehových stromov. Pozoruj, ako vzniká zoskupenie kryštálov z roztokov. Vyrob si celú zbierku a ukáž svojim priateľom!

4M Svietiace kryštály-18%

4M Svietiace kryštály

Hodnotenie: 4,5
10,98 € 8,90 €

Výpredaj

Staňte sa skutočným alchymistom a vypestujte si svoje vlastné kryštály, ktoré svietia v tme. Užite si zábavný svetelný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.

4M Kryštály
15,72 € 10,60 €

Staňte sa skutočným alchymistom a Vypestujte si svoj vlastný kryštálový geodát. Užite si zábavný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.

Clementoni Detské laboratórium - Výroba vodných kryštálov-37%
23 € 14,40 €

Výpredaj

Táto neuveriteľná vedecká súprava Clementoni Detské laboratórium – Výroba vodných kryštálov vám pomôže objaviť vedu o obrích kryštáloch. Pomocou špeciálnej nádoby a špeciálnych solí budete môcť sledovať, ako obrie farebné kryštály rastú vo vode. Na sledovanie použite lupu a nenechajte si tak ujsť ani ten najmenší detail tohto fantastického vedeckého pokusu.

Albi Salón krásy-27%

Albi Salón krásy

Hodnotenie: 5
26,80 € 19,50 €

Výpredaj

Vo vašom súkromnom salóne krásy si pripravíte vlastné kúpeľové bomby, ktoré vám vytvoria voňavý kúpeľ, pri ktorom si vaša pokožka odpočinie. Namiešajte si aj svoj jedinečný voňavý parfém.

4M Kryštály experimenty
18,07 € 15,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Staňte sa skutočným alchymistom a vykonávajte 7 rôznych experimentov s rastom kryštálov. Vypestované farebné kryštály sa potom dajú vystaviť vo vitrínkách, ktoré sú súčasťou.

Clementoni Detské laboratórium - Výroba svietiacich kryštálov
23 € 19,70 €

S touto kreatívnou sadou Clementoni Detské laboratórium – Výroba svietiacich kryštálov sa naučíte vyrábať priesvitné, farebné, fluorescenčné a žiariace kryštály! Laboratórium obsahuje veľa materiálu na ich výrobu.

4M Kryštály biele
10,90 €

Staňte sa skutočným alchymistom a vypestujte si svoje vlastné biele kryštály. Užite si zábavný svetelný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.

4M Kryštály červené
10,90 €

Staňte sa skutočným alchymistom a vypestujte si svoje vlastné červené kryštály, ktoré svietia v tme. Užite si zábavný svetelný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.

4M Kryštály modré
10,90 €

Staňte sa skutočným alchymistom a vypestujte si svoje vlastné modré kryštály. Užite si zábavný svetelný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.

Mac Toys Krystaly
10,90 €

Staňte sa skutočným alchymistom a vypestujte si svoje vlastné kryštály, ktoré svietia v tme. Užite si zábavný svetelný chemický experiment a vytvorte si originálnu dekoráciu.