Premiere Sport Eagle

Premiere Sport Eagle

Hodnotenie: 4,5
129,49 € 109,90 €

Masívna kolobežka pre deti od ôsmich rokov veku podporí vaše ratolesti v zdravom pohybe od cesty do školy až po hranie vo voľnom čase. Má oceľový rám a predné i zadné V brzdy na kolieskach 20 a 16 palcov, ktoré sa vo výmoľoch nestratia.

Yedoo Kolobežka Wzoom Little Sailor
114 €

Limitovaná edícia svižnej kolobežky Yedoo Wzoom v cool dizajne Little Sailor je špeciálne navrhnutá pre zákazníkov MALL.sk. Kolobežka je vhodná do mesta i do prírody, k rybníku aj do lesa. Je vybavená prednou aj zadnou V brzdou. Vhodná pre deti od 6 rokov s maximálnou nosnosťou 100 kg. Veľmi kvalitné a odolné prevedenie.

Spokey ARTIFACT Kolobežka, kolieska 230/200 mm
102,80 €

Detská kolobežka disponuje brzdou a stojanom, ktorý umožňuje zaparkovať skoro kdekoľvek. Súčasťou sú ložiská ABEC 9 Chrome a protišmyková doska. Spokey ARTIFACT Kolobežka, kolieska 230/200 mm má predné aj zadné odpruženie, ktoré pohlcuje vibrácie pri jazde na nerovnom povrchu.

Spokey OBSYDIAN Kolobežka freestyle, kolieska 120 mm
128,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská kolobežka disponuje nožnou brzdou. Súčasťou sú ložiská ABEC 9 Chrome a praktická protišmyková doska s integrovanými kolieskami. Spokey OBSYDIAN Kolobežka freestyle, kolieska 120 mm je ideálna pre skoky, otáčky a triky, ktoré predvediete v skateparku.

Street Surfing Skladacia kolobežka FIZZ URBAN 200 District O
54,80 € 49,50 €

Skladacia kolobežka disponuje veľkými kolieskami, ktoré dobre pohlcujú aj drobné nerovnosti. Výška nášľapu je 8 cm a umožňuje jednoduché odrážanie. Street Surfing Skladacia kolobežka FIZZ URBAN 200 District O je určená pre deti od 8 rokov a pýši sa zaujímavým dizajnom.

Spokey AYAS Kolobežka, kolieska 200 mm
54,50 €

Detská kolobežka disponuje brzdou a stojanom, ktorý umožňuje zaparkovať skoro kdekoľvek. Súčasťou sú ložiská ABEC 7 Carbon a praktická protišmyková doska. Spokey ARTIFACT Kolobežka, kolieska 230/200 mm má ergonomickú rukoväť.

Spokey CHAMELEON Kolobežka freestyle, kolieska 110 mm
171,50 €

Detská kolobežka disponuje nožnou brzdou. Súčasťou sú ložiská ABEC 9 Chrome a praktická protišmyková doska. Spokey CHAMELEON Kolobežka freestyle, kolieska 110 mm je ideálna pre skoky, otáčky a triky, ktoré predvediete v skateparku.

Yedoo Kolobežka Wzoom New

Yedoo Kolobežka Wzoom New

Hodnotenie: 3,9
157,10 € 132,90 €

Nová vylepšená kolobežka Yedoo Wzoom New vyrástla a vzhľadom i rýchlosťou sa vyrovná dospelým modelom. Zostala ale ľahká a ľahko ovládateľná a s vhodnými doplnkami je pripravená aj na dlhšie jazdy mimo mesto. Pri nosnosti 100 kg sa na nej môže zviezť aj hociktorý dospelák.

Spokey BACKYARD Kolobežka freestyle, kolieska 100 mm
72,40 €

Detská kolobežka disponuje brzdou a gumovými gripmi. Súčasťou sú ložiská ABEC 9 Chrome a praktická protišmyková doska. Spokey BACKYARD Kolobežka freestyle, kolieska 100 mm je ideálna pre skoky, otáčky a triky, ktoré predvediete v skateparku.

Street Surfing Freestyle kolobežka TORPEDO Firestarter
74,99 € 72,40 €

Detská freestyle kolobežka disponuje kolieskami s hliníkovým jadrom, ktoré zabezpečujú pevnosť pri skokoch. Tiež je vhodná na rôzne triky. Street Surfing Freestyle kolobežka TORPEDO Firestarter je určená pre deti od 8 rokov a pýši sa zaujímavým dizajnom.

Spokey TARANIS Kolobežka, kolieska 200 mm
112,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Kolobežka disponuje brzdou a stojanom, ktorý umožňuje zaparkovať skoro kdekoľvek. Súčasťou sú ložiská ABEC 11 Carbon a praktická protišmyková doska. Spokey TARANIS Kolobežka, kolieska 200 mm je vhodná pre jazdu v meste aj v parku.

Premiere Sport koloběžka Reva
108 € 90 €

Novinka

Dětská koloběžka disponuje hliníkovými brzdovými pákami, ráfky i brzdami. Součástí je stojánek, který je vyroben z ocele. Premiere Sport koloběžka Reva má gumové pláště. Využití najde ve městě i v přírodě.

TEMPISH XBD Elox 110

TEMPISH XBD Elox 110

Hodnotenie: 5
105,10 € 74,70 €

Detská kolobežka disponuje zadnou blatníkovou brzdou. Je upravená eloxovaním, ktoré tvorí ochrannú vrstvu a zabraňuje oxidácii hliníka. Tempish XBD Elox 110 váži iba 3 kg a je tak ľahko prenosná.

Street Surfing Urban Xpr Air False Alarm
99,99 € 90,90 €

Skládací silniční koloběžka ideální pro cestování po městě. Street Surfing Urban Xpr Air False Alarm vyniká rychlým a pohodlným systémem skládání a díky své nízké hmotnosti je velmi přenosná. Disponuje 20 cm velkými nafukovacími kolečky, které zajišťují vysokou úroveň komfortu i při jízdě přes drobné nerovnosti.

Yedoo Kolobežka Tidit New
141,30 € 122,90 €

Vylepšená Yedoo kobobežka Tidit New je ako stvorená pre tých, čo už v šatni plánujú, kam pôjdu po ceste zo školy. Tidit má nové brzdy na oboch kolesách, takže bezpečne zvládne ostrejší štýl jazdy, sťažené jazdné podmienky aj drsnejšie zaobchádzanie.

Sulov Kolobežka 16-12" SU WALK
78,82 € 69,50 €

Odľahčený oceľový rám, 16" koleso vpredu, dve brzdy a vyššia nosnosť robí z tejto kolobežky Sulov WALK vhodný dopravný prostriedok do mesta, ale aj do prírody ako pre deti tak dospelých. Maximálna hmotnosť užívateľa je 100 kg.

Yedoo Numbers Two

Yedoo Numbers Two

Hodnotenie: 4,8
133,50 € 111,90 €

Kolobežka, ktorá iz malého školáka dokáže urobiť veľkého pretekára. ocesaný, ľahká a ľahko ovládateľná na ulici, pri love Pokémonov aj na celodennom výlete, pritom takmer nerozbitná.

Street Surfing Bandit Shooter Green
98,90 €

Freestyle kolobežka disponuje hlavovým zložením s kompresnou technológiou HIC a širokými riadidlami. Pohodlná jazda je zaistená ložiskami ABEC 9. Street Surfing Freestyle kolobežka BANDIT Shooter Green Cr-Mo je určená pre deti od veku 8 rokov.

Sulov Kolobežka 26-20 SU FUSION
196,76 € 161,10 €

Športová kolobežka fushion je vďaka veľkým nafukovacím kolesám 26"/ 20" ideálna pre jazdu v meste i na spevnených cyklotrasách. Rám kolobežky z kvalitnej odľahčenej ocele. Predné a zadné hliníkové V-brzdy. Súčasťou vybavenia je držiak na fľašu, sklopný stojan, zadný oceľový blatník a rohy na riadidlách.

Street Surfing Cestná kolobežka Urban Xpr
86,54 € 79 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladacia kolobežka Street Surfing Urban je určená do mestskej premávky. S kolieskami 205 mm ľahko prekoná aj drobné nerovnosti. Znížený nášľap pre jednoduché odrážanie. Vybavená stojanom.

Street Surfing Torpedo

Street Surfing Torpedo

Hodnotenie: 4,6
75 €

Freestyle kolobežka Street Surfing Torpedo s jedinečným dizajnom je predurčená pre skatepark a triky. Vystužený rám a riadidlá zo zliatiny hliníka 6061 vynikajú maximálnou pevnosťou a ľahkosťou. Kolieska s kovovými jadrami garantujú pevnosť pri skokoch a trikoch.

Authentic Kolobežka skladacia, kolesá 205 mm
94,50 € 82,90 €

Vysoko kvalitná skladacia kolobežka Authentic Sport. Široká doska s obvodovou výstužou. Ramenný popruh pre ľahký transport. Zadné a predné koleso s blatníkom a stojanček zaisťujú maximálny komfort.

Street Surfing Ripper Bloody Gold
118,90 €

Freestyle koloběžka s výraznou grafikou. Street Surfing Ripped Bloody Gold vyniká svou robustní konstrukcí vyvedenou ve výrazných barvách. Disponuje extra širokými vyztuženými řidítky a hlavovým složenim HIC. Koloběžka je díky své stavbě a lehkosti vhodná na použití ve skateparcích.

Street Surfing Freestyle kolobežka BANDIT
99,99 € 79,90 €

Freestyle kolobežka disponuje hlavovým zložením s kompresnou technológiou HIC a širokými riadidlami. Pohodlná jazda je zaistená ložiskami ABEC 9. Street Surfing Freestyle kolobežka BANDIT je určená pre deti od veku 8 rokov.

Street Surfing Torpedo Glaciar
74,90 €

Freestyle koloběžka zapůsobí neotřelým designem, se kterým se ve skateparku rozhodně neztratíte v davu šedi. Užívejte si bezpečnou jízdu i triky s pevnými kovovými jádry koleček a lehkými řídítky ze slitiny hliníku. Předveďte všechny promakané detaily kolobrndy Street Surfing Torpedo Glaciar a ohromte obecenstvo.

TEMPISH XBD 100
93,46 € 68 €

Kvalitní freestylová koloběžka. Tempish XBD 100 je vybavena 100 mm kolečky, které vydrží i drsnější zacházení. Koloběžka je osazena ložisky ABEC 7, které zajišťují plynulou jízdu a dlouhou životnost. Speciální hlavové složení THREAD dobře tlumí nárazy a tím šetří vaše klouby.

Street Surfing Freestyle kolobežka BANDIT Reward Cr-Mo
99,90 €

Freestyle kolobežka disponuje hlavovým zložením s kompresnou technológiou HIC a širokými riadidlami. Pohodlná jazda je zaistená ložiskami ABEC 9. Street Surfing Freestyle kolobežka BANDIT Reward Cr-Mo je určená pre deti od veku 8 rokov.

Street Surfing Destroyer

Street Surfing Destroyer

Hodnotenie: 5
89,10 €

Freestyle koloběžka zapůsobí neotřelým designem, se kterým ve skateparku otočíte leckterou hlavu. Užívejte si rychlou jízdu i triky se 110mm kolečky a lehkými řídítky ze slitiny hliníku. Pochlubte se promakanými detaily kolobrndy Street Surfing Destroyer v jedovatě zelené nebo ohnivě rudé.

TEMPISH XBD 110
98,13 € 78,40 €

Kvalitní freestylová koloběžka. Tempish XBD 110 je vybavena 110 mm kolečky, které vydrží i drsnější zacházení. Koloběžka je osazena ložisky ABEC 7, které zajišťují plynulou jízdu a dlouhou životnost. Speciální hlavové složení THREAD dobře tlumí nárazy a tím šetří vaše klouby.

Smoby Kolobežka Cars 3, 3 kolieska
36,97 € 24,80 €

Trojkolesová kolobežka, ktorá poteší deti motívom filmu Autá 3. Kolobežka má kovový rám, výškovo nastaviteľné riadítka a tri kolieska pre lepšiu stabilitu, vďaka ktorým je vhodná aj pre menšie deti.

Yedoo Kolobežka Hurvínek Mini
141,30 € 136 €

Rozbehni to s Hurvínkom. Najskôr naber rýchlosť, odraz sa, teraz skoč … pribrzdi a nakloň to do zákruty, čakajú ťa nevídané dobrodružstvá. Či už sa budeš preháňať rozprávkovo čarovnou Bratislavou ako vo filme alebo poskočíš do vyššieho levelu, už ťa nič nezastaví.

Yedoo Kolobežka Mau New

Yedoo Kolobežka Mau New

Hodnotenie: 4,4
133,50 € 118,90 €

Prvá samostatná jazda. Teraz už ich nikto nezastaví. Vylepšená kolobežka Yedoo Mau New je najľahší a najmenší model pre predškolákov a školákov. Je ideálny pre vstup do sveta kolobežiek. Najdôležitejším parametrom je nízka hmotnosť, správna výška stúpadla a samozrejme bezpečnosť.

Sulov Kolobežka 16-12 REBEL
110,37 € 95,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kolobežka SULOV REBEL 16"-12" je všestranná kolobežka pre dospievajúce deti i dospelých. Konštrukčne veľmi stabilná a rýchla. X rám zväčšuje priestor pre kolená. Väčšia koleso vpredu a menšie vzadu zabezpečuje slušnú cestovnú rýchlosť a zároveň obratnosť.

Sulov Kolobežka 16-16" SU VOYAGE
118,25 € 105,90 €

Jedinečná 16" kolobežka SULOV VOYAGE pre staršie deti má odľahčený oceľový rám. Je vybavená prednými a zadnými ručnými V-brzdami. Maximálna hmotnosť užívateľa 100 kg.

Premiere Sport Kolobežka Shark
81,05 € 66,90 €

Táto kolobežka pre deti od ôsmich rokov veku podporí vaše ratolesti v zdravom pohybe od cesty do školy až po hranie vo voľnom čase. Má oceľový rám a predné i zadné V brzdy na kolieskach cez 12 palcov, ktoré sa vo výmoľoch nestratia.

Roces Ketchup
42,29 € 31,90 €

Roces Ketchup je velmi dobře ovladatelná koloběžka se třemi kolečky pro větší stabilitu dětí, které si na ní užijou spoustu legrace.

Stiga Koloběžka STIGA Track 120-S
78,13 € 44,90 €

Track 120-S je velikostně vhodná jak pro juniory, tak i pro dospělé, kteří si rádi užívají pohyb na čerstvém vzduchu. Tato koloběžka s moderním designem je doplněna o Stigou vyvinutým stabilizačním systémem pro bezpečnou, stabilní a pohodlnou jízdu.

Stiga Freestyle koloběžka STIGA Hood
156,30 € 93,90 €

Je vhodná pro všechny, kteří chtějí dále rozvíjet své dovednosti a triky na koloběžce. Rám koloběžky je tvořen z pevné odlehčené hliníkovo-ocelové konstrukce. Odlehčená konstrukce umožňuje snadnou manipulaci při každém triku a pohybu, pevnost konstrukce zajišťuje bezpečnost a odolnost.

Stiga Freestyle koloběžka ZAP TZ
331,98 € 220,90 €

ZAP TZ je freestylová koloběžka určena pro nejnáročnější jezdce. Je speciálně navržena pro pokročilé triky, kaskadérské kousky a skoky.

Stiga Freestyle koloběžka ZAP TZ Stream
293,10 € 187,90 €

ZAP TZ Stream je freestylová koloběžka určena pro jezdce, kteří chtějí zdokonalovat své dovednosti . Je speciálně navržena pro pokročilé triky, kaskadérské kousky a skoky.

Little Tikes Kolobežka naklápacia modrá/ružová
38,36 € 28,90 €

Skvelá kolobežka/trojkolka od značky Little Tikes je skvelá voľba pre deti, ktoré sa začínajú učiť jazdiť na kolobežke. Má širokú plošinu a dve veľké otočné kolesá vpredu, takže je extrémne stabilná a bezpečná.

Master Kolobežka Ride

Master Kolobežka Ride

Hodnotenie: 4,1
66,90 €

Kolobežka s nafukovacími kolesami MASTER Ride. Kolobežka má oceľový rám a hliníkové ráfiky. V-braeak brzdy na oboch kolesách sú ovládané ručnou páčkou na riadidlách. Nastaviteľná výška riadidiel.