Kolobežky pre deti od 3 rokov

Nils Extreme Freestyle kolobežka HS102 červená
1x

Nils Extreme Freestyle kolobežka HS102

57,90 €

Freestyle kolobežka disponuje konštrukciou zo silnej a trvanlivej ocele. Súčasťou sú riadidlá pretáčajúce sa o 360 ° a zadná prítlačná brzda. Nils Extreme Freestyle kolobežka HS102 je vhodná pre deti aj dospelých.

Tovar od predajcu MALL
Street Surfing Kolobežka Fizz Flip Mini Evo Croc
9x

Street Surfing Kolobežka Fizz Flip Mini Evo

54,99 €

Kolobežka Fizz Flip Mini Evo s otočným riadidlami je vhodná pre deti od 3 rokov. Po zvládnutí jazdy na 3-kolieskovej verzii kolobežky sa dá jednoducho vymeniť predné dvoj kolieskami za klasické jednokolečko – to je súčasťou balenia.

Tovar od predajcu MALL
Nils Extreme Kolobežka HD145 grafit/oranžová
1x

Nils Extreme Kolobežka HD145

61,60 €

Skladacia kolobežka disponuje zadným blatníkom, ktorá slúži zároveň ako nožná brzda. Rukoväte sú vybavené gumovými gripmi pre pevný úchyt. Nils Extreme Kolobežka HD145 je vhodná pre deti, dorast a dospelých.

Tovar od predajcu MALL
Authentic Detská kolobežka priemer kolies 140 mm a 120 mm modrá
23x

Authentic Detská kolobežka priemer kolies 140 mm a 120 mm

23,90 €

Detská kolobežka Muuwmi s jednoduchým a bezpečným ovládaním je veľmi stabilná vďaka dvom zadným kolesám. Urobí určite radosť každému malému nadšencovi pohybu, na tejto kolobežke ho totiž nikto nedostihne.

Tovar od predajcu MALL
-20%
Stiga Detská kolobežka STIGA Mini Kick Supreme modrá
15x

Stiga Detská kolobežka STIGA Mini Kick Supreme

78,02 €
62,40 €

Ďalšia ponuka za 62,40 €

Detská kolobežka Mini Kick Supreme+ je neobvykle a zaujímavo riešená kolobežka pre všetky deti, ktoré radi šantia na detských ihriskách. Nastaviteľná výška riadidiel do 3 úrovní, nášľapná brzda, nosnosť 50 kg.

Tovar od predajcu MALL
Authentic Kolobežka skladacia, priemer kolies 120mm modrá
15x

Authentic Kolobežka skladacia, priemer kolies 120mm

28,90 €

Detská kolobežka Muuwmi je vybavená jednoduchým skladacím mechanizmom. Prednosťou kolobežky sú výškovo nastaviteľné riadidlá a priestranné stúpadlo s protišmykovou úpravou. Deti si tak môžu užiť každú jazdu.

Tovar od predajcu MALL
Lorelli Kolobežka MINI BLUE&GREEN
15x

Lorelli Kolobežka MINI

25,50 €
23,50 €

Hľadáte zábavný dopravný prostriedok pre vaše deti? Kolobežka od Lorella je jasná voľba! Kompaktný model MINI je určený pre deti od 3 rokov, ktoré ešte neudržia stabilitu, preto je kolobežka vybavená tromi kolieskami. Bezpečnú jazdu zaistí kvalitná konštrukcia z odolných materiálov, rovnako ako protišmykové prevedenie a brzdový pedál na zadnom kolese.

Tovar od predajcu MALL