Master Kolobežka Ride

Master Kolobežka Ride

Hodnotenie: 4,1
68,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kolobežka s nafukovacími kolesami MASTER Ride. Kolobežka má oceľový rám a hliníkové ráfiky. V-braeak brzdy na oboch kolesách sú ovládané ručnou páčkou na riadidlách. Nastaviteľná výška riadidiel.

Sulov KOLOBEŽKA12-12 SP

Sulov KOLOBEŽKA12-12 SP

Hodnotenie: 4
78,47 € 76,10 €

Klasická kolobežka SPORTTEAM pre jazdu aj pre zábavu poteší hlavne menších školákov. Má odľahčený oceľový rám, nafukovacie kolesá a zadnú ručnú V – brzdu. Maximálna hmotnosť užívateľa 65 kg.

Mondo Alu skladacia kolobežka Jednorožec
41,90 €

Veľmi ľahká hliníková skladacia kolobežka v prevedení Unicorn – Jednorožec. Kolieska s veľkosťou 125 mm s kvalitnými ložiskami zaisťujú plynulú jazdu. Veľká doska s grafickou a protišmykovou úpravou umožňuje pohodlné polohovanie chodidla. Kolobežka sa dá ľahko zložiť pomocou jednoduchého mechanizmu.

Sulov KOLOBEŽKA ALU 125

Sulov KOLOBEŽKA ALU 125

Hodnotenie: 4,2
34,50 €

Kolobežka LIFEFIT ALU 120 sa dá vďaka prepracovanému mechanizmu ľahko a rýchlo zložiť i rozložiť. Protišmykový nášľap a zadná blatníková brzda zabezpečujú vysokú bezpečnosť. Kolieska sú osadené skvelými ložiskami ABEC 5, čím zaručujú výborné jazdné vlastnosti.

Mondo Alu skladacia kolobežka Lama
33,90 €

Veľmi ľahká hliníková skladacia kolobežka v prevedení Lama. Kolieska s veľkosťou 125 mm s kvalitnými ložiskami zaisťujú plynulú jazdu. Veľká doska s grafickou a protišmykovou úpravou umožňuje pohodlné polohovanie chodidla. Kolobežka sa dá ľahko zložiť pomocou jednoduchého mechanizmu.

Mondo Alu skladacia kolobežka Mimoni
45,90 €

Veľmi ľahká hliníková skladacia kolobežka v licencii Mimoni. Kolieska s veľkosťou 125 mm s kvalitnými ložiskami zaisťujú plynulú jazdu. Veľká doska s grafickou a protišmykovou úpravou umožňuje pohodlné polohovanie chodidla. Kolobežka sa dá ľahko zložiť pomocou jednoduchého mechanizmu.

Sulov KOLOBEŽKA 10-10 LF YOUTH
58,75 € 52,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Najmenší model klasickej kolobežky LIFEFIT YOUTH s odľahčeným rámom je určený pre prvé detské jazdenie. Má zadnú ručnú čeľusťovú brzdu, stojan a výškovo nastaviteľné riadítka. Maximálna hmotnosť užívateľa 45 kg.

Sulov KOLOBEŽKA 10-10 SP FALCO
47,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Najmenší model klasickej kolobežky SPORTTAM FALCO s odľahčeným rámom je určený pre prvé detské jazdenie. Má zadné ručnú čeľusťovú brzdu. Maximálna hmotnosť užívateľa 45 kg.

Yedoo Numbers One

Yedoo Numbers One

Hodnotenie: 4,8
117,70 € 105,90 €

Tri, dva, jedna, štart! Náš prváčik je najmenší a najľahší z modelov Yedoo pre deti. Vďaka typické húževnaté konštrukcii vydrží aj bezstarostnejší zaobchádzanie. Vhodná kola suverénne zvládnu aj cesty, ktoré sa v zime neudržiavajú.

Mondo Alu skladacia kolobežka SpiderMan
41,90 €

Veľmi ľahká hliníková skladacia kolobežka v obľúbenej licencii SpiderMan od Marvel. Kolieska s veľkosťou 125 mm s kvalitnými ložiskami zaisťujú plynulú jazdu. Veľká doska s grafickou a protišmykovou úpravou umožňuje pohodlné polohovanie chodidla. Kolobežka sa dá ľahko zložiť pomocou jednoduchého mechanizmu.

Mondo Alu skladacia kolobežka Super Mario
41,90 €

Veľmi ľahká hliníková skladacia kolobežka v licenciu Super Mario od Nintendo. Kolieska s veľkosťou 125 mm s kvalitnými ložiskami zaisťujú plynulú jazdu. Veľká doska s grafickou a protišmykovou úpravou umožňuje pohodlné polohovanie chodidla. Kolobežka sa dá ľahko zložiť pomocou jednoduchého mechanizmu.

Sulov KOLOBEŽKA12-12 SP - rozbalené
78,47 € 76,30 €

Rozbalené

Klasická kolobežka SPORTTEAM pre jazdu aj pre zábavu poteší hlavne menších školákov. Má odľahčený oceľový rám, nafukovacie kolesá a zadnú ručnú V – brzdu. Maximálna hmotnosť užívateľa 65 kg.

Mondo Alu skladacia kolobežka FROZEN II
41,90 €

Veľmi ľahká hliníková skladacia kolobežka v obľúbenej dievčenskej licencii Frozen 2. Kolieska s veľkosťou 125 mm s kvalitnými ložiskami zaisťujú plynulú jazdu. Veľká doska s grafickou a protišmykovou úpravou umožňuje pohodlné polohovanie chodidla. Kolobežka sa dá ľahko zložiť pomocou jednoduchého mechanizmu.

Mondo Alu skladacia kolobežka L.O.L.
41,90 €

Veľmi ľahká hliníková skladacia kolobežka v obľúbenej dievčenskej licencii L.O.L. Surprise. Kolieska s veľkosťou 125 mm s kvalitnými ložiskami zaisťujú plynulú jazdu. Veľká doska s grafickou a protišmykovou úpravou umožňuje pohodlné polohovanie chodidla. Kolobežka sa dá ľahko zložiť pomocou jednoduchého mechanizmu.

Nils Extreme Kolobežka HL-776
31,44 € 26,90 €

Skladacia kolobežka značky NILS EXTREME je vhodná predovšetkým pre deti. Hlavnou prednosťou tohto modelu sú jej kolieska zaisťujúce bezproblémovú jazdu a maximálne zaťaženie 60 kg. Ďalšími výraznými prvkami sú protišmyková nášľapná plocha, madlá z penového materiálu a zadná brzda.

Nils Extreme Kolobežka WH-113
82,90 €

Kolobežka určená pre deti, dospievajúcich a dospelých do maximálnej hmotnosti užívateľa 80 kg. Dobre sa hodí pre jazdu po asfaltovej ceste alebo do parku, uličiek a tiež do ľahkého terénu. Veľké plášte umožňujú plynulé prekonanie nerovností.

Mondo Alu skladacia kolobežka Avengers Marvel
41,90 €

Veľmi ľahká hliníková skladacia kolobežka v obľúbenej licencii Avengers od Marvel. Kolieska s veľkosťou 125 mm s kvalitnými ložiskami zaisťujú plynulú jazdu. Veľká doska s grafickou a protišmykovou úpravou umožňuje pohodlné polohovanie chodidla. Kolobežka sa dá ľahko zložiť pomocou jednoduchého mechanizmu.

Mondo Alu skladacia kolobežka CARS 3
41,90 €

Veľmi ľahká hliníková skladacia kolobežka v obľúbenej licencii Cars 3. Kolieska s veľkosťou 125 mm s kvalitnými ložiskami zaisťujú plynulú jazdu. Veľká doska s grafickou a protišmykovou úpravou umožňuje pohodlné polohovanie chodidla. Kolobežka sa dá ľahko zložiť pomocou jednoduchého mechanizmu.

Nils Extreme Kolobežka QD-100-7A
53,90 €

Freestylová kolobežka značky NILS EXTREME pre mladých športovcov. Model má robustnú konštrukciu a zosilnenú prednú vidlicu pre lepšiu výdrž a pre nácvik cvikov, freestyle jazdu, U-rampu a iné.

Stiga Kolobežka STIGA Comet 120-S
59 € 39 €

Comet 120-S je pre všetky deti od piatich rokov, ktoré majú rady pohyb na čerstvom vzduchu. Kolobežka je vyrobená z pevnej hliníkovo-oceľovej konštrukcie, ktorá je odľahčená. Jazda je tak pohodlná a jednoduchá.