Kolobežky pre deti od 6 rokov

Yedoo Numbers Two tyrkysová
49x

Yedoo Numbers Two

149,90 €
Doprava zadarmo

Kolobežka, ktorá iz malého školáka dokáže urobiť veľkého pretekára. ocesaný, ľahká a ľahko ovládateľná na ulici, pri love Pokémonov aj na celodennom výlete, pritom takmer nerozbitná.

Tovar od predajcu MALL
Olpran Kolobežka A5 Zelená
11x

Olpran Kolobežka A5

175 €
164,90 €
Doprava zadarmo

Olpran Kolobežka A5 je športovo rekreačná kolobežka. Dvojité ráfiky pre väčšiu odolnosť kolies.

Tovar od predajcu MALL
Authentic Kolobežka skladacia, kolesá 20, čierna/modrá
31x

Authentic Kolobežka skladacia, kolesá 200 mm

55,25 €
52,90 €

Vysoko kvalitná a plne hliníková skladacia kolobežka. Vybavená novým, veľmi jednoduchým skladacím mechanizmom. Extra silná trecia brzda. Veľké stúpadlo s vystuženým okrajom a protišmykovou úpravou.

Tovar od predajcu MALL
Spokey Hasbro DREAMER Kolobežka My Little Pony modrá

Spokey Hasbro DREAMER Kolobežka My Little Pony

31,90 €
Novinka

Detská kolobežka Spokey DREAMER v dizajne My Little Pony od Hasbro. Kolobežka je skvelou voľbou pre malých milovníkov skatingu. Umožňuje pohodlný pohyb na rôznych typoch povrchu a dobre fungujúce brzdy podporujú výnimočnú dynamiku jazdy. Detská kolobežka bola vyrobená pre rýchle jazdy plné radosti. Magické farby a grafika My Little Pony urobia z kolobežky lásku na prvý pohľad!

Tovar od predajcu MALL
Spokey Hasbro STRIKE Kolobežka freestyle Nerf, kolieska 100 mm čierna/oranžová

Spokey Hasbro STRIKE Kolobežka freestyle Nerf, kolieska 100 mm

59,50 €
Novinka

Vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov freestylová kolobežka Spokey STRIKE je určená pre extrémnu jazdu v skateparku! Vďaka super ľahkej a veľmi odolnej konštrukcii sa perfektne hodí pre vykonávanie rôznych trikov a prekonávanie prekážok. Veľkosť koliesok je prispôsobená extrémnej freestylovej jazde. Stabilná a odolná konštrukcia voči vysokému zaťaženiu, ku ktorému dochádza počas jazdy v skateparku.

Tovar od predajcu MALL
Authentic Kolobežka skladacia, priemer kolies 205 mm ružová
22x

Authentic Kolobežka skladacia, priemer kolies 205 mm

66,90 €

Vysoko kvalitná a plne hliníková skladacia kolobežka nielen pre malých športovcov. Kolobežka v modernom prevedení je vybavená jednoduchým skladacím mechanizmom. Prednosťou kolobežky sú vystužená predná vidlica, výškovo nastaviteľné riadidlá a priestranné XL stúpadlo s protišmykovou úpravou. Deti si tak môžu parádne užiť každú jazdu.

Tovar od predajcu MALL
Yedoo Kolobežka Wzoom green
5x

Yedoo Kolobežka Wzoom

179,90 €
Doprava zadarmo

detskou kolobežkou Wzoom značky Yedoo sa budú vaše deti cítiť ako malí dospelí. Kolobežka je vhodná pre deti od 6 rokov, ale vďaka jej nosnosti unesie aj dospelého človeka. Ľahká, ľahko ovládateľná je vhodná do mesta aj mimo neho. Wzoom sa stane skvelým parťákom vášho dieťaťa na vyvádzanie vonku.

Tovar od predajcu MALL
-17%
Razor S Spark Sport - ružová
6x

Razor S Spark Sport - ružová

51 €
42,30 €
Posledný kus za túto cenu!

Nová kolobežka S Spark Sport na prvý pohľad zaujme. Skvele vyzerá, má svietiace kolesá a vďaka funkcii iskrenia bude jazda na nej vždy vyčnievať z davu.

Tovar od predajcu MALL