Yedoo Kolobežka Mau New

Yedoo Kolobežka Mau New

Hodnotenie: 4,6
139,90 €

Prvá samostatná jazda. Teraz už ich nikto nezastaví. Vylepšená kolobežka Yedoo Mau New je najľahší a najmenší model pre predškolákov a školákov. Je ideálny pre vstup do sveta kolobežiek. Najdôležitejším parametrom je nízka hmotnosť, správna výška stúpadla a samozrejme bezpečnosť.

Nils Extreme skladacia kolobežka HA205D čierna
56,32 €

Skladacia kolobežka značky NILS Extreme vhoda pre deti i dospelých. Hlavnou prednosťou tohto modelu sú jej kolieska zaisťujúce bezproblémovú jazdu a maximálne zaťaženie 100 kg.

Puky Kolobežka R 07L - berry-šedá
152,99 € 145,39 €
+ doprava zadarmo

PUKY – Kolobežka R 07L – berry-šedá. Kolobežka PUKY pre deti od 4 a pol roka a výšky 110 cm. Pomocou detskej kolobežky deti precvičujú nielen svoje svalstvo, ale tiež zmysel pre rovnováhu tým, že idú jednou stopou.

Spokey Kolobežka Strike freestyle Nerf
62 € 59,90 €

Detská kolobežka z kolekcie Hasbro Nerf pre freestyle je určená najmä pre začínajúcich jazdcov. Freestylová kolobežka je ideálna pre rýchlu jazdu alebo jazdu cez prekážky. Tvrdé kolieska a kvalitné ložiská zaručia plynulú jazdu aj na rampe. Veľká, protišmyková doska umožňuje pohodlné umiestnenie nôh.

Spokey Kolobežka Dreamer My Little Pony
45,90 €

Detská kolobežka v obľúbenej licencii Hasbro My little Pony nadchne všetky malé fanúšičky. Kolieska s veľkosťou 125 mm s kvalitnými ložiskami zaisťujú plynulú jazdu. Gumové kolieska absorbujú vibrácie vzniknuté pri jazde na nerovnom povrchu. Kolobežka je vybavená nožnou brzdou, ktorá umožňuje prispôsobiť rýchlosť prevládajúcim podmienkam. Veľká doska s grafickou a protišmykovou úpravou umožňuje pohodlné polohovanie chodidla.

Spokey Snappy kolobežka

Spokey Snappy kolobežka

Hodnotenie: 5
29,90 €

Skladacia kolobežka s kolieskami 120mm dokonale tlmí vibrácie na nerovnom teréne. Kvalitné ložiská ABEC5 zaručujú ich vysokú odolnosť a rychlost.Deska s protišmykovou vrstvou zabraňuje pošmyknutiu. Originálne grafické provedení.Koloběžka je vhodná pre rekreačnú jazdu.

JD BUG Kolobežka Junior Street 100
50,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna kolobežka pre deti od 4 rokov na každodenné prechádzky po blízkom okolí. Pekná, pevná, s jednoduchým skladacím mechanizmom, ktorý svojimi vlastnosťami zodpovedá vyhlásenej kvalite značky JD Bug. Kolobežka je osadená väčším predným kolesom, ktoré malým deťom zaisťuje bezpečnejšiu jazdu.

Authentic Kolobežka skladacia ST priemer kolies 125 mm
49,37 € 47,90 €

Vysoko kvalitná a plne hliníková skladacia kolobežka v modernom prevedení urobí radosť každému športovému nadšencovi. Je vybavená novým, veľmi jednoduchým skladacím mechanizmom, ktorý ju v okamihu minimalizuje, aby sa pohodlne dala vziať do ruky.