Little Tikes Kolobežka naklápacia modrá/ružová
38,36 € 29,90 €

Skvelá kolobežka/trojkolka od značky Little Tikes je skvelá voľba pre deti, ktoré sa začínajú učiť jazdiť na kolobežke. Má širokú plošinu a dve veľké otočné kolesá vpredu, takže je extrémne stabilná a bezpečná.

Bluetouch Elektrokolobežka BLUETOUCH BTX250 WHITE
544 € 399 €

S touto e-kolobežkou získate tú správnu slobodu v meste a užijete si množstvo zábavy. Odpruženie zadného kolesa Vám zaistí pohodlnú jazdu aj na drobných výmoľoch. Na jedno nabitie kvalitnej batérie prejdete až 30 km. Pri jazde osvetľuje spodnú časť nášľapu modrý LED pásik a to je potom super jazda!

Buddy Toys Koloběžka Princess BPC 4123
38,85 € 27,90 €

Detská skladacia kolobežka s potlačou Disney princezien. Obrázok princezien dodá správnu energiu ku každému odrazu. Blatník v zadnej časti slúži ako brzda.

Street Surfing Kolobežka Fizz Flip Mini Evo
54,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kolobežka Fizz Flip Mini Evo s otočným riadidlami je vhodná pre deti od 3 rokov. Po zvládnutí jazdy na 3-kolieskovej verzii kolobežky sa dá jednoducho vymeniť predné dvoj kolieskami za klasické jednokolečko – to je súčasťou balenia.

Buddy Toys Kolobežka Cars BPC 4120
38,85 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská skládacia kolobežka s potlačou z animovaného filmu Auta 3. Obrázok Bleska McQueena dodá správnu energiu ku každému odrazu. Blatník v zadnej časti slúži ako brzda.

Authentic Detská kolobežka priemer kolies 140 mm a 120 mm
25,84 € 20,90 €

Detská kolobežka Muuwmi s jednoduchým a bezpečným ovládaním je veľmi stabilná vďaka dvom zadným kolesám. Urobí určite radosť každému malému nadšencovi pohybu, na tejto kolobežke ho totiž nikto nedostihne.

Mondo toys 28181 Trojkolesová kolobežka PIG
34,69 € 29,90 €

Detská trojkolesová kolobežka s potlačou z animovaného seriálu PIG. Obrázok rodinky dodá správnu energiu ku každému odrazu. Na riadidlách je kapsička v prevedení PIG.

Authentic Detská kolobežka Muuwmi so svietiacimi kolieskami
70,39 € 53,90 €

Vysoko kvalitná detská trojkolesová kolobežka Muuwmi s jednoduchým a bezpečným ovládaním. Svietiace kolieska na princípe dynama. Kvalitné a moderné prevedenie s odnímateľným rámom. Ďalšou prednosťou sú stúpadlo s protišmykovým povrchom a extra silná trecia brzda. Deti si tak môžu parádne užiť každú jazdu.

Buddy Toys BPC 4310 Kolobežka TAMAN 2v1
62,88 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Unikátna naklápacia kolobežka Taman 2v1 s tromi svietiacimi LED kolieskami pre jednoduchú, bezpečnú a stabilnú jazdu menších detí. Kolobežku možno ľahko prestavať na odrážadlo. Na zadnom koliesku je umiestnená bezpečnostná brzda. Riadidlá majú pohodlné gumové madlá, aby sa deťom dobre držala.

Little Tikes Kolobežka naklápacia ružová
37 € 25,80 €

Naklápacia kolobežka s tromi kolieskami pre jednoduchú, bezpečnú a stabilnú jazdu menších detí. Na zadnom koliesku má bezpečnostnú brzdu. Riadidlá majú pohodlné gumové madlá, aby sa deťom dobre držali.

Little Tikes Kolobežka naklápacia červená / žltá
36 € 29,90 €

Naklápacie kolobežka / trojkolka od značky Little Tikes je skvelá voľba pre deti, ktoré sa začínajú učiť jazdiť na kolobežke. Má širokú plošinu a dve veľké otočné kolieska vpredu, takže je extrémne stabilná a bezpečná. Riadidlá majú pohodlné gumové madlá, aby sa deťom dobre držali.

Little Tikes Kolobežka naklápacia oranžová / modrá
36 € 29,90 €

Naklápacia kolobežka / trojkolka od značky Little Tikes je skvelá voľba pre deti, ktoré sa začínajú učiť jazdiť na kolobežke. Má širokú plošinu a dve veľké otočné kolieska vpredu, takže je extrémne stabilná a bezpečná. Riadidlá majú pohodlné gumové madlá, aby sa deťom dobre držali.

Little Tikes Kolobežka naklápacia zelená / modrá
36 € 29,90 €

Naklápacia kolobežka / trojkolka od značky Little Tikes je skvelá voľba pre deti, ktoré sa začínajú učiť jazdiť na kolobežke. Má širokú plošinu a dve veľké otočné kolieska vpredu, takže je extrémne stabilná a bezpečná. Riadidlá majú pohodlné gumové madlá, aby sa deťom dobre držali.

Lorelli Kolobežka SMART PLUS
38 € 29 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám kolobežku Lorelli SMART PLUS, ktorá premení prechádzku v parku na veľké dobrodružstvo. Má krásny dizajn, ľahko sa ovláda a je pre dieťa bezpečná. Ľahko sa skladá.

Little Tikes Kolobežka naklápacia modrá
33,27 € 27,40 €

Naklápacia kolobežka s tromi kolieskami pre jednoduchú, bezpečnú a stabilnú jazdu menších detí. Na zadnom koliesku má bezpečnostnú brzdu. Riadidlá majú pohodlné gumové madlá, aby sa deťom dobre držali.

Mondo toys 18005 Trojkolesová kolobežka Cars 3
34,90 €

Detská trojkolesová kolobežka s potlačou v licencii CARS 3. Obrázok dodá správnu energiu ku každému odrazu. Na riadidlách je kapsička v prevedení animáku Autá 3. táto trojkolesové kolobežka je ideálny pre každého začínajúceho malého jazdca.

Buddy Toys Kolobežka Spiderman BPC 4121
38,85 € 23,90 €

Detská skladacia kolobežka s potlačou z animovaného seriálu Ultimate Spider-Man. Obrázok Spider-Mana dodá správnu energiu ku každému odrazu. Blatník v zadnej časti slúži ako brzda.

Mondo toys Twist and Roll PAW Patrol
41,90 €

Naklápacia trojkolesová kolobežka je skvelá voľba pre deti, ktoré sa začínajú učiť jazdiť na kolobežke. Má ** širokú plošinu s dizajnom Labkovej patroly, vpredu dve kolieska s veľkosťou 12,5 cm a vzadu s veľkosťou 10 cm, takže je **stabilná a bezpečná. Riadidlá majú pohodlné gumové rukoväte, aby sa deťom dobre držali.

Mondo toys 18995 Trojkolesová kolobežka Minnie
34,90 €

Detská trojkolesová kolobežka s potlačou v licencii Minnie. Obrázok dodá správnu energiu ku každému odrazu. Na riadidlách je kapsička v prevedení obľúbenej Minnie. Táto trojkolesová kolobežka je ideálna pre každú začínajúcu malú jazdkyňu.

Smoby Kolobežka drevená, 3 kolieska
70,80 € 59,90 €

Kolobežka s dreveným stupátkom, ktoré je protišmykové, má kovový rám s výškovo nastaviteľnými riadidlami. Tie možno nastaviť v dvoch výškach – 67 alebo 70 cm. Má 3 kolieska s protihlukovou úpravou pre lepšiu stabilitu.

Spokey Critter Kolobežka detská zelená
18,90 €

Kovová konštrukcia poskytuje stabilitu a odolnosť. Kolobežka je vybavená taštičkou na riadidlách, umožňuje tak dieťaťu uloženie drobných predmetov. Kolobežka je určená pre deti vo veku 2 rokov a váhy do 20 kg.

Mondo toys Twist and Roll Cars 3
41,90 €

Naklápacia trojkolesová kolobežka je skvelá voľba pre deti, ktoré sa začínajú učiť jazdiť na kolobežke. Má širokú plošinu s dizajnom Cars 3, vpredu dve kolieska s veľkosťou 12,5 cm a vzadu s veľkosťou 10 cm, takže je stabilná a bezpečná. Riadidlá majú pohodlné gumové rukoväte, aby sa deťom dobre držali.

Smoby Kolobežka Cars 3, 3 kolieska
34,80 € 24,80 €

Trojkolesová kolobežka, ktorá poteší deti motívom filmu Autá 3. Kolobežka má kovový rám, výškovo nastaviteľné riadítka a tri kolieska pre lepšiu stabilitu, vďaka ktorým je vhodná aj pre menšie deti.

Mondo toys Twist and Roll Frozen II
41,90 €

Naklápacia trojkolesová kolobežka je skvelá voľba pre deti, ktoré sa začínajú učiť jazdiť na kolobežke. Má širokú plošinu s dizajnom Frozen 2, vpredu dve kolieska s veľkosťou 12,5 cm a vzadu s veľkosťou 10 cm, takže je stabilná a bezpečná. Riadidlá majú pohodlné gumové rukoväte, aby sa deťom dobre držali.

Mondo toys Twist and Roll Mickey
41,90 €

Naklápacia trojkolesová kolobežka je skvelá voľba pre deti, ktoré sa začínajú učiť jazdiť na kolobežke. Má širokú plošinu s dizajnom Mickeyho klubu, vpredu dve kolieska s veľkosťou 12,5 cm a vzadu s veľkosťou 10 cm, takže je stabilná a bezpečná. Riadidlá majú pohodlné gumové rukoväte, aby sa deťom dobre držali.

Scoot & Ride Highwaykick 1

Scoot & Ride Highwaykick 1

Hodnotenie: 4,4
99,90 € 77,90 €

Perfektné kolobežka Scoot & Ride pre najmenších pretekárov! Vďaka polohovateľnosti možno kolobežku využiť vo výške 22,5 – 29 cm (sedák) a 57 – 64 cm (riadidlá). Nechajte svoje deti rozvíjať motoriku sa štýlovo farebnou kolobežkou.

Detské trojkolky

Detské trojkolky sú obľúbeným vozítkom. Pre menšie deti sú vhodné polohovacie trojkolky s vodiacou tyčou. Do terénu využijete detské trojkolky s nafukovacími kolesami. Pre dospelých sú ideálne elektro trojkolky, ktoré pomôžu s pohybom po meste aj na chalupe.

Polohovacia trojkolka má vždy vodiacu tyč

  • Polohovacia trojkolka je model, ktorý môžete zaobstarať aj pre menšie deti. Je vždy vybavená vodiacou tyčou a dieťa môžete aj mierne položiť, keď je unavené. Hodí sa najmä pre malé deti od 1 - 3 rokov. Pre väčšie deti vyberte šliapaciu trojkolku s odolnými, najlepšie gumovými kolesami, ktoré sa hodia aj do ľahkého terénu. Zručnejšími deťom alebo deťom od 4 rokov kúpte prvý detský bicykel.

Elektrickú trojkolku môžete riadiť aj bez vodičského oprávnenia

  • Elektro trojkolky poslúžia predovšetkým dospelým. Sú ideálne do mesta na nákup, ale spolu s ťažným vozíkom pomáhajú aj na chatách a chalupách pri práci. Zvyčajne je k nim možné pripojiť košík či ďalšie nástavce pre uloženie batožiny. Nápomocné sú tiež nepohyblivým seniorom. Pre rýchle prechádzanie po meste sa zamerajte skôr na elektrické kolobežky. Ani na ne, rovnako ako na trojkolky s výkonom nepresahujúcim 15 kW, nepotrebujete vodičské oprávnenie.