SIMBA Multifunkčná kocka drevená
21,80 € 15,90 €

Multifunkčná farebná kocka z kvalitného dreva je pre deti atraktívna ako vzhľadom, tak funkciami. Počas zábavných hier navyše deti rozvíjajú svoju jemnú motoriku, logické myslenie i fantáziu.

Teddies Pexeso Moje prvé zvieratká drevené 24 dielikov
9,10 €

Pexeso Moje prvé zvieratká drevené obsahuje 24 dielikov s obrázkami zvieratiek. Deti môžu hrať túto obľúbenú hru a pritom sa s rodičmi učiť o tom, kde zvieratká bývajú alebo napodobňovať zvuky, ktoré vydávajú.

Bino Hra s kladivkom hasiči
15,25 € 9,80 €

Postavte si s deťmi kompletnú hasičskú stanicu aj s ohňom. Z rozmanitých rôznofarebných dielikov možno vytvoriť mnoho motívov a s pomocou klinčekov a kladivka ich pripevniť do korkovej podložky.

Viga Drevená pokladňa

Viga Drevená pokladňa

Hodnotenie: 4,3
30,73 € 17,40 €

Drevená pokladňa, ktorá nesmie chýbať v tvojej izbe. Vyber tovar, choď ku kase a zaplať v hotovosti alebo kartou! Precvič si ľahké počítanie a nezabudni vydať účtenku každému zákazníkovi.

Woody Puzzle veľké s úchytmi
9,79 € 9,40 €

Vkladacie puzzle, ktoré bude baviť nielen malé deti. Veľké puzzle na drevenej doske s odnímateľnými obrázkami majú motívy zvieratiek, detí, rodiny a prostredia. Sú deťom veľmi blízke a učia sa tak vyjadrovať pocity, miesta a tvary.

JOHN Drevené pexeso s motívom Ľadové kráľovstvo 2
10,50 € 10,20 €

Pexeso vo svetoznámej detskej licencií Frozen obsahuje 28 dielikov s veselými obrázkami z filmu Ľadové kráľovstvo 2. Deti môžu hrať túto obľúbenú hru aj so svojimi rodičmi. Hra podporuje rozvoj pamäti a myslenia u detí.

DETOA Pexeso 40 drevených kociek
11,99 € 10,90 €

Tradičná hra Pexeso v drevenom prevedení zabaví celú rodinu. 40 drevených kociek s jednoduchým motívom zvieratiek a predmetov. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Bino Puzzle - veľké

Bino Puzzle - veľké

Hodnotenie: 4,9
11,30 €

Vkladacie puzzle, ktoré bude baviť nielen malého hospodára. Veľké puzzle na drevenej doske s odnímateľnými obrázkami nám prináša život na vidieku a všetkych zvieracích pomocníkov.

Woody Korková doska s pribíjacími tvarmi Zvieratká, 150 dielov
7,50 € 6,80 €

Deti dokážu z tejto stavebnice, pomocou kladivka a klinčekov, vytvoriť nekonečné variácie obrázkov plných fantázie na tému zvieratká a ľudia. Práca so stavebnicou podporuje predstavivosť, sústredenosť a presnú koordináciu pohybov.

Woody Pexeso - Mašinka

Woody Pexeso - Mašinka

Hodnotenie: 4,8
8,30 €

Tradičná hra Pexeso v drevenom prevedení so zábavnými a farebnými obrázkami. Hra zabaví celú rodinu. Hraním si nielen deti precvičujú pamäť. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Woody Veľká stolná hra

Woody Veľká stolná hra

Hodnotenie: 4,8
31,20 € 20,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Niekoľko stolných hier v jednej krabici – šach, dáma, človeče nehnevaj sa, begamon, mlyn, kamene pre domino a karty.

Woody Veža z 5-tich kociek Zvieratká
10,92 € 10,60 €

Kocky sa dajú skladať na seba i do seba a majú niekoľko funkcií. Každá kocka obsahuje otvor, do ktorého sa vkladá kocka príslušného tvaru a farby. Na ďalších stenách sú obrázky s počtom zvieratiek a to odpovedá číslici a na vedľajšej strane kocky.

Woody Kubus 3x3 - exotické zvieratá
9,79 € 9,10 €

Kubus drevené kocky 3 × 3 exotické zvieratká. Obrázky pochádzajú z dielne českého návrhára. Kocky sú koncipované tak, aby ich správne poskladanie uľahčovalo farebné ladenie podkladov jednotlivých obrázkov.

Woody Doska s pribíjacími tvarmi - Autá
14,77 € 13,60 €

Korková doska s pribíjacími tvarmi. Prehlbuje manuálnu zručnosť a predstavivosť formou hry. Dieťa si môže pomocou priložených tvarov vymodelovať akýkoľvek obrázok, všetky tvary musí spojiť s doskou pomocou pribíjacích klinčekov s guľatou hlavou.

Bino Ťahacie žirafa, drevený labyrint
9,76 € 7,50 €

Multifunkčná hračka pre všestranné učenie najrôznejších zručností, ktorý zaručene prebudí detskú zvedavosť a udržia pozornosť na dlhú dobu! Ťahacia hračka s motívom žirafy, ktorá pomáha deťom s ich prvými krôčikmi a cvičením rovnováhy.

Woody Didaktická vkladačka s tvarmi
21,50 € 17 €

Pestrofarebná didaktická hračka vo forme vkladačky. Drevená krabička obsahuje10 doštičiek s obrázkami. V každej doštičke sú výrezy v tvare geometrických tvarov. Dieťa vkladá príslušné tvary do obrázka a tým rozvíja logiku a jemnú kombinatoriku.

Woody Prevliekadlo Syr s myškou
8,90 € 8,70 €

Prevliekacia hra, ktorá podporuje manuálnu zručnosť a pripravuje deti na skutočné šitie. Dieťa prevlieka myšku uchytenú na šnúrke deravým syrom a tým cielene cvičí jemnú motoriku.

Viga Drevená abeceda a hodiny-17%
15,20 € 12,50 €

Výpredaj

Táto drevené abeceda a hodiny naučia deti rozoznávať farby, písmená a čísla. Dieťa tak získa všeobecnú predstavu o hodinách. Každé písmeno má na druhej strane slovo pre lepšie zapamätanie.

Viga Drevená skladačka motýlik-45%
21,44 € 11,70 €

Akcia

Drevená skladačka v tvare motýľa. Učí deti rozoznávať tvary, farby a správnej motorike. Jednoduchá skladacia hra, ktorá baví. Vložte tie správne tvary a zostavte celého motýlika.

DETOA Magnetické dieliky Krtko mini
11,30 € 8,70 €

Magnetické dieliky Krtko a kamaráti. Na kovovú tabuľku si deti môžu skladať množstvo obrázkov s motívom Krtka a jeho kamarátky Myšky. Výrobok podporuje zručnosť a fantáziu detí.

Woody Skladacia veža farebná - hlavolam
11,07 € 10,20 €

Skladacia veža farebná hlavolam v novom prevedení. Veža sa skladá z rôznofarebných dielikov, ktoré navyše majú rozdielne tvary, ale pri správnom zložení do seba zapadnú a vytvoria vežu. Rozvíja predstavivosť a logické myslenie.

Woody Mikádo MAXI

Woody Mikádo MAXI

Hodnotenie: 4,5
11 € 9,40 €

Maxi drevené mikádo je zábavná hra pre deti i dospelých. A čo potom, keď jedna tyčka mikáda meria 90 cm. Toto mikádo je vhodné ako na záhradu tak aj do detskej izby. Stačí sa už len začať hrať!

Hape Krabička na vkladanie geometrických tvarov
20,90 € 17,80 €

Krabička na vkladanie geometrických tvarov je ozvláštnená guličkami, ktoré sú vo vnútri vkladacích tvarov. Vďaka tomu získava hranie ďalší rozmer!

Plan Toys Mini golf

Plan Toys Mini golf

Hodnotenie: 2,7
33,90 €

Zahrajte si mini golf v herni alebo na dvore s kompletnou súpravou od ekologickej spoločnosti Plan Toys. Táto súprava obsahuje 2 drevené palice detskej veľkosti, 2 drevené loptičky, 3 rôzne druhy tratí a jednu jamku. Taška je súčasťou balenia.

Woody Pexeso vlajky

Woody Pexeso vlajky

Hodnotenie: 4,7
7,50 €

Tradičná hra Pexeso v drevenom prevedení s farebnými obrázkami 22 vlajok štátov. Hra určite zabaví celú rodinu. Hraním si deti precvičujú pamäť. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Bino Stavba - guľôčková dráha, 66 ks
50,94 € 32,50 €

Veľká guľôčková dráha pre malých staviteľov. Stavebnica, ktorá nadchne konečným výsledkom. Ak je správne postavená, guľôčka prejde bez problémov. Guľôčková dráha získala prestížne ocenenie Správna hračka roku 2009.

Viga Drevená sada náradia

Viga Drevená sada náradia

Hodnotenie: 4,8
25,35 € 13,20 €

Sada dreveného náradia v prepravke. Prebuď v sebe opravára a zoskrutkuj dieliky, ktoré sú potrebné. Skrutky a matice to všetko nájdeš v tejto originálnej drevenej sade! Perfektná pre rozvoj motoriky, vnímanie tvarov a farieb.

DETOA Drevená abeceda
16,50 € 12,10 €

Kvalitná edukatívna hračka z dreva. Deti sa zábavnou formou môžu naučiť základy slovenského jazyka a to abecedu a tiež rozpoznávanie farieb. Nákupom hračiek povediete svoje deti k rozvoju motorických schopností, estetickému cíteniu a kladnému vzťahu k prírodnému materiálu, drevu.

JOHN Bábkové divadlo

JOHN Bábkové divadlo

Hodnotenie: 2,2
46,50 € 33,70 €

Drevené bábkové divadlo vyrobené v pestrofarebných farbách určite zaujme každé dieťa. Hraním rozprávok si deti zlepšujú svoju fantáziu a sociálnu zručnosť. Deti si pri hraní užijú veľa zábavy.

DETOA Pexeso dopravné značky
10,90 €

Drevené pexeso s motívom dopravných značiek. 36 kociek pomôže deťom s rozpoznávaním tvarov a keď sú staršie, môžete si s nimi precvičovať význam značiek, čo im pomôže s orientáciou v mestskej doprave.

Woody Prevliekadlo Jablko s červíkom
8,90 € 8,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Prevliekacia hra, ktorá podporuje manuálnu zručnosť a pripravuje deti na skutočné šitie. Dieťa prevlieka červíka uchyteného na šnúrke dierami v jablku a tým cielene cvičí jemnú motoriku.

Viga Drevené domino - domáce zvieratká
11,50 € 10,20 €

Drevené domino s domácimi zvieratkami. Balené v krabičke, ktorá slúži ako úschovný box na domino. Skúste si vytvoriť drevenú cestu z domina. Potom už stačí len strčiť do jedného dielika sledovať, ako sa všetko postupne položí.

Woody Navliekadlo "Logik"

Woody Navliekadlo "Logik"

Hodnotenie: 4,7
32,50 € 26,50 €

Drevené navliekadlo Logik prináša zábavnú formu učenia. Dieťa podľa predlohy nakreslenej na drevených doštičkách navlieka na tyčku farebné korále, tak aby zodpovedali predlohe. Motoricky-didaktická hra, ktorá nenásilnou formou učí deti rozoznávať základné farby a tvary.

DETOA Magnetické divadlo Perníková chalúpka
15,50 € 12,10 €

Magnetické divadlo je výborná zábava pre malých aj veľkých na motívy obľúbenej rozprávky o Perníkovej chalúpke. Vo figúrkach je vlepený magnet, ktorý sa priťahuje k magnetu vo vodiacej tyčke. Hra rozvíja detskú fantáziu a kreativitu pri vymýšľaní vlastných rozprávkových príbehov.

DETOA Divadlo magnetické Červená Karkulka
15,60 € 12,80 €

  • Divadlo pre deti i dospelých. Magnetické divadlo z prostredia rozprávky Červená Karkulka. Zahrajte si rozprávku s malou Červenou čiapočkou a vlkom. Figúrky sa posúvajú po javisku akoby samy.
Little Dutch Pexeso Zoo

Little Dutch Pexeso Zoo

Hodnotenie: 4,5
12,83 € 12,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevené pexeso s obrázkami zvieratiek zo ZOO pre precvičenie sústredenia a pamäti. Roztomilé maľby na dielcoch môžu rozvíjať aj fantáziu dieťaťa.

Viga Drevená hra slonia rovnováha
11,50 € 10,20 €

Drevená hra, ktorá precvičí detský postreh a motoriku. Hráči hádžu kockou a podľa farby, ktorá padne musia vytiahnuť valec rovnakej farby, tak aby ostatné valce nespadli. Kto bude najšikovnejší?

Woody Motorická hra "Zviera neuveriteľné" - malé
10,70 € 9,80 €

Motorická hra „Zviera neuveriteľné“ učí dieťa logicky myslieť a rozvíja jemnú motoriku rúk. Dieťa musí priradiť hlavičku k správnemu telu zvieratka. Užije si tak pri hre aj veľa zábavy.

Viga Hádzanie vreciek na terč
26,94 € 14 €

Zábavná hádzacia hra poteší všetky deti, ktoré majú súťaživého ducha a rady vyzvú na súboj svojich kamarátov alebo rodičov! Princípom hry je nahádzať farebné vrecúška s pieskom do jednotlivých obrúčok. Každé z nich má iné bodové ohodnotenie.

Woody Domino MAXI

Woody Domino MAXI

Hodnotenie: 4,5
18,72 € 15,10 €

Vytvorte si pestrú cestu z dreveného domina. Potom už stačí len strčiť do jedného dielika a sledovať, ako sa všetko postupne položí. Vďaka tejto hre dostanú deti priestor pre fantáziu a predstavivosť.

Viga Drevená vkladačka zvieratká - zvuková
25,40 € 18,50 €

Drevená vkladačka so zvieratkami zvuková, ktorá zlepšuje motorické zručnosti a rozvíja všetky zmysly od hmatu až po vnímanie farieb. Nauč sa rozoznávať všetky zvieratká z obrázkov a správne ich zlož i pomenuj. Po vložení správneho zvieratka sa ozve zvuk, ktorý zvieratko vydáva.

Viga Drevená mašinka

Viga Drevená mašinka

Hodnotenie: 4,3
28,81 € 19,70 €

Drevená mašinka skladačka. Vďaka tejto hračke sa tým najmenším rozvíjajú všetky zmysly. Rozlišovanie tvarov a farieb je teraz omnoho jednoduchšie, a že je ich na poznávanie naozaj veľa.

Woody Kubus 3x3 Zvieratká vo farbách
11,90 € 10,20 €

Drevené obrázkové kocky, kubusy sú tradičnou hračkou pre malého staviteľa. Nielen že deti zlepšujú svoju jemnú motoriku a staviteľské zručnosti, ale zároveň sa môžu potešiť peknými obrázkami. Každá z deviatich kociek má na sebe inú potlač, ktorý spolu s ostatnými kockami pri správnom otočení vytvorí jeden zo šiestich obrázkov so zvieratkami.

DETOA Magnetické divadlo hrad
12,50 € 9,80 €

Magnetické divadlo pre deti i dospelých. Zahrajte si rozprávku zo života kráľovskej rodiny. Magnetické figúrky sa po javisku posúvajú akoby samé. V balení nájdete päť postavičiek a kulisy.

Hape Dažďové korálky - modré
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Otočením hrkálky dieťa pozoruje poskakujúce modré korálky s upokojujúcimi zvukmi dažďa. Perfektný tvar výrobku umožňuje dieťaťu ľahké držanie, keď bude chcieť s korálkami zatrepať.

Viga Drevená prevliekačka - divoké zvieratká
20,67 € 11,70 €

Drevená prevliekačka s divokými zvieratkami. Cieľom tejto hračky je prevliecť povrázok všetkými otvormi. Učí deti zlepšiť zmysly, rozoznávať zvieratká a pracovať so svojou koncentráciou.

Hape Pallina

Hape Pallina

Hodnotenie: 3,8
30,78 € 26,90 €

Dokážete vytiahnuť tyčinku bez toho, aby drevená guľôčka prepadla dole? Túto zábavnú hru možno hrať tromi rôznymi spôsobmi, ktoré vyhovujú všetkým úrovniam zručností. S kamarátmi si užijete veľa zábavy!

Drevené hlavolamy a hry

Drevené hlavolamy pre deti sú vhodné už od troch rokov. Deti sa učia skladať tvary či obrazce. Pre staršie deti sú tu drevené doskové hry.

Drevené hlavolamy pre deti

  • Drevené hlavolamy pre deti sú dieliky rôznych tvarov, kedy je potrebné poskladať určitý motív, spravidla podľa predlohy. Hlavolamy je možné vybrať podľa úrovne zložitosti. Pre najmenších sú motorické labyrinty s guličkami, vkladanie tvarov a tvarové puzzle. Pre väčšie sú vhodné drevené mozaiky a najrôznejšie veže, kedy dieliky rôznych tvarov a farieb vytvárajú pútavé obrazce či stavby.

Drevené hlavolamy kocka

  • Hlavolam sa skladá zo 4 väčších kociek. Tie majú na každej strane predtlačený iný motív (celkom 6 motívov na každej z kociek). K hlavolamu sú k dispozícii drevené doštičky s predtlačenými motívmi. 26 predlôh ukazuje požadovaný výsledný motív. Poskladanie výsledného motívu je, vďaka veľkému počtu možných kombinácií, pomerne ťažké.

Drevené doskové hry

  • Drevené doskové a spoločenské hry bavia menšie a väčšie deti. Vybrať môžete hry pre dvoch či rodinné hry pre viac osob. Vhodné na oslavy.