Viga Drevené magnetické obliekanie - dievča
19,14 € 14 €

Drevené magnetické obliekanie s dievčaťom. Obsahuje dievča so stojanom a 36 dielikov oblečenia a doplnkov. Učí deti rozoznávať tvary a rozvíjať svoju fantáziu. Obleč si svojho panáčika tak, ako uznáš za vhodné.

Viga Drevené puzzle vkladačka - doprava
18,08 € 9,70 €

Drevené puzzle pre najmenších, ktoré zlepšujú motorické zručnosti a rozvíjajú všetky zmysly od hmatu až po vnímanie farieb. Nauč sa rozoznávať všetky zvieratká z obrázkov a správne ich zlož i pomenuj.

DETOA Magnetické puzzle Deti
11,40 € 10,50 €

Akcia

Magnetické puzzle Deti obsahujú magnetickú tabuľku, stojanček a 40 farebných drevených dielikov s magnetom. Z magnetov je možné tvoriť obrázky úplne podľa vlastnej fantatie.

HASBRO Spoločenská hra Jenga nové balenie-60%
21,69 € 8,60 €

Akcia

Jenga je hra plná napätia a zručnosti rúk. Postavte všetky kvádre na seba a vytvorte vežu. Potom postupne jednu za druhou vytiahnite a umiestnite ju hore, aby ste vežu ešte zvýšili. Ako ale dokážete odolať sile gravitácie? Je vaša ruka dostatočne pevná, aby ste celú vežu nezhodili?

Vilac Drevený tangram

Vilac Drevený tangram

Hodnotenie: 5
20,60 €

Drevený hlavolam tangram značky Vilac. Vyskúšajte si v rodine, kto má najlepšie priestorové vnímanie s týmto skvelým hlavolamom. Deti môžu skladať samy podľa predlohy alebo vyzvať kamaráta na súboj.

Bino Čo kam patrí, tiene - Krtko
14,40 €

Táto veselá hra s motívom krtka a jeho kamarátov spočíva v priraďovaní farebných obrázkov z rozprávky na správne miesto podľa predkreslenej siluety. Deti sa pri hraní nielen zabavia na dlhé hodiny, ale tiež zdokonalia logické myslenie, motorické schopnosti a zručnosť.

DETOA Pexeso 40 drevených kociek
13,60 €

Tradičná hra Pexeso v drevenom prevedení zabaví celú rodinu. 40 drevených kociek s jednoduchým motívom zvieratiek a predmetov. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Viga Drevené magnetky 20ks - dopravné prostriedky
16,92 € 13,60 €

Drevené magnety s dopravnými prostriedkami. Ozdob si chladničku alebo si autá, motorky, apod. vyskladaj na magnetickú tabuľu a hoci aj si k ním dopíš, ako sa čo volá. Je len na Tebe, ako sa s magnetkami budeš hrať. Možností je veľa.

Woody Veľká stolná hra
31,20 € 17,80 €

Niekoľko stolných hier v jednej krabici – šach, dáma, človeče nehnevaj sa, begamon, mlyn, kamene pre domino a karty.

Bino Stavba - guľôčková dráha, 66 ks-35%
38 € 24,70 €

Akcia

Veľká guľôčková dráha pre malých staviteľov. Stavebnica, ktorá nadchne konečným výsledkom. Ak je správne postavená, guľôčka prejde bez problémov. Guľôčková dráha získala prestížne ocenenie Správna hračka roku 2009.

DETOA Magnetické puzzle ZOO
11,07 € 10,10 €

Veľmi obľúbená hra pre deti, tentokrát so zvieratkami. Výrobok obsahuje magnetickú tabuľku zelenej farby, stojančeky a 44 drevených dielikov s magnetom, z ktorých možno zostaviť rôzne obrázky ako zvieratiek, tak rôznych stavieb, ktoré poznáš zo ZOO.

Viga Drevené puzzle pre najmenších
18,08 € 12,40 €

Drevené puzzle pre najmenších, ktoré zlepšujú motorické zručnosti a rozvíjajú všetky zmysly od hmatu až po vnímanie farieb. Nauč sa rozoznávať všetky zvieratká z obrázkov a správne ich zlož i pomenuj.

Albi Jenga farebná veľká s kockou
9,99 € 7,70 €

Klasická stolová hra Jenga vo farebnom prevedení. Hra ponúka veľa zábavy a vtipných okamihov. Na stole sa postaví veža zo všetkých kameňov. Hráči sa striedajú v poradí a hádžu kockou. Podľa padnutej farbe na kocke sa postupne snažia opatrne zodpovedajúci farebný kameň z veže vytiahnuť, bez toho, aby veža spadla.

Albi Veža s číslami

Albi Veža s číslami

Hodnotenie: 5
11,07 € 10,10 €

Klasická stolová hra Jenga v prevedení s číslami. Umožňuje 3 rôzne varianty hrania a ponúka veľa zábavy a vtipných okamihov. Ponúka rôzne kombinácie kociek, ale aj klasický herný variant.

Woody Navliekadlo "Logik"

Woody Navliekadlo "Logik"

Hodnotenie: 4,5
32,50 € 27,20 €

Drevené navliekadlo Logik prináša zábavnú formu učenia. Dieťa podľa predlohy nakreslenej na drevených doštičkách navlieka na tyčku farebné korále, tak aby zodpovedali predlohe. Motoricky-didaktická hra, ktorá nenásilnou formou učí deti rozoznávať základné farby a tvary.

Bino Hra s kladivkom - Krtko-18%
11,07 € 9 €

Akcia

Hra s kladivkom Krtko je skvelá hračka pre deti a malých domácich majstrov. Pomocou kladivka môžu deti zatĺkať dieliky na korkovú dosku a vytvárať tak rôzne obrázky na motívy Krtka a jeho kamarátov.

Teddies Pexeso Moje prvé zvieratká drevené 24 dielikov
8,50 €

Pexeso Moje prvé zvieratká drevené obsahuje 24 dielikov s obrázkami zvieratiek. Deti môžu hrať túto obľúbenú hru a pritom sa s rodičmi učiť o tom, kde zvieratká bývajú alebo napodobňovať zvuky, ktoré vydávajú.

DETOA Pexeso dopravné značky
10,10 €

Drevené pexeso s motívom dopravných značiek. 36 kociek pomôže deťom s rozpoznávaním tvarov a keď sú staršie, môžete si s nimi precvičovať význam značiek, čo im pomôže s orientáciou v mestskej doprave.

Plan Toys Triediace kalíšky
21,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pomocou týchto šálok a žetónov sa môžu deti naučiť triediť žetóny podľa farieb, počítať a skúšať sa žetóny triafať do rovnako farebných kalíškov. Súčasťou balenia je aj bavlnený vrecúško.

DETOA Pexeso Krtko 40 drevených kameňov
17,90 € 13,60 €

Drevené pexeso s obrázkami obľúbeného Krtka a jeho kamarátov. Pexeso je kartová hra pre najmenej dvoch hráčov zameraná na pamäť a sústredenie. Veľmi kvalitné prevedenie.

Woody Pečiatky Domáce zvieratá
9,70 €

Sada pečiatky Domáce zvieratá je skvelá kombinácia pečiatok a drevených puzzle. Na spodnej strane každého zvieratka je gumové tiskátko, pre ktoré nájdete priamo na ploche tohto výrobku farebný vankúšik.

Bino Hra veža, 60 kociek + kocka
10,19 € 6,60 €

Obľúbená hra, ktorá zabaví deti už od tých najmenších. 60 drevených kociek v 5-tich farbách tvorí vežu. Balenie obsahuje aj malú hraciu kocku, na každej strane označenú inou farbou, ktorú hráč hodí a určí farbu hranej kocky z veže.

Hape Pallina
30,78 € 26,80 €

Dokážete vytiahnuť tyčinku bez toho, aby drevená guľôčka prepadla dole? Túto zábavnú hru možno hrať tromi rôznymi spôsobmi, ktoré vyhovujú všetkým úrovniam zručností. S kamarátmi si užijete veľa zábavy!

Viga Drevené navliekanie - farma
18,08 € 10,70 €

Drevené navliekanie farma. Prevlečte povrázok skrz všetky tvary! Nauč sa ich správne pomenovať a vnímaj nielen odlišné farby. Povrázok je dostatočne dlhý, aby vystačil na všetkých 12 blokov.

DETOA Čo kam patrí? 36 drevených kociek
10,50 €

Drevená hra na motívy pexesa Čo tam patrí necháva hráčov zaradiť kocky k rôznym miestam. 36 kociek pomôže deťom s rozpoznávaním vzťahov medzi rôznymi prostrediami a zvieratami, alebo predmetmi.

DETOA Magnetické dieliky Krtko na cestách
11,20 €

Magnetické dieliky Krtko na cestách. Na kovovú tabuľku si deti môžu skladať množstvo obrázkov s motívom Krtka a jeho kamarátky Myšky. Výrobok podporuje zručnosť a fantáziu detí.

DETOA Magnetické dieliky Krtko mini
8,90 €

Magnetické dieliky Krtko a kamaráti. Na kovovú tabuľku si deti môžu skladať množstvo obrázkov s motívom Krtka a jeho kamarátky Myšky. Výrobok podporuje zručnosť a fantáziu detí.

Goki Hmatová hra - poznaj tvar v rámčeku
13,37 € 12 €

Ku každému obrázku existuje negatívny obrys v rámčeku. Iba podľa hmatu musíte tieto dieliky správne priradiť. Táto hra ponúka viac možností hrania, ale všetky majú jedno spoločné – sú vynikajúce pre precvičovanie hmatu.

DETOA Divadlo magnetické Červená Karkulka
11,60 € 11,20 €

  • Divadlo pre deti i dospelých. Magnetické divadlo z prostredia rozprávky Červená Karkulka. Zahrajte si rozprávku s malou Červenou čiapočkou a vlkom. Figúrky sa posúvajú po javisku akoby samy.
Viga Drevené navliekanie - safari
18,08 € 8,90 €

Drevené navliekanie safari. Prevlečte povrázok skrz všetky tvary! Nauč sa ich správne pomenovať a vnímaj nielen odlišné farby. Povrázok je dostatočne dlhý, aby vystačil na všetkých 12 blokov.

Woody Kruh Rybolov magnetická hra
11,50 € 9,70 €

Zábavná hra na báze chytania rybičiek. Farebné drevené rybičky majú v sebe kovový dielik, za ktorý ich ulovíte magnetickou udicou. Hra je vhodná na precvičovanie motoriky a trpezlivosti.

Hape Pallina Ocean
36,15 € 24,80 €

Osloboďte korytnačky a veľryby, ktoré uviazli v rybárskej sieti! Zachrániť ich môžete vytiahnutím na bambusových tyčkách, avšak bez toho, aby vám ryba vykĺzla. Hru je možné hrať viacerými spôsobmi a na rôznej úrovni obtiažnosti.

Woody Pexeso - Mašinka

Woody Pexeso - Mašinka

Hodnotenie: 4,5
9,40 €

Tradičná hra Pexeso v drevenom prevedení so zábavnými a farebnými obrázkami. Hra zabaví celú rodinu. Hraním si nielen deti precvičujú pamäť. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Bino Hra s kladivkom farma
13,66 € 8,90 €

Postavte si s deťmi kompletnú farmu i so zvieratkami. Z rozmanitých rôznofarebných dielikov možno vytvoriť mnoho motívov a pomocou klinčekov a kladivka ich pripevniť do korkovej podložky.

Bino Barevný dřevěný vláček, MAXI-42%
31,13 € 18 €

Akcia

Tahací hračka, která pomáhá dětem s jejich prvními krůčky a cvičením rovnováhy. Kostky jsou navržené tak, aby byly bezpečné a vhodné pro malé ručičky. Díky nim tato sada poskytuje nekonečně mnoho zábavy se stavěním, řízením vlaku.

Woody Kubus 3x3 - exotické zvieratá
9,79 € 8,90 €

Kubus drevené kocky 3 × 3 exotické zvieratká. Obrázky pochádzajú z dielne českého návrhára. Kocky sú koncipované tak, aby ich správne poskladanie uľahčovalo farebné ladenie podkladov jednotlivých obrázkov.

DETOA Magnetická abeceda drevo
13 € 10,50 €

Nová vzdelávacia hra, vďaka ktorej sa deti zábavnou formou učia poznávať písmenká, skladať slovíčka alebo celé vety. Výrobok spĺňa požiadavky EÚ na bezpečnosť hračiek.

Viga Drevená vkladačka doprava - zvuková
25,40 € 13,20 €

Drevená vkladačka s dopravnými prostriedkami, ktorá zlepšuje motorické zručnosti a rozvíja všetky zmysly od hmatu až po vnímanie farieb. Nauč sa rozoznávať všetko od áut až po lode. Po vložení správneho tvaru sa ozve zvuk daného dopravného prostriedku.

Goki Guľôčková dráha - spievajúca pagoda
32,05 € 29,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna dúhová pagoda fascinuje nielen deti. Tie najmenšie bude baviť opakovaný pohyb a zvuk, väčšie môžu vyskúšať guľôčky z rôznych materiálov, ich rýchlosť a tón. Dospelí neprejdú okolo bez toho, aby si aspoň raz nehodili guličkou. Pagoda je kompletne vyrobená z dreva a izbičku ozdobí tak, že rodičom nebude vadiť, že nie je uprataná.

Viga Hádzanie vreciek na terč
26,94 € 13,60 €

Zábavná hádzacia hra poteší všetky deti, ktoré majú súťaživého ducha a rady vyzvú na súboj svojich kamarátov alebo rodičov! Princípom hry je nahádzať farebné vrecúška s pieskom do jednotlivých obrúčok. Každé z nich má iné bodové ohodnotenie.

Bino Puzzle - veľké

Bino Puzzle - veľké

Hodnotenie: 5
9,99 € 8,50 €

Vkladacie puzzle, ktoré bude baviť nielen malého hospodára. Veľké puzzle na drevenej doske s odnímateľnými obrázkami nám prináša život na vidieku a všetkych zvieracích pomocníkov.

Bino Krtko a Panda: Hra s kladivkom
13,80 € 8,90 €

Novinka

Multifunkčná hračka s motívom Krtka a Pandy je vhodná pre všestranné učenie najrôznejších zručností! Uchopovanie a skladanie jednotlivých puzzle kúskov je dobrým pomocníkom pri precvičovaní jemnej motoriky a koordinácie pohybu.

DETOA Magnetické divadlo hrad
10,76 € 9,30 €

Magnetické divadlo pre deti i dospelých. Zahrajte si rozprávku zo života kráľovskej rodiny. Magnetické figúrky sa po javisku posúvajú akoby samé. V balení nájdete päť postavičiek a kulisy.

Hape Zeleninová jenga
17,10 €

Postavte si věž ze zeleniny! Krásně barevné kousky zeleniny rozzáří oči každého dítěte a ještě se při hře naučí spoustu nového.

Woody Skladacia veža farebná - hlavolam
11,07 € 9,90 €

Skladacia veža farebná hlavolam v novom prevedení. Veža sa skladá z rôznofarebných dielikov, ktoré navyše majú rozdielne tvary, ale pri správnom zložení do seba zapadnú a vytvoria vežu. Rozvíja predstavivosť a logické myslenie.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: