DETOA Magnetické puzzle Deti
11,40 €

8,80 €

Magnetické puzzle Deti obsahujú magnetickú tabuľku, stojanček a 40 farebných drevených dielikov s magnetom. Z magnetov je možné tvoriť obrázky úplne podľa vlastnej fantatie.


BINO Hra s kladivkom - Krtko
11,07 €

7,50 €

Hra s kladivkom Krtko je skvelá hračka pre deti a malých domácich majstrov. Pomocou kladivka môžu deti zatĺkať dieliky na korkovú dosku a vytvárať tak rôzne obrázky na motívy Krtka a jeho kamarátov.


HASBRO Jenga Gold-38%
24,48 €

14,99 €

Akcia

Postav vežu a potom strategicky odstraňuj bloky jeden po druhom. Pozri sa dovnútra bloku, aby si zistil, či má hviezdy alebo nie. Ak áno, je to „skutočné“ zlato a hráči si ho môžu ponechať. Ak hviezdu nemá, je to „Bláznov“ zlatý blok a musí sa vrátiť na vrch veže.


BINO Čo kam patrí - Krtko

BINO Čo kam patrí - Krtko

Hodnotenie: 4,5
9,40 €

7,70 €

Čo kam patrí je obrázková skladačka s poznávaním sveta pomocou drevených veselých obrázkov. Výborná didaktická hra pre malé deti s motívmi obľúbenej rozprávkovej postavičky Krtka a jeho kamarátov.


DETOA Magnetické dieliky Krtko na cestách
11,50 €

Magnetické dieliky Krtko na cestách. Na kovovú tabuľku si deti môžu skladať množstvo obrázkov s motívom Krtka a jeho kamarátky Myšky. Výrobok podporuje zručnosť a fantáziu detí.


DETOA Magnetické puzzle Medvede
12,99 €

9,20 €

Magnetické puzzle Medvede obsahujú magnetickú tabuľku, stojanček a 37 farebných drevených dielikov s magnetom. Z magnetov je možné tvoriť obrázky úplne podľa vlastnej fantázie.


BINO Puzzle - veľké

BINO Puzzle - veľké

Hodnotenie: 5
9,99 €

8,60 €

Vkladacie puzzle, ktoré bude baviť nielen malého hospodára. Veľké puzzle na drevenej doske s odnímateľnými obrázkami nám prináša život na vidieku a všetkych zvieracích pomocníkov.


Woody Pečiatky Domáce zvieratá
8,48 €
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada pečiatky Domáce zvieratá je skvelá kombinácia pečiatok a drevených puzzle. Na spodnej strane každého zvieratka je gumové tiskátko, pre ktoré nájdete priamo na ploche tohto výrobku farebný vankúšik.


Woody Rybičky s udičkou - magnetická hra
11,07 €

8,60 €

Drevený prútik s magnetom zaveseným na povrázku, na ktorý sa musia nachytať rybičky. Hra rozvíja dieťa v dvoch fázach. Jednak ide o súťaživú hru, kto naloví pomocou magnetiek pripevnených na udičkách viac rybičiek a jednak vedie dieťa k premýšľaniu, kedy má za úlohu zložiť rybičky tak, aby do seba znova zapadali.


Woody Posúvacie zvieratká na statku Mašinka
12,93 €

10,30 €

Posúvacie zvieratká na statku Mašinka. Jednoduchá hra precvičujúca jemnú motoriku dieťaťa. Deti posúvajú zvieratká tam, kam patria – do svojho prostredia, k svojim mláďatám.


Woody Skladacia veža farebná - hlavolam
11,07 €

9,90 €

Skladacia veža farebná hlavolam v novom prevedení. Veža sa skladá z rôznofarebných dielikov, ktoré navyše majú rozdielne tvary, ale pri správnom zložení do seba zapadnú a vytvoria vežu. Rozvíja predstavivosť a logické myslenie.


Albi Jenga farebná veľká s kockou
9,99 €

7,70 €

Klasická stolová hra Jenga vo farebnom prevedení. Hra ponúka veľa zábavy a vtipných okamihov. Na stole sa postaví veža zo všetkých kameňov. Hráči sa striedajú v poradí a hádžu kockou. Podľa padnutej farbe na kocke sa postupne snažia opatrne zodpovedajúci farebný kameň z veže vytiahnuť, bez toho, aby veža spadla.


Bigjigs Toys drevené hry - Sada Crazy golf
26,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľká sada jednej z najobľúbenejších športových aktivít pre deti Crazy golf ti prináša Bigjigs. Set je dodávaný s mnohými zábavnými prekážkam, zaručujúcimi nekonečné množstvo zábavy. Sada je vyrobená z kvalitných materiálov a u detí zlepšuje zručnosť a koordináciu.


Bigjigs Toys Vkladacie puzzle - 9 zvieratiek
9,40 €

Drevená hračka vkladacie puzzle zvieratka je veľmi zaujímavo riešená a teda ju budú vaše deti milovať. Musí sa snažiť nájsť, aké zvieratko patrí na aké políčko. Každý kus je žiarivo farebný s iným zvieraťom a je stvorené akurát tak pre malé detské ručičky.


BINO Barevný dřevěný vláček, MAXI
31,13 €

19,20 €

Tahací hračka, která pomáhá dětem s jejich prvními krůčky a cvičením rovnováhy. Kostky jsou navržené tak, aby byly bezpečné a vhodné pro malé ručičky. Díky nim tato sada poskytuje nekonečně mnoho zábavy se stavěním, řízením vlaku.


BINO Čo kam patrí, tiene - Krtko
14,50 €

9,40 €

Táto veselá hra s motívom krtka a jeho kamarátov spočíva v priraďovaní farebných obrázkov z rozprávky na správne miesto podľa predkreslenej siluety. Deti sa pri hraní nielen zabavia na dlhé hodiny, ale tiež zdokonalia logické myslenie, motorické schopnosti a zručnosť.


BINO Hra s kladivkom farma
13,66 €

9,70 €

Postavte si s deťmi kompletnú farmu i so zvieratkami. Z rozmanitých rôznofarebných dielikov možno vytvoriť mnoho motívov a pomocou klinčekov a kladivka ich pripevniť do korkovej podložky.


BINO Hra s kladivkom hasiči
13,66 €

9,50 €

Postavte si s deťmi kompletnú hasičskú stanicu aj s ohňom. Z rozmanitých rôznofarebných dielikov možno vytvoriť mnoho motívov a s pomocou klinčekov a kladivka ich pripevniť do korkovej podložky.


BINO Hra veža, 60 kociek + kocka
10,19 €

6,20 €

Obľúbená hra, ktorá zabaví deti už od tých najmenších. 60 drevených kociek v 5-tich farbách tvorí vežu. Balenie obsahuje aj malú hraciu kocku, na každej strane označenú inou farbou, ktorú hráč hodí a určí farbu hranej kocky z veže.


BINO Nájdi správnu cestu - Krtko
12,53 €

8,30 €

Motorický labyrint s motívmi Krtka je skvelá zábava, ktorá rozvíja motorické schopnosti aj logického uvažovanie dieťaťa. Úlohou je priradiť priložené jazdné vozidlá k obrázkom Krtka a jeho priateľom.


BINO Rybolov
15,57 €

11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasická hra v krásném dřevěném provedení je perfektní pro dlouhá odpoledne. Chopte se prutu a ulovte si rybu, chobotnici nebo další obyvatele podmořského světa.


BINO Stavba - guľôčková dráha, 66 ks
38 €

27,10 €

Veľká guľôčková dráha pre malých staviteľov. Stavebnica, ktorá nadchne konečným výsledkom. Ak je správne postavená, guľôčka prejde bez problémov. Guľôčková dráha získala prestížne ocenenie Správna hračka roku 2009.


BINO Tahací žirafa, dřevěný labyrint
9,31 €
9,20 €

Multifunkční hračka pro všestranné učení nejrůznějších dovedností, jenž zaručeně probudí dětskou zvídavost a udrží pozornost na dlouhou dobu! Tahací hračka s motivem žirafy, která pomáhá dětem s jejich prvními krůčky a cvičením rovnováhy.


DETOA Čo kam patrí? 36 drevených kociek
9,99 €
9,50 €

Drevená hra na motívy pexesa Čo tam patrí necháva hráčov zaradiť kocky k rôznym miestam. 36 kociek pomôže deťom s rozpoznávaním vzťahov medzi rôznymi prostrediami a zvieratami, alebo predmetmi.


DETOA Divadlo magnetické Červená Karkulka
12,90 €
  • Divadlo pre deti i dospelých. Magnetické divadlo z prostredia rozprávky Červená Karkulka. Zahrajte si rozprávku s malou Červenou čiapočkou a vlkom. Figúrky sa posúvajú po javisku akoby samy.

DETOA Magnetické divadlo hrad
10,76 €

8,80 €

Magnetické divadlo pre deti i dospelých. Zahrajte si rozprávku zo života kráľovskej rodiny. Magnetické figúrky sa po javisku posúvajú akoby samé. V balení nájdete päť postavičiek a kulisy.


DETOA Magnetická abeceda drevo-30%
13 €

8,99 €

Akcia

Nová vzdelávacia hra, vďaka ktorej sa deti zábavnou formou učia poznávať písmenká, skladať slovíčka alebo celé vety. Výrobok spĺňa požiadavky EÚ na bezpečnosť hračiek.


DETOA Magnetické dieliky Krtko mini
8,40 €
7,70 €

Magnetické dieliky Krtko a kamaráti. Na kovovú tabuľku si deti môžu skladať množstvo obrázkov s motívom Krtka a jeho kamarátky Myšky. Výrobok podporuje zručnosť a fantáziu detí.


DETOA Magnetické Počítame s Krtkom drevo-34%
8,84 €

5,79 €

Akcia

Nová vzdelávacia hra, kde sa deti zábavnou formou učia počítať. Všetko s pomocou obľúbenej postavičky Krtka a jeho pomocníčky myšky. Výrobok spĺňa požiadavky EÚ na bezpečnosť hračiek.


DETOA Magnetické puzzle Dinosaury
13,12 €

11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetické puzzle Dinosaury obsahujú magnetickú tabuľku, stojanček a 44 farebných drevených dielikov s magnetom. Z magnetov je možné tvoriť obrázky úplne podľa vlastnej fantázie.


DETOA Magnetické puzzle ZOO
11,07 €

9,30 €

Veľmi obľúbená hra pre deti, tentokrát so zvieratkami. Výrobok obsahuje magnetickú tabuľku zelenej farby, stojančeky a 44 drevených dielikov s magnetom, z ktorých možno zostaviť rôzne obrázky ako zvieratiek, tak rôznych stavieb, ktoré poznáš zo ZOO.


DETOA Pexeso 40 drevených kociek
11,99 €

10,40 €

Tradičná hra Pexeso v drevenom prevedení zabaví celú rodinu. 40 drevených kociek s jednoduchým motívom zvieratiek a predmetov. Vhodné pre deti od 3 rokov.


DETOA Pexeso dopravné značky
9,99 €

8,10 €

Drevené pexeso s motívom dopravných značiek. 36 kociek pomôže deťom s rozpoznávaním tvarov a keď sú staršie, môžete si s nimi precvičovať význam značiek, čo im pomôže s orientáciou v mestskej doprave.


DETOA Pexeso Krtko 40 drevených kameňov
17,90 €

11,70 €

Drevené pexeso s obrázkami obľúbeného Krtka a jeho kamarátov. Pexeso je kartová hra pre najmenej dvoch hráčov zameraná na pamäť a sústredenie. Veľmi kvalitné prevedenie.


Goki Hmatová hra II - rôzne povrchy v bavlnenom vrecúšku
41,68 €
40,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Túto hmatovú hru možno tiež nazvať pexesom pre ruky. Všetkých 32 drevených valčekov s priemerom 4 cm sa vloží do bavlneného vrecka a poriadne premieša. Dieťa so zavretými očami vytiahne zo sáčku jeden valček a riadne si ohmatá povrch. Potom znova siahne do vrecka a snaží sa hmatom nájsť druhý valček s rovnakým povrchom. Ak sa mu podarí nájsť rovnaký pár, nechá si ho a hrá ďalej. Rozvíja hmatové zmysly detí. Svoje uplatnenie nachádza aj u zrakovo postihnutých.


Goki Hmatová hra - poznaj tvar v rámčeku
13,37 €
12,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Ku každému obrázku existuje negatívny obrys v rámčeku. Iba podľa hmatu musíte tieto dieliky správne priradiť. Táto hra ponúka viac možností hrania, ale všetky majú jedno spoločné – sú vynikajúce pre precvičovanie hmatu.


Goki Hmatová hra puzzle
20,77 €
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Zaviažte si oči a hmatom vyhľadajte v bavlnenom vrecúšku dieliky pre Váš obrázok. Hra podporuje motoriku, hmat a schopnosť priraďovania správnych dielov. Táto hra bola pre deti vyvinutá na vysokej škole a môžete si pre ňu vymyslieť rôzne pravidlá.


Goki Hmatová hra - rôzne povrchy
26,66 €
25,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Túto hmatovú hru možno tiež nazvať pexesom pre ruky. V desiatich drevených valčekoch s priemerom 4 cm je desať rôznych druhov materiálov, rovnako ako v drevenej podložke. Dieťa so zavretými očami musí hmatom jednotlivé materiály rozpoznať a priradiť drevené valčeky zodpovedajúcim otvorom. Táto hra, vhodná pre deti od 3 rokov, intenzívne rozvíja hmatové zmysly detí. Svoje uplatnenie nachádza aj u zrakovo postihnutých.


Goki Logická hra Tehličky
20,78 €
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Úlohou je zložiť segmenty – dieliky v súlade s predlohami na kartičkách. Tento hlavolam by bol veľmi jednoduchý, keby jeho každý segment bol samostatným elementom puzzle. Preto sú mnohé segmenty (dieliky) z niekoľkých elementov. NÁŠ TIP – Tí najmladší začínajúci hráči môžu svoje prvé figúry skladať podľa farebnej strany kartičky. Samozrejme takto je zloženie figúry oveľa jednoduchšie a veľmi skoro prejdú k zložitejšej variante hlavolamu a to skladanie podľa jednofarebné predlohy.


Goki Pamäťová hra hmotnosť, 12 dielov
36,20 €
34,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Pexeso s rozdielnou hmotnosťou precvičuje nielen pamäť, ale tiež hmat. Hráči musia klasicky nájsť pár dielikov, ktoré majú rovnakú hmotnosť. V prípade porovnávania hmotnosti je to však veľmi náročná úloha, ktorá preverí aj dospelých!


Goki Poznaj hmatom tvar
23,46 €
22,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelá hra pre malé prstíky a veľkú predstavivosť! Je to kačička alebo strom? Poznávanie rôznych tvarov pomocou hmatu nie je tak jednoduché. Pokiaľ hru hrajú menšie deti, slúži ako pomoc kartička s predtlačenými tvarmi, ktoré má dieťa uhádnuť. Ako sa táto hra hrá? Do červeného bavlneného vrecúška vložte všetkých 12 predmetov a poriadne premiešajte. Dieťa potom vloží do vrecka ruku, nahmatá si jeden predmet a pomocou citu vo svojich prstoch skúsi uhádnuť, o aký tvar ide. Táto hra rozvíja hmatové zmysly detí a ich predstavivosť.


Goki Skladačka - Kocka
11,94 €
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada obsahuje 4 samostatné kocky a 26 predlôh. Kocky sú vyrobené z masívneho dreva a predlohy z kvalitnej a odolnej preglejky. Predtlačené drevené tabuľky ukazujú, ktoré farby a tvary na 4dielnej kocke je treba k sebe priradiť, aby zodpovedali predlohe. Verte, že to nie je tak jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať.


Goki Zatĺkačka s korkovou podložkou XXL vrátane predlôh
24,81 €
23,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitná korková podložka pre zatĺkanie tvarov podľa rôznych predlôh, ktoré sú súčasťou balenia. Sadu 212 drevených dielikov môžu deti využiť na zostavovanie rôznorodých obrázkov, a to zatĺkaním pomocou kladivka a špendlíkov. Sada je perfektná pre cvičenie vizuálneho vnímania a pamäti.


Hape Dešťové korálky - modré
10,20 €

Otočením chrastítka dítě pozoruje poskakující modré korálky s uklidňujícími zvuky deště. Perfektní tvar výrobku umožňuje dítěti snadné držení, když bude chtít s korálky zatřepat.


Hape Mašinka - bludiště s magnetickou hůlkou
10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bludiště v podobě dřevěné mašinky je bezva zábava pro malé šikuly! Doveď kuličku bezpečně až do cíle. Užij si spouste legrace a předveď své dovednosti.


Hape Muzikální kuličková dráha
69,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Muzikální kuličková dráha! To je sen každého malého soutěžícího. Je vybavena dřevěnými kolejnicemi a šikovně umístěnými hudebními místy a tím se z této hry stává neobyčejná zábava. Dráhu je možné sestavit různými způsoby.