Ravensburger Eiffelova veža 3D 216 dielikov
20,50 €

3D puzzle s motívom Eiffelovej veže. Táto železná dominanta Paríža meria 324 m a stavala sa dva roky. Teraz môžete zostaviť túto parížsku ikonu aj u vás v obývačke. Nebudete k tomu potrebovať ani lepidlo. Stačí spojiť 216 plastových dielikov.


Ravensburger Empire State Building - svietaci
31,99 €

27,10 €

Zaži očarenie, že môžeš nechať rásť Empire State Building do výšky. Naozajstnou nádherou sa stavba stane v tme, keď sa z vnútra rozžiari menivými farbami. Presne do seba zapadajúce puzzle z umelej hmoty zaisťujú stabilitu.


Ravensburger Eiffelova veža - Nočná edícia 3D 216D
33 €

24,10 €

Ohromujúca Eiffelova veža z nočnej edície čaká len na to až ju zostavíte. Fascinujúcu stavbu postavíte pomocou unikátnych ohybných, sklopných a hladko zapadajúcich dielikov puzzle.


Ravensburger VW autobus motív 2 162 dielikov-33%
29,17 €

19,31 €

Akcia

Vďaka tomuto 3D puzzle VW Bulli T1 si zaobstaráte domov skutočný kultový predmet! 162 plastových dielikov drží pohromade vďaka EasyClick technológii. Úplne bez lepenia. Perfektné ako zberateľský kúsok.


Ravensburger Pisa (nočná edícia) 216 dielikov
35 €

26,90 €

Zostavte si svetoznámou vežu Pisa z ohybných, ľahko zahnuteľných a hladko zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.


Ravensburger Big Ben Nočná Edícia 3D 216 dielikov
33 €

25,90 €

Svetoznámy Big Ben z nočnej edície čaká len na to ažho zostavíte. Fascinujúce stavbu postavíte pomocou unikátnych ohybných, sklopných a hladko zapadajúcich dielikov puzzle. Majestátna budova parlamentu s hodinovou vežou Big Ben sa stala jednou z dominánt mesta Londýn.


Ravensburger Big Ben 3D 216 dielikov
19,99 €
19,30 €

3D puzzle s motívom Big Benu. Majestátna budova parlamentu s hodinovou vežou Big Ben sa stala jednou z dominánt mesta Londýn. Teraz môžete zostaviť túto vežu aj u vás v obývačke. Nebudete k tomu potrebovať ani lepidlo. Stačí spojiť 216 plastových dielikov.


Ravensburger Kecka graffiti 108 dílků
24,92 €

21,50 €

Sestavte si originální a praktickou trojrozměrnou kecku s moderním graffiti motivem z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.


Ravensburger VW autobus indiánske leto 162 dielikov
29,56 €

17,40 €

Vďaka tomuto 3D puzzle VW Bulli T1 si zaobstaráte domov skutočný kultový predmet! 162 plastových dielikov drží pohromade vďaka EasyClick technológii. Úplne bez lepenia. Ideálny zberateľský kúsok.


Ravensburger Teniska Union Jack 108 dielikov
24,43 €
22,70 €

Vytvor si zo 108 plastových puzzle dielikov túto klasickú tenisku v modernom dizajne a získaj perfektnú dekoráciu do izby! Po zložení na teba čaká ďalší bonus: môžeš ju použiť na štetce, ceruzky, atď.


Ravensburger Socha Svobody 3D (Noční edice) 108 dílků
33 €

27 €

Postavte si fantastický 3D model Sochy Svobody v noci ze 108 stabilních plastových dílků puzzle a rozsviťte ho LED osvětlením. Navíc máte na výběr mezi jemně bílým osvětlením nebo barevnou variantou s měnícími se odstíny barev.


Ravensburger Úložná krabica Podvodný svet 216 dielikov
24,43 €

16,70 €

Proste úžasné! 216 plastových dielikov puzzle slúži na vytvorenie pevnej úložnej krabice, ktorá je kúzelným doplnkom izby každého dievčaťa. Úložná krabica je veľmi praktická, s voľne nastaviteľnou priehradkou. Použiteľná pre dievčenské poklady, listy a iné …


Ravensburger W autobus 162 dielikov-29%
31,20 €

22,02 €

Akcia

Zostavte z ohybných, ľahko zahnuteľných a hladko zapadajúcich puzzle kultový autobus VW Bulli T1. Zložený výtvor je úplne stabilný a k jeho zostaveniu nie je potrebné žiadne lepidlo.


Ravensburger Empire State Building 3D 216 dielikov
19,99 €
18,60 €

3D puzzle s motívom Empire State Building. Táto ohromujúca stavba je 102 poschodová budova postavená v New Yorku v USA. Teraz môžete zostaviť Empire aj u vás v obývačke. Nebudete k tomu potrebovať ani lepidlo. Stačí spojiť 216 plastových dielikov.


Ravensburger Notre Dame 216 dielikov
44,94 €

34,70 €

Zostavte si trojrozmerný model katedrály Notre Dame z ohybných, ľahko zahnuteľných a hladko zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.


Ravensburger Tower Bridge 3D 216 dílků
47,99 €
44,90 €
+ doprava zadarmo

3D puzzle s motivem Tower Bridge. Tato ohromující stavba baly otevřena v roce 1894. Je umístěna nad řekou Temže v centru Londýna. Nyní může zdobit i váš obývák. Stačí spojit 216 plastových dílků.


Spin Master Hatchimals puzzle 48x ks s exkluzívnym zvieratkom
8,60 €

7,70 €

Súčasťou tejto sady sú puzzle s roztomilým motívom so zvieratkami a tiež jedno vajíčko Hatchimals s exkluzívnym zvieratkom. Hra s puzzle je skvelá zábava, pri ktorej deti rozvíjajú svoju priestorovú predstavivosť i jemnú motoriku.


Alltoys Penová podložka ČÍSLA
9,70 €

Veselá penová a edukatívna podložka učí deti nenásilnou formou poznávať čísla. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí, ktorý ich súčasne ochraňuje pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Wiky Penové puzzle Autá 30x30cm 10ks v sáčku
11,99 €
11 €

Penové puzzle pre deti s motívom autíčok. Z jednotlivých dielov je možné stavať rôzne tvary podľa fantázie alebo kocky. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.


Ravensburger Benátky - Rialto most 216 dielikov-37%
30,69 €

19,31 €

Akcia

Zostavte si svetoznámu benátsku dominantu most Rialto z ohybných, ľahko zahnuteľných a hladko zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.


4D Cityscape Hra o Tróny Essos
53,60 €

41,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Poznávajte slávne miesta a budovy Essos! Postavte si mapu/maketu Essos tak, ako je zobrazená v seriáli Hra o tróny od TV stanice HBO. Prvá vrstva zobrazuje všetky regióny Essos, druhá vrstva zobrazuje krajinu podľa seriálu na HBO, tretia vrstva zahŕňa známe mestá a hrady (Braavos, Meereen, Volantis a ďalšie) a štvrtá vrstva potom čas.


Nanostad UK - Anfield (Liverpool)
26 €

Unikátne 3D puzzle, ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „Anfield Road“, ktorý je domácim pôsobiskom „Liverpool FC“. Puzzle vás nielen zabavia, ale po zložení môžu slúžiť ako dekorácia.


GALT Velké podlahové puzzle – zvířátka v džungli
19,90 €

16,20 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúcich pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich kompletné zvieratká k lepšiemu zostaveniu obrázku.


DINO Politická mapa sveta 1000 dielikov
11,57 €

9,50 €

Puzzle 1000 dielikov s motívom politickej mapy sveta. Po úspešnom zložení, podlepenia a zarámovania bude obrázok ideálnou dekoráciou hoci aj do detskej izbičky.


LARSEN Puzzle sada Lúpež v banke a letisko
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé puzzle s veľkým dobrodružstvom s políciou a bankovými lupičmi na letisku, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.


Lisciani Baby Puzzle
5,80 €

Baby puzzle s motívom obyvateľov mora pre najmenších! Balenie obsahuje osem baby puzzle obrázkov. Deti si môžu poskladať obrázky s veselým žralokom, priateľskou korytnačkou, milým morským koníkom a ďalšími obyvateľmi podmorských hlbín.


GALT Puzzle pre najmenších - domáci maznáčikovia 2
7,90 €

6,40 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom domácich maznáčikov. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.


GALT 4 Puzzle v krabici - farma
7,90 €

7,10 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 4 rozdielne skladačky s motívom zvieratiek na farme, ktoré sú zložené zo štyroch, šiestich, ôsmich alebo dvanástich dielikov. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 3 rokov.


GALT Puzzle pre najmenších - zvieratká na farme 2
7,90 €

6,90 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom zvieratiek na farme. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.


LARSEN Puzzle set Dažďový prales Južnej Ameriky a Africká savana MAXI
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé puzzle pre osvojenie základných informácií o rozdielnom živote v dažďovom pralese Južnej Ameriky a savany v Afrike. A to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktoré si deti zamilujú.


Lisciani Baby Duo Farm

Lisciani Baby Duo Farm

Hodnotenie: 5
7,70 €

Po zložení všetkých trinástich obrázkov si deti užijú veľa zábavy pri vytváraní veselých príbehov z prostredia farmy. Puzzle pomáha pri rozvoji detskej koordinácie, logického myslenia a predstavivosti.


Nanostad UK - Old Trafford (Manchester United)
31,20 €

24,90 €

Unikátne 3D puzzle, ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „Old Trafford“, ktorý je domácim pôsobiskom „Manchester United“. Puzzle vás nielen zabavia, ale po zložení môžu slúžiť ako dekorácia.


LARSEN Puzzle set Hasiči a Nemocnica
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé puzzle s veľkým dobrodružstvom s hasičmi a nemocnicou, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.


DINO Leto s Krtkom puzzle, 2x 48 dielikov
7,30 €

Podlahové puzzle pre všetky malé deti s obľúbeným motívom Krtka. Kreslená postavička je u detí známa a radi spolu s ňou prežívajú jejo dobrodružstvo. Balenie obsahuje 2× 48 dielikov.


Ravensburger Big Ben s hodinami 216 dielikov-26%
33,27 €

24,34 €

Akcia

Svetoznámy Big Ben s funkčnými hodinami čaká len na to, až ho zostavíte. Fascinujúcu stavbu postavíte pomocou unikátnych ohybných, sklopných a hladko zapadajúcich dielikov puzzle. Majestátna budova parlamentu s hodinovou vežou Big Ben sa stala jednou z dominánt mesta Londýn.


Ravensburger Disney Princezné 72 dielikov
12,20 €

10,30 €

Postavte si svoj 3D puzzleball licencie Disney z plastových dielikov technológie EasyClick. Skvelý darček, ktorý sa hodí pre každú príležitosť. Poteší nejednu princeznú.


Ravensburger Teniska Disney Mickey 108 dielikov
24,43 €

18,20 €

Vytvor si zo 108 plastových puzzle dielikov túto klasickú tenisku v modernom dizajne a získaj perfektnú dekoráciu do izby! Po zložení na teba čaká ďalší bonus: môžeš ju použiť na štetce, ceruzky, atď.


GALT Puzzle pre najmenších - zvieratká v džungli 2
7,90 €

6,90 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom zvieratiek v džungli. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.


DINO Historická mapa sveta 2000 dielikov
15,44 €

11,40 €

Pre zostavenie detailnej historickej mapy je prichystaných 2000 dielikov, ktoré vám zaistia niekoľko hodín skvelej zábavy. Či už sa rozhodnete skladať puzzle sami alebo si prizvete celú rodinu. Je jedno, kde so skladaním začnete, s puzzle Dino so rozhodne nudiť nebude.


Lamps 3D Puzzle Draci 3v1
15,65 €

11,40 €

Vytvorte si originálnu dekoráciu s týmto trojbalením 3D puzzlí. Obsahuje 3 skladačky s motívmi Age of Dragons. Vďaka špeciálne upravenému povrchu dielikov vytvára tieto puzzle efekt priestorového obrazu.


LARSEN Puzzle set Deti v zoo a Arktický život
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé puzzle pre osvojenie základných informácií o rozdielnom živote zvierat v ZOO a za polárnym kruhom, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.


Piatnik Old Route 66

Piatnik Old Route 66

Hodnotenie: 5
9,69 €

7,70 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom legendárnej cesty Route 66. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.


Ravensburger Princezné 3 x 49
8,99 €

7,30 €

Detské puzzle s tromi motívmi princezien známych z Disney rozprávok. Deti si môžu na obrázkoch poskladať Popolušku na bále, Snehulienku v lese alebo Ariel v mori s rybičkami.


Ravensburger Tlapková patrola 3x49 dielikov
7,63 €

6,10 €

Užite si veľa zábavy pri skladaní puzzle na motívy obľúbeného animovaného seriálu Tlapková patrola. Balenie obsahuje tri skladačky o 49 dielikochhlavnými psími hrdinami pripravenými k záchranným misiám ich mestečka Adventure Bay.


GALT 4 Puzzle v krabici - Víly
7,37 €

6 €

Puzzle pre deti, ktoré obsahuje set 4 skladačiek s motívom víl v rôznych prostrediach. Toto puzzle pomáha vášmu dieťaťu v zdokonalení motorických schopností! Balené v praktickom kufríku.


DINO FROZEN: SESTERSKÁ LÁSKA 200 diamond
9,63 €

7,60 €

Detské puzzle majú 200 dielikov s diamantmi. Poskladajte krásny obrázok princezien a zlepte ho priloženým lepidlom. Dozdobiť ho môžete podľa svojej vlastnej fantázie samolepiacimi trblietavými kamienkami.