Ravensburger 3D Puzzle 111473 Porsche GT3 Cup 108 dielikov-27%
30,19 € 21,99 €

Výpredaj

Zostavte si trojrozmerný model Porsche GT3 Cup z ohybných, ľahko ohnuteľných a hladko do seba zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu nie je potrebné lepidlo.

Ravensburger 3D Puzzle 125340 Londýnsky autobus 216 dielikov
30,19 € 23,90 €

Zažite jedinečnú kombináciu skladania a stavania a vytvorte si pôsobivý model Londýnskeho autobusu. Strechu je možné odklopiť a využiť ako praktický box na drobnosti, alebo ako stojan na ceruzky. Kvalitné, plastové puzzle s technológiou Easyclick. Bez nutnosti lepenia!

Spin Master Frozen 2 Puzzle 48 dielikov
13,50 € 11,10 €

Tieto puzzle s motívom Frozen 2 sú plné prekvapení. Až po rozbalení zistíte, aký motív z animovaného filmu Ľadové kráľovstvo 2 budete skladať. Puzzle obsahujú 48 dielikov, z ktorých potom zložíte jeden zo štyroch možných obrázkov.

Wiky Penové puzzle Autá 30x30cm 10ks v sáčku-16%
11,99 € 9,97 €

Výpredaj

Penové puzzle pre deti s motívom autíčok. Z jednotlivých dielov je možné stavať rôzne tvary podľa fantázie alebo kocky. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.

Alltoys Penové puzzle čísla 9 ks-33%
15,47 € 10,30 €

Výpredaj

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať čísla. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.

Lamps Penový koberec zrkadlo zvieratá
8,30 €

Výpredaj

Z veselých penových puzzle so zvieratkami so zrkadielkom možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.

Clementoni Hodiny Levia hliadka 96 dielikov-68%
25,30 € 7,90 €

Výpredaj

Puzzle hodiny v licencii Disney, ktoré skutočne idú a navyše svietia v tme! Postavte si puzzle, zlepte ho pomocou priloženého lepidla, pripevnite k hodinovému strojčeku a zaveste na stenu!

Lamps Penový koberec puzzle ovocie
7,80 € 7,50 €

Výpredaj

Z veselých penových puzzle s motívmi ovocia možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.

COSING Penová podložka Puzzle - Zvieratká 10 ks
10,80 € 9,90 €

Penová podložka s rôznymi farebnými tvarmi uprostred, ktoré možno vybrať a vkladať ako puzzle. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Ravensburger 3D Puzzle 121205 Disney Ľadové kráľovstvo 2 54 dielikov
10,70 €

Zostavte si originálnu a praktickú šperkovnicu v tvare srdca s motívom populárnej Disney rozprávky Ľadové kráľovstvo 2! Dieliky puzzle sú ohybné, ľahko zahnutelné a hladko do seba zapadajú. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu nie je potrebné lepidlo.

Lamps Penový koberec puzzle zvieratá
9,10 €

Z veselých penových puzzle s motívom zvieratiek možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.

Clementoni Súbor hier Levia hliadka 4v1-53%
12,90 € 5,97 €

Výpredaj

Užite si veľa zábavy so svojimi deťmi a zahrajte si pexeso, domino alebo skladajte puzzle s obrázkami s Levou hliadkou. Deti si s malým Levím kráľom užijú veľa zábavy. Puzzle pomáha deťom rozvíjať zručnosť a pozorovacie schopnosti, domino a pexeso naučí logike a precvičia si pamäť.

COSING Penová podložka Puzzle - Dopravné prostriedky 10 ks
9,90 €

Penová podložka s rôznymi farebnými tvarmi uprostred, ktoré možno vybrať a vkladať ako puzzle. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.

GALT Veľké podlahové puzzle – na farme, 30 ks
19,99 € 15,90 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúceho pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich kompletné zvieratká k lepšiemu zostaveniu obrázku.

Ludi Puzzle penové 120x120 cm Zvieratká
41,47 € 37,80 €

Podložka o rozmere 120 × 120 cm zložená z ohybných dielikov je vhodná pre deti od 10 mesiacov. Získate tak pre deti bezpečné miesto pre ich hry.

Lamps Penový koberec zrkadlo doprava
8,30 €

Výpredaj

Z veselých penových puzzle s dopravnými prostriedkami so zrkadielkom možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.

Spin Master 3D puzzle Avengers súprava 6 skladačiek
18,40 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Unikátny ploché puzzle s 3D efektom v obľúbenej licenciu Avengers od Marvelu. V balení nájdete 6 rôznych obrázkov k zloženiu. Užite si zábavu a vychutnajte si 3D efekt po dokončení.

DINO SVET DINOSAUROV 100XL neon
10,41 € 9,10 €

Posledný kus za túto cenu!

V prehistorických dobách sa po zemi preháňali zvieratá, ktoré si ani nevieme predstaviť. Zlož správne 100XL dielikov a vznikne obraz týchto stvorení pod vybuchnutou sopkou. Zábavná hra pre celú rodinu.

Lamps Penový koberec puzzle dino
7,90 €

Z veselých penových puzzle s dinosaurami možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.

Clementoni Súbor hier Trollovia 4 v 1-29%
12,90 € 9,10 €

Výpredaj

Užite si veľa zábavy so svojimi deťmi a zahrajte si pexeso, domino alebo skladajte puzzle s obrázkami s roztomilými Trollmi. Deti si s malými Trollíkmi užijú veľa zábavy. Puzzle pomáha deťom rozvíjať zručnosť a pozorovacie schopnosti, domino a pexeso naučí logike a precvičia si pamäť.

Petitcollage  Dřevěné puzzle abeceda
19,59 €

Hlavním posláním americké firmy Petitcollage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální výrobky jsou navrhované v Kalifornii a v současné době jsou prodávány po celém světě. Výrobky jsou vyrobeny z.

Ravensburger Autobus Volkswagen T1 Hippie 162 dílků
29,80 € 23,90 €

Zažite jedinečnú kombináciu skladanie a stavanie a vytvorte si pôsobivý model VW Autobusu T1 Hippie. Kvalitné plastové puzzle drží pohromade vďaka technológii EasyClick. Bez nutnosti lepenia!