COSING Penová podložka Puzzle - Zvieratká 10 ks
10,80 €

7,10 €

Penová podložka s rôznymi farebnými tvarmi uprostred, ktoré možno vybrať a vkladať ako puzzle. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


COSING Penová podložka Puzzle - Čísla 10 ks
11,77 €

7,20 €

Penová podložka s rôznymi farebnými tvarmi uprostred, ktoré možno vybrať a vkladať ako puzzle. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Alltoys Penové puzzle čísla 10 ks
15,47 €

9,20 €

Novinka

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať čísla. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.


COSING Penová podložka Puzzle - Dopravné prostriedky 10 ks
8,73 €

7,10 €

Penová podložka s rôznymi farebnými tvarmi uprostred, ktoré možno vybrať a vkladať ako puzzle. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Alltoys Penové puzzle tvary 9 ks
15,47 €

9,20 €

Novinka

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať rôzne tvary. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.


COSING Pěnová podložka puzzle Tvary - 10 ks
8,91 €

7,10 €

Penová podložka s rôznymi farebnými tvarmi uprostred, ktoré možno vybrať a ** vkladať ako puzzle**. Skvelý doplnok pre radovánky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy.


Alltoys Penové puzzle zvieratká a doprava 9 ks
15,47 €

9,60 €

Novinka

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať zvieratká a dopravné prostriedky. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.


Ravensburger Eiffelova veža 3D 216 dielikov
20,40 €

3D puzzle s motívom Eiffelovej veže. Táto železná dominanta Paríža meria 324 m a stavala sa dva roky. Teraz môžete zostaviť túto parížsku ikonu aj u vás v obývačke. Nebudete k tomu potrebovať ani lepidlo. Stačí spojiť 216 plastových dielikov.


GALT Veľké podlahové puzzle - dinosaury
19,90 €

16,20 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúcich pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich celých dinosaurov napomáha k lepšiemu zostaveniu obrázku.


Wiky Penové puzzle Autá 30x30cm 10ks v sáčku
11,99 €
10,90 €

Penové puzzle pre deti s motívom autíčok. Z jednotlivých dielov je možné stavať rôzne tvary podľa fantázie alebo kocky. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.


Alltoys Penová podložka zvieratká a dopravné prostriedky
9,90 €
9,60 €

Veselá penová podložka s motívom zvieratiek uprostred, ktorá sa dá vybrať a vkladať ako puzzle. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Clementoni Puzzle Doktorka Plyšáková 4 v 1
13,06 €

10 €

Dětské puzzle v licenci Doktorky Plyšákové ze série Clementoni Supercolor. Malé fanynky si užijí spoustu zábavy při skládání scének s jejich oblíbenou animovanou hrdinkou. V balení jsou 4 puzzle skládající se z různého počtu dílků.


Alltoys Penové puzzle ZVIERATKÁ II.
9,60 €

Náučné penové puzzle s motívom zvieratiek uprostred, ktoré nenásilnou formou učia deti spoznávať zvieratká. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Alltoys Penové puzzle dopravné prostriedky 9 ks
15,47 €

9,20 €

Novinka

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať dopravné prostriedky. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.


Alltoys Penové puzzle zvieratka 9 ks
15,47 €

9,20 €

Novinka

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať zvieratá. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.


Ravensburger Ľadové kráľovstvo Panoráma 200 dielikov
10,70 €

6,40 €

Krásne maľované puzzle panoráma s motívom hlavných hrdinov animovanej rozprávky Ľadové kráľovstvo. Na obrázku nájdu malý fanúšikovia tejto rozprávky všetky svoje obľúbené postavy.


B.toys Puzzle na podlahu Beautifloor
45,48 €
41,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Krásne farebné puzzle s vyberateľnými písmenami pre hru na podlahe. Po zložení do štvorca vytvorí plochu 140 × 140 cm. Po skončení hry puzzle môžete uložiť späť do tašky s praktickým uchom pre prenášanie.


4D Cityscape New York

4D Cityscape New York

Hodnotenie: 5
37 €
36,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Už Albert Einstein povedal, že štvrtou dimenziou je čas. Zostavujte si mestá tak, ako vyzerali v jednotlivých storočiach, aké budovy a s akou architektúrou v tej doby boli aktuálne.


Nanostad UK - Stamford Bridge (Chelsea)
31,20 €

26,90 €

Unikátne 3D puzzle, ktoré nadchne nielen futbalových fanúšikov. Firma Nanostad ponúka krásne spracované puzzle najznámejších futbalových svätostánkov sveta. Ako je tento štadión „Stamford Bridge“, ktorý je domácim pôsobiskom „Chelsea FC“. Puzzle vás nielen zabavia, ale po zložení môžu slúžiť ako dekorácia.


Ravensburger Big Ben Nočná Edícia 3D 216 dielikov
33 €

25,80 €

Svetoznámy Big Ben z nočnej edície čaká len na to ažho zostavíte. Fascinujúce stavbu postavíte pomocou unikátnych ohybných, sklopných a hladko zapadajúcich dielikov puzzle. Majestátna budova parlamentu s hodinovou vežou Big Ben sa stala jednou z dominánt mesta Londýn.


Alltoys Penové puzzle ZVIERATKÁ I.
15,64 €

9,60 €

Penové a edukatívne puzzle s motívom zvieratiek uprostred, ktoré nenásilnou formou učí deti poznávať zvieratká. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.


Ravensburger Big Ben 3D 216 dielikov
19,99 €
19,20 €

3D puzzle s motívom Big Benu. Majestátna budova parlamentu s hodinovou vežou Big Ben sa stala jednou z dominánt mesta Londýn. Teraz môžete zostaviť túto vežu aj u vás v obývačke. Nebudete k tomu potrebovať ani lepidlo. Stačí spojiť 216 plastových dielikov.


CubicFun St Basil´s Cathedral LED 3D
20,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Puzzle Puzzle 224 pieces 3D Jigsaw Puzzle with LED – St. Basil's Cathedral -. Rozmery: 29 × 25 cm.


Ravensburger Požiarnik Sam 2x24 dielikov
6,40 €

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívmi požiarnika Sama od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.


Lamps Penový koberec puzzle dino
8,80 €

Z veselých penových puzzle s dinosaurami možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.


Ravensburger Úložná krabica Podvodný svet 216 dielikov
24,43 €

16,60 €

Proste úžasné! 216 plastových dielikov puzzle slúži na vytvorenie pevnej úložnej krabice, ktorá je kúzelným doplnkom izby každého dievčaťa. Úložná krabica je veľmi praktická, s voľne nastaviteľnou priehradkou. Použiteľná pre dievčenské poklady, listy a iné …


MaDe Puzzle penové - autodráha
21,24 €

15,40 €

Penové puzzle s motívmi autodráhy bezchybne poslúži na rozvíjanie predstavivosti u najmenších detí. Zároveň je možné použiť ako koberec s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Dieliky sú mäkké a ľahko umývateľné.


GALT Puzzle pre najmenších - zvieratká na farme 2
7,90 €

6,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom zvieratiek na farme. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.


Ravensburger Váza Zvířecí motiv 3D 216 dílků
22,90 €

15,40 €

Ravensburger přináší skvělý designový kousek pro děvčata. Nyní mohou z 216 pevných plastových dílků puzzle sestavit trendy vázu se zvířecím motivem. Ta se pak stane kouzelným doplňkem pokoje nebo skvělým dárkem.


Lamps Penový koberec puzzle doprava
11,50 €

6,10 €

Z veselých penových puzzle s dopravnými prostriedkami možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.


EDUCA 7 európskych divov 1500 dielikov
15,17 €

12,70 €

Novinka

Puzzle pre deti i dospelých sa skladajú z 1500 dielikov, ktoré po zostavení tvoria obrázky 7 najkrajších pamiatok Európy, spolu s miestom ich výskytu. Vydajte sa do Paríža k Eiffelovej veži alebo do Anglicka ku Stonehenge, a objavte aj ďalšie miesta, ktoré stoja za návštevu!


Ravensburger The Beatles The Beatles Počas rokov 1000 dielikov
12,33 €

9,10 €

Krásne puzzle s motívom legendárnej skupiny The Beatles nielenže skráti dlhú chvíľu a spoľahlivo zabaví, ale aj rozvíjajú jemnú motoriku i ďalšie schopnosti. Jednotlivé dieliky sú kvalitne spracované, a tak môže z týchto puzzlí nalepením na tvrdý poklad vzniknúť atraktívny obraz.


L.O.L. Surprise! Puzzle prekvapenie so 48 dielikmi
9,33 €
9,20 €

Novinka

Tieto puzzle od L.O.L. Surprise! sú plné prekvapení. Až po rozbalení zistíte, aký motív puzzlí budete skladať. Puzzle obsahujú 48 dielikov a po zložení vznikne obrázok s rozmermi 38,1 × 28,5 cm. Okrem puzzlí tajomná guľa obsahuje ešte jedno prekvapenie v podobe doplnku, ktorým je možné puzzle dozdobiť.


Clementoni Puzzle MAXI Minnie 30 dielikov
11,61 €

10 €

Detské puzzle z kolekcie MAXI s veľkými dielikmi. Puzzle s obrázkom Minnie sa najlepšie skladá na hladkej podlahe. Skladanie puzzle pomáha deťom rozvíjať manuálnu zručnosť a schopnosť pozorovania. Kvalita materiálov a exkluzívna technika tlače zaručujú trvale krásne, živé a žiarivé farby.


DINO Slony panoramic 1000 dielikov
12,73 €

9,70 €

Panoramatické puzzle s motívom slonej samice a mláďaťa. Po poskladané so môže stať puzzle obrázok príjemnou súčasťou detskej izby. Skladanie je zábava pre celú rodinu.


DINO Žirafy panoramic 1000 dielikov
12,73 €

10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Žirafa s mláďaťom je motívom čierno-bieleho puzzle obrázku, ktorý si môžu deti poskladať z 1000 dielikov. Po poskladaný sa môže stať puzzle obrázok príjemnou súčasťou detskej izby. Skladanie je zábava pre celú rodinu.


Lamps Penový koberec puzzle zvieratá
8,80 €

Z veselých penových puzzle s motívom zvieratiek možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.


DINO Leto s Krtkom puzzle, 2x 48 dielikov
7,30 €

Podlahové puzzle pre všetky malé deti s obľúbeným motívom Krtka. Kreslená postavička je u detí známa a radi spolu s ňou prežívajú jejo dobrodružstvo. Balenie obsahuje 2× 48 dielikov.


Ravensburger Antická kľučka 1000 dielikov
12,59 €

8,80 €

Dizajnové puzzle Antická kľučka obsahujúca 1000 dielikov na zostavenie. Ozdobte si svoju izbu a zaveste si zhotovený obrázok vďaka tvrdému podloženiu každého z dielikov.


Ravensburger Toy Story história hračiek 3x49 dielikov
7,86 €

6,50 €

Zostavte si originálne puzzle s motívom Toy Story. Pripomeňte si príbeh hračiek a skráťte si tak dlhú chvíľu. Vďaka tvrdému podloženie si vyhotovené obrázky môžete zavesiť napríklad na stenu.