Spin Master Tlapková patrola veľké puzzle 12 ks
23,70 € 18,90 €

Každá puzzle skladačka odhaľuje farebný, akčne nabitý obrázok tímu Tlapkovej Patroly. Puzzle nadobúdajú na obtiažnosti pre ešte väčšiu výzvu. Deti môžu začať s jednoduchšími obrázkami s menej dielikmi a potom vytvárať obrázky zložitejšie.

DETOA Magnetické puzzle Deti
13,30 € 10,20 €

Magnetické puzzle Deti obsahujú magnetickú tabuľku, stojanček a 40 farebných drevených dielikov s magnetom. Z magnetov je možné tvoriť obrázky úplne podľa vlastnej fantatie.

GALT Veľké podlahové puzzle – na farme, 30 ks
15,50 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúceho pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich kompletné zvieratká k lepšiemu zostaveniu obrázku.

Ravensburger Puzzle Mezi dinosaurami 100 XXL
10,20 €

Krásne detské puzzle rozhodne potešia každého chlapca, ktorý má rád dinosaurov! Puzzle Medzi dinosaurami sa skladajú z celkom 100 dielikov a sú vhodné pre deti už od 6 rokov. Kvalitné prevedenie značky Ravensburger.

GALT Veľké podlahové puzzle - na stavenisku
15,50 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. Tridsať veľkých dielikov do seba skvele zapadajúcich pomôže dieťaťu v zlepšení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich celé stavebné stroje k lepšiemu zostaveniu obrázku.

Ravensburger Slnečná sústava 200 dielikov
9,16 € 8,70 €

Krásne puzzle s motívom Slnečnej sústavy nielenže skráti dlhú chvíľu a spoľahlivo zabaví, ale aj rozvíjajú motoriku i ďalšie schopnosti. Jednotlivé dieliky vo veľkosti XXL sú kvalitne spracované, a tak môže z týchto puzzlí nalepením na tvrdý poklad vzniknúť atraktívny obraz.

Ravensburger Puzzle 129010 Safari zvieratá 150 dielikov
10,20 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom zvierat z džungle od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahuje 150 väčších dielikov, z ktorých zostavíte slony a rôzne vtáky, na ktoré môžete naraziť na safari. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger Ako vycvičiť draka 3 100 dielikov
10,20 €

Akcia

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom filmu Ako vycvičiť draka 3 od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Clementoni Rastový meter Frozen 30 dielikov
11 € 6,90 €

Úžasné puzzle a meter na stenu v jednom. Deti si najprv užijú veľa zábavy pri zostavení puzzle v licencii Frozen. Puzzle sa naďalej zlepí a pripevní na stenu. Puzzle potom slúži ako detský meter. Na metri sú riadky pre poznámky.

Ravensburger Puzzle 050543 Harry Potter + pexeso
11,30 €

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Harry Potter od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger Princezné 3 x 49
8,99 € 8,30 €

Detské puzzle s tromi motívmi princezien známych z Disney rozprávok. Deti si môžu na obrázkoch poskladať Popolušku na bále, Snehulienku v lese alebo Ariel v mori s rybičkami.

DINO Život dinosaurov 100XL dielikov
7,50 €

Novinka

Poskladajte si obrázok pravekých dinosaurov. Deti môžu skladať obrázok opakovane. Obsahuje 100 dielikov. Ide o český kvalitný výrobok.

GALT Veľké podlahové puzzle - mesto
17,40 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. Tridsať veľkých dielikov do seba skvele zapadá a pomáhajú dieťaťu v zlepšení jeho motorických schopností a zručností. Ďalších osem dielikov, znázorňujúcich dopravné prostriedky alebo napríklad kolotoč, slúži k lepšiemu zostavenie obrázku a tiež pre samostatné hranie.

Ravensburger Puzzle 129249 Exit KIDS: Džungľa 368 dielikov
13,20 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom zvierat z džungle od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy k vyriešeniu únikovej hry, dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

Cardinal Games Cardinal Games Frozen puzzle v kovčku
13,50 € 13,20 €

Novinka

Táto skladačka obsahuje nádherný obrázok, ktorý zobrazuje obľúbené postavy ako Elsa a Olaf z filmu Frozen 2. Táto puzzle skladačka 2 × 48 kusov sa ľahko zostavuje a je dodávaná v plechovej krabičke s rukoväťou pre ukladanie dielikov na doma alebo so sebou na cesty.

Ravensburger Disney Marvel Avengers 3x49 dielikov
8,70 €

Máte radi Marvelovky? Obdivujete Iron-mana, Hulka alebo Kapitána Ameriku? Zostavte si tieto originálne puzzle a vďaka tvrdému podkladu si vyhotovený obrázok môžete vyvesiť napríklad na stenu. Každý máme svojho hrdinu. Aj ty ho môžeš mať pri sebe v izbei!

Ravensburger Puzzle 050116 Disney Ľadové kráľovstvo 2 3x49 dielikov
9,40 €

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Disney Ľadové kráľovstvo 2! Puzzle obsahujú tri obrázky, pričom sa každý z nich skladá zo 49 kúskov puzzlí. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

DINO Plitvické jazerá 1000 dielikov
12,80 €

Puzzle s motívom Plitvických jazier. Očarujúci obraz sústavy kaskád a jazierok po dokončení môžete tiež podlepiť a mať z neho originálnu dekoráciu. Stavanie pre vás bude nielen odreagovaním, ale aj nenápadným tréningom mysle.

GALT Puzzle pre najmenších - dopravné prostriedky 2
7,80 € 7,50 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom dopravných prostriedkov. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

Ravensburger Puzzle 050963 Likvidácia odpadu 2x24 dielikov
8,30 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom triedenia odpadu od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahujú dva obrázky – jeden ponúka pohľad na smetiara, druhý zas na odťahovku – z oboch situácií sa ale dá poučiť. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger Puzzle 30194 Disney Ľadové kráľovstvo 2 4v1
9,40 €

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Disney Ľadové kráľovstvo 2! Puzzle obsahuje štyri obrázky, ktoré sa skladajú z rôznych počtov dielikov, takže deti môžu začínať s ľahšou skladačkou a môžu pokračovať s ťažšou. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger Puzzle 129270 Kôň 100 dielikov
9,30 € 9,10 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom krásneho koňa od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahuje 100 väčších dielikov, z ktorých zostavíte krásneho koňa na lúke. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

DINO Krtko a dáždnik 3x55 dielikov
9,80 €

Novinka

Poskladajte si obrázky krtka. Tieto detské puzzle obsahujú 3 obrázky. Každý motív sa skladá z 55 dielikov. Deti môžu skladať obrázky opakovane. Ide o český kvalitný výrobok.

DINO Čierno-biele kone 1000 dielikov
12,80 €

Puzzle s motívom čiernobielych koní poteší každého milovníka koní. Okrem bystrého zraku si pri skladaní precvičíte trpezlivosť a schopnosť sústredenia. Zábava pre celú rodinu.

DINO Krtkova plavba 100XL dielikov
7,40 € 6,40 €

Novinka

Poskladajte si obrázok krtka a jeho kamarátov. Deti môžu skladať obrázok opakovane. Obsahuje 100 dielikov. Ide o český kvalitný výrobok.

Ravensburger 3D Puzzle 112340 Srdce Disney princezné 54 dielikov
9,40 €

Novinka

Zostavte si originálnu a praktickú šperkovnicu v tvare srdca s motívom populárnych Disney princezien! Dieliky puzzle sú ohybné, ľahko zahnuteľné a hladko do seba zapadajú. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.

Ravensburger Puzzle 129027 Zábavné hospodárske zvieratá 200 dielikov
9,30 € 9,10 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom zvierat z farmy od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahuje 200 väčších dielikov, z ktorých zostavíte obrázok s rôznymi hospodárskymi zvieratkami, ktoré vás pobavia svojím humorným pohľadom. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Les
16,80 € 15,10 €

Novinka

Puzzle, určené pre deti od 2 rokov a inšpirované výučbovou metódou celosvetovo známej pedagogičky Marie Montessori, umožňuje deťom zoznámiť sa s časťou lesa a zvieratiek, ktoré v ňom žijú. Puzzle stimuluje hmat, jemnú motoriku, vnímanie tvarov a priestoru. Vďaka týmto stimulom si deti prehlbujú zručnosti, ktoré podporujú ich kognitívny vývoj v predškolskom veku.

Ravensburger Disney Ľadové kráľovstvo 2 + pexeso
10,20 €

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Disney Ľadové kráľovstvo 2 od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Farma
16,80 € 15,90 €

Novinka

Puzzle, určené pre deti od 2 rokov a inšpirované výučbovou metódou celosvetovo známej pedagogičky Marie Montessori, umožňuje deťom zoznámiť sa s farmou a zvieratkami, ktoré tam žijú. Puzzle stimuluje hmat, jemnú motoriku, vnímanie tvarov a priestoru. Vďaka týmto stimulom si deti prehlbujú zručnosti, ktoré podporujú ich kognitívny vývoj v predškolskom veku.

Ravensburger Puzzle 148202 Fantastické zvieratá 500 dielikov
9,39 € 8,70 €

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom fantastických zvierat od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahuje 500 dielikov. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

DINO Puzzle Mapy Európa 69 dielikov
11,62 € 9,80 €

Nové puzzle mapy sú skvelou zábavou a zároveň náučnou pomôckou na precvičovanie zemepisu, jednotlivých štátov a ich hlavných miest. Európa sa skladá z 69 dielikov v tvare jednotlivých štátov, deti precvičia jemnú motoriku a zároveň poznávacie aj jazykové zručnosti.

Ravensburger Puzzle 050888 Astronauti 3x49 dielikov
9,40 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom astronautov od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahujú tri obrázky na tému astronauti vo vesmíre. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

L.O.L. Surprise! Puzzle 60 dielikov v guli-18%
9,33 € 7,60 €

Akcia

Tieto puzzle od L.O.L. Surprise! sú plné prekvapení. Až po rozbalení zistíte, aký motív puzzlí budete skladať. Puzzle obsahujú 60 dielikov a po zložení vznikne obrázok jednej bábiky. Okrem puzzlí tajomná guľa obsahuje ešte farebný plagátik a originálne samolepky, ktorými je možné puzzle dozdobiť.

Ravensburger Dolomity 1000 dielikov
13 € 10,60 €

Vyzdobte si izbu vlastnoručne zostaveným puzzle obrázkom s motívom Dolomity. Nič nepoteší viac, než výsledok dobre odvedenej práce. Zapojte svojich súrodencov alebo kamarátov, nech vám ide práca lepšie od ruky.

DINO Disney princezny a kamaráti 4x54 dielikov
9,80 €

Novinka

Poskladajte si obrázky 4 princezien. Tieto detské puzzle obsahujú 4 obrázky. Deti môžu skladať obrázky opakovane. Každý motív sa skladá z 54 dielikov. Jedná sa o český kvalitný výrobok.

Ravensburger Puzzle 129256 Exit KIDS: Noc v múzeu 368 dielikov
12,30 € 11,30 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom nočného múzea od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy k vyriešeniu únikovej hry, dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

Ravensburger Rodinka Úžasných 2 100 dielikov
8,90 €

Krásne puzzle s motívom hrdinov populárneho filmu Rodinka Úžasných 2 nielenže skráti dlhú chvíľu a spoľahlivo zabaví, ale aj rozvíjajú jemnú motoriku i ďalšie schopnosti. Jednotlivé dieliky sú kvalitne spracované, a tak môže z týchto puzzlí nalepením na tvrdý poklad vzniknúť atraktívny obraz.

GALT 4 Puzzle v krabici - dopravné prostriedky
7,90 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 4 rozdielne skladačky s motívom dopravných prostriedkov, ktoré sú zložené zo štyroch, šiestich, ôsmich alebo dvanástich dielikov. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.

GALT Puzzle pre najmenších - domáci maznáčikovia 2
7,90 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom domácich maznáčikov. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.

Spin Master Frozen 2 Puzzle 48 dielikov-36%
13,50 € 8,60 €

Akcia

Tieto puzzle s motívom Frozen 2 sú plné prekvapení. Až po rozbalení zistíte, aký motív z animovaného filmu Ľadové kráľovstvo 2 budete skladať. Puzzle obsahujú 48 dielikov, z ktorých potom zložíte jeden zo štyroch možných obrázkov.

GALT Puzzle pre najmenších - zvieratká na farme 2
11,30 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom zvieratiek na farme. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.