Spin Master Tlapková patrola veľké puzzle 12 ks
23,70 € 18,90 €

Každá puzzle skladačka odhaľuje farebný, akčne nabitý obrázok tímu Tlapkovej Patroly. Puzzle nadobúdajú na obtiažnosti pre ešte väčšiu výzvu. Deti môžu začať s jednoduchšími obrázkami s menej dielikmi a potom vytvárať obrázky zložitejšie.

GALT Veľké podlahové puzzle – na farme, 30 ks
15,50 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúceho pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich kompletné zvieratká k lepšiemu zostaveniu obrázku.

Ravensburger Puzzle Mezi dinosaurami 100 XXL
10,20 €

Krásne detské puzzle rozhodne potešia každého chlapca, ktorý má rád dinosaurov! Puzzle Medzi dinosaurami sa skladajú z celkom 100 dielikov a sú vhodné pre deti už od 6 rokov. Kvalitné prevedenie značky Ravensburger.

GALT Velké podlahové puzzle – zvířátka v džungli
15,50 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúcich pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich kompletné zvieratká k lepšiemu zostaveniu obrázku.

DINO Mapa Slovenska 2000 dielikov
14,40 € 12,10 €

Poskladajte si obrázok s motívom mapy Slovenska. Po zložení a zarámovaní bude obrázok ideálnym doplnkom do každej izby. Informácie na mape sú v slovenčine. Obsahuje 2000 dielikov.

GALT Veľké podlahové puzzle - na stavenisku
15,50 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. Tridsať veľkých dielikov do seba skvele zapadajúcich pomôže dieťaťu v zlepšení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich celé stavebné stroje k lepšiemu zostaveniu obrázku.

Ravensburger Slnečná sústava 200 dielikov
9,16 € 8,70 €

Krásne puzzle s motívom Slnečnej sústavy nielenže skráti dlhú chvíľu a spoľahlivo zabaví, ale aj rozvíjajú motoriku i ďalšie schopnosti. Jednotlivé dieliky vo veľkosti XXL sú kvalitne spracované, a tak môže z týchto puzzlí nalepením na tvrdý poklad vzniknúť atraktívny obraz.

Ravensburger Ako vycvičiť draka 3 100 dielikov
10,30 €

Akcia

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom filmu Ako vycvičiť draka 3 od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger Puzzle 129010 Safari zvieratá 150 dielikov
9,30 € 8,70 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom zvierat z džungle od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahuje 150 väčších dielikov, z ktorých zostavíte slony a rôzne vtáky, na ktoré môžete naraziť na safari. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Clementoni Rastový meter Frozen 30 dielikov
11 € 6,90 €

Úžasné puzzle a meter na stenu v jednom. Deti si najprv užijú veľa zábavy pri zostavení puzzle v licencii Frozen. Puzzle sa naďalej zlepí a pripevní na stenu. Puzzle potom slúži ako detský meter. Na metri sú riadky pre poznámky.

Ravensburger Princezné 3 x 49
8,99 € 8,30 €

Detské puzzle s tromi motívmi princezien známych z Disney rozprávok. Deti si môžu na obrázkoch poskladať Popolušku na bále, Snehulienku v lese alebo Ariel v mori s rybičkami.

GALT Veľké podlahové puzzle - mesto
17,40 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. Tridsať veľkých dielikov do seba skvele zapadá a pomáhajú dieťaťu v zlepšení jeho motorických schopností a zručností. Ďalších osem dielikov, znázorňujúcich dopravné prostriedky alebo napríklad kolotoč, slúži k lepšiemu zostavenie obrázku a tiež pre samostatné hranie.

GALT Puzzle pre najmenších - dopravné prostriedky 2
7,80 € 7,50 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom dopravných prostriedkov. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

Ravensburger Puzzle 129249 Exit KIDS: Džungľa 368 dielikov
12,30 € 11,30 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom zvierat z džungle od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy k vyriešeniu únikovej hry, dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

Cardinal Games Cardinal Games Frozen puzzle v kovčku
13,50 € 11,30 €

Novinka

Táto skladačka obsahuje nádherný obrázok, ktorý zobrazuje obľúbené postavy ako Elsa a Olaf z filmu Frozen 2. Táto puzzle skladačka 2 × 48 kusov sa ľahko zostavuje a je dodávaná v plechovej krabičke s rukoväťou pre ukladanie dielikov na doma alebo so sebou na cesty.

Ravensburger Puzzle 140862 New York 1000 dielikov
12,92 € 10,60 €

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom známeho ostrova Manhattan, ktorý nenájdete nikde inde ako v New Yorku, od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahujú 1000 dielikov. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger Puzzle 050116 Disney Ľadové kráľovstvo 2 3x49 dielikov
9,40 €

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Disney Ľadové kráľovstvo 2! Puzzle obsahujú tri obrázky, pričom sa každý z nich skladá zo 49 kúskov puzzlí. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

DINO Plitvické jazerá 1000 dielikov
12,80 €

Puzzle s motívom Plitvických jazier. Očarujúci obraz sústavy kaskád a jazierok po dokončení môžete tiež podlepiť a mať z neho originálnu dekoráciu. Stavanie pre vás bude nielen odreagovaním, ale aj nenápadným tréningom mysle.

Ravensburger Disney Marvel Avengers 3x49 dielikov
8,70 €

Máte radi Marvelovky? Obdivujete Iron-mana, Hulka alebo Kapitána Ameriku? Zostavte si tieto originálne puzzle a vďaka tvrdému podkladu si vyhotovený obrázok môžete vyvesiť napríklad na stenu. Každý máme svojho hrdinu. Aj ty ho môžeš mať pri sebe v izbei!

Ravensburger Puzzle 050963 Likvidácia odpadu 2x24 dielikov
8,30 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom triedenia odpadu od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahujú dva obrázky – jeden ponúka pohľad na smetiara, druhý zas na odťahovku – z oboch situácií sa ale dá poučiť. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Piatnik Doors

Piatnik Doors

Hodnotenie: 5
11,30 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom dverí rôznych tvarov a farieb. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Ravensburger Puzzle 30194 Disney Ľadové kráľovstvo 2 4v1
9,40 €

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Disney Ľadové kráľovstvo 2! Puzzle obsahuje štyri obrázky, ktoré sa skladajú z rôznych počtov dielikov, takže deti môžu začínať s ľahšou skladačkou a môžu pokračovať s ťažšou. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

DINO Krtko a dáždnik 3x55 dielikov
9,80 €

Novinka

Poskladajte si obrázky krtka. Tieto detské puzzle obsahujú 3 obrázky. Každý motív sa skladá z 55 dielikov. Deti môžu skladať obrázky opakovane. Ide o český kvalitný výrobok.

DINO Jednorožec 500 XL Relax
11,62 € 11,30 €

Puzzle s obľúbeným motívom Jednorožca obsahuje 500 väčších dielikov, ktoré uľahčujú skladanie začiatočníkom. Okrem toho, že si nad 500 dielikmi puzzle vyčistíte hlavu, zapracujete tiež na svojej pozornosti a umenie sústrediť sa.

Ravensburger Puzzle 129270 Kôň 100 dielikov
9,30 € 9,10 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom krásneho koňa od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahuje 100 väčších dielikov, z ktorých zostavíte krásneho koňa na lúke. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Lisciani Baby Puzzle

Lisciani Baby Puzzle

Hodnotenie: 4
6,80 €

Baby puzzle s motívom obyvateľov mora pre najmenších! Balenie obsahuje osem baby puzzle obrázkov. Deti si môžu poskladať obrázky s veselým žralokom, priateľskou korytnačkou, milým morským koníkom a ďalšími obyvateľmi podmorských hlbín.

DINO Krtkova plavba 100XL dielikov
7,40 € 6,40 €

Novinka

Poskladajte si obrázok krtka a jeho kamarátov. Deti môžu skladať obrázok opakovane. Obsahuje 100 dielikov. Ide o český kvalitný výrobok.

Lisciani Baby Logic

Lisciani Baby Logic

Hodnotenie: 4,6
6,80 €

Priraďovacie puzzle pre najmenších s motívom mamičiek a ich mláďatiek. Priraď mláďatko k jeho mamičke a rozvíjaj logické myslenie a koordinácie. Vhodné pre deti od 1 roka.

DINO Disney princezny a kamaráti 4x54 dielikov
9,80 €

Novinka

Poskladajte si obrázky 4 princezien. Tieto detské puzzle obsahujú 4 obrázky. Deti môžu skladať obrázky opakovane. Každý motív sa skladá z 54 dielikov. Jedná sa o český kvalitný výrobok.

DINO Karlov most 1000 dielikov
10,90 €

Poskladajte si krásny obrázok s motívom Prahy a Karlovým mostom. Po zložení a zarámovaní bude obrázok ideálnym doplnkom do každej izby. Obsahuje 1000 dielikov.

Ravensburger Puzzle 165629 Marvel Výzva 1000 dielikov
12,50 € 11,30 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom superhrdinov Marvel od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahuje 1000 dielikov, z ktorých zostavíte obrázok Kapitána Ameriky, Iron Mana, Hulka a ďalších známych superhrdinov. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

DINO Čierno-biele kone 1000 dielikov
12,80 €

Puzzle s motívom čiernobielych koní poteší každého milovníka koní. Okrem bystrého zraku si pri skladaní precvičíte trpezlivosť a schopnosť sústredenia. Zábava pre celú rodinu.

Piatnik Van Gogh - Slnečnica 1000 dielikov
9,20 € 9,10 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz od maliara Vincenta van Gogha Slnečnica. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

L.O.L. Surprise! Puzzle 60 dielikov v guli-18%
9,33 € 7,60 €

Akcia

Tieto puzzle od L.O.L. Surprise! sú plné prekvapení. Až po rozbalení zistíte, aký motív puzzlí budete skladať. Puzzle obsahujú 60 dielikov a po zložení vznikne obrázok jednej bábiky. Okrem puzzlí tajomná guľa obsahuje ešte farebný plagátik a originálne samolepky, ktorými je možné puzzle dozdobiť.

Ravensburger Puzzle 129027 Zábavné hospodárske zvieratá 200 dielikov
9,30 € 9,10 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom zvierat z farmy od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahuje 200 väčších dielikov, z ktorých zostavíte obrázok s rôznymi hospodárskymi zvieratkami, ktoré vás pobavia svojím humorným pohľadom. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger Puzzle 148202 Fantastické zvieratá 500 dielikov
9,39 € 8,70 €

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom fantastických zvierat od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahuje 500 dielikov. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

DINO Puzzle kreslená mapa sveta 1000 dielikov
11,20 € 9,80 €

Novinka

Zostavte si obrázok tejto kreslenej mapy sveta. Po zložení a zarámovaní bude obrázok ideálnym doplnkom do každej izby. Balenie obsahuje 1000 dielikov.

DINO Puzzle Mapy Európa 69 dielikov
11,62 € 9,80 €

Nové puzzle mapy sú skvelou zábavou a zároveň náučnou pomôckou na precvičovanie zemepisu, jednotlivých štátov a ich hlavných miest. Európa sa skladá z 69 dielikov v tvare jednotlivých štátov, deti precvičia jemnú motoriku a zároveň poznávacie aj jazykové zručnosti.

Ravensburger Puzzle 050888 Astronauti 3x49 dielikov
8,30 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom astronautov od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahujú tri obrázky na tému astronauti vo vesmíre. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Winning Moves Puzzle Harry Potter: Metlobal 1000 dielikov
10,60 €

Ponorte sa do sveta Harryho Pottera s týmto krásne ilustrovaným puzzle. Vďaka tomuto úžasnému puzzle sa ocitnete uprostred zápasu v Metlobale. Zloženie všetkých 1000 dielikov do jedného obrázku je skutočná výzva pre každého fanúšika!

DINO Pandia rodina 1000 dielikov
11,62 € 10,20 €

Hoci majú pandy takmer celý život kruhy pod očami, sú neuveriteľne fotogenické. Ako budete vyzerať vy, až dokončíte skladačku s ich fotografiou? Či už s kruhmi alebo bez, určite bude vo vašich očiach iskriť oprávnená radosť. Okrem toho, že si nad 1000 dielikmi puzzle vyčistíte hlavu, zapracujete tiež na svojej pozornosti a umení sústrediť sa.

Ravensburger Puzzle 165766 Pokladnica 1000 dielikov
12,30 € 9,80 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom pokladnice od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahuje 1000 dielikov, z ktorých zostavíte obrázok farebnej miestnosti plnej rôznych pokladov. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Puzzlika 12992 Moje jedlo - náučné puzzle 20 dielikov
12,10 €

Novinka

Viete ktoré zvieratko čo jej? V krabičke nájdete 20 veľkých pevných puzzle častí tvoriacich 10 samostatných dvojíc kartičiek, ktoré spolu tematicky súvisia. Jedna polovica kartičiek obsahuje ilustrácie jednotlivých zvieratiek a na druhej polovici kartičiek je zobrazené jedlo, ktorým sa živia. Cieľom je vytvoriť správne kombinácie a nazbierať čo najviac párov. Hračka pomáha deťom rozvíjať ich základné zručnosti. Je vyrobená z ekologicky pestovaného dreva.

Ravensburger Puzzle 150304 Exit: Jednorožec 759 dielikov
12,90 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom jednorožca v tajomnom lese od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy k vyriešeniu únikovej hry, dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

DINO Kone Secret collection 1000 dielikov
12,80 €

Hľadajte skryté tajomstvá s puzzle zo série Secret Collection. Myslíte, že koníky na obrázku spočítate na prstoch jednej ruky? Zostavené puzzle schováva ďaleko viac koní, než sa na prvý pohľad zdá. Niektoré kone nájdete už počas stavania, ďalšie uvidíte skôr s odstupom, až budete mať skladačku hotovú. Puzzle bolo vyrobené v ČR a perfektne otestuje vašu pozornosť, trpezlivosť i bystrý zrak.