Ravensburger Eiffelova veža - Nočná edícia 3D 216D
33 € 25,10 €

Ohromujúca Eiffelova veža z nočnej edície čaká len na to až ju zostavíte. Fascinujúcu stavbu postavíte pomocou unikátnych ohybných, sklopných a hladko zapadajúcich dielikov puzzle.

Ravensburger Socha Svobody 3D (Noční edice) 108 dílků
33 € 24,40 €

Postavte si fantastický 3D model Sochy Svobody v noci ze 108 stabilních plastových dílků puzzle a rozsviťte ho LED osvětlením. Navíc máte na výběr mezi jemně bílým osvětlením nebo barevnou variantou s měnícími se odstíny barev.

Ravensburger Big Ben Nočná Edícia 3D 216 dielikov
33 € 23,30 €

Svetoznámy Big Ben z nočnej edície čaká len na to ažho zostavíte. Fascinujúce stavbu postavíte pomocou unikátnych ohybných, sklopných a hladko zapadajúcich dielikov puzzle. Majestátna budova parlamentu s hodinovou vežou Big Ben sa stala jednou z dominánt mesta Londýn.

Ravensburger Empire State Building - svietaci
31,99 € 25,50 €

Zaži očarenie, že môžeš nechať rásť Empire State Building do výšky. Naozajstnou nádherou sa stavba stane v tme, keď sa z vnútra rozžiari menivými farbami. Presne do seba zapadajúce puzzle z umelej hmoty zaisťujú stabilitu.

DINO puzzle Letná noc v Prahe neón
15,30 €

Poskladaj si toto malebné puzzle pohľad na Pražský hrad za letnej noci. Puzzle je navyše fluorescenčné a svieti v tme. Exkluzívna kolekcia vyznačujúca sa veľmi pevnými a presnými dielikmi, ktoré do seba dobre zapadajú, a každý dielik má svoj nezameniteľný tvar.

Ravensburger Maják v príboji - Nočná edícia 3D 216D
33 € 24,40 €

Zostavte fascinujúcu stavbu pomocou unikátnych ohybných, sklopných a hladko zapadajúcich dielikov puzzle. Presnosť každého plastového dielika zaisťuje dokonalú stabilitu bez nutnosti použitia akéhokoľvek lepidla.

DINO SVET DINOSAUROV 100XL neon
10,41 € 9,10 €

V prehistorických dobách sa po zemi preháňali zvieratá, ktoré si ani nevieme predstaviť. Zlož správne 100XL dielikov a vznikne obraz týchto stvorení pod vybuchnutou sopkou. Zábavná hra pre celú rodinu.

DINO Paríž v noci Neon 1000 dielikov
17,45 € 16,40 €

Aj od puzzle môžete očakávať žiarivú budúcnosť. Cez deň ho postavíte a v noci vám potom bude svietiť. Pustite sa do spájania 1000 dielikov, z ktorých na konci vzíde krásny obraz nočného Paríža. Neónovým svetlom sa potom rozžiaria kontúry Eiffelovej veže, Trocadérských záhrad, Invalidovne a v pozadí aj Víťazného oblúka. Užite si svetlé chvíľky pri kreatívnej zábave.

DINO Budapešť Neon 1000 dielikov
17,45 € 14,50 €

Aj od puzzle môžete očakávať žiarivú budúcnosť. Cez deň ho postavíte a v noci vám potom bude svietiť. Pustite sa do spájania 1000 dielikov, z ktorých na konci vzíde krásny obraz nočnej Budapešti. Neónovým svetlom sa potom rozžiaria kontúry reťazového mosta, budovy parlamentu a hladiny Dunaja. Užite si svetlé chvíľky pri kreatívnej zábave.

Ravensburger Taipei Noční edice 216 dílků
34,84 € 25,50 €

Postavte si osvětlený model osmého nejvyššího mrakodrapu světa Taipei 101 s pomocí stabilních plastových dílků a nechte ho rozzářit pomocí LED světla. Ve tmě se vnitřek rozzáří měnivými barvami.

DINO Pražský hrad 1000 neon puzzle
16,40 €

Novinka

Poskládejte si krásný obrázek s motivem Pražského hradu. Puzzle, které svítí ve tmě. Po složení a zarámování bude obrázek ideálním doplňkem do každého pokoje. Obsahuje 1000 dílků.

Hape Detské puzzle - Slnečná sústava LED
26,74 € 18,60 €

Detské puzzle Slnečná sústava LED je pre všetkých malých bádateľov. Zaujme kvalitným prevedením a výraznými farbami. Puzzle je osvedčenou zábavou nielen pre dlhé zimné večery. Precvičte si jemnú motoriku, koncentráciu a predstavivosť.