Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Bábiky Babyborn na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Bábiky Babyborn nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Bábiky Babyborn – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
BABY born Retro umývadlo BABY born Súprava s tortou Deluxe Narodeninová edícia, 43 cm
BABY born Retro umývadlo

S prekrásnym BABY born retro umývadlom je aj čistenie zubov zábava! Najskôr rozsvieť svetlá. Odborník na dentálnu hygienu medvedík Bruno už má pre BABY born pripravenú zubnú kefku. Akonáhle sa kefka dá do práce, počuješ z neho zvuky čistenia zubov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Sedačka do auta BABY born Súprava s tortou Deluxe Narodeninová edícia, 43 cm
BABY born Sedačka do auta

Bábika BABY born nedávno objavila skvelú novinku – autokino. Zo zadného sedadla sa s mamičkou a oteckom pozerá na veselé animované filmy. Pohodlne sa tam uvelebila vo svojej autosedačke.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Súprava s tortou Deluxe Narodeninová edícia, 43 cm BABY born Súprava s tortou Deluxe Narodeninová edícia, 43 cm
BABY born Súprava s tortou Deluxe Narodeninová edícia, 43 cm

„Sfúkni všetky sviečky naraz, BABY born, to prináša šťastie!“ Malá párty princezná oslavuje narodeniny. Má už 30 rokov“. Samozrejme nesmie chýbať narodeninová torta s ružovo-červenou cukrovou polevou a sviečkami, ktorá je rozdelená na šesť kúskov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Výbavička pre bábätko BABY born Škôlka Oblečenie na cvičenie, 36 cm
BABY born Výbavička pre bábätko

„Jé, bábätko už je tu. Ale nemáme žiadne plienky. A chýba aj cumlík!" Uzlíček radosti sa asi trochu ponáhľal, aby uzrel svetlo sveta. Pre starostlivosť o novorodené bábätko potrebujeme rad doplnkov, ktoré nájdete v tomto praktickom balení.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Prenosná sedačka BABY born Škôlka Oblečenie na cvičenie, 36 cm
BABY born Prenosná sedačka

Obľúbenou činnosťou bábiky BABY born je sedenie v jej láskyplne navrhnutom odpočinkovom kútiku. Stačí jednoducho preklopiť rukoväť sedačky a je na svete perfektné sedátko. Malá prieskumníčka tak môže skvele pozorovať svoje okolie. Systém pásov ju bezpečne drží na mieste, zatiaľ čo sa BABY born vrtí doľava a doprava a ukazuje sem a tam.

môžete mať 03.04

MALL
BABY born Škôlka Oblečenie na cvičenie, 36 cm BABY born Škôlka Oblečenie na cvičenie, 36 cm
BABY born Škôlka Oblečenie na cvičenie, 36 cm

Každý utorok prebieha v škôlke hodina jogy. Malá sestrička si preto roztiahne svoju ružovú podložku na cvičenie. Jej obľúbenou pozíciou je tancujúci medvieďa. Vyzerá to podobne ako to, čo ukazuje roztomilá medvedica na podložke. Malá jogínka si na cvičenie obliekla pestré športové nohavice a ružovú mikinu s kapucňou.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Staršia sestrička Módne oblečenie 43 cm BABY born Staršia sestrička Módne oblečenie 43 cm
BABY born Staršia sestrička Módne oblečenie 43 cm

Sestrička je staršia ako bábätko BABY born a má radšej elegantnejšie oblečenie. Už predsa nie je žiadne bábätko. Jej najnovšie módne hity sú flitre meniace farbu. Keď pohladíš kolieska vo fialovej farbe, otočia sa a v okamihu sú tmavofialové.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Storybook Ružičková víla, 18 cm BABY born Staršia sestrička Módne oblečenie 43 cm
BABY born Storybook Ružičková víla, 18 cm

Ružičková víla je skutočným kvetinovým dieťaťom. A aké meno, také oblečenie – ako inak ako ružové. Keď sa jej dotkneš kúzelnou paličkou na brušku, začne mávať jemnými krídelkami. Na milej tváričke sa skrýva kúzelný obraz, ktorý uvidíš, len keď svieti slnko.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Súprava Princezná na ľade, 43 cm BABY born Staršia sestrička Módne oblečenie 43 cm
BABY born Súprava Princezná na ľade, 43 cm

Originálne šaty pre bábiky BABY born. Bábika rada sníva o tom, že až bude raz veľká, stane sa princeznou. Zároveň tiež zbožňuje ľad vo všetkých jeho možných formách. Dokonca už vie na svojich bielych korčuliach prejsť celé kĺzisko dookola. Ako ozajstná ľadová princezná nosí BABY born trblietavé šaty, ktorých horná časť vyzerá, ako by bola ušitá z ľadových kociek.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Adventný kalendár 2022 BABY born Interaktívny čarovný cumlík Narodeninová edícia, 43 cm
BABY born Adventný kalendár 2022

Do Štedrého dňa už zostáva len 24 prebudení. BABY born si čakanie na Ježiška kráti svojim adventným kalendárom. Už z neho poslala prvé vianočné priania a vyzdobila si spálňu vianočnými nálepkami. Zavesila si červenú pančuchu a nosí vianočnú čiapočku.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Džínsy a blúzka, 43 cm BABY born Interaktívny čarovný cumlík Narodeninová edícia, 43 cm
BABY born Džínsy a blúzka, 43 cm

Cestovanie po najkrajších miestach na zemi obytným autom, večerné hranie na gitaru pri táboráku. Bábika BABY born má na také výlety pripravené pravé hippie oblečenie, ktoré sa skladá z blúzky s kvetinovou potlačou a nohavíc do zvonu v džínsovom vzhľade.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Interaktívny čarovný cumlík Narodeninová edícia, 43 cm BABY born Interaktívny čarovný cumlík Narodeninová edícia, 43 cm
BABY born Interaktívny čarovný cumlík Narodeninová edícia, 43 cm

BABY born je stále ešte nadšená zo svojej narodeninovej party. Takéto výročie 30 rokov bábiky je predsa len niečo mimoriadne. Preto potrebuje k zaspaniu interaktívnej cumlík. Sotva má bábika cumlík v ústach, okamžite je počuť zvuk cmúľania. Stačí jednoducho otočiť cumlíkom v ústach a oči sa zatvoria. Kiež by to bolo také jednoduché aj v skutočnom živote…

môžete mať ZAJTRA

MALL