Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Bábiky Babyborn na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Bábiky Babyborn nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Bábiky Babyborn – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
BABY born Little Plienky, duopak, 36 cm BABY born Little Fľaštička a cumlík, 36 cm
BABY born Little Plienky, duopak, 36 cm

Mäkké, pohodlné, ružovo-biele. Presne také sú látkové plienky pre bábiky BABY born Little. Praktické látkové plienky sa zatvárajú na dva suché zipsy a vďaka nim krásne sedia, nech sa deje, čo sa deje.

Momentálne nedostupné

MALL
BABY born Gumové sandálky BABY born Little Fľaštička a cumlík, 36 cm
BABY born Gumové sandálky

Sú prázdniny! A cez prázdniny je toho vždy toľko čo objavovať. Najlepšie je pri tom nosiť topánky, do ktorých sa dá rýchlo vkĺznuť, dajú vziať do vody a nevadí im ani pieskovisko. BABY born Gumové sandálky sú v čarovných farbách s roztomilými nacvakávacími ozdobami, ktorými si ich môžete ozdobiť.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Little Fľaštička a cumlík, 36 cm BABY born Little Fľaštička a cumlík, 36 cm
BABY born Little Fľaštička a cumlík, 36 cm

Bábätká nie sú nikdy od svojej fľaštičky a cumlíka ďaleko. A každý, kto si veľa hrá, musí tiež veľa piť. Farebná fľaštička je skvelým riešením, ako uhasiť smäd. A keď je potreba tie najmenšie upokojiť a pomôcť im zaspať, pre tieto prípady súprava obsahuje tiež ladiaci cumlík.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Plienky (5 ks) BABY born Ponožky (2 páry) ružové a mentolové, 43 cm
BABY born Plienky (5 ks)

BABY born stále niečo robí, a tak má aj stále smäd. A tí, ktorí veľa pijú, potrebujú tiež veľa na záchod. Aby bolo isté, že BABY born zostane v suchu, má BABY born veľa plienok s veselými potlačami – hviezdičky, srdiečka a jej kamaráti: medvedík Bruno, zajačik Benno, kačička Berta a psík Bello. Plienky sú tak pekné, že malá objaviteľka s nimi niekedy rada chodí aj len tak. Udrží ju pekne v suchu a pohodlie po celý dlhý deň.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Body, ružové, 43 cm BABY born Ponožky (2 páry) ružové a mentolové, 43 cm
BABY born Body, ružové, 43 cm

Toto bodyčko sa hodí úplne ku všetkému a bude pre BABY born jej druhou kožou. Keď je vonku chladno, udržiava táto jednodielna časť odevu BABY born pod oblečením pekne v teple. V lete alebo počas hrania a spanie je možné nosiť body samostatne. A ako tielko vyzerá skvele trebárs k džínsom.

Momentálne nedostupné

MALL
BABY born Ponožky (2 páry) ružové a mentolové, 43 cm BABY born Ponožky (2 páry) ružové a mentolové, 43 cm
BABY born Ponožky (2 páry) ružové a mentolové, 43 cm

BABY born miluje farebné ponožky. A ak je na nich aj vzor, tým lepšie. Farby nových BABY born ponožiek perfektne ladí s oblečením pre BABY born. V sete nájdete ružové a mentolovo modré ponožky s roztomilými ružovými mašličkami a kamarátom zajačikom.

Momentálne nedostupné

MALL
BABY born Modré body, 43 cm BABY born Modrá spodná bielizeň, 43 cm
BABY born Modré body, 43 cm

Jednoducho sa ponoriť do hlbín debny s hračkami a hrať sa, kým BABY born nepadne únavou. K tomu sa najlepšie hodia pohodlné body. Psík Bello už na modrom body s motívom kvapiek ponorenie názorne predvádza. Ale s takto roztomilými bodmi sa v žiadnom prípade nemusíme schovávať. A nemusí sa ani nutne nosiť ako spodná bielizeň.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Strava (12 vrecúšok) BABY born Modrá spodná bielizeň, 43 cm
BABY born Strava (12 vrecúšok)

Sada 12tich sáčkov so špeciálnou stravou pre bábiku BABY born ®. Stačí zľahka zamiešať s vodou podľa návodu a obľúbená kašička pre BABY born® je hotová! A potom už len sledujte, ako si vaše BABY born® pochutí.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Modrá spodná bielizeň, 43 cm BABY born Modrá spodná bielizeň, 43 cm
BABY born Modrá spodná bielizeň, 43 cm

BABY born je šťastná ako mušľa. To je jej spôsob, ako pomenovať pocit, keď je nejaké oblečenie skutočne pohodlné. Staršia sestrička v modrom modeli vždy hovorí, že je to spodná bielizeň pre morské panny. Potlač kvapiek jej totiž pripomína šupinky na plutve morskej panny. V každom prípade možno v praktickej súprave pohodlne surfovať na akejkoľvek vlne života, rovnako ako to robí psík Bello.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Ružové body, 43 cm BABY born Plavky so vzorom pralesa, 43 cm
BABY born Ružové body, 43 cm

Jednoducho sa ponoriť do hlbín debny s hračkami a hrať sa, kým BABY born nepadne únavou. K tomu sa najlepšie hodia pohodlné body. Ale s takto roztomilým bodym sa v žiadnom prípade nemusíme schovávať. A nemusí sa ani nutne nosiť ako spodná bielizeň. Ružový model s potlačou mušličiek sa napríklad skvele hodí ako horný diel k džínsom.

Momentálne nedostupné

MALL
BABY born Ružová spodná bielizeň, 43 cm BABY born Plavky so vzorom pralesa, 43 cm
BABY born Ružová spodná bielizeň, 43 cm

BABY born je šťastná ako mušľa. To je jej spôsob, ako pomenovať pocit, keď je nejaké oblečenie skutočne pohodlné. Možno to má niečo spoločné s potlačou mušličiek na ružovom hornom diele. K nemu sa hodia ružové nohavičky s kľukatými prúžkami pripomínajúcimi vlny. V každom prípade možno v praktickej súprave pohodlne surfovať na akejkoľvek vlne života, rovnako ako to robí psík Bello.

Momentálne nedostupné

MALL
BABY born Plavky so vzorom pralesa, 43 cm BABY born Plavky so vzorom pralesa, 43 cm
BABY born Plavky so vzorom pralesa, 43 cm

Sú prázdniny! BABY born to pri bazéne aj na pláži tak pristane. Plavky sú potlačené farebným vzorom amazonského pralesa a ozdobené ružovými volánikmi. Bábika BABY born v nich bude pri vode za hviezdu a leto môže hneď začať!

Momentálne nedostupné

MALL