Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Bábiky Babyborn na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Bábiky Babyborn nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Bábiky Babyborn – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
BABY born Skúter na diaľkové ovládanie s neónovými detailmi BABY born Skúter na diaľkové ovládanie s neónovými detailmi
BABY born Skúter na diaľkové ovládanie s neónovými detailmi

BABY born jazdí po meste najradšej na skútri. Môže ho zaparkovať takmer kdekoľvek a tými najužšími tajnými uličkami sa rýchlo dostane z bodu A do bodu B. Ružové vozidlo sa riadi diaľkovým ovládaním. Pri zatáčaní vľavo a vpravo sa rozsvietia smerovky. Vďaka úchytom na riadidlách sedí BABY born za volantom skútra vždy pohodlne a bezpečne.

môžete mať 28.03

MALL
BABY born Jedálenská stolička BABY born Skúter na diaľkové ovládanie s neónovými detailmi
BABY born Jedálenská stolička

praktickej jedálenskej stoličke je kŕmenie BABY born hračka. Stolička v škandinávskom dizajne má nohy vo vzhľade dreva a pohodlnú ružovú sedačku. Na opierke čakajú na obed medvedík Bruno a kačička Berta. Svetlo ružový stolček má veľa miesta aj na BABY born tanierik a fľaštičku.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Staršia sestrička Módne oblečenie 43 cm BABY born Skúter na diaľkové ovládanie s neónovými detailmi
BABY born Staršia sestrička Módne oblečenie 43 cm

Sestrička je staršia ako bábätko BABY born a má radšej elegantnejšie oblečenie. Už predsa nie je žiadne bábätko. Jej najnovšie módne hity sú flitre meniace farbu. Keď pohladíš kolieska vo fialovej farbe, otočia sa a v okamihu sú tmavofialové.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Škôlka Batôžtek s doplnkami BABY born Škôlka Batôžtek s doplnkami
BABY born Škôlka Batôžtek s doplnkami

Desiata je v škôlke dôležitým rituálom. Malá sestrička má svoju vlastnú žltú krabičku na desiatu s ružovým viečkom. Dúfa, že je vo vnútri chleba s jahodovou marmeládou. Malá sestrička by si síce priala niečo pre medvedíkov, napríklad med, ale ten bude ku desiatu až zajtra. Nesmie chýbať fľaša na vodu s praktickým popruhom. To všetko je uložené v batôžku v tvare medvedíka.

Momentálne nedostupné

MALL
BABY born Body, ružové, 43 cm BABY born Škôlka Batôžtek s doplnkami
BABY born Body, ružové, 43 cm

Toto bodyčko sa hodí úplne ku všetkému a bude pre BABY born jej druhou kožou. Keď je vonku chladno, udržiava táto jednodielna časť odevu BABY born pod oblečením pekne v teple. V lete alebo počas hrania a spanie je možné nosiť body samostatne. A ako tielko vyzerá skvele trebárs k džínsom.

Momentálne nedostupné

MALL
BABY born Spací vak BABY born Škôlka Batôžtek s doplnkami
BABY born Spací vak

„Áach…!“ Už je neskoro, bábika BABY born musí ísť rýchlo spať. V mäkučkom spacom vaku sa jej bude skvele zaspávať. Na potlači spacieho vaku si pohodlne ustlal aj zajačik Benno. Ďalším neprehliadnuteľným dizajnovým prvkom je šedé lemovanie.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Gumové sandálky BABY born Oblečenie na prechádzky so psíkom, 43 cm
BABY born Gumové sandálky

Sú prázdniny! A cez prázdniny je toho vždy toľko čo objavovať. Najlepšie je pri tom nosiť topánky, do ktorých sa dá rýchlo vkĺznuť, dajú vziať do vody a nevadí im ani pieskovisko. BABY born Gumové sandálky sú v čarovných farbách s roztomilými nacvakávacími ozdobami, ktorými si ich môžete ozdobiť.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Oblečenie na prechádzky so psíkom, 43 cm BABY born Oblečenie na prechádzky so psíkom, 43 cm
BABY born Oblečenie na prechádzky so psíkom, 43 cm

Na prechádzky so psíkom vyráža BABY born v bunde s farebnými psíkmi. Bunda má kapucňu a klokanie vrecko. K bunde BABY born nosia ladiace ružové nohavice ušité z odolnej látky, v ktorých nevadí, keď sa namočí alebo zašpiní. V žltých gumákoch sa môže BABY born za dažďa prebrodiť napríklad až k psej búde.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Súprava do mesta Deluxe, 43 cm BABY born Oblečenie na prechádzky so psíkom, 43 cm
BABY born Súprava do mesta Deluxe, 43 cm

Takýto výlet do mesta nie je len tak. Vždy je treba zvoliť vhodné a hlavne štýlové oblečenie. A presne to spĺňa táto súprava. Vďaka vrstveným šatám vyzerá BABY born v rušných mestských uliciach veľmi elegantne. Starší braček ju zvyčajne vozí do mesta na skútri. Aby jej prilba nezničila účes, nasadí si pod ňu ešte žltú čiapku.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Môj chodiaci koník BABY born Kúpeľňová súprava pre chlapcov Deluxe, 43 cm
BABY born Môj chodiaci koník

Bábika BABY born má veľmi rada svojho koníčka, ktorý toho toľko vie. Keď sa koníkovi stlačí ucho, rozíde sa dopredu a je počuť zaerdžanie. Koník má tiež pohodlné ružové sedlo, z ktorého môže bábika na výjazdoch sledovať svet okolo seba.

môžete mať 28.03

MALL
BABY born Kúpeľňová súprava pre chlapcov Deluxe, 43 cm BABY born Kúpeľňová súprava pre chlapcov Deluxe, 43 cm
BABY born Kúpeľňová súprava pre chlapcov Deluxe, 43 cm

„Áno, krásne žabičkové nožičky…“ Starší braček učí bábiku BABY born plávať. Je to totiž najlepší brat pod slnkom – „BEST BRO“, ako je napísané na jeho žltom tričku. Modré plavky sú potlačené kačičkou Bertou v záchrannom kruhu. Aby sa BABY born chlapčekovi okolo bazénu dobre chodilo, nosí modrobiele sandále.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Súprava do snehu Deluxe, 43 cm BABY born Kúpeľňová súprava pre chlapcov Deluxe, 43 cm
BABY born Súprava do snehu Deluxe, 43 cm

Vzor BABY born Súprava do snehu vyzerá takmer ako maskovací, čo je momentálne veľmi módne. Je ale otázkou, či je možné sa v ňom skryť v snehu. V skutočnosti totiž nie je až tak nenápadný. A obrovské brmbolce na ružovej pletenej čiapke by rovnako najlepšie vykukovali spoza hromady snehu.

Momentálne nedostupné

MALL