BABY born Soft Touch, chlapček v elegantnom oblečení, 43 cm-47%
72,40 € 38,10 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

BABY born chlapček sa dnes obzvlášť vymódil. Na letnej prechádzku po meste si vybral elegantný letný oblek a štýlovú čiapku. Vestička so všitou košeľou je ozdobená roztomilými drevenými gombíkmi a kravatou. Outfit je dokonale doplnený ladiacimi modrými šortkami a elegantnými topánočkami.

BABY born Soft Touch, dievčatko v oblečení s jednorožcom, 43 cm
72,40 € 67,90 €

Exkluzívne

BABY born miluje dúhu a jednorožca. A presne také motívy zdobia aj celé jej šatôčky. Na ružovom tope má veľký obrázok nádherného jednorožca pod farebnou dúhou. Fialovú sukienku zdobia obrázky mnohých jednorožcov, dúh, drahokamov a hviezdičiek. K šatôčkám si BABY born vybrala legíny v nebeských farbách a topánočky s hviezdami, ktoré k šatôčkám perfektne ladia. A pozri na tú čiapočku! Sú na nej našité ušká a jednorožcov roh! BABY born bábike to tak pristane!

BABY born Staršia sestrička Soft Touch „Jednorožec“, 43 cm-39%
74,50 € 45,30 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Jednorožce sú proste jedinečné, rovnako ako sestričky. Jednorožčia Staršia sestrička BABY born je okúzľujúca malá bábika. V tylovej sukienke v dúhových farbách a v trblietavom tope vyzerá ako ozajstná rozprávková víla. Z dlhých blonďavých vláskov sa dajú tvoriť rôzne účesy. Stačí použiť kefu, dve špirálovité gumičky a štyri sponky. Čelenka s kvetinovými ozdobami účes ešte podčiarkne.

BABY born Soft Touch, bábika v zimnom oblečení, 43 cm-42%
72,90 € 41,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

BABY born, vstávaj, vonku sneží!" BABY born už sa snehu nemôže dočkať a chce hneď stavať snehuliaka. Najprv sa ale musí teplo obliecť. Rýchlo vkĺznuť do zimnej kombinézy, na hlavu ružovú čiapku a môže sa vyraziť.

BABY born Staršia sestrička Soft Touch, brunetka, 43 cm
74,90 €

Staršia sestrička BABY born brunetka má zo všetkého na svete najradšej svojich súrodencov. Preto nosí tričko s veľkým nápisom LOVE a nohavice s džínsovým vzorom a potlačou farebných srdiečok. A pretože bábätko BABY born a jeho Staršia sestrička majú rovnakú veľkosť, môžu si jednoducho požičiavať oblečenie a doplnky. Aj keď výnimkou by mohli byť práve tieto obľúbené legíny.

BABY born Soft Touch, dievčatko v džínsových šatôčkach, 43 cm-24%
72,40 € 54,90 €

Exkluzívne

BABY born rada sníva o motýlikoch a bambulkách. Presne tak, nie o sladkostiach, ale o bambulkách. Našuchorené malé guličky a farebné motýle zdobia celý oblek BABY born. Legíny sú rôznymi farebnými motýlikmi doslova pokryté. Motýlik je našitý tiež na džínsových šatôčkach s roztomilými tylovým volánikmi a na ružovej čiapočke. So všetkým perfektne ladí ružové tričko s dlhým rukávom a fialové tenisky.

BABY born Staršia sestrička Soft Touch, blondínka, 43 cm-25%
67,20 € 49,90 €

Akcia

„BABY born, to je moje trblietavé tričko!“ vyzerá to tak, že sesterská láska siaha len tak ďaleko, kým nedôjde na trblietavému oblečeniu. V skutočnosti sa ale sestričky delia o všetko. Staršia sestrička BABY born je síce o trochu staršia ako bábätko BABY born, majú ale rovnakú veľkosť, takže si oblečenie aj doplnky môžu jednoducho požičiavať.

BABY born Soft Touch - chlapec
62,20 € 54,90 €

Bábika BABY born v dupačkách a čiapočke má telíčko príjemné na dotyk a ľahko pohyblivé kĺby v ramenách. Bude rada, keď ju nakŕmiš. Keď je smutná, bude roniť bábikovské slzy. Tiež sa rada strieka vo vani a akonáhle sa unaví, polož ju na chrbát. Bábika zavrie očká a zaspí.

BABY born Staršia sestrička Česacia hlava - víla-26%
40,10 € 29,50 €

Akcia

Vďaka sýto ružovým pramienkom vlasov môžeš tvoriť nádherné farebné copy a zapletať pôsobivé copy. Extravagantné účesy potom môžeš ozdobiť okúzľujúcimi motýlikmi a čelenkou s pastelovo farebnými ozdobami.

BABY born Vaňa ružová-17%

BABY born Vaňa ružová

Hodnotenie: 4,3
46,10 € 38,10 €

Akcia

„Ga-ga, ga-ga, ga-gaaa!“ Schovala si snáď BABY born do kúpeľne kačičku? Ale nie, to sú zvuky vychádzajúce z vane. Keď sa stlačí tlačidlo na boku vane, nohy v tvare kačičiek začnú blikať a počuješ veselú kačaciu melódiu.

BABY born Butik Deluxe Súprava Balerína-29%
25,50 € 17,90 €

Opona divadla hore! Predstavujeme vám šaty pre BABY born balerínu. Ružové body s potlačou tancujúceho zajačika, ktorého súčasťou sú aj biele baletné pančuchy nechávajú BABY born dostatok voľnosti pri predvádzaní piruet, plié a ďalších baletných pohybov. Naozajstná balerína samozrejme potrebuje i baletnú sukienku, korunku a baletné topánky piškóty. Stužky na piškóty si ale BABY born ešte nevie sama zaviazať – s tým bude potrebovať pomôcť. Aby pred vystúpením BABY born nestuhli svaly, je súčasťou súpravy aj svetrík s motívom hviezd.

BABY born Soft Touch - dievčatko-19%
62,15 € 49,90 €

Bábika BABY born v dupačkách a čiapočke má telíčko príjemné na dotyk a ľahko pohyblivé kĺby v ramenách. Bude rada, keď ju nakŕmiš. Keď je smutná, bude roniť bábikovské slzy. Tiež sa rada strieka vo vani a akonáhle sa unaví, polož ju na chrbát. Bábika zavrie očká a zaspí.

BABY born Starší braček Soft Touch, 43 cm-22%
64,40 € 49,90 €

Akcia

To je ale nezbedník! Starší braček BABY born už zase svojej sestričke ukradol kefu na vlasy. A to má na svoje rozstrapatené vlásky vlastný hrebeň. Kto by ale odolal jeho uličníckemu výrazu a nezbednému pohľadu? Starší braček má telíčko z príjemného „Soft Touch“ materiálu a je stále v pohybe.

BABY born Surprise Bábätká 5
15,90 €

Bocian tu bol opäť! Z jemných nití uplietol očarujúce bábätka. Zatiaľ sú to kokony, také, v akých vyrastajú motýle. Keď bábätko BABY born Surprise rozbalíš, bude mať nádherné motýlie krídla. Všade na krídlach, oblečení aj na vlasoch bábätka je veľa trblietok.

BABY born Skúter na diaľkové ovládanie-18%
52,61 € 42,90 €

Uvoľnite cestu pre BABY born Skúter na diaľkové ovládanie. S týmto ružovým vozítkom sa môžeš prechádzať po izbe sem a tam, dopredu i dozadu. BABY born na ňom má veľa miesta, aby sa mohla pohodlne usadiť na širokom sedadle a mohla sa chytiť rúčkami za riadidlá.

BABY born Prenosná sedačka-25%
25,45 € 18,90 €

Malá objaviteľka BABY born zaspala počas prechádzky v parku mamičke v náručí. Okolo je toľko nových vecí! Našťastie má malá mamička so sebou prenosnou sedačku. Je úžasne pohodlná, takže sa v nej BABY born krásne spí. Zároveň je aj praktická, pretože vďaka rukoväti v tvare písmena Z sa ľahko uchopí a prenáša.

BABY born Soft Touch Little chlapček, 36 cm-18%
40,60 € 32,90 €

„Ale nie, prečo si hodil lyžicou cez celú miestnosť?“ Aj keď sa BABY born chlapček moc snaží trénovať so svojím tanierikom v tvare zajačika, sám zatiaľ ešte jesť nedokáže. Niekedy ho to tak mrzí, že sa dokonca rozplače. Keď ale dostane svoju fľaštičku, hneď je všetko zabudnuté.

BABY born Jedálenská stolička s uchytením na stôl-17%
24,10 € 19,90 €

Hmmm, mňam. Máme tu kašičku pre BABY born a fľaštičku s vodou. A čo to jedia tí dvaja? Malá Labužníčka dáva dobrý pozor, keď sedí vo svojej jedálenskej stoličke. Fialovo-žltá sedačka je pohodlná a mäkká, zatiaľ čo masívna doska je vhodná aj na hranie a kreslenie.

BABY born Spací vak-21%

BABY born Spací vak

Hodnotenie: 4,9
15,25 € 11,90 €

Spanie je jedna z najobľúbenejších činností BABY born. To je predsa jasné, niekto, kto tak rád objavuje a učí sa nové veci ako BABY born, musí aj veľa odpočívať, aby všetky nové vnemy správne spracovala. V pohodlnom ružovom spacom vaku sa BABY born spinká báječne.

BABY born Surprise 4

BABY born Surprise 4

Hodnotenie: 4,8
15,20 € 12,90 €

No teda! Teraz bocian nosí aj bábätka kvetiniek. Odhaľ ich tajomstvo pekne jedno po druhom. Bábätká sú schovaná vo vnútri púčikov, ktoré ukrývajú veľa prekvapení. Najprv rozbaľ zavinovačku a pozri sa, v akom je bábätko fusaku.

BABY born Čarovná toaleta

BABY born Čarovná toaleta

Hodnotenie: 4,8
19,50 € 17,90 €

BABY born už chodí na záchod! Akonáhle sa posadí na svoj biely trón s ružovým sedadlom, počuješ zvuky cikania, potlesku a veselého smiechu. BABY born sa ale vie aj vykakať. V tom prípade sa v mise objaví farebné trblietavé kakanie. Rýchlo, je čas spláchnuť! Keď stlačíš splachovacie tlačidlo, kakanie zmizne a počuješ zvuky spláchnutia.

BABY born Surprise Stromový domček-21%
48 € 37,90 €

Bocian a ďateľ spoločne postavili stromový domček. V dvojpodlažnom domčeku býva exkluzívne bábätko BABY born Surprise v roztomilom ružovom body a trblietavými žlto-oranžovými krídlami. V domčeku aj okolo je naozajstný zábavný park.

BABY born Plienky (5 ks)

BABY born Plienky (5 ks)

Hodnotenie: 4,6
6,90 €

BABY born stále niečo robí, a tak má aj stále smäd. A tí, ktorí veľa pijú, potrebujú tiež veľa na záchod. Aby bolo isté, že BABY born zostane v suchu, má BABY born veľa plienok s veselými potlačami – hviezdičky, srdiečka a jej kamaráti: medvedík Bruno, zajačik Benno, kačička Berta a psík Bello. Plienky sú tak pekné, že malá objaviteľka s nimi niekedy rada chodí aj len tak. Udrží ju pekne v suchu a pohodlie po celý dlhý deň.

BABY born Súprava s plážovým stanom
37,10 € 31,90 €

Sú prázdniny! Poďme na pláž. Na plytčine sa BABY born skúša plávať. Na pomoc si do vody priniesla koleso a krídelká s krásnym dizajnom amazonského pralesa.

BABY born Surprise 2

BABY born Surprise 2

Hodnotenie: 4,7
13,40 € 11,90 €

Bocian sa vrátil a priniesol nové bábätká, ktoré môžeš kúsok po kúsku objavovať. Úžasné uzlíčky plné prekvapení, skrývajú veľa prekvapení. Najprv rozbaľ látku a pozri sa, aký fusak má bábätko a potom pokračuj v objavovaní ďalej.

BABY born Strava (12 vrecúšok)
7,90 €

Sada 12tich sáčkov so špeciálnou stravou pre bábiku BABY born ®. Stačí zľahka zamiešať s vodou podľa návodu a obľúbená kašička pre BABY born® je hotová! A potom už len sledujte, ako si vaše BABY born® pochutí.

BABY born Staršia sestrička Česacia hlava s farebnými kriedami-24%
42,20 € 31,90 €

Česacia hlava má v blonďavých vláskoch niekoľko farebných pramienkov. Malé kaderníčky tak môžu vymýšľať nápadité účesy napríklad zapletením farebného pramienka do blonďavých vláskov a vytvoriť tak viacfarebný vrkôčik. Štyri gumičky a dve sponky vždy udržia nádherné kvalitné vlásky presne tam, kde majú byť.

BABY born Plesové šaty Deluxe, 43 cm-25%
25,50 € 18,90 €

Originálne oblečenie pre bábiky BABY born. BABY born by si chcela hrať na princeznú na bále. Už si obliekla slávnostné šaty s úžasnou tylovou sukienkou v rôznych odtieňoch ružovej a čelenku s mašľou a hviezdičkami. Ako tanečné topánky má baleríny s roztomilými fialovými motýlikmi. Aby mala pri tanci voľné ruky, môže si ružovú kabelku pripevniť na šatôčky.

BABY born Sedačka na bicykel
14,78 € 12,90 €

Bábika BABY born miluje výlety na bicykli. Vezmite ju preto so sebou na prechádzku na bicykli v jej krásnej ružovej sedačke. Sedačka sa dá jednoducho pripevniť na riadidlá bicykla a môže sa vyraziť!

BABY born Soft Touch Little chlapček, 36 cm
44 € 37,90 €

Aj keď sa chlapček moc snaží trénovať so svojím tanierikom v tvare zajačika, sám zatiaľ ešte jesť nedokáže. Niekedy ho to tak mrzí, že sa dokonca rozplače. Keď ale dostane svoju fľaštičku, hneď je všetko zabudnuté. Tí, ktorí veľa pijú, potrebujú aj veľa na nočníček alebo sa počúrajú do plienky. Malá mamička chlapčekovi zdvíha ruky, precvičuje nôžky alebo mu otáča hlavu zo strany na stranu. Potom už môže ísť bábätko spinkať. Zavrie modré očká a nechá si zdať o krásnom dni.

BABY born Little Plienky, duopak, 36 cm
5,90 €

Mäkké, pohodlné, ružovo-biele. Presne také sú látkové plienky pre bábiky BABY born Little. Praktické látkové plienky sa zatvárajú na dva suché zipsy a vďaka nim krásne sedia, nech sa deje, čo sa deje.

BABY born Klokanka-31%

BABY born Klokanka

Hodnotenie: 4,8
20,35 € 13,90 €

BABY born miluje prechádzky v parku. Vždy je tam toho toľko čo objavovať. Zajačikovia hopkajú v tráve, kačičky sa preháňajú po rybníčku a psíci sú na prechádzke so svojimi pánmi. Rovnako ako zvierací kamaráti na potlači BABY born klokanky. BABY born sa v klokanke tak rada nosí. Má úžasný výhľad na všetko okolo.

BABY born Hojdacie kresielko-27%
28,80 € 20,90 €

Akcia

BABY born veľmi rada odpočíva vo svojom hojdacom kresielku a pozoruje z neho, čo sa deje okolo. Keď do kresielka ľahko zatlačíš, začne sa hojdať a ak je BABY born práve mrzutá, hojdanie ju utíši. Systém bezpečnostných pásov zabezpečí, že malá pozorovateľka zostane bezpečne na mäkkom látkovom sedadle a pri hojdaní nevypadne.

BABY born Surprise Zvieratká 3-19%
10,80 € 8,70 €

Akcia

Do BABY born Surprise ZOO dorazili nové zvieracie bábätká, ktoré môžeš jedno po druhom objavovať. Najprv rozbaľ uterák a pokochaj sa, aký má zvieratko fusáček. Ale pozor, nič nie je tak, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Vo vnútri fusáčku je totiž často ukryté úplne iné zvieratko. Pod ježkovými pichliačmi možno spinká ovečka, psík môže byť prezlečený za draka alebo sa sova schováva v kostýme bobra.

BABY born Bicykel s košíkom
42,65 € 35,90 €

BABY born sa tak rada bicykluje. Prepracovaný dizajn bicykla je všetko možné, len nie nuda. Bielo lakovaný základ, mentolovo zvýraznené najdôležitejšie časti, kvetinový vzor a ružový stred kolies. Ozdobné strapce na riadidlách si veselo vejú vo vetre a modré svetielko v tvare medvedíka Bruna bliká, aby si BABY born každý všimol.

BABY born Butik Tutu sukienka s doplnkami čierna suknička-29%
15,48 € 10,90 €

V balete existuje veľmi špeciálny krok: pas de chat čiže mačací krok. Možno práve pre tento krok bola vyrobená čierna baletná sukienka s mačacou nášivkou, čelenka s mačacími ušami s vymeniteľnými ozdobami, mačací náhrdelník a rozkošný náramok. Alebo si BABY born radšej vyberie variant „Kráľovná noci“ s ružovou baletnou sukničkou, korunkou, náhrdelníkom a náramkom s hviezdičkami a čelenkou s ozdobnými sponkami?

BABY born Adventný kalendár
55,90 €

24 okienok, 24 prekvapení, 24-krát skvelá zábava s BABY born! Obsahom kalendára sú rôzne oblečky a doplnky vo vianočnom štýle. Adventný kalendár obsahuje tiež všetko potrebné ku sviatočnému hodovaniu, aby spoločné spomienky boli nezabudnuteľné.

BABY born Jednorožec-17%

BABY born Jednorožec

Hodnotenie: 4,6
59,10 € 48,90 €

Včera v noci sa BABY born zdalo, že sa prechádza po farebnej dúhe. Bola obklopená hviezdnym prachom a stretla krásneho bieleho jednorožca. Jednorožec všetky okolo víta roztomilým zvukom a krásne mu svieti roh. BABY born mu veľmi rada češe farebnú hrivu aj chvost a vymýšľa rôzne účesy. Jemné stlačenie ľavého uška je pre jednorožca signál, aby vykročil vpred.

BABY born Surprise Zvieratká-32%
11,30 € 7,60 €

Akcia

Tentokrát bocian pracuje ako ošetrovateľ v zoo. Priniesol totiž nové zvieracie bábätká, u ktorých je toho toľko čo objavovať! Postupne jedno prekvapenie za druhým. Najprv rozbaľ uterák a pozri sa, aký má zvieratko fusáček.

BABY born Prilba na skúter-30%

BABY born Prilba na skúter

Hodnotenie: 4,8
13,61 € 9,50 €

Akcia

Ružová prilba ako je táto nielen dobre vyzerá, ale je tiež dôležitá pre pretekanie po izbe. Keď Starší braček BABY born náhle vyskočí spoza debny s hračkami, aby BABY born žartom naľakal, a prekvapená BABY born spadne zo svojho skútra, tak je jej hlava vždy dobre chránená.

BABY born 2v1 Prenosná postieľka-16%
20,35 € 16,90 €

"Pssst! BABY born spinká!“ Ale ja už naozaj potrebujem vyraziť k babičke a dedkovi. S BABY born 2v1 Prenosnou postieľkou môžeš, zatiaľ čo BABY born bude ďalej pekne spať. Modrý zips postieľku celú otvorí a BABY born do nej môžeš ľahko uložiť. Keď sa po ceste prebudí, rada sa hrá s kačičkou zavesenou na jednom z popruhov.

BABY born Kufrík so sedačkou pre bábiky-30%
49,30 € 34,30 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Keď celá rodina vyráža na dovolenku, BABY born nesmie chýbať. Nemôže ale len tak zmiznúť v kufri, chce vidieť všetko, čo sa deje okolo. S týmto roztomilým kufríkom a pohodlnou sedačkou môže cestovať trebárs na koniec sveta.

BABY born Staršia sestrička Make-up
6,60 € 5,70 €

Akcia

Ešte viac farieb pre úžasný styling. Pre Staršiu sestričku BABY born Česacia hlava je teraz k dispozícii aj náhradná sada make-upu v motýlej palete. Farebný make-up nanesieš pomocou aplikátora a dodáš tak líčeniu ešte viac farieb. Potom make-up jednoducho zotrieš vlhkou handričkou.

BABY born Súprava na bicykel-24%
30,31 € 22,90 €

BABY born je rada, keď jej to všade pristane, výlet na bicykli nie je výnimkou. Jej súprava na bicykel je štýlová aj praktická zároveň. Tyrkysové nohavice majú sťahovací spodný lem, aby sa nezachytili do reťaze.

BABY born Prebaľovací batoh-22%
19,70 € 15,20 €

Akcia

"Pozri, zámok! Jé, lama! Tadiaľto!“ BABY born na výlete neustále ukazuje na nové a nové veci a objavovania sa doslova nemôže nabažiť. Mamička a otecko tak potrebujú stále voľné ruky. Batoh s motívmi amazonského pralesa poskytuje veľa miesta na všetko, čo je na výlete potrebné.

BABY born Surprise 3-37%

BABY born Surprise 3

Hodnotenie: 5
15,20 € 9,50 €

Akcia

tretíkrát k nám priletel bocian. Bocian sa vrátil a priniesol nové bábätká, ktoré môžeš kúsok po kúsku objavovať. Úžasné uzlíčky ukrývajú veľa prekvapení. Najprv rozbaľ perinku a pozri sa, aký fusak má bábätko.

BABY born Butik Deluxe Ženích, 43 cm-25%
30,60 € 22,90 €

Originálne oblečenie pre bábiky BABY born. Svadba môže byť zábava aj pre chlapcov. Malý ženích nosí modrý oblek, ktorého súčasťou sú nohavice a sako s všitou košeľou. Na klope je sako ozdobené kytičkou. S ružovou kravatou vyzerá tak elegantne. Biele topánky s modrou mašličkou sú úžasne pohodlné, presne to pravé na prvý svadobný tanec.

BABY born Surprise Zvieratká 2-19%
10,80 € 8,70 €

Akcia

Do BABY born Surprise ZOO dorazili nové zvieracie bábätká, ktoré môžeš jedno po druhom objavovať. Najprv rozbaľ uterák a pokochaj sa, aký má zvieratko fusáček. Ale pozor, nič nie je tak, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Vo vnútri fusáčku je totiž často ukryté úplne iné zvieratko. V pandím kožúšku možná spinká psík, medvedík môže byť prezlečený za žirafu alebo sa vtáčik schováva v kostýme zajačika.