BABY born Staršia sestrička špeciálnej edície v sukni a v bundičke, 43 cm-30%
70,34 € 48,93 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Obľúbená bábika Staršia sestrička BABY born v špeciálnej limitovanej edícii „v sukni a v bundičke“. Akonáhle vyrazia do ulíc, všetci sa za ňou otáčajú. Na sebe má tričko, sukienku s legínami, bundu a topánky. Má krásne dlhé blonďaté vlásky, na ktorých rada skúša rôzne nové účesy. K tomu používa kefu, gumičky a sponky.

BABY born Čarovná postieľka-17%
52,10 € 43,05 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Originálny doplnok pre bábiky BABY born. Bábätko BABY born aj Staršia sestrička BABY born sa v tejto krásnej postieľke cítia ako v nebi. Raz za čas sa ale stane, že sa BABY born do postieľky nechce. Keď ju do postieľky s príjemnými obliečkami uložíš, začne plakať. Keď ale vedľa bábiky položíš roztomilého medvedíka Bruna, rýchlo sa upokojí a ako mávnutím čarovného prútika zaspí.

BABY born Soft Touch bábika v špeciálnej edícii so šatami a kabátikom, 43 cm-27%
70,34 € 50,89 €
+ doprava zadarmo

Akcia

V škôlke BABY born behá v roztomilých šatôčkach a popoludní sa malá parádnica rada zabalí do niečoho teplého. Biely kabátik, ktorý je ozdobený roztomilými brmbolcami, je presne to pravé na zahriatie. Súčasťou odevu je aj ružová čiapočka a ružové topánky.

BABY born Soft Touch - dievčatko-24%
62,15 € 47,02 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Bábika BABY born v dupačkách a čiapočke má telíčko príjemné na dotyk a ľahko pohyblivé kĺby v ramenách. Bude rada, keď ju nakŕmiš. Keď je smutná, bude roniť bábikovské slzy. Tiež sa rada strieka vo vani a akonáhle sa unaví, polož ju na chrbát. Bábika zavrie očká a zaspí.

BABY born Staršia sestrička Soft Touch brunetka, 43 cm
67,20 € 62,64 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Staršia sestrička BABY born brunetka má zo všetkého na svete najradšej svojich súrodencov. Preto nosí tričko s veľkým nápisom LOVE a nohavice s džínsovým vzorom a potlačou farebných srdiečok. A pretože bábätko BABY born a jeho Staršia sestrička majú rovnakú veľkosť, môžu si jednoducho požičiavať oblečenie a doplnky.

BABY born Soft Touch bábika Špeciálna zimná edícia, 43 cm-31%
74,25 € 50,89 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Obľúbená bábika BABY born v špeciálnej limitovanej zimnej edícii. Zajačikovia v čiapočkách a jednorožce v šále sú na zimnom odeve tejto bábiky. Bábika má mentolovo zelenú bundu a pripojené rukavičky. Ružové nohavice pekne zahrejú chodidlá aj nôžky BABY born.

BABY born Adventný kalendár
46,97 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Do Štedrého dňa zostáva 24 dní a BABY born už sa Ježiška nemôže dočkať. Adventný kalendár skrýva veľa prekvapení a môžete ho s BABY born postupne otvárať už od 1. decembra. Za každými dvierkami je schovaný prepracovaný doplnok alebo pekný kus oblečenia pre bábiku vo vianočnom štýle. A teraz už čakanie na Štedrý deň utečie raz dva.

BABY born Soft Touch - chlapec-30%
62,15 € 43,05 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Bábika BABY born v dupačkách a čiapočke má telíčko príjemné na dotyk a ľahko pohyblivé kĺby v ramenách. Bude rada, keď ju nakŕmiš. Keď je smutná, bude roniť bábikovské slzy. Tiež sa rada strieka vo vani a akonáhle sa unaví, polož ju na chrbát. Bábika zavrie očká a zaspí.

BABY born Staršia sestrička Soft Touch blondínka, 43 cm-30%
67,20 € 46,97 €
+ doprava zadarmo

Akcia

„BABY born, to je moja trblietavé tričko!“ Sesterská láska siaha len tak ďaleko, kým nedôjde na trblietavé oblečenie. V skutočnosti sa ale sestričky delia o všetko. Dievčatko s dlhými blond vláskami nosí tričko s kapucňou a našitú trblietavú sukienku. Na nôžkach má jednoduché legíny s džínsovým vzhľadom. Celý model skvele dopĺňajú ružové tenisky.

BABY born Starší braček Soft Touch, 43 cm-18%
67,20 € 54,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

To je ale nezbedník! Starší braček BABY born už zase svojej sestričke ukradol kefu na vlasy. A to má na svoje rozstrapatené vlásky vlastný hrebeň. Kto by ale odolal jeho uličníckemu výrazu a nezbednému pohľadu? Chlapček má telíčko z príjemného „Soft Touch“ materiálu a je stále v pohybe. Má nôžky s ohybnými kolenami a nosí moderné tenisky, ktoré ho odnesú všade tam, kam práve potrebuje.

BABY born Skúter na diaľkové ovládanie
56,76 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Uvoľnite cestu pre BABY born Skúter na diaľkové ovládanie. S týmto ružovým vozítkom sa môžeš prechádzať po izbe sem a tam, dopredu i dozadu. BABY born na ňom má veľa miesta, aby sa mohla pohodlne usadiť na širokom sedadle a mohla sa chytiť rúčkami za riadidlá.

BABY born Retro umývadlo
43,16 € 39,14 €

Akcia

S prekrásnym BABY born retro umývadlom je aj čistenie zubov zábava! Najskôr rozsvieť svetlá. Odborník na dentálnu hygienu medvedík Bruno už má pre BABY born pripravenú zubnú kefku. Akonáhle sa kefka dá do práce, počuješ z neho zvuky čistenia zubov.

BABY born Soft Touch Little dievčatko, 36 cm
46,97 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Malé dievčatko s telíčkom z príjemného „Soft Touch“ materiálu má veľa funkcií a malí rodičia bábik už od dvoch rokov si s ňou užijú veľa zábavy. Rovnako ako iné bábätká, aj toto dievčatko má najradšej pitie z fľaštičky, jedlo a spánok. Keď sa dostatočne napije, počúra sa do plienky alebo do nočníka.

BABY born Vana

BABY born Vana

Hodnotenie: 4,5
48,55 € 43,10 €
+ doprava zadarmo

Akcia

BABY born vaňou si na zábavu môžeš posvietiť! Stlačením tlačidla spustíš automatickú sprchu a aktivujú sa svetelné a zvukové efekty. Keď tečie voda, zaznie k tomu melódia a zvuky kúpania.

BABY born Jednorožec-17%

BABY born Jednorožec

Hodnotenie: 4,5
59,10 € 48,93 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Včera v noci sa BABY born zdalo, že sa prechádza po farebnej dúhe. Bola obklopená hviezdnym prachom a stretla krásneho bieleho jednorožca. Jednorožec všetky okolo víta roztomilým zvukom a krásne mu svieti roh. BABY born mu veľmi rada češe farebnú hrivu aj chvost a vymýšľa rôzne účesy. Jemné stlačenie ľavého uška je pre jednorožca signál, aby vykročil vpred.

BABY born Staršia sestrička Česacia hlava s farebnými kriedami
42,20 € 37,18 €

Akcia

Česacia hlava má v blonďavých vláskoch niekoľko farebných pramienkov. Malé kaderníčky tak môžu vymýšľať nápadité účesy napríklad zapletením farebného pramienka do blonďavých vláskov a vytvoriť tak viacfarebný vrkôčik. Štyri gumičky a dve sponky vždy udržia nádherné kvalitné vlásky presne tam, kde majú byť.

BABY born Surprise 2-21%

BABY born Surprise 2

Hodnotenie: 4,5
13,40 € 10,54 €

Akcia

Bocian sa vrátil a priniesol nové bábätká, ktoré môžeš kúsok po kúsku objavovať. Úžasné uzlíčky plné prekvapení, skrývajú veľa prekvapení. Najprv rozbaľ látku a pozri sa, aký fusak má bábätko a potom pokračuj v objavovaní ďalej.

BABY born Kôň-43%

BABY born Kôň

Hodnotenie: 5
58,61 € 33,26 €

Akcia

Koník pre BABY born toho toľko vie. Keď stlačíš ľavé ucho krásneho koníka s bielou hrivou, rozbehne sa dopredu. Keď mu stlačíš pravé ucho, budeš počuť, ako erdží.

BABY born Surprise

BABY born Surprise

Hodnotenie: 4,5
13,61 € 12,89 €

Akcia

Pozri, čo priniesol bocian! Krásne malé bábätko, ktoré môžeš objavovať kúsok po kúsku. Úžasný uzlíček plný radosti skrýva veľa prekvapení. Najprv rozbaľ látku a pozri sa, aký fusak má bábätko a potom pokračuj v objavovaní ďalej.

BABY born Surprise Domček z fľašky
62,90 €
+ doprava zadarmo

Pozri, čo nové priniesol bocian bábikám BABY born Surprise! Doplnok pre bábiky BABY born Surprise. Modrá fľaštička sa rýchlo premení na roztomilý domček. A dokonca má aj veľmi špeciálneho obyvateľa – exkluzívne bábätko BABY bon Surprise ukryté vo fusaku. Aké bábätko je tam ukryté? Keď sa fľaštička s madlom rozloží, otvorí sa pôvabný obývací priestor rozdelený na dve podlažia.

BABY born Jedálenská stolička s uchytením na stôl-18%
26,30 € 21,51 €

Výpredaj

Bábika BABY born už má hlad a smäd. Pitie z fľaštičky a jedenie kašičky sú jej dve najobľúbenejšie činnosti. Vďaka pohodlnej jedálenskej stoličke teraz môže jesť pri stole hneď vedľa svojej malej mamičky. Stolička je vyrobená z mäkkej a zároveň odolnej látky. Počas chvíľky ju priskrutkujete na stôl.

BABY born Soft Touch Little chlapček, 36 cm-15%
44 € 37,18 €

Akcia

Aj keď sa chlapček moc snaží trénovať so svojím tanierikom v tvare zajačika, sám zatiaľ ešte jesť nedokáže. Niekedy ho to tak mrzí, že sa dokonca rozplače. Keď ale dostane svoju fľaštičku, hneď je všetko zabudnuté. Tí, ktorí veľa pijú, potrebujú aj veľa na nočníček alebo sa počúrajú do plienky. Malá mamička chlapčekovi zdvíha ruky, precvičuje nôžky alebo mu otáča hlavu zo strany na stranu. Potom už môže ísť bábätko spinkať. Zavrie modré očká a nechá si zdať o krásnom dni.

BABY born BABY born® Zábavná toaleta
21,05 € 20,70 €

Výpredaj

Keď si BABY born® sadne na toaletu, zaznie melódia. A keď má hotovo, je odmenená aplauzom. Ak stisnete niekoľkokrát sedátko, počujete smiech alebo zvuky čúrať, aplauz a smiech.

BABY born Sedačka do auta
20,56 € 18,40 €

Bábika BABY born má teraz svoju vlastnú autosedačku! Cestovanie tak bude pre bábiku superkomfortné. Sedačka s ružovým pruhovaným poťahom má vlastné bezpečnostné pásy, takže BABY born môže v pokoji odpočívať a užívať si cestu.

BABY born Sedačka na bicykel
14,78 € 13,67 €

Akcia

Bábika BABY born miluje výlety na bicykli. Vezmite ju preto so sebou na prechádzku na bicykli v jej krásnej ružovej sedačke. Sedačka sa dá jednoducho pripevniť na riadidlá bicykla a môže sa vyraziť!

BABY born Butik Deluxe Súprava Princezná
31,16 € 23,36 €

BABY born ® sa veľmi rada oblieka ako princezná, a to nielen na maškarný. Preto na ňu čakajú tieto krásne šaty pre princeznú. Majú trblietavú tylovou sukienku a vrchná časť je ozdobená rozkošnou potlačou kačičky Berty. Sú pastelovo ružové, úplne ako sen. Šatôčky ešte BABY born ® doplní ružovými balerínkami a plyšovým golierom. Chýbať samozrejme nesmie korunka. BABY born ® potom vyzerá ako ozajstná princezná. A svojim kamarátkam Jej Veličenstvo BABY born ® vždy niečo prinesie v praktickej kabelke.

BABY born pletené oblečenie
13,60 € 11,90 €

Jedno oko sem, jedno oko tam … hlavne žiadne nepusť! A nakoniec budeš mať hotový krásny pletený oblečok. BABY born v ňom vyzerá tak roztomilo. Do svetríku má dokonca vpletené dva malé vtáčiky. Skoro to vyzerá, ako by si podávali pletaciu ihlicu zo zobáčika do zobáčika a vymieňali si tie najnovšie pletacie tipy. Alebo sa proste len majú tak radi, že spoločne vrkajú. Súčasťou súpravy sú aj ladiace biele legíny, ktoré zvýrazňujú farebné prúžky na leme svetríku.

BABY born Džínová súprava šaty 2018
20,41 € 19,60 €

Výpredaj

V džínsoch nikdy neurobíte chybu. Sú komfortné a odolné, proste skvelá voľba pre každú príležitosť. V teplejšom počasí si BABY born rada oblečie sukňu s trakmi, tričko s veselou potlačou a ružové tenisky.

BABY born 2v1 Prenosná postieľka
20,80 € 19,60 €

Výpredaj

BABY born je dnes trochu mrzutá. Nedarí sa jej totiž zaspať a priala by si, aby ju jej mamička nosila. Takto malým bábätkám sa to občas stáva, napríklad keď ich bolí bruško alebo im rastú zúbky. Preto je tu pohodlná prenosná postieľka.

BABY born Župan růžový
11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Plavání, bazén, vana… Kdykoli si BABY born hraje ve vodě, těší se, jak se pak zachumlá do svého županu. Plastická vaflová látka je super trendy a k tomu je krásně měkká. Kačenka Berta a medvídek Bruno z potisku na župáncích mají dobrou náladu a také si užívají hraní ve vodě. Po koupání nezapomeň BABY born nasadit kapuci, aby měla hlavičku hezky v teple. A teď si může BABY born zkoušet plavání na souši.

BABY born Narodeninová súprava
25,91 €

Výpredaj

Všetci vedia, že BABY born má veľmi rada oslavy. Nie je dôležité, či má dnes ozajstné narodeniny, dôvod na oslavu sa predsa vždy nájde. BABY born na oslave rada nosí svoje slávnostné šatôčky s ozdobnou mašličkou a farebnou potlačou. Samozrejme tortu so sviečkami.

BABY born Butik Deluxe Ženích, 43 cm
30,60 € 25,80 €

Originálne oblečenie pre bábiky BABY born. Svadba môže byť zábava aj pre chlapcov. Malý ženích nosí modrý oblek, ktorého súčasťou sú nohavice a sako s všitou košeľou. Na klope je sako ozdobené kytičkou. S ružovou kravatou vyzerá tak elegantne. Biele topánky s modrou mašličkou sú úžasne pohodlné, presne to pravé na prvý svadobný tanec.

BABY born Butik Deluxe Nevesta, 43 cm
30,60 € 23,90 €

Originálne šaty pre bábiky BABY born. BABY born je zamilovaná. Zamilovaná do jahodovej zmrzliny, táborových ohňov, farebných sponiek a ešte … to nám zatiaľ nepovedala. Ale čoskoro sa to už dozvieme. V jej veľký deň, v deň jej bábikovskej svadby si oblečie nádherné biele šaty s tylovou spodničkou a roztomilou potlačou ružičiek.

BABY born Ponožky (2 páry) tyrkysové + modré
9,80 €

Tyto ponožky jsou tak krásné, že je BABY born nebude chtít schovávat v botách, ale bude je chtít všem ukázat. Jednobarevné ponožky v červené, růžové a tyrkysové mají všité tkaničky. A když chce BABY born přitáhnout pozornost, obleče si ponožky pruhované všemi barvami duhy nebo modré s vesmírnými motivy. Tradiční šedé ponožky s květinovým vzorem jsou vhodné pro nošení s elegantními šatičkami.

BABY born Little Súprava s kabátikom, 36 cm
17,60 € 15,60 €

Originálny doplnok pre bábiky BABY born Little. Bábika sa už teší do škôlky. Spoločne s kamarátmi tam sedávajú v krúžku a hrajú hry, spievajú alebo tancujú. A na toto všetko potrebuje pohodlné oblečenie na hranie. Overal – nohavice v džínsovom vzhľade a tričko s obrázkom psíka Bella – je skvelou voľbou na hranie na schovávačku, stavanie veží, počúvanie rozprávok a spievanie. A keď je čas na hranie sa vonku, stačí si len obuť tyrkysové topánky a pohodlnú ružovú bundu.

BABY born Deluxe Pyžamko a doplnky
25,61 € 19,60 €

BABY born má vlastnú sadu na prespanie mimo domova. Pruhovaná košieľka je potlačená makronkami. Košieľku dopĺňajú pyžamové nohavice, čiapočka a smiešne ponožky. Nesmie chýbať ani vankúšik v tvare zajačika.

BABY born Zimné topánky- sivá
10,06 € 9,80 €

V zime BABY born nadšene nosí svoje sedemmíľové topánočky. Preto nesmú chýbať ani v žiadnom vybavení pre bábiku. S vysokými trblietavými topánočkami bude každá bábika pred mrazom v bezpečí.

BABY born Tenisky modré

BABY born Tenisky modré

Hodnotenie: 3,5
11,70 €

Výpredaj

V krásnych teniskách budú nôžky BABY born vždy ako v bavlnke. Navyše aj skvele vyzerajú! Hodia sa skvele ako k nohaviciam, tak k šatôčkám. Doplňte jej šatník týmito krásnymi topánkami.

BABY born Výbava na kempovanie-13%
36,23 € 31,30 €

Výpredaj

Každý kempovací výlet vždy vyžaduje dôkladnú prípravu. BABY born si pripravila ružový stan, karimatku pre pohodlné ležanie a tiež spacák. Stan je postavený? Tak to už môže ísť bábika v pokoji opekať na ohni marshmallow.

BABY born Oblečenie na hranie, modré, 36 cm
13,40 € 11,50 €

Originálne oblečenie pre BABY born Little. Bábika sa nemôže rozhodnúť, ktorý z oblečkov si dnes má vziať na seba. Do škôlky si oblečie kombinézku s nohavicami v džínsovom vzhľade s ružovým tričkom. K tričku je pripojená roztomilá sukienka a sú na ňom našité ušká, ktoré sa hodia k potlači medvedieho tváre a sú perfektné na ťahanie.

BABY born Body, ružové, 43 cm
10,30 € 9,50 €

Toto bodyčko sa hodí úplne ku všetkému a bude pre BABY born jej druhou kožou. Keď je vonku chladno, udržiava táto jednodielna časť odevu BABY born pod oblečením pekne v teple. V lete alebo počas hrania a spanie je možné nosiť body samostatne. A ako tielko vyzerá skvele trebárs k džínsom.

BABY born Súprava na grilovanie-12%
31,42 € 27,40 €

Výpredaj

Bábika BABY born griluje. Oblečie sa do krásnych ružových šiat ideálnych na barbecue večery. Na grile v tvare jablka sa opekajú klobásy, ryba a kukurice. Keď ich položíš na gril, uhlíky sa rozžeravia, gril sa červeno rozsvieti a počuješ zvuky grilovania.

BABY born Butik Obchodík-21%
62 € 48,93 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vitaj v pop-up obchode. Včera skriňa, dnes malý butik. Jednoducho postavte pozadie a butik je pripravený. V poličkách je miesto na dva páry topánok, ružové slnečné okuliare, modré slnečné okuliare s obrúčkami v tvare srdiečok a dva náramky. Šatôčky, vrstvená sukienka a biele tričko so zábavnou potlačou zajačikov sú ozdobne prehodené cez dva stojany na šaty.

BABY born Morská víla 36 cm
41,30 € 35,06 €

Už si počula o špeciálnom spôsobe plávania malých morských víl? Je to spôsob plávania, ktorým sa pohybuješ vodou v kostýme morskej víly s vílou plutvou. BABY born Morská víla ti ukáže, ako na to.

BABY born Doplnky do kúpeľne-13%
11,36 € 9,80 €

Výpredaj

Čaky-cak, kúpanie je taká zábava. Najmä so sadou kúpeľňových doplnkov pre BABY born. Súčasťou je kanvička v tvare kačičky Berty, hubka v tvare kačičky, limetkovo-zelené mydlo, uterák v tvare kvapky a držiak na mydlo / malá nádržka na vodu s veľkou nádržkou na vodu.

BABY born My First Kúpacia bábika, 30 cm
21 € 19,10 €

Na hodine plávania pre bábätká sa užije toľko zábavy. Gumová kačička Berta u tejto srandy tiež nemôže chýbať. Po skončení hodiny zabaľ BABY born pekne do uteráka s kapucňou a starostlivo ju osuš. Po všetkom tom špliechania a plávania je BABY born smädná. Našťastie má vždy so sebou fľaštičku a robí, že pije.

BABY born Ponožky (2 páry) červené + šedé s kytičkami
9,80 €

Tyto ponožky jsou tak krásné, že je BABY born nebude chtít schovávat v botách, ale bude je chtít všem ukázat. Jednobarevné ponožky v červené, růžové a tyrkysové mají všité tkaničky. A když chce BABY born přitáhnout pozornost, obleče si ponožky pruhované všemi barvami duhy nebo modré s vesmírnými motivy. Tradiční šedé ponožky s květinovým vzorem jsou vhodné pro nošení s elegantními šatičkami.