Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Bábiky Babyborn na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Bábiky Babyborn nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Bábiky Babyborn – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
BABY born Staršia sestrička Play & Style, blondínka, 43 cm BABY born Staršia sestrička Play & Style, blondínka, 43 cm
BABY born Staršia sestrička Play & Style, blondínka, 43 cm
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané bábiky značky BABY born s kódom 24MDL4SK10 (platí od 15. 4. do 28. 4. 2024 alebo do vypredania zásob)!
„BABY born, to je môj obleček s potlačou a roztomilou tylovou sukienkou! Vyzerá to, že sesterská láska siaha len tak ďaleko, kým nedôjde na krásne oblečenie. V skutočnosti sa ale sestričky delia o všetko. Staršia sestrička BABY born je síce o trochu staršia ako bábätko BABY born, majú ale rovnakú veľkosť, takže si oblečenie aj doplnky môžu jednoducho požičiavať.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born Staršia sestrička Play & Style, brunetka, 43 cm BABY born Staršia sestrička Play & Style, blondínka, 43 cm
BABY born Staršia sestrička Play & Style, brunetka, 43 cm
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané bábiky značky BABY born s kódom 24MDL4SK10 (platí od 15. 4. do 28. 4. 2024 alebo do vypredania zásob)!
Táto bábika je nielen staršou sestričkou, ale tiež najlepšou kamarátkou. Je tak pohyblivá, že dokáže zahrať akúkoľvek rolu. Vďaka ohybným kolenným kĺbom dokáže sama stáť. Staršia sestrička BABY born je síce o trochu staršia ako bábätko BABY born, majú ale rovnakú veľkosť, takže si oblečenie aj doplnky môžu jednoducho požičiavať.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born Môj veselý psík BABY born Staršia sestrička Play & Style, blondínka, 43 cm
BABY born Môj veselý psík

BABY born má nového zvieracieho kamaráta. Keď šteniatko pohladíš po chrbte, zavrtí chvostíkom a počuješ roztomilé psie zvuky. Vie piť vodu zo svojej mištičky: vyplazí jazýček a budeš počuť, ako srká.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BABY born Klokanka BABY born s čarovným cumlíkom, dievčatko, 43 cm
BABY born Klokanka

„Jé, jééé…!“ Bábika BABY born už ani nestačí nadšene ukazovať rukami a kopať nohami. V ZOO je toľko roztomilých zvieratiek. Sedí vo svojej klokanke natočená dopredu a nadšene pozoruje kozy, vydry, jelene a ďalšie zvieratká. V jaskyni s netopiermi by ale radšej chcela sedieť obrátene a pritúliť sa k mamičke alebo oteckovi. V temnej jaskyni je to predsa len trochu desivé.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born s čarovným cumlíkom, dievčatko, 43 cm BABY born s čarovným cumlíkom, dievčatko, 43 cm
BABY born s čarovným cumlíkom, dievčatko, 43 cm

BABY born dievčatko nedokáže pochopiť, prečo už musí ísť do postieľky. Vonku je ešte predsa svetlo. Mamička a otecko ale majú skvelý trik: stačí v ústach otočiť cumlíkom a BABY born sa zatvoria oči. Kiež by to bolo také jednoduché s každým bábätkom …

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
BABY born Little, dievčatko, 36 cm - ružová BABY born s čarovným cumlíkom, dievčatko, 43 cm
BABY born Little, dievčatko, 36 cm - ružová

Malé dievčatko s telíčkom z príjemného materiáluveľa funkcií a malí rodičia bábik už od jedného roka si s ňou užijú veľa zábavy. Rovnako ako iné bábätká, aj toto dievčatko má najradšej pitie z fľaštičky, jedlo a spánok. Keď sa dostatočne napije, pociká sa do plienky alebo do nočníka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born Vaňa modrá BABY born Stojan na oblečenie
BABY born Vaňa modrá

Zamieriť, vystreliť… trefa! Starší braček je teraz pekne mokrý. S takou kačičkou sa dá vo vode výborne bojovať. Môžeš ju umiestniť na rôzne miesta po okraji vane. Rovnako tak aj ružový vankúšik. Vaňa je zvnútra modrá ako voda a zvonku biela s vyznačenou vlnkou. Keď stlačíš tlačidlo vedľa sprchy, vonkajší plášť vane sa rozsvieti v rôznych farbách.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born Stojan na oblečenie BABY born Stojan na oblečenie
BABY born Stojan na oblečenie

Psík Bello teraz pracuje pre módnu políciu. Z najvyššieho bodu stojanu na oblečenie doma stráži všetku módu pre BABY born a ostražito pozoruje nové modely. V zrkadle, ktoré možno zložiť, si môže malá parádnica prezrieť svoje outfity na sebe.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BABY born Bicykel BABY born Stojan na oblečenie
BABY born Bicykel

BABY born sa so svojím bicyklom vydala do bikeparku. Má totiž terénny bicykel. S pneumatikami s terénnym profilom, ktoré dokážu prejsť cez všetky prekážky a tiež všetky rampy. Ružové koleso je vybavené žltými blatníkmi s farebnými bodkami, aby potom na oblečení neboli natoľko vidieť fŕkance blata.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BABY born Skriňa s kačičkou na predpoveď počasia BABY born Skriňa s kačičkou na predpoveď počasia
BABY born Skriňa s kačičkou na predpoveď počasia

BABY born sa riadi známym porekadlom, že neexistuje nič také ako je zlé počasie, je len zlé oblečenie. Zakaždým si starostlivo zistí, aké počasie ju v nadchádzajúcom dni čaká. Na svojej skrini k tomu má skvelých pomocníkov. Správne oblečenie jej pomáhajú vyberať kačička-rosnička a teplomer.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BABY born Umývadlo na umývanie rúk BABY born Skriňa s kačičkou na predpoveď počasia
BABY born Umývadlo na umývanie rúk

Najskôr rozsvieť svetlo, aby sa na seba malý ušmudlánek mohol pozrieť. Stačí stlačiť ružové tlačidlo a okraj zrkadla sa rozsvieti a rozoznie sa melódia. Ako dlho si ešte musím umývať ruky? Odpoveď je ľahká! Stlač dávkovač mydla a umývaj si ruky tak dlho, kým bude hrať pesnička! Výborne!

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born Jedálenská stolička BABY born Skriňa s kačičkou na predpoveď počasia
BABY born Jedálenská stolička

praktickej jedálenskej stoličke je kŕmenie BABY born hračka. Stolička v škandinávskom dizajne má nohy vo vzhľade dreva a pohodlnú ružovú sedačku. Na opierke čakajú na obed medvedík Bruno a kačička Berta. Svetlo ružový stolček má veľa miesta aj na BABY born tanierik a fľaštičku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL