BABY born Soft Touch bábika Špeciálna zimná edícia, 43 cm
74,25 € 54,50 €

Exkluzívne

Obľúbená bábika BABY born v špeciálnej limitovanej zimnej edícii. Zajačikovia v čiapočkách a jednorožce v šále sú na zimnom odeve tejto bábiky. Bábika má mentolovo zelenú bundu a pripojené rukavičky. Ružové nohavice pekne zahrejú chodidlá aj nôžky BABY born.

BABY born Staršia sestrička špeciálnej edície v sukni a v bundičke, 43 cm
70,34 € 62,90 €

Exkluzívne

Obľúbená bábika Staršia sestrička BABY born v špeciálnej limitovanej edícii „v sukni a v bundičke“. Akonáhle vyrazia do ulíc, všetci sa za ňou otáčajú. Na sebe má tričko, sukienku s legínami, bundu a topánky. Má krásne dlhé blonďaté vlásky, na ktorých rada skúša rôzne nové účesy. K tomu používa kefu, gumičky a sponky.

BABY born Soft Touch - dievčatko
62,15 € 46,90 €

Bábika BABY born v dupačkách a čiapočke má telíčko príjemné na dotyk a ľahko pohyblivé kĺby v ramenách. Bude rada, keď ju nakŕmiš. Keď je smutná, bude roniť bábikovské slzy. Tiež sa rada strieka vo vani a akonáhle sa unaví, polož ju na chrbát. Bábika zavrie očká a zaspí.

BABY born Surprise Domček z fľašky
62,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pozri, čo nové priniesol bocian bábikám BABY born Surprise! Doplnok pre bábiky BABY born Surprise. Modrá fľaštička sa rýchlo premení na roztomilý domček. A dokonca má aj veľmi špeciálneho obyvateľa – exkluzívne bábätko BABY bon Surprise ukryté vo fusaku. Aké bábätko je tam ukryté? Keď sa fľaštička s madlom rozloží, otvorí sa pôvabný obývací priestor rozdelený na dve podlažia.

BABY born Staršia sestrička - Česacia hlava
42,90 €

S česacou hlavou BABY born sa každé dievčatko môže stať skvelou kaderníčkou a vizážistkou. Z kvalitných blonďatých vlasov vytvorí nekonečné množstvo účesov. Čelenka so sponkami sa stane ozdobou každého účesu.

BABY born Soft Touch - chlapec
62,15 € 49,90 €

Bábika BABY born v dupačkách a čiapočke má telíčko príjemné na dotyk a ľahko pohyblivé kĺby v ramenách. Bude rada, keď ju nakŕmiš. Keď je smutná, bude roniť bábikovské slzy. Tiež sa rada strieka vo vani a akonáhle sa unaví, polož ju na chrbát. Bábika zavrie očká a zaspí.

BABY born Starší braček Soft Touch, 43 cm
67,20 € 62,70 €

To je ale nezbedník! Starší braček BABY born už zase svojej sestričke ukradol kefu na vlasy. A to má na svoje rozstrapatené vlásky vlastný hrebeň. Kto by ale odolal jeho uličníckemu výrazu a nezbednému pohľadu? Chlapček má telíčko z príjemného „Soft Touch“ materiálu a je stále v pohybe. Má nôžky s ohybnými kolenami a nosí moderné tenisky, ktoré ho odnesú všade tam, kam práve potrebuje.

BABY born Soft Touch Little dievčatko, 36 cm
45,13 € 41,90 €

Malé dievčatko s telíčkom z príjemného „Soft Touch“ materiálu má veľa funkcií a malí rodičia bábik už od dvoch rokov si s ňou užijú veľa zábavy. Rovnako ako iné bábätká, aj toto dievčatko má najradšej pitie z fľaštičky, jedlo a spánok. Keď sa dostatočne napije, počúra sa do plienky alebo do nočníka.

BABY born Staršia sestrička Česacia hlava s farebnými kriedami
42,20 € 33,30 €

Česacia hlava má v blonďavých vláskoch niekoľko farebných pramienkov. Malé kaderníčky tak môžu vymýšľať nápadité účesy napríklad zapletením farebného pramienka do blonďavých vláskov a vytvoriť tak viacfarebný vrkôčik. Štyri gumičky a dve sponky vždy udržia nádherné kvalitné vlásky presne tam, kde majú byť.

BABY born Staršia sestrička Soft Touch brunetka, 43 cm
67,20 € 62,70 €

Staršia sestrička BABY born brunetka má zo všetkého na svete najradšej svojich súrodencov. Preto nosí tričko s veľkým nápisom LOVE a nohavice s džínsovým vzorom a potlačou farebných srdiečok. A pretože bábätko BABY born a jeho Staršia sestrička majú rovnakú veľkosť, môžu si jednoducho požičiavať oblečenie a doplnky.

BABY born Staršia sestrička Soft Touch blondínka, 43 cm
67,20 € 62,70 €

„BABY born, to je moja trblietavé tričko!“ Sesterská láska siaha len tak ďaleko, kým nedôjde na trblietavé oblečenie. V skutočnosti sa ale sestričky delia o všetko. Dievčatko s dlhými blond vláskami nosí tričko s kapucňou a našitú trblietavú sukienku. Na nôžkach má jednoduché legíny s džínsovým vzhľadom. Celý model skvele dopĺňajú ružové tenisky.

BABY born Surprise 2

BABY born Surprise 2

Hodnotenie: 4,7
17,90 €

Bocian sa vrátil a priniesol nové bábätká, ktoré môžeš kúsok po kúsku objavovať. Úžasné uzlíčky plné prekvapení, skrývajú veľa prekvapení. Najprv rozbaľ látku a pozri sa, aký fusak má bábätko a potom pokračuj v objavovaní ďalej.

BABY born Čarovná postieľka
52,10 € 50,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálny doplnok pre bábiky BABY born. Bábätko BABY born aj Staršia sestrička BABY born sa v tejto krásnej postieľke cítia ako v nebi. Raz za čas sa ale stane, že sa BABY born do postieľky nechce. Keď ju do postieľky s príjemnými obliečkami uložíš, začne plakať. Keď ale vedľa bábiky položíš roztomilého medvedíka Bruna, rýchlo sa upokojí a ako mávnutím čarovného prútika zaspí.

BABY born Soft Touch Dievčatko s doplnkami na čistenie zubov, 43 cm
68,90 € 58,90 €

Posledný kus za túto cenu!

BABY born si stále niečo dáva do pusy a žuje. Čoskoro sa jej asi začnú predierať zúbky. Preto má na ružovom tričku obrázok medvedíka Bruna a kačičky Berty, ako si čistia zuby. Pohodlné nohavice a čiapočka sú ozdobené potlačou farebných kvapôčok. Spolu so všetkými doplnkami pre dentálnu hygienu si dievčatko BABY born do svojho nového domova prinesie aj veľa ďalších doplnkov, ktoré jej pomôžu s jej deviatimi funkciami.

BABY born Skúter na diaľkové ovládanie
52,61 € 45,10 €

Uvoľnite cestu pre BABY born Skúter na diaľkové ovládanie. S týmto ružovým vozítkom sa môžeš prechádzať po izbe sem a tam, dopredu i dozadu. BABY born na ňom má veľa miesta, aby sa mohla pohodlne usadiť na širokom sedadle a mohla sa chytiť rúčkami za riadidlá.

BABY born Retro umývadlo

BABY born Retro umývadlo

Hodnotenie: 4,5
43,16 € 39,20 €

S prekrásnym BABY born retro umývadlom je aj čistenie zubov zábava! Najskôr rozsvieť svetlá. Odborník na dentálnu hygienu medvedík Bruno už má pre BABY born pripravenú zubnú kefku. Akonáhle sa kefka dá do práce, počuješ z neho zvuky čistenia zubov.

BABY born BABY born® Zábavná toaleta
21,05 € 20,70 €

Keď si BABY born® sadne na toaletu, zaznie melódia. A keď má hotovo, je odmenená aplauzom. Ak stisnete niekoľkokrát sedátko, počujete smiech alebo zvuky čúrať, aplauz a smiech.

BABY born Prenosná sedačka
25,90 €

Novinka

Malá objaviteľka BABY born zaspala počas prechádzky v parku mamičke v náručí. Okolo je toľko nových vecí! Našťastie má malá mamička so sebou prenosnou sedačku. Je úžasne pohodlná, takže sa v nej BABY born krásne spí. Zároveň je aj praktická, pretože vďaka rukoväti v tvare písmena Z sa ľahko uchopí a prenáša.

BABY born Súprava s plážovým stanom
37,10 € 29,90 €

Sú prázdniny! Poďme na pláž. Na plytčine sa BABY born skúša plávať. Na pomoc si do vody priniesla koleso a krídelká s krásnym dizajnom amazonského pralesa.

BABY born Slávnostná súprava oblečenia a doplnkov
45,90 € 38,80 €

Originálne doplnky a oblečenie pre bábiky BABY born. Vo vnútri súpravy na teba čaká celkom 24 kusov oblečenia a doplnkov. Všetko je zladené do slávnostných tónov červenej a zelenej, ktoré sú doplnené hravými potlačami zimnej krajiny a nórskych vzorov. Súpravu môžeš použiť ako adventný kalendár alebo skvelý darček plný prekvapení.

BABY born Butik Obchodík
62 € 53,90 €

Vitaj v pop-up obchode. Včera skriňa, dnes malý butik. Jednoducho postavte pozadie a butik je pripravený. V poličkách je miesto na dva páry topánok, ružové slnečné okuliare, modré slnečné okuliare s obrúčkami v tvare srdiečok a dva náramky. Šatôčky, vrstvená sukienka a biele tričko so zábavnou potlačou zajačikov sú ozdobne prehodené cez dva stojany na šaty.

BABY born Surprise 4

BABY born Surprise 4

Hodnotenie: 4,7
15,20 € 11,90 €

No teda! Teraz bocian nosí aj bábätka kvetiniek. Odhaľ ich tajomstvo pekne jedno po druhom. Bábätká sú schovaná vo vnútri púčikov, ktoré ukrývajú veľa prekvapení. Najprv rozbaľ zavinovačku a pozri sa, v akom je bábätko fusaku.

BABY born Bicykel s košíkom
42,65 € 36,65 €

BABY born sa tak rada bicykluje. Prepracovaný dizajn bicykla je všetko možné, len nie nuda. Bielo lakovaný základ, mentolovo zvýraznené najdôležitejšie časti, kvetinový vzor a ružový stred kolies. Ozdobné strapce na riadidlách si veselo vejú vo vetre a modré svetielko v tvare medvedíka Bruna bliká, aby si BABY born každý všimol.

BABY born Surprise Zvieratká
11,30 €

Tentokrát bocian pracuje ako ošetrovateľ v zoo. Priniesol totiž nové zvieracie bábätká, u ktorých je toho toľko čo objavovať! Postupne jedno prekvapenie za druhým. Najprv rozbaľ uterák a pozri sa, aký má zvieratko fusáček.

BABY born Súprava na bicykel
30,31 € 22,90 €

BABY born je rada, keď jej to všade pristane, výlet na bicykli nie je výnimkou. Jej súprava na bicykel je štýlová aj praktická zároveň. Tyrkysové nohavice majú sťahovací spodný lem, aby sa nezachytili do reťaze.

BABY born Černoch Soft touch, 43 cm
63,30 € 52,90 €

Ahoj, bábika BABY born®, ty máš ale mäkké a príjemné telíčko! A naozaj … Prvýkrát sa BABY born® cíti oveľa mäkšie – proste ideálna kamarátka na maznanie. Má mäkšie a hebkejšie telíčko, takže so všetkými jej funkciami, ktoré navyše fungujú bez batérií, sa teraz hrá tak ľahko. Odteraz má BABY born® ešte pohyblivejšie paže, a preto sa prezliekanie BABY born® stáva hračkou.

BABY born Butik Deluxe Nevesta, 43 cm
30,60 € 23,90 €

Originálne šaty pre bábiky BABY born. BABY born je zamilovaná. Zamilovaná do jahodovej zmrzliny, táborových ohňov, farebných sponiek a ešte … to nám zatiaľ nepovedala. Ale čoskoro sa to už dozvieme. V jej veľký deň, v deň jej bábikovskej svadby si oblečie nádherné biele šaty s tylovou spodničkou a roztomilou potlačou ružičiek.

BABY born Sedačka do auta

BABY born Sedačka do auta

Hodnotenie: 4,7
20,56 € 19,90 €

Bábika BABY born má teraz svoju vlastnú autosedačku! Cestovanie tak bude pre bábiku superkomfortné. Sedačka s ružovým pruhovaným poťahom má vlastné bezpečnostné pásy, takže BABY born môže v pokoji odpočívať a užívať si cestu.

BABY born Surprise 3

BABY born Surprise 3

Hodnotenie: 5
15,20 €

tretíkrát k nám priletel bocian. Bocian sa vrátil a priniesol nové bábätká, ktoré môžeš kúsok po kúsku objavovať. Úžasné uzlíčky ukrývajú veľa prekvapení. Najprv rozbaľ perinku a pozri sa, aký fusak má bábätko.

BABY born Plenky (5 ks)

BABY born Plenky (5 ks)

Hodnotenie: 4,8
5,03 € 4,90 €

BABY born pořád něco dělá, a tak má i pořád žízeň. A ti, kteří hodně pijí, potřebují také hodně na záchod. Aby bylo jisté, že BABY born zůstane v suchu, má BABY born spoustu plenek s veselými potisky – hvězdičky, srdíčka a její kamarádi: medvídek Bruno, zajíček Benno, kachnička Berta a pejsek Bello. Plenky jsou tak hezké, že malá objevitelka s nimi někdy ráda chodí i jen tak. Udrží ji hezky v suchu a pohodlí po celý dlouhý den.

BABY born Sada do kúpeľne
14,78 € 14,50 €

Umyť a ísť … Rýchlo si umy ruky, otri si fúziky z mliečnej peny a si pripravená sa hrať. Ešte malý moment: nezabudni si vyčistiť zuby! Zubná kefka v tvare medvedíka Bruna a tuba na zubnú pastu sú počas čistenia zubov zárukou veľkej zábavy.

BABY born Kufrík so sedačkou pre bábiky
49,30 €

Novinka

Keď celá rodina vyráža na dovolenku, BABY born nesmie chýbať. Nemôže ale len tak zmiznúť v kufri, chce vidieť všetko, čo sa deje okolo. S týmto roztomilým kufríkom a pohodlnou sedačkou môže cestovať trebárs na koniec sveta.

BABY born Pyžamo s kefkou na zuby
14,77 € 12,90 €

Po kúpeli oblečte bábätko do mäkkej kombinézy so zábavnou potlačou. Pred spaním nezabudnite bábätku vyčistiť zuby! Súčasťou súpravy na kúpanie je zubná kefka a téglik na kefku.

BABY born Jednorožec

BABY born Jednorožec

Hodnotenie: 4,8
59,10 € 49 €

Včera v noci sa BABY born zdalo, že sa prechádza po farebnej dúhe. Bola obklopená hviezdnym prachom a stretla krásneho bieleho jednorožca. Jednorožec všetky okolo víta roztomilým zvukom a krásne mu svieti roh. BABY born mu veľmi rada češe farebnú hrivu aj chvost a vymýšľa rôzne účesy. Jemné stlačenie ľavého uška je pre jednorožca signál, aby vykročil vpred.

BABY born Strava (12 sáčků)
5,81 € 4,90 €

Sada 12ti sáčků se speciální stravou pro panenku BABY born®. Stačí lehce zamíchat s vodou dle návodu a oblíbená kašička pro BABY born® je hotová! A pak už jen sledujte, jak si vaše BABY born® pochutná.

BABY born Výbavička pre bábätko
13,72 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto skvelá sada obsahuje všetko, čo malá mamička bábiky potrebuje. Fľaštička na vodu je vyrobená z mäkkého plastu, je ergonomicky tvarovaná, a preto sa s ňou bude malým mamičkám skvele hrať. Sotva sa fľaštička vyprázdni, už má BABY born® mokrú plienku a potrebuje náhradnú.

BABY born Tenisky modré

BABY born Tenisky modré

Hodnotenie: 3,6
10,97 € 7,90 €

V krásnych teniskách budú nôžky BABY born vždy ako v bavlnke. Navyše aj skvele vyzerajú! Hodia sa skvele ako k nohaviciam, tak k šatôčkám. Doplňte jej šatník týmito krásnymi topánkami.

BABY born interaktívne cumlík
10,48 € 8,90 €

BABY born má veľmi rada svoj cumlík. Pomáha jej zaspať, zlepšuje náladu a zaháňa nudu. Keď BABY born vloží cumlík do úst, zabliká. Podľa nálady môžeš na cumlíku vymieňať svietiacu kytičku, srdiečko alebo hviezdičku.

BABY born Helma na bicykel

BABY born Helma na bicykel

Hodnotenie: 4,8
10,40 €

Bezpečnostná helma na bicykel pre bábiky BABY born o veľkosti 43 cm. Tento doplnok by bábike nemal chýbať na žiadnom cyklistickom výlete. Mamičky predsa na bicykli tiež nosia helmu.

BABY born Pyžamo s baterkou ružová
15,30 € 13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

BABY born je trochu ako nočný vták. Keď nemôže spať, odvážne zlezie z postieľky a s baterkou v tvare svetlušky sa vydá za svojou mamičkou, aby sa k nej mohla pritúliť v jej postieľke. Po prvom stlačení krídel svetluška zabliká, pri druhom stlačení začne baterka svietiť nepretržite a tretím stlačením svetielko zhasneš.

BABY born Butik Deluxe Ženích, 43 cm
30,60 € 25,80 €

Originálne oblečenie pre bábiky BABY born. Svadba môže byť zábava aj pre chlapcov. Malý ženích nosí modrý oblek, ktorého súčasťou sú nohavice a sako s všitou košeľou. Na klope je sako ozdobené kytičkou. S ružovou kravatou vyzerá tak elegantne. Biele topánky s modrou mašličkou sú úžasne pohodlné, presne to pravé na prvý svadobný tanec.

BABY born Interaktívna fľaštička a lyžička
10,48 € 9,90 €

BABY born je pri naberaní svojej kašičky moc šikovná. Ale keď sa ide na výlet, je zbytočne zložité si so sebou brať celý príbor. Praktickým riešením je táto ružová fľaštička so zvukom sania a integrovanou lyžičkou. Má aj nástavec ako normálna fľaštička, aby z nej BABY born mohla piť vodu. A teraz prichádza zlatý klinec! Nástavec s lyžičkou: otvor v tomto nadstavci prepúšťa do lyžičky kašu, aby BABY born mohla pohodlne jesť. Mmm, to je dobré!

BABY born Surprise Bábika s vaničkou
42,10 € 34,40 €

Bocian sa nanovo stal aj plavčíkom! Bábätko, ktoré priniesol si hovie v priehľadnej svetlo ružovej vaničke. Tyrkysová prebaľovacia podložka slúži tiež ako uterák. Ľahko uterák namoč a utri s ním očká bábiky, ktoré sú zatiaľ zatvorené. Po ich zotretí odhalíš, akú má bábätko farbu očí. A môžeš začať objavovať ďalej.

BABY born Oblečenie na skúter
20,63 € 16,80 €

Aj na skútri to musí BABY born pristať! Jazdí na ňom v ružovej rockerskej bunde s asymetrickým zipsom a v modrých topánkach ozdobených krídlami. Súčasťou sú aj legíny do farby. A keď v tomto BABY born vyrazí do mesta, všetci sa zastavujú a pozerajú, akonáhle sa BABY born vedľa nich na svojom skútri preženie.

BABY born Súprava plavky a šnorchel, 43 cm
19 €

Novinka

Sú prázdniny! BABY born ohromne baví pozorovať podvodný svet a potápať sa pre mušličky. Má na sebe plavky so vzorom amazonského pralesa, ktoré sa skvele hodia ku šnorchlovacej maske v tvare medvedíka.

BABY born Prilba na skúter
13,61 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ružová prilba ako je táto nielen dobre vyzerá, ale je tiež dôležitá pre pretekanie po izbe. Keď Starší braček BABY born náhle vyskočí spoza debny s hračkami, aby BABY born žartom naľakal, a prekvapená BABY born spadne zo svojho skútra, tak je jej hlava vždy dobre chránená.