10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Bábiky Babyborn na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Bábiky Babyborn nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Bábiky Babyborn – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
BABY born Storybook Princezná Una s jednorožcom, 18 cm BABY born Storybook Princezná Una s jednorožcom, 18 cm
BABY born Storybook Princezná Una s jednorožcom, 18 cm

Una miluje svoju trblietavú sukňu a modré kvietky vo vlasoch. Keď svieti slniečko, objavia sa jej na tvári nádherné vzory. Ešte viac má ale rada svoje poslanie jednorožčej princeznej a svojho malého jednorožca. Jednorožec sa Une dokonca trochu podobá. Je totiž krásne modrý, má modrú trblietavú hrivu a zdobia ho krásne kvietky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born Čarovná toaleta BABY born Storybook Princezná Una s jednorožcom, 18 cm
BABY born Čarovná toaleta

BABY born už chodí na záchod! Akonáhle sa posadí na svoj biely trón s ružovým sedadlom, počuješ zvuky cikania, potlesku a veselého smiechu. BABY born sa ale vie aj vykakať. V tom prípade sa v mise objaví farebné trblietavé kakanie. Rýchlo, je čas spláchnuť! Keď stlačíš splachovacie tlačidlo, kakanie zmizne a počuješ zvuky spláchnutia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born Little, chlapček, 36 cm BABY born Storybook Princezná Una s jednorožcom, 18 cm
BABY born Little, chlapček, 36 cm

Malé dievčatko s telíčkom z príjemného „Soft Touch“ materiálu má veľa funkcií a malí rodičia bábik už od dvoch rokov si s ňou užijú veľa zábavy. Rovnako ako iné bábätká, aj toto dievčatko má najradšej pitie z fľaštičky, jedlo a spánok. Keď sa dostatočne napije, pociká sa do plienky alebo do nočníka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born Medvedík Pelech BABY born Prebaľovací stôl
BABY born Medvedík Pelech

Bábika BABY born býva v detskej izbe a má svoju vlastnú postieľku. Medvedík BABY born má samozrejme tiež svoj domov a svoje miesto na spanie – roztomilý, pohodlný a bezpečný medvedí pelech. Plyšový pelech má tvar medvedej hlavy.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born Prebaľovací stôl BABY born Prebaľovací stôl
BABY born Prebaľovací stôl

Zle prebalené? To sa s prebaľovacím stolom BABY born nemôže stať. Kým bábika BABY born leží na mäkkej prebaľovacej podložke, kačička Berta sleduje prebaľovanie a okrem toho, že BABY born utešuje, tiež ponúka obrúsky. V trojdielnej priehradke pod prebaľovacou podložkou možno uložiť čisté plienky, oblečenie alebo hračky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BABY born Prenosná sedačka BABY born Prebaľovací stôl
BABY born Prenosná sedačka

Obľúbenou činnosťou bábiky BABY born je sedenie v jej láskyplne navrhnutom odpočinkovom kútiku. Stačí jednoducho preklopiť rukoväť sedačky a je na svete perfektné sedátko. Malá prieskumníčka tak môže skvele pozorovať svoje okolie. Systém pásov ju bezpečne drží na mieste, zatiaľ čo sa BABY born vrtí doľava a doprava a ukazuje sem a tam.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BABY born Medvedík oblečenie s nohavicami BABY born Súprava narodeniny Deluxe, 43 cm
BABY born Medvedík oblečenie s nohavicami

Medvedík BABY born sa dnes vynoril do úžasného chlapčenského oblečku. Hnedé lacláče zdobia potlač veselých medvedích tvárí a lietajúcich včeličiek. Pod nohavicami má plyšový kamarát oblečené biele tričko s modrými pruhmi. Vodorovné pruhy medvedíkmi zoštíhľujú a vyzerajú potom ešte rozkošnejšie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born Súprava narodeniny Deluxe, 43 cm BABY born Súprava narodeniny Deluxe, 43 cm
BABY born Súprava narodeniny Deluxe, 43 cm

BABY born by si priala, aby mala narodeniny každý deň v roku. To samozrejme nie je možné, ale vďaka tomuto krásnemu slávnostnému oblečku môže aspoň oslavovať a pekne sa obliecť tak často, ako sa jej len zachce.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born Helma na bicykel strieborná BABY born Súprava narodeniny Deluxe, 43 cm
BABY born Helma na bicykel strieborná

Fíííí, práve okolo prebehla malá strieborná strela. Bola to BABY born vo svojej štýlovej helme na bicykel. Strieborná helma pre väčšiu bezpečnosť na cestách sa blyští na slnku. Najskôr je potrebné zapnúť si pracku pod bradou, aby helma dobre držala, a môžeme vyraziť. Starší braček a sestrička si túto helmu vždy nasadzujú aj pri skejtovaní.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born Little Spací vak, 36 cm BABY born Minis Sada 2 bábik, Mila a Vicky
BABY born Little Spací vak, 36 cm

Medvedík Bruno a kačička Berta sa na potlači malého spacieho vaku už pohodlne zababušili do prikrývky. Pohodlie si v spacom vaku urobí aj bábika BABY born Little. Vďaka suchým zipsom na ramenách môže bábika ľahko vkĺznuť dovnútra. Dobrú noc a sladké sny!

môžete mať DNES

Partner: MALL
BABY born Medvedík batôžtek BABY born Minis Sada 2 bábik, Mila a Vicky
BABY born Medvedík batôžtek

Medvedík BABY born miluje dobrodružstvo. Tento batôžtek patrí k jeho základnej výbave. Vďaka nemu je možné vziať medvedíka úplne kamkoľvek a medvedík sa do neho môže kedykoľvek schovať. Batôžtek v medovo žltej a ružovej farbe je navrhnutý tak, aby mohol medvedík BABY born počas výletu vykukovať von.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
BABY born Minis Sada 2 bábik, Mila a Vicky BABY born Minis Sada 2 bábik, Mila a Vicky
BABY born Minis Sada 2 bábik, Mila a Vicky

Bábiky BABY born Minis Vicky a Mila sú nerozlučné najlepšie kamarátky. Či už sa spolu hrajú, tvoria alebo vyrazia na výlet, vždy spoločne zažijú nezabudnuteľné chvíle. BABY born mini bábiku bábätko a mini bábiku sestričku si praje mať každá malá mamička.

môžete mať DNES

Partner: MALL