Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Bábiky Babyborn na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Bábiky Babyborn nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Bábiky Babyborn – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
BABY born Párty stolček Narodeninová edícia BABY born Víkendová súprava na šnorchlovanie Deluxe, 43 cm
BABY born Párty stolček Narodeninová edícia

Čo by to bolo za oslavu, keby si hostia nemali kam sadnúť? Miesto pre hostí narodeninovej oslavy vyrieši ľahko stôl so 3 stoličkami. Na správnej oslave by nemala chýbať ani nádherná dvojposchodová narodeninová torta, ktorá je vybavená svetelnými a zvukovými efektmi. A nesmieme zabudnúť na bohaté párty príslušenstvo, ktoré zabezpečia, že sa oslava vždy vydarí.

môžete mať 28.03

MALL
BABY born Výbavička pre bábätko BABY born Víkendová súprava na šnorchlovanie Deluxe, 43 cm
BABY born Výbavička pre bábätko

„Jé, bábätko už je tu. Ale nemáme žiadne plienky. A chýba aj cumlík!" Uzlíček radosti sa asi trochu ponáhľal, aby uzrel svetlo sveta. Pre starostlivosť o novorodené bábätko potrebujeme rad doplnkov, ktoré nájdete v tomto praktickom balení.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
BABY born Víkendová súprava na šnorchlovanie Deluxe, 43 cm BABY born Víkendová súprava na šnorchlovanie Deluxe, 43 cm
BABY born Víkendová súprava na šnorchlovanie Deluxe, 43 cm

Čo to je? Z bazéna trčí ružová tyčka… Ale to sa BABY born išla potápať a to, čo je vidieť na vodnej hladine, je šnorchel jej medvedíkové šnorchlovacie masky. Do výbavy patria aj zelené plutvy. Rovnakú zelenú farbu ako majú plutvy nájdeme aj na bikinách. Nariasený horný diel plaviek a šortky sú potlačené vodnými rastlinami.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Staršia sestrička Módne oblečenie 43 cm BABY born Staršia sestrička Módne oblečenie 43 cm
BABY born Staršia sestrička Módne oblečenie 43 cm

Sestrička je staršia ako bábätko BABY born a má radšej elegantnejšie oblečenie. Už predsa nie je žiadne bábätko. Jej najnovšie módne hity sú flitre meniace farbu. Keď pohladíš kolieska vo fialovej farbe, otočia sa a v okamihu sú tmavofialové.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Sedačka do auta BABY born Staršia sestrička Módne oblečenie 43 cm
BABY born Sedačka do auta

Bábika BABY born nedávno objavila skvelú novinku – autokino. Zo zadného sedadla sa s mamičkou a oteckom pozerá na veselé animované filmy. Pohodlne sa tam uvelebila vo svojej autosedačke.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
BABY born Umývadlo na umývanie rúk BABY born Staršia sestrička Módne oblečenie 43 cm
BABY born Umývadlo na umývanie rúk

Najskôr rozsvieť svetlo, aby sa na seba malý ušmudlánek mohol pozrieť. Stačí stlačiť ružové tlačidlo a okraj zrkadla sa rozsvieti a rozoznie sa melódia. Ako dlho si ešte musím umývať ruky? Odpoveď je ľahká! Stlač dávkovač mydla a umývaj si ruky tak dlho, kým bude hrať pesnička! Výborne!

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Oblečenie na prechádzky so psíkom, 43 cm BABY born Oblečenie na prechádzky so psíkom, 43 cm
BABY born Oblečenie na prechádzky so psíkom, 43 cm

Na prechádzky so psíkom vyráža BABY born v bunde s farebnými psíkmi. Bunda má kapucňu a klokanie vrecko. K bunde BABY born nosia ladiace ružové nohavice ušité z odolnej látky, v ktorých nevadí, keď sa namočí alebo zašpiní. V žltých gumákoch sa môže BABY born za dažďa prebrodiť napríklad až k psej búde.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
BABY born Kvetinové šatôčky, 43 cm BABY born Oblečenie na prechádzky so psíkom, 43 cm
BABY born Kvetinové šatôčky, 43 cm

Štýlové kvetinové deti si tento outfit zamilujú. Šaty z ružovej krajkovej látky majú starostlivo prepracovaný naberaný golier. Visia z neho ružové šnúrky s hravými strapcami na konci. Nevyhnutným doplnkom k romantickým k šatôčkam je čelenka do vlasov s veľkým ružovým kvetom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Novinka
BABY born Sada první pomoci BABY born Oblečenie na prechádzky so psíkom, 43 cm
BABY born Sada první pomoci

„Au, to bolí!“ Ajéje, po tvářích BABY born se koulí slzy jako hrachy. Zakopla totiž o školkový batůžek své malé sestřičky. Ta malá uličnice vždycky nechává své věci ležet uprostřed předsíně. Bratříček rychle utíká pro sadu s první pomocí.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Prebaľovacia taška BABY born Súprava s tortou Deluxe Narodeninová edícia, 43 cm
BABY born Prebaľovacia taška

BABY born sa teší na každý výlet rovnako ako jej zvierací kamaráti na prebaľovacej taške. Jejda, zo samého tešenia už je niečo v nohaviciach. Našťastie môžeme mať stále so sebou praktickú prebaľovaciu tašku. Obsahuje totiž všetko, čo dieťatko potrebuje: prebaľovaciu podložku, náhradnú plienku a dózu s púdrom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Oblečenie so zajačikom, 43 cm BABY born Súprava s tortou Deluxe Narodeninová edícia, 43 cm
BABY born Oblečenie so zajačikom, 43 cm

K boho štýlu patria strapce. Prúžky látky sa pohupujú na rukávoch ružovej mikiny a roztomilo vejú vo vetre. Top s dlhými rukávmi zdobí biely kľukatý vzor a na prednej strane žiari zajačik Benno s typickou hippie šatkou okolo hlavy. K tomu si malá parádnica oblečie nohavice s farebnou etno potlačou a fialovými postrannými pruhmi.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Súprava s tortou Deluxe Narodeninová edícia, 43 cm BABY born Súprava s tortou Deluxe Narodeninová edícia, 43 cm
BABY born Súprava s tortou Deluxe Narodeninová edícia, 43 cm

„Sfúkni všetky sviečky naraz, BABY born, to prináša šťastie!“ Malá párty princezná oslavuje narodeniny. Má už 30 rokov“. Samozrejme nesmie chýbať narodeninová torta s ružovo-červenou cukrovou polevou a sviečkami, ktorá je rozdelená na šesť kúskov.

môžete mať ZAJTRA

MALL