Trefl Penové puzzle Cars 3-54%
17,21 € 7,80 €

Akcia

Mäkké penové puzzle pre deti. Z jednotlivých dielov s motívmi Cars 3 možno stavať rôzne tvary podľa fantázie napr. kocky alebo sa dajú použiť ako penová podložka na hranie.

Lamps Penový koberec puzzle zvieratá
8,90 €

Z veselých penových puzzle s motívom zvieratiek možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.

Lamps Penový koberec puzzle doprava
11,50 € 6,90 €

Z veselých penových puzzle s dopravnými prostriedkami možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.

Lamps Penový koberec zrkadlo zvieratá
8,10 €

Z veselých penových puzzle so zvieratkami so zrkadielkom možno vytvoriť krásnu mäkkú hraciu plochu. Penové štvorce do seba ľahko zapadajú, tlmia hluk i pády a skvele izolujú.

Alltoys Penové puzzle zvieratka 9 ks
15,47 € 9,30 €

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať zvieratá. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.

Spin Master 3D puzzle Avengers súprava 6 skladačiek
18,40 € 11,60 €

Unikátny ploché puzzle s 3D efektom v obľúbenej licenciu Avengers od Marvelu. V balení nájdete 6 rôznych obrázkov k zloženiu. Užite si zábavu a vychutnajte si 3D efekt po dokončení.

Clementoni Hodiny Levia hliadka 96 dielikov
25,30 € 21,30 €

Puzzle hodiny v licencii Disney, ktoré skutočne idú a navyše svietia v tme! Postavte si puzzle, zlepte ho pomocou priloženého lepidla, pripevnite k hodinovému strojčeku a zaveste na stenu!

Alltoys Penové puzzle dopravné prostriedky 9 ks
15,47 € 9,30 €

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať dopravné prostriedky. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.

Alltoys Penové puzzle čísla 9 ks
15,47 € 9,30 €

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať čísla. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.

Clementoni Puzzle MAXI Sofia Prvá 30 dielikov
11,61 € 10 €

Detské puzzle z kolekcie MAXI s veľkými dielikmi. Puzzle s obrázkom Sofie Prvej sa najlepšie skladá na hladkej podlahe. Skladanie puzzle pomáha deťom rozvíjať manuálnu zručnosť a schopnosť pozorovania. Kvalita materiálov a exkluzívna technika tlače zaručujú trvale krásne, živé a žiarivé farby.

COSING Penová podložka Puzzle - Zvieratká 10 ks
10,80 € 9,70 €

Penová podložka s rôznymi farebnými tvarmi uprostred, ktoré možno vybrať a vkladať ako puzzle. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Alltoys Penové puzzle zvieratá 9 ks
15,47 € 8,50 €

Penové podlahové puzzle majú vrúbkovaný povrch a vyberateľné časti. Táto hracia podložka nenásilnou formou učí deti poznávať zvieratká. Puzzle sú ideálne na vytvorenie hracej plochy nielen do detských izbičiek, ale všade tam, kde si deti hrajú.

Ravensburger 3D Puzzle 121205 Srdce Disney Ledové království 2 54 dílků
9,90 € 8,90 €

Novinka

Sestavte si originální a praktickou šperkovnici ve tvaru srdce s motivem populární Disney pohádky Ledové království 2! Dílky puzzle jsou ohebné, snadno zahnutelné a hladce do sebe zapadají. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

Clementoni Puzzle MAXI Minnie 30 dielikov
11,61 € 7,70 €

Detské puzzle z kolekcie MAXI s veľkými dielikmi. Puzzle s obrázkom Minnie sa najlepšie skladá na hladkej podlahe. Skladanie puzzle pomáha deťom rozvíjať manuálnu zručnosť a schopnosť pozorovania. Kvalita materiálov a exkluzívna technika tlače zaručujú trvale krásne, živé a žiarivé farby.

LARSEN Puzzle set Deti v zoo a Arktický život
10 €

Skvelé puzzle pre osvojenie základných informácií o rozdielnom živote zvierat v ZOO a za polárnym kruhom, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.

Spin Master Frozen 2 Puzzle 48 dílků
13,50 € 12,40 €

Novinka

Tyto puzzle s motivem Frozen 2 jsou plné překvapení. Teprve až po rozbalení zjistíte, jaký motiv z animovaného filmu Ledové království 2 budete skládat. Puzzle obsahují 48 dílků, ze kterých pak složíte jeden ze čtyř možných obrázků.

Ravensburger Big Ben 3D 216 dielikov
21,70 €

3D puzzle s motívom Big Benu. Majestátna budova parlamentu s hodinovou vežou Big Ben sa stala jednou z dominánt mesta Londýn. Teraz môžete zostaviť túto vežu aj u vás v obývačke. Nebudete k tomu potrebovať ani lepidlo. Stačí spojiť 216 plastových dielikov.

Clementoni Súbor hier Levia hliadka 4v1
12,90 € 11,60 €

Užite si veľa zábavy so svojimi deťmi a zahrajte si pexeso, domino alebo skladajte puzzle s obrázkami s Levou hliadkou. Deti si s malým Levím kráľom užijú veľa zábavy. Puzzle pomáha deťom rozvíjať zručnosť a pozorovacie schopnosti, domino a pexeso naučí logike a precvičia si pamäť.

Ravensburger Tlapková patrola 3x49 dielikov
7,63 € 6,20 €

Užite si veľa zábavy pri skladaní puzzle na motívy obľúbeného animovaného seriálu Tlapková patrola. Balenie obsahuje tri skladačky o 49 dielikochhlavnými psími hrdinami pripravenými k záchranným misiám ich mestečka Adventure Bay.

Ravensburger Disney Autá 3 II 3x49 dielikov
9,70 €

Užite si veľa zábavy pri skladaní puzzle na motívy obľúbeného animovaného filmu Autá. Na troch obrázkochhlavní hrdinovia na pretekárskej dráhe. Stačí už len pridať plyn a dôjsť si pre víťazstvo!

EDUCA Divoké zvieratá 6000 dielikov
47,54 € 40,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Puzzle pre deti i dospelých sa skladajú z 6000 dielikov, ktoré po zostavení tvoria obrázok krásnych divokých zvierat, ktoré vstupujú cez obraz do miestnosti. Nachádza sa medzi nimi slon, leopard, zebra, tiger a mnoho ďalších.

Ravensburger Glóbus (anglický) 540 dielikov
46,06 € 34 €

Zostavte si celý svet z ohybných, ľahko zahnuteľných a hladko zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený glóbus je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.

Hape Detské puzzle - Slnečná sústava LED
26,74 € 19,70 €

Detské puzzle Slnečná sústava LED je pre všetkých malých bádateľov. Zaujme kvalitným prevedením a výraznými farbami. Puzzle je osvedčenou zábavou nielen pre dlhé zimné večery. Precvičte si jemnú motoriku, koncentráciu a predstavivosť.

Trefl Puzzle penové dopravné prostriedky
16,20 € 14,30 €

Penové puzzle s motívom dopravných prostriedkov nenásilnou formou učí deti poznávať svet. Skvelý doplnok pre hrátky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Deti sa učia poznávať tvary a farby.

Clementoni Podlahové puzzle Snehulienka
8,60 €

Kvalitné podlahové puzzle v rozprávkovej licencii Snehulienka. Puzzle zo série Super Color so živými a žiarivými farbami je vyrobené z kvalitného tvrdeného kartónu. Pomáha deťom rozvíjať zručnosť a predstavivosť. Veľkosť po zložení je 70 × 100 cm.

LARSEN Puzzle set Hasiči a Nemocnica
10 €

Skvelé puzzle s veľkým dobrodružstvom s hasičmi a nemocnicou, a to v dvoch kvalitne a pekne spracovaných puzzlí. Veľký set dvoch puzzlí v jednom, ktorý si deti zamilujú.

GALT Veľké podlahové puzzle – na farme, 30 ks
19,99 € 15,50 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúceho pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich kompletné zvieratká k lepšiemu zostaveniu obrázku.

4D Cityscape 4D Hra o tróny (Game of Thrones) Westeros & Essos
54,35 € 48,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Postavte si mapu/maketu Západozemia (Westeros) a Essos tak, ako je zobrazená v seriáli Hra o tróny. Puzzle obsahuje celkovo 891 rôznych dielikov. 3 puzzle v 1, ktoré baví a vzdeláva. Zostavujte si mestá tak, ako vyzerali v jednotlivých storočiach, budovy a architektúru, ktoré boli v tej dobe aktuálne. Zároveň je len na Vás, ako konečné puzzle bude vyzerať.

Hape Detské puzzle - Mapa sveta 2 v 1
26,74 € 19,70 €

Náučné puzzle a spoločenská hra v jednom! Ukážte deťom celý svet zábavnou formou a nechajte ich, nech si poskladajú jednotlivé svetadiely pomocou zábavného detského puzzle. Jednotlivé dieliky do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger Puzzle Mezi dinosaurami 100 XXL
11,20 €

Krásne detské puzzle rozhodne potešia každého chlapca, ktorý má rád dinosaurov! Puzzle Medzi dinosaurami sa skladajú z celkom 100 dielikov a sú vhodné pre deti už od 6 rokov. Kvalitné prevedenie značky Ravensburger.

Ravensburger Eiffelova veža - Nočná edícia 3D 216D-15%
33 € 27,90 €

Akcia

Ohromujúca Eiffelova veža z nočnej edície čaká len na to až ju zostavíte. Fascinujúcu stavbu postavíte pomocou unikátnych ohybných, sklopných a hladko zapadajúcich dielikov puzzle.

Ravensburger Ľadové kráľovstvo 3x49 dielikov
10,20 € 6,60 €

Maľované puzzle s motívom hlavných hrdinov animovanej rozprávky Ľadové kráľovstvo. Na troch obrázkoch nájdu malí fanúšikovia tejto rozprávky svoje obľúbené postavy.

Ravensburger Socha Slobody 3D 108 dielikov
22,19 € 19 €

Socha Slobody ako nové 3D puzzle do zbierky svetových budov značky Ravensburger. Známa stavba celým menom „Sloboda prinášajúca svetlo svetu“, je socha stojaca na Ostrove slobody pri New Yorku v USA.

Lamps 3D Puzzle Zvieracie kráľovstvo 3v1
15,65 € 10 €

Vytvorte si originálnu dekoráciu s týmto trojbalením 3D puzzlí. Obsahuje 3 skladačky so zvieracími motívmi: podmorský svet, levy, slony. Vďaka špeciálne upravenému povrchu dielikov vytvárajú tieto puzzle efekt priestorového obrazu

Ravensburger 3D Puzzle 125340 Londýnsky autobus 216 dielikov-24%
30,19 € 22,90 €

Akcia

Zažite jedinečnú kombináciu skladania a stavania a vytvorte si pôsobivý model Londýnskeho autobusu. Strechu je možné odklopiť a využiť ako praktický box na drobnosti, alebo ako stojan na ceruzky. Kvalitné, plastové puzzle s technológiou Easyclick. Bez nutnosti lepenia!

GALT 4 Puzzle v krabici - dopravné prostriedky
7,90 € 7,30 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 4 rozdielne skladačky s motívom dopravných prostriedkov, ktoré sú zložené zo štyroch, šiestich, ôsmich alebo dvanástich dielikov. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.

Ravensburger Socha Svobody 3D (Noční edice) 108 dílků
33 € 26,70 €

Postavte si fantastický 3D model Sochy Svobody v noci ze 108 stabilních plastových dílků puzzle a rozsviťte ho LED osvětlením. Navíc máte na výběr mezi jemně bílým osvětlením nebo barevnou variantou s měnícími se odstíny barev.

Trefl Penové puzzle Fisher Price
14,90 € 12 €

Mäkké penové puzzle pre deti. Z jednotlivých dielov s motívmi zvieratiek Fisher Price možno stavať rôzne tvary podľa fantázie napr. kocky alebo sa dajú použiť ako penová podložka na hranie.

MaDe Puzzle penové - dinosaury-63%
21,24 € 7,80 €

Akcia

Penové puzzle s motívmi dinosaurov bezchybne poslúžia k rozvíjaniu predstavivosti u najmenších detí. Zároveň je možné použiť ako koberec s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Dieliky sú mäkké a ľahko umývateľné.

Ravensburger Eiffelova veža 3D 216 dielikov
19,99 € 18,20 €

3D puzzle s motívom Eiffelovej veže. Táto železná dominanta Paríža meria 324 m a stavala sa dva roky. Teraz môžete zostaviť túto parížsku ikonu aj u vás v obývačke. Nebudete k tomu potrebovať ani lepidlo. Stačí spojiť 216 plastových dielikov.

Ravensburger Disney Marvel Avengers 3x49 dielikov
7,85 € 6,20 €

Máte radi Marvelovky? Obdivujete Iron-mana, Hulka alebo Kapitána Ameriku? Zostavte si tieto originálne puzzle a vďaka tvrdému podkladu si vyhotovený obrázok môžete vyvesiť napríklad na stenu. Každý máme svojho hrdinu. Aj ty ho môžeš mať pri sebe v izbei!

Ravensburger Šikmá veža v Pise
19,99 € 19 €

3D puzzle s motívom Šikmej veže v Pise. Na Námestí zázrakov v Pise v Taliansku stojí veža vysoká 56 metrov. Je preslávená najmä tým, že sa od roku 1174 nakláňa k jednej strane. Teraz môžete zostaviť Empire aj u vás v obývačke. Nebudete k tomu potrebovať ani lepidlo. Stačí spojiť 216 plastových dielikov.

Wiky Penové puzzle Autá 30x30cm 10ks v sáčku
11,99 € 11 €

Penové puzzle pre deti s motívom autíčok. Z jednotlivých dielov je možné stavať rôzne tvary podľa fantázie alebo kocky. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.

DINO SVET DINOSAUROV 100XL neon
10,41 € 9,20 €

V prehistorických dobách sa po zemi preháňali zvieratá, ktoré si ani nevieme predstaviť. Zlož správne 100XL dielikov a vznikne obraz týchto stvorení pod vybuchnutou sopkou. Zábavná hra pre celú rodinu.

Ravensburger Pisa (nočná edícia) 216 dielikov
35 € 26,70 €

Zostavte si svetoznámou vežu Pisa z ohybných, ľahko zahnuteľných a hladko zapadajúcich puzzle dielikov. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.

Ravensburger Rodinka Úžasných 2 200 dielikov
9,70 €

Krásne puzzle s motívom hrdinov populárneho filmu Rodinka Úžasných 2 nielenže skráti dlhú chvíľu a spoľahlivo zabaví, ale aj rozvíjajú jemnú motoriku i ďalšie schopnosti. Jednotlivé dieliky sú kvalitne spracované, a tak môže z týchto puzzlí nalepením na tvrdý poklad vzniknúť atraktívny obraz.

Wiky Penové puzzle Počítanie / Tvary
15,46 € 11,60 €

Penové puzzle s číslami a tvarmi nenásilnou formou učí deti poznávať svet. Skvelý doplnok pre radovánky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Deti sa učia spoznávať tvary, farby a čísla.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: