Piatnik Van Gogh - Nočná kaviareň
9,69 € 9,50 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom umeleckého diela od svetoznámeho Van Gogha. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Van Gogh - Pšeničné polia s cyprusmi
9,69 € 9,10 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom umeleckého diela od svetoznámeho Van Gogha. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Hopper, Nighthawks
11,40 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom amerického maliara Edwarda Hoppera Nočné vtáky z tisícky dielikov. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Carta Marina 1572
9,73 € 9,10 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom najstaršie zachované mapy Severnej Európy. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Money / Peniaze

Piatnik Money / Peniaze

Hodnotenie: 5
9,73 € 8,70 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívmi bankoviek, môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Mucha, Sny

Piatnik Mucha, Sny

Hodnotenie: 5
9,70 € 9,10 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz českého maliara Alfonsa Muchu – Sny. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Old Route 66

Piatnik Old Route 66

Hodnotenie: 5
9,69 € 8,70 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom legendárnej cesty Route 66. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Doors

Piatnik Doors

Hodnotenie: 5
9,73 € 9,10 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom dverí rôznych tvarov a farieb. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Letíme na juh (plameniaky)
9,69 € 8,70 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom jazera a kolónie plameniakov. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Lips
9,73 € 9,10 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbené hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom koláže pier, môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Na ceste (slony)

Piatnik Na ceste (slony)

Hodnotenie: 5
9,69 € 8,30 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom majestátnych slonov v Africkej savane. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Nevyrušovať (hroch)
9,69 € 9,50 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom majestátneho a obávaného tvora afrických vôd. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Osvieženie (žirafa)
9,69 € 9,10 €

Akcia

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom najvyššieho tvora africkej savany. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Paradajky

Piatnik Paradajky

Hodnotenie: 5
9,71 € 8,70 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom paradajok rôznych odrôd a farieb. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Vintage Poster Transport
9,73 € 8,30 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom retro plagátov, môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Vintage Šitíčka
9,73 € 9,10 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom retro obalu na šitie, môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Munch - Výkrik 1000 dielikov
9,50 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz od maliara Muncha Výkrik. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Monet - Giverny 1000 dielikov
9,50 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz od maliara Moneta Giverny. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Klimt - Dáma s vejárom 1000 dielikov
9,50 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz od maliara Klimta Dáma s vejárom. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Kolekcia Gustava Klimta 1000 dielikov
9,50 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz Klimt Collection. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Oldtimer Cars 1000 dielikov
9,50 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz s motívmi dopravných prostriedkov. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Degas Hodina tance 1000 dielikov
9,50 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz od maliara Degasa Hodina tance. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Rubens Štyri rieky raja 1000 dielikov
9,50 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz od maliara Rubensa Štyri rieky raja. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Vianina Paris 1000 dielikov
9,67 € 7,90 €

Postavte si mapu Paríža v dizajne od Vianiny, kde sú stavby aj ulice znázornené veselými a farebnými tvarmi. Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Dáždniky 1000 dielikov
9,67 € 9,50 €

Postavte si obraz plný farebných dáždnikov, ktoré prežiaria aj daždivý deň. Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Mužský svet 1000 dielikov
9,50 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz s motívom vecou mužského sveta. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Zátky 1000 dielikov
9,50 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz s motívom najrôznejších svetových pivných zátok. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Cestoviny 1000 dielikov
9,50 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz s motívom cestovín. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Van Gogh - Slnečnica 1000 dielikov
9,50 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz od maliara Vincenta van Gogha Slnečnica. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Renoir Boating Party 1000 dielikov
9,50 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz od maliara Renoira s názvom Boating Party. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Taste of Gin 1000 dielikov
9,67 € 9,10 €

Postavte si obraz plný farebných fliaš najrôznejších ginov sveta a skúste odolať chuti na ne. Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Zoffany - Tribúna of the Uffizi 1000 dielikov
9,50 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz od maliara Zoffanyho Tribúna of the Uffizi. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Van Gogh - Hviezdna noc
9,69 € 8,70 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom umeleckého diela od slávneho umelca Van Gogha. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Frida Kahlo, Autoportrét 1000 dielikov
9,67 € 9,10 €

Postavte si autoportrét známej maliarky Fridy Kahlo. Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Morskí ježkovia 1000 dielikov
9,67 € 8,70 €

Postavte si obraz plný farebných morských ježkov, ktorých možno nájsť inak na morskom dne. Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.