Goki Puzzle 3D
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

86 kusové puzzle pre našich najmenších simulujúce v zloženej podobe pôsobivý 3D efekt!Sú ideálne na tréning jemnej detskej motoriky a koordinácie očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, či logického uvažovania a predstavivosti. Optické ilúzie kociek pomáhajú zasa rozvíjať vizuálne a priestor

Goki Puzzle Kone 48 ks
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasické puzzle pre našich najmenších s vizuálne krásnym motívom koní a počtom 48 dielikov.Je ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, koordinácie očí a rúk, ale aj trpezlivosti a sústredenosti či vizuálneho a priestorového vnímania, logického uvažovania a predstavivosti.Materiálové zloženie: dre

Goki Puzzle kruhové Farby
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kruhové puzzle vo farbách dúhy a v počte 31 kúskov je ideálne na rozvoj úchopu, jemnej detskej motoriky, koordinácie očí a rúk, trpezlivosti a sústredenosti, hmatového i vizuálneho vnímania, ale aj predstavivosti či logického myslenia. Okrem toho naučí rozlišovať farby, tvary a veľkosti. Materiálo

Goki Puzzle Piráti
12,90 €

Klasické puzzle pre našich najmenších s dobrodružným motívom a počtom 96 dielikov.Je ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, koordinácie očí a rúk, ale aj trpezlivosti a sústredenosti či vizuálneho a priestorového vnímania, logického uvažovania a predstavivosti.Materiálové zloženie: drevoHmotnos

Goki Puzzle Ryba 4 vrstvy 11ks
6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Hravé 4-vrstvové vkladacie puzzle v počte 11 kúskov pre našich najmenších potrénuje nielen ich úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj sústredenosť, trpezlivosť, vizuálne a priestorové vnímanie a logické uvažovanie.Materiálové zloženie: drevoHmotnosť: 0,16 kgRozmery: 17,8 × 12,

Goki Puzzle šesťuholník
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálne puzzle s 3D efektom bude zaručene patriť medzi vaše obľúbené.Takýto typ skladačky u detí rozvíja jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, vizuálne a priestorové vnímanie, kreativitu, fantáziu a predstavivosť a učí rozpoznávaniu farieb.Materiálové zloženie: drevo Počet dielikov: 12Hmotnosť:

Goki Sliepočka - vývojové vrstvené puzzle
12,90 € 11,90 €

Vývojové drevené puzzle v štyroch vrstvách ukáže deťom, ako sa z bieleho vajíčka pomaly vykľuje malé žlté kuriatko, ktoré si na jar pochutnáva na zelenej trávičke a nakoniec vyrastie vo veľkú kropenatú sliepočku. Sliepočka nakladie nové vajíčka, zahrieva ich a za nejaký čas sa z nich opäť vykľujú malé pípajúce žlté kuriatka. Obrázky sú roztomilo detské. Sliepočka a kuriatko sú u detí obľúbené domáce zvieratká, čoskoro ich spoznávajú a učia sa napodobňovať ich zvuky. Malé deti tiež zaujímajú vzťahy rodičov a detí, ktoré sliepočka s kuriatkom symbolizujú.

Goki Puzzle Vývoj žaby
9,50 €

Hravé, zábavné a edukatívne! Také je toto 4-úrovňové puzzle mapujúce vývoj žabky. Svojím roztomilým štýlom a vizuálnym prevedením je vhodné pre našich najmenších. Obsahuje 44 puzzle kúskov. Deti si pri jeho skladaní potrénujú úchop, jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť

Goki Môj deň - vrstvené puzzle z dreva
13,30 € 12,80 €

Drevené puzzle v štyroch vrstvách ukáže deťom, ako môže vyzerať bežný deň. Jedna vrstva predstavuje vždy jednu činnosť – kúpanie, varenie, hranie sa a večer v rodinnom kruhu. Obrázky sú roztomilo detské.

Goki Strom - vývojové vrstvené puzzle
12,90 € 12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne drevené puzzle v štyroch vrstvách ukáže deťom, ako z malého žaluďa vyrastie obrovský a statný dub. Keď žaluď vyklíči, je ešte tak malý, že si pod ním oddýchnu len malí chrobáčikovia. Dokonca aj ďatelina ho svojím kvetom presahuje. Onedlho prerastie ostatné rastliny a zvieratká a až bude mať statnú korunu, bude plodiť veľa žaluďov. Rozprávajte deťom o prírode a o jej zákonitostiach, o plodoch stromov a ktoré zvieratká sa nimi živia. Obrázky sú roztomilo detské.

Goki Obojstranné puzzle - Zemeguľa
11,60 € 9,90 €

Novinka

Jedinečné drevené obojstranné puzzle, s ktorým sa môžu deti zábavnou hrou učiť a rozvíjať svoje zručnosti v zemepise. Puzzle zemegule sa skladá z 57 dielov, ktoré sa vkladajú do drevenej guľatej dosky. Vďaka obojstrannej potlače je možné najskôr poskladať jednu pologuľu a potom druhú.

Goki Motýľ - vývojové vrstvené puzzle
14,50 € 13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Motýliky sú krásne a deti za nimi rady pobehujú a zvedavo ich pozorujú. Ukážte deťom, ako sa z malého vajíčka na lístočku vykľuje príšerne nenásytná húsenica. Až sa zakuklí, uloží sa na dlhý spánok. A nakoniec sa z nej vykľuje nádherný a pestrofarebný motýlik.

Goki Viacvrstvové puzzle - Ročné obdobia
13,30 € 12,80 €

Drevené puzzle v štyroch vrstvách s motívom štyroch ročných období s detsky roztomilými obrázkami približuje deťom každé ročné obdobie s typickými znakmi – ako vyzerá záhradka na jar, v lete, na jeseň a ako sa premení v zime? Na obrázkoch nájdete veľa námetov pre rozprávanie príbehov deťom. Vrstvené puzzle precvičuje jemnú motoriku, Logické i priestorové myslenie a pekné obrázky rozvíjajú slovnú zásobu detí.

Goki Drevené puzzle na doske - Ruky
12,40 € 12 €

Drevené puzzle ruky so základnou doskou sa skladajú zo 14 dielikov. Sú vyrobené z dreva z kvalitnej a odolnej preglejky s potlačou na papieri. Ktorý prstík je malíček, a ktorý je palček? Koľko prstov má jedna ručička? Deti sa učia farbičky i počítanie do desať.

Goki Puzzle na doske - Európa
16,80 € 16,20 €

Všetky deti sú zvedavé a čoskoro sa pýtajú, kde leží krajina, v ktorej žijú. Za pomoci puzzle Európa sa hravo naučia nielen poskladať Európu ako obrázok, ale tiež čoskoro tak vymenujú všetky štáty a spoznajú ich podľa tvaru. Puzzle je vyrobené z preglejky a susediace štáty majú vždy odlišné farby. Naviac je každý štát očíslovaný a z priloženej legendy spoznáte nielen jeho meno, ale aj štátnu vlajku.