Albi V kocke! Svet Sk

Albi V kocke! Svet Sk

Hodnotenie: 5
15,90 € 13,11 €

Pre jedného a viac hráčov od osem rokov. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Cieľ hry: nazbierať za desať minút čo najviac kariet.

Albi V kocke! Abeceda SK

Albi V kocke! Abeceda SK

Hodnotenie: 5
14,90 €

S hrou V kocke Abeceda naučíte deti abecedu zábavnou formou – pomocou veselých obrázkov od jednotlivých písmeniek. Obsahuje 71 kariet s obrázkami od jednotlivých písmeniek abecedy.

Albi V kocke! Slovensko

Albi V kocke! Slovensko

Hodnotenie: 5
14,60 € 11,90 €

Čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Pozrite sa na kartičky s obrázkami týkajúcimi sa Slovenska a odpovedzte na otázky. Čím viac kartičiek získate, tým lepšie pre vás.

Albi V kocke! Zvieracie rodiny SK
14,60 € 11,90 €

10 minútová hra na precvičenie pamäti, alebo koľko si toho zapamätáš za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia nielen pamäť a postreh, ale zároveň sa dozvedia ako sa nazývajú mláďatá rôznych druhov zvierat a ďalšie zaujímavosti.

Albi V kocke! Rozprávky SK
14,50 € 12,90 €

V kocke! Rozprávky je nová desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí pre deti. Spoznajú vaše deti slávne klasickej rozprávky a príbehy? Pomocou obrázkov si ich pripomenú a precvičia si pamäť. Rodičia si tiež pri tejto hre radi zaspomínajú na svoje detské roky.

Albi V kocke! Stolová hra SK
27,20 € 25,90 €

Zistite, kto si vo vašej rodine zaslúži prezývku „múdra hlava“. Nemusí ním byť ten, o ktorom si to myslíte. Nový prírastok do radu hier V kocke !, tentoraz ako stolová hra. Precvičte si pamäť, postreh, vedomosti a získajte jednu kartu z každej kategórie. Hra obsahuje celkovo 160 nových kariet s ôsmimi rôznymi témami.

Albi V kocke! Zvierata SK
14,90 €

Vedia jaguáre plávať? Žijú klokany v skupine? Koľko je na obrázku zvierat? Pomocou hry Zvieratá V kocke! sa zoznámite s tými najznámejšími zvieratami z celého sveta.

Albi V kocke! Matematika SK
14,50 € 12,90 €

Sčítanie, násobenie, množiny, diagramy či miery a váhy. Matematika dokáže byť aj veľmi zábavná! S touto hrou sa deti ľahko zoznámia so základnými pojmami z matematiky, naučia sa základy počítania a nebudú sa báť ani čísla pí.

Albi V kocke! Vesmír SK
14,90 €

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a znalostí zo sveta ďalekého vesmíru, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Čím viac kartičiek získate, tým lepšie pre vás.

Albi V kocke! Príroda SK
14,90 €

Nová vedomostná hra zo série V kocke! Príroda. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Vyznáte sa vo flóre a faune sveta? Pomocou obrázkov sa všetko ľahko naučíte a precvičíte si pamäť.

Albi V kocke! História SK
14,50 € 12,90 €

Hra V kocke História preverí vaše znalosti. Poznáte slávne osobnosti a udalosti z našej a svetovej histórie? Pomocou obrázkov sa ich zaiste ľahko naučíte. Obsahuje 71 kariet s peknými obrázkami historických dejín a postáv, vrátane základných informácií o nich.

Albi V kocke! Mesta SK
14,90 €

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a znalostí zo sveta veľkomiest, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia pamäť a postreh.

Albi V kocke! Doprava SK

Albi V kocke! Doprava SK

Hodnotenie: 5
15,90 €

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia pamäť a postreh.

Albi V kostce! mini První písmena
9,35 €

Zábavná hra podporujúca rozvoj predškolákov. Je určená pre deti od 3 rokov a obsahuje 24 obojstranných kariet, na ktorých sa deti hravou formou zoznámia s písmenami abecedy. Rub a líce kariet je ľahko odlišné a deti si tak trénujú svoje kognitívne funkcie. Hra je v českom jazyku.

Albi V kostce! Predátoři
17,50 € 12,90 €

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti, alebo čo všetko si zapamätáte za 10 sekúnd. Hra je v českom jazyku.

Albi V kostce! mini První čísla
9,35 €

Zábavná hra podporujúca rozvoj predškolákov. Je určená pre deti od 3 rokov a obsahuje 24 obojstranných kariet na ktorých sa deti hravou formou zoznámia so základnými číslami. Rub a líce kariet je ľahko odlišné a deti si tak trénujú svoje kognitívne funkcie. Hra je v českom jazyku.

Albi V kostce! mini První barvy
9,22 € 8,98 €

Zábavná hra podporujúca rozvoj predškolákov. Je určená pre deti od 3 rokov a obsahuje 24 obojstranných kariet na ktorých sa deti hravou formou zoznámia so základnými farbami. Rub a líce kariet je ľahko odlišné a deti si tak trénujú svoje kognitívne funkcie. Hra je v českom jazyku.

Albi V kapse! Dinosauři

Albi V kapse! Dinosauři

Hodnotenie: 5
11,70 € 10,11 €

Kartová hra na pamäť a postreh na princípe hier V kocke !, ktorá ponúka dva rôzné herné varianty. Hru na pamäť, kedy sa zapoja zrazu všetci hráči, ktorí postupne odpovedajú na všetky otázky na karte. Hra je v českom jazyku.

Albi V kapse! Zvířata

Albi V kapse! Zvířata

Hodnotenie: 5
11,70 € 7,90 €

Kartová hra na pamäť a postreh na princípe hier V kocke !, ktorá ponúka dva rôzne herné varianty. Hra na pamäť, kedy sa zapoja zrazu všetci hráči, ktorí postupne odpovedajú na všetky otázky na karte.

Albi V kostce! Česká republika
16,80 € 15,90 €

10 minútová hra na precvičenie pamäti alebo čo všetko si zapamätáš za 10 sekúnd? Zoznámte sa s naším hlavným mestom pomocou hry. Na 70 kartičkách sú zobrazené najznámejšie pražské pamiatky, zaujímavosti, udalosti a osobnosti spojené s Prahou. To všetko sa dozviete s touto svižnou zábavnou hrou pre celú rodinu.

Albi V kostce! Praha

Albi V kostce! Praha

Hodnotenie: 4,7
14,49 € 11,90 €

Zoznámte sa s hlavným mestom Českej republiky pomocou hry Praha V kocke! obsahuje 71 kariet s obrázkami najznámejších pražských pamiatok, osobností či zaujímavostí z Prahy.

Albi V kocke - Moje prvé obrázky
15,99 € 14,90 €

Zábavná desaťminútová hra na precvičenie pamäti. Overte si čo ste schopní zapamätať za 10 sekúnd. Hra je v tvare kocky a obsahuje 74 kariet s roztomilými obrázkami. Je vhodná pre 2 a viac hráčov od 5 rokov. Hra je v slovenskom jazyku.

Albi V kocke - Vynálezy SK
15,50 € 12,90 €

V kocke – Vynálezy je desaťminútová hra na precvičenie pamäti a poznávanie vynálezov a vynálezcov, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Hra je určená pre jedného a viac hráčov, takže sa môže zapojiť celá rodina.