Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Hry v kocke na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Hry v kocke nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Hry v kocke – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Kartografové - Rodinná hra Virginia Woolf: Matematika v kocke - hra AMOS
Kartografové - Rodinná hra

Tovar je v češtine. Kartografové jsou hra ze světa Hrdiny v kostce, kde vaší úlohou bude zmapovat nová území a zakreslit je. Hráči si do plánku kreslí různé typy území a zároveň se tím snaží splnit úkoly, které jim přináší body.

môžete mať 07.03 - 08.03

Virginia Woolf: Matematika v kocke - hra AMOS Virginia Woolf: Matematika v kocke - hra AMOS
Virginia Woolf: Matematika v kocke - hra AMOS

Tovar je v češtine. Rovnako ako jazykové hry AMOS, aj Matematika v kocke prináša nádherný zážitok z hrania a radosť z pobytu s rodinou alebo priateľmi.

môžete mať 06.03 - 07.03

Hrdina v kostce/Společenská hra Virginia Woolf: Matematika v kocke - hra AMOS
Hrdina v kostce/Společenská hra

Tovar je v češtine. Hrdinou se nikdo nestane jen tak z ničeho nic. Je třeba si jej vychovat. Nejprve určit jeho rasu, přesvědčení, vlastnosti a schopnosti a pak mu sehnat pořádné vybavení. Poté se může pustit za dobrodružstvím a získat si slávu a bohatství.

môžete mať 07.03 - 08.03

Slovenčina v kocke ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko
Slovenčina v kocke

Tovar je v češtine. Ďalšia zo série jazykových hier AMOS na zábavu a vzdelávanie, tentoraz na precvičenie slovenského jazyka. Rozvíja kombinačné zručnosti a slovnú zásobu a dodáva sa v praktickom úhľadnom cestovnom kufríku.||

môžete mať 06.03 - 07.03

ADC Blackfire BrainBox SK - Futbal ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko
ADC Blackfire BrainBox SK - Futbal

BrainBox je zábavná pamäťová a postrehová karetní hra, ktorá otestuje váš zmysel pre detail. Táto edice hry, venovaná futbalu, vás poznáme s tými najznámejšími futbalovými tímami sveta, ich štadiónmi a klubovými legendami. Hra je ideálna na precvičenie pamäti, pozorovacích schopností a znalostí.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko
ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko

Desatminútová výzva na precvicenie pamäte a vedomostí – ako dobre poznáte Slovensko? Hra BrainBox inšpiruje ludí všetkých vekových kategórií a sprevádza ich na vzrušujúcej ceste nekonecného objavovania, ktoré pomáha zlepšovat pozorovacie schopnosti a pamät.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Brainbox SK - Zvieratá ADC Blackfire Brainbox SK - Rozprávky
ADC Blackfire Brainbox SK - Zvieratá

Tento BrainBox, plný zvierat z celého sveta, je rodinnou hrou špeciálne navrhnutou pre precvičovanie pamäti a pozorovacích schopností všetkých zúčastnených hráčov. Pri každom z 54 zvierat sú uvedené dôležité údaje, doplnené krásnymi ilustráciami. Táto úchvatná hra dovoľuje celej rodine si spoločne hrať a učiť sa.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Brainbox SK - Rozprávky ADC Blackfire Brainbox SK - Rozprávky
ADC Blackfire Brainbox SK - Rozprávky

Tento očarujúci BrainBox, v ktorom sa deti snažia zapamätať momenty zo známych príbehov a rozprávok, pomáha precvičovať pozorovacie schopnosti a pamäť. Na každej karte je vyobrazená scéna z príbehu, ktorý sa stal neoddeliteľnou súčasťou našich detských spomienok. Hra je ideálna na precvičenie pamäti, pozorovacích schopností a znalostí.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Brainbox SK - Svet ADC Blackfire Brainbox SK - Rozprávky
ADC Blackfire Brainbox SK - Svet

Tento originálny BrainBox, špeciálne navrhnutý pre zapojenie celej rodiny do hry, pomáha precvičovať pamäť, zlepšovať pozorovacie schopnosti a prináša mnoho zaujímavých skutočností a poznatkov o svete, v ktorom žijeme. Táto úchvatná hra dovoľuje celej rodine sa spoločne hrať a učiť sa.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire BrainBox SK - Dinosauri ADC Blackfire BrainBox SK - Harry Potter
ADC Blackfire BrainBox SK - Dinosauri

BrainBox je zábavná pamäťová a postrehová karetní hra, ktorá otestuje váš zmysel pre detail. Táto edice hry, venovaná dinosaurom, vám predstavím tvory, ktoré kedysi dávno vládli svetu. Ako vysoký bol brachiosaurus? K čemu sloužil zobák triceratopse? Aký je význam jména vulcanodon? Hra je ideálna na precvičenie pamäti, pozorovacích schopností a znalostí.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire Brainbox SK - Príroda ADC Blackfire BrainBox SK - Harry Potter
ADC Blackfire Brainbox SK - Príroda

Tento BrainBox, plný rastlín a zvierat z celého sveta, je rodinnou hrou navrhnutou tak, aby hráčom umožnil zdokonaliť svoje pozorovacie schopnosti a pamäť. Každá karta obsahuje množstvo ilustrácií z prírody celého sveta – od mäsožravých rastlín, cez dravé vtáky až po rieku Amazonku. Táto úchvatná hra umožňuje rodinám spoločne sa hrať a učiť sa.

môžete mať DNES

Partner: MALL
ADC Blackfire BrainBox SK - Harry Potter ADC Blackfire BrainBox SK - Harry Potter
ADC Blackfire BrainBox SK - Harry Potter

Otestujte svoju pamäť a vedomosti zo sveta Harryho Pottera! Ako dobre si pamätáte udalosti z filmov o Harryho Potterovi? Vyzvite seba a svojich priateľov v hre plnej dôvtipu a nutnej dávky pamäte a podrobte sa skúške zmyslu pre detail a kúzelnícke náležitosti.

môžete mať DNES

Partner: MALL