Albi V kocke! Svet Sk

Albi V kocke! Svet Sk

Hodnotenie: 5
15,90 € 13,11 €

Pre jedného a viac hráčov od osem rokov. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Cieľ hry: nazbierať za desať minút čo najviac kariet.

Albi V kocke! Abeceda SK

Albi V kocke! Abeceda SK

Hodnotenie: 5
14,90 €

S hrou V kocke Abeceda naučíte deti abecedu zábavnou formou – pomocou veselých obrázkov od jednotlivých písmeniek. Obsahuje 71 kariet s obrázkami od jednotlivých písmeniek abecedy.

Albi V kocke! Slovensko

Albi V kocke! Slovensko

Hodnotenie: 5
14,60 € 11,90 €

Čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Pozrite sa na kartičky s obrázkami týkajúcimi sa Slovenska a odpovedzte na otázky. Čím viac kartičiek získate, tým lepšie pre vás.

Albi V kocke! Zvieracie rodiny SK
14,60 € 11,90 €

10 minútová hra na precvičenie pamäti, alebo koľko si toho zapamätáš za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia nielen pamäť a postreh, ale zároveň sa dozvedia ako sa nazývajú mláďatá rôznych druhov zvierat a ďalšie zaujímavosti.

Albi V kocke! Rozprávky SK
14,50 € 12,90 €

V kocke! Rozprávky je nová desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí pre deti. Spoznajú vaše deti slávne klasickej rozprávky a príbehy? Pomocou obrázkov si ich pripomenú a precvičia si pamäť. Rodičia si tiež pri tejto hre radi zaspomínajú na svoje detské roky.

Albi V kocke! Stolová hra SK
27,20 € 25,90 €

Zistite, kto si vo vašej rodine zaslúži prezývku „múdra hlava“. Nemusí ním byť ten, o ktorom si to myslíte. Nový prírastok do radu hier V kocke !, tentoraz ako stolová hra. Precvičte si pamäť, postreh, vedomosti a získajte jednu kartu z každej kategórie. Hra obsahuje celkovo 160 nových kariet s ôsmimi rôznymi témami.

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Hodnotenie: 4,9
13,70 € 11,90 €

Nová hra IQ Puzzle Pre z radu Smart Games obsahuje 120 rébusov. Horná časť **krabičky obsahuje jednu hernú dosku pre 2D rébusy a špeciálnu dosku pre 3D rébusy – pyramídu. **Spodná časť krabičky prináša ďalší tvar dosky pre 2D rébusy. A to všetko v malej kompaktnej krabičke, ideálne na cesty!

Albi V kocke! Matematika SK
14,50 € 12,90 €

Sčítanie, násobenie, množiny, diagramy či miery a váhy. Matematika dokáže byť aj veľmi zábavná! S touto hrou sa deti ľahko zoznámia so základnými pojmami z matematiky, naučia sa základy počítania a nebudú sa báť ani čísla pí.

Albi V kocke! Zvierata SK
14,90 €

Vedia jaguáre plávať? Žijú klokany v skupine? Koľko je na obrázku zvierat? Pomocou hry Zvieratá V kocke! sa zoznámite s tými najznámejšími zvieratami z celého sveta.

Albi V kocke! Vesmír SK
14,90 €

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a znalostí zo sveta ďalekého vesmíru, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Čím viac kartičiek získate, tým lepšie pre vás.

Granna Popoluška

Granna Popoluška

Hodnotenie: 5
12,90 €

Kooperatívna hra pre milovníkov rozprávok a kúziel. Popoluška by rada išla na ples, ale nemá šaty, črievičky ani kočiar. Pomôžte jej! Musíte to však stihnúť, než hodiny odbijú dvanásť, pretože kúzla fungujú len do polnoci! Ak nájdete dovtedy všetko potrebné, usmeje sa na Popolušku šťastie.

Albi V kocke! Príroda SK
14,90 €

Nová vedomostná hra zo série V kocke! Príroda. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Vyznáte sa vo flóre a faune sveta? Pomocou obrázkov sa všetko ľahko naučíte a precvičíte si pamäť.

Spin Master Perplexus Rubikova kocka 2 x 2
37,50 € 30,90 €

Novinka

Jedinečné prepojenie Perplexus bludiska so známou Rubikovou kockou. Toto unikátne spojenie dvoch úžasných hlavolamov prináša ešte viac zábavy. Nájdi správne trasy pretáčaním jednotlivých časti, aby si dostal guličku od začiatku až na koniec.

Mindok Smart - IQ Fit

Mindok Smart - IQ Fit

Hodnotenie: 5
11,80 € 11,23 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Cieľom je vyriešiť rébus tak, že sú všetky dieliky umiestnené na herný plán a tam nezostávajú žiadne voľné miesta. Všetky vyčnievajúce guľôčky musia byť skryté v otvoroch v hernom pláne tak, že vznikne rovná plocha.

Albi V kocke! História SK
14,50 € 12,90 €

Hra V kocke História preverí vaše znalosti. Poznáte slávne osobnosti a udalosti z našej a svetovej histórie? Pomocou obrázkov sa ich zaiste ľahko naučíte. Obsahuje 71 kariet s peknými obrázkami historických dejín a postáv, vrátane základných informácií o nich.

EFKO Klobúčik, hop!
6,90 €

Máš presnú mušku? Dokáž to v tradičnej zábavnej hre pre celú rodinu. Najviac bodov získa ten, ktorého klobúčiky vystrelené pomocou malej odpaľovacej rampy zasiahnu najvýhodnejší cieľ.

Spin Master Perplexus Rookie
16,80 € 16,12 €

Perplexus je 3-D labyrint uzavretý v priehľadnej plastovej guli. Krútením, manévrovaním, otáčaním gule o 360 stupňov sa hráč snaží malú oceľovú guľôčku cez zložité bludisko zložené z úzkych plastových koľají dostať do cieľa.

Mindok Smart Skáč!
15,50 € 14,90 €

Skáčte so zajačikmi a pomôžte im sa schovať! Pomôžete zajačikom dostať sa do bezpečia? Využite ostatné zajačiky, muchotrávky a dokonca aj pohybujúce sa líšky. Skáčte, skáčte a skáčte kým sa všetci zajačikovia neschovajú do nôr.

Albi V kocke! Mesta SK
14,90 €

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a znalostí zo sveta veľkomiest, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia pamäť a postreh.

Mindok Smart Tajomný chrám
15,90 €

Nestraťte sa v pohyblivom labyrinte! V bludisku chodieb tajomného chrámu steny neustále menia miesta. Jeden chybný krok a skončíte ako krmivo pre krokodíly. Len veľmi múdry dobrodruh dokáže z tohto prekliateho labyrintu vyjsť bez ujmy. Zvládnete to?

Albi V kocke! Doprava SK

Albi V kocke! Doprava SK

Hodnotenie: 5
15,90 €

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia pamäť a postreh.

Mindok Smart Farebný lov
17,60 € 14,90 €

Doplňte farby a pochytajte muchy! Umiestnite dieliky na hraciu dosku tak, aby sa všetky zvieratká odfarbili tak, ako sú zobrazené v zadaní. Sledujte, ako sa farba priesvitných zvieratiek mení podľa toho, kde práve sú. A nezabudnite ich nakŕmiť, ak práve majú hlad.

Mindok SMART - Kvadrilion

Mindok SMART - Kvadrilion

Hodnotenie: 4,6
19,69 € 18,90 €

SMART – kvadrilion je neprekonateľná hlavolamová hra. Herný plán je pripravený po zostavení 4 magnetických dosiek do ľubovoľného útvaru. Hlavolam je vyriešený, ak sa vám podarilo umiestniť všetkých 12 dielikov skladačky na herný plán, ktorý ste zostavili.

Mindok Smart Myšie kráľovstvo
11,70 € 10,90 €

Hlavolamová hra z radu SMART games. PreMYŚlená (e)mentálna rozcvička! Dokážete umiestniť žlté dieliky skladačky na herný plán tak, aby všetky myšky mohli pohodlne vykukovať cez diery v plátku syra?

EFKO Vymyslím to
14,10 € 13,90 €

Súbor jednoduchých hier zaručí deťom skvelú zábavu. Pomáha deťom precvičovať pamäť, pozornosť, koncentráciu, logické myslenie, počítanie a hľadanie súvislostí. A to všetko zábavnou a veselou formou.

Mindok Smart Vesmírna misia
16,90 €

Preveďte vesmírnu loď pásom asteroidov! Dokážete preletieť pásom asteroidov? Svoje navigačné zručnosti si dôkladne precvičíte a prehĺbite v 60 rôzne ťažkých misiách tejto galaktickej skladačky.

Mindok SMART - Anti virus

Mindok SMART - Anti virus

Hodnotenie: 4,7
23,50 € 18,75 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Zapojte svoje telo i myseľ a zbavte sa zákerného vírusu! Zákerný vírus napadol bunku ľudského tela. Dokážete sa ho zbaviť skôr, než sa rozmnoží a napadne ďalšie bunky? Táto hra je ešte väčšou výzvou, než to na prvý pohľad vyzerá.

Mindok Smart Králičia nora
11,90 €

Pomôžte zvieratkám nájsť nové domovy! Králičia rodina pre seba hľadá nový útulný domov. Na najkrajším mieste v lese však chcú bývať aj pani líška, pán jazvec a je potrebné zariadiť, aby ich malí králici nerušili. Pomôžte zvieratkám kopať na správnych miestach tak, aby všetci mali vlastné nory so samostatnými východmi.

Mindok Smart Tri oriešky pre veveričku
17,90 €

Pomôžte veveričkám s prípravou zásob na tuhú zimu. Dokážete pohybovať veveričky tak, aby sa všetky oriešky či žalude skryli do podzemných špajzí? „Tri oriešky pre veveričku“ je posúvací hlavolam.

Mindok Smart Chytré autíčko mini
9,90 €

Dokážete postaviť chytré autíčko? Pozrite sa na plány a postavte podľa nich autíčko. Využite správne všetky 4 dieliky a vezmite autíčko na testovaciu jazdu! Chytré autíčko mini je 3D hlavolam s rébusmi a zároveň skvelá hračka.

Mindok Smart Lovci duchov
15,50 € 14,90 €

Premýšľali ste niekedy o tom, čo robia duchovia v strašidelnom dome? Zahrajte si na lovca duchov a pokúste na to prísť! Posvieťte si na všetkých duchov v dome tak, že správne umiestnite všetky priehľadné dieliky so svetlami na herný plán. Rébusy vám prinesú veľa strašidelnej zábavy.

Mindok Smart - IQ Fokus
11,90 €

Zaostrite na stred! Využite 10 farebných herných dielikov a zaplňte hernú dosku. Sústreďte sa na strednú časť dosky, ktorú musíte zostaviť presne podľa zadania. Úplne nový koncept hry z radu SmartGames.

Mindok Smart - IQ Kocka
15,90 €

Dokážete zo siedmich farebných dielikov poskladať kocku? Nie je to tak jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Využite svoje logické myslenie a priestorovú predstavivosť na vyriešenie všetkých 3D rébusov.

Mindok Smart Dinosaury Tajomné ostrovy
23,50 € 20,90 €

Tento hlavolam je zameraný na bezpečné oddelenie bylinožravcov od mäsožravých dinosaurov. Prehryzte sa cez 80 zaujímavých rébusov, v ktorých treba dômyselne rozmiestniť časti ostrovov tak, aby červený mäsožravý T-Rexi v žiadnom prípade neohrozovali mierumilovných zelenych bylinožravcov.

Mindok SMART - Vikingovia v búrke
17,60 € 13,90 €

Zábavná spoločenská hra pre deti Vikingovia v búrke zo série Smart Games. Vikingské lode sú uprostred oceánu lapené v obrovskom hurikáne. Dokážete ich navigovať von z búrky? Vikingovia v búrke je originálna logická hra, v ktorej sa lode pohybujú pomocou otáčania jednotlivých dielikov s vlnami.

Albi V kostce! Predátoři
17,50 € 12,90 €

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti, alebo čo všetko si zapamätáte za 10 sekúnd. Hra je v českom jazyku.

Albi V kostce! mini První čísla
9,35 €

Zábavná hra podporujúca rozvoj predškolákov. Je určená pre deti od 3 rokov a obsahuje 24 obojstranných kariet na ktorých sa deti hravou formou zoznámia so základnými číslami. Rub a líce kariet je ľahko odlišné a deti si tak trénujú svoje kognitívne funkcie. Hra je v českom jazyku.

Mindok Smart Koralový útes
11,90 €

Schovávaná pod vodou! Umiestnite 4 magnetické herné dieliky na herný plán tak, že budú vidieť iba rybičky zobrazené v zadaní a ostatní sa schovajú.

Mindok SMART - Noemova archa
13,40 € 11,90 €

Nájdi zvieratkám miesto na lodi; Druhov zvieratiek je toľko, že sa do Archy zmestia len tak tak. Preto je potrebné veľmi dobre premýšľať, ako ich do útrob lode poskladať.

Mindok SMART - Tučniaky na pochode
13,70 € 12,90 €

Hra vhodná pre tých, ktorí si obľúbili známu hru Tučniaky na ľade. Jedná sa o cestovnú verziu, ktorá je výborným spoločníkom napríklad na jazdu vlakom či autobusom. Tučniaky na pochode je vynikajúci detský hlavolam, obzvlášť vhodný na cesty.

Mindok Smart Chrobáky v akcii
13,70 € 11,90 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Hrajte sa na schovávačku s chrobákmi. Umiestnite 4 magnetické herné dieliky na herný plán tak, že budú vidieť iba chrobáky zobrazenie v zadaní a ostatní sa schovajú. Jedinečná logická hra pre hráčov v každom veku.

Mindok SMART: Tučniaky na ľade SK-41%
19,54 € 11,50 €

Akcia

Víťaz v súťaži Hračka roka za rok 2013 v kategórii hry! Päť tučniakov sa pohybuje po ľadovej ploche. Ľadové kryhy sa posúvajú a zrážajú, tučniaky na nich tancujú a kĺžu sa všetkými smermi. Dokážete prelomiť ľady a poskladať všetky kryhy na hernú dosku? Budú všetci tučniaky na správnych miestach?

Mindok Smart Šikovný farmár
20,90 €

Postavte zvieratkám ohrady! Zvieratká sa hrajú spoločne v jednej ohrade a robia veľký neporiadok. Ale už je čas ísť spať, a preto musia všetky zvieratká do svojich ohrád, aby mali pokoj. Farmár má však po ruke len 3 dieliky plotov, aby celú lúku rozdelil na samostatné ohrady. Pomôžete mu postaviť pre každý druh zvieratiek samostatnú ohradu a zaistíte, aby mali všetky zvieratká čo piť?

Mindok SMART - Tangramy: Zvieratá
13,70 € 11,90 €

Hlavolamová hra z radu SMART games. Uži si nekonečné množstvo kombinácií. Objav svoj um a zostavuj rôzne tvary! Snaž sa ich vytvoriť čo najviac.

Albi V kostce! mini První písmena
9,35 €

Zábavná hra podporujúca rozvoj predškolákov. Je určená pre deti od 3 rokov a obsahuje 24 obojstranných kariet, na ktorých sa deti hravou formou zoznámia s písmenami abecedy. Rub a líce kariet je ľahko odlišné a deti si tak trénujú svoje kognitívne funkcie. Hra je v českom jazyku.

Albi V kostce! mini První barvy
9,22 € 8,98 €

Zábavná hra podporujúca rozvoj predškolákov. Je určená pre deti od 3 rokov a obsahuje 24 obojstranných kariet na ktorých sa deti hravou formou zoznámia so základnými farbami. Rub a líce kariet je ľahko odlišné a deti si tak trénujú svoje kognitívne funkcie. Hra je v českom jazyku.

Mindok SMART Anakonda

Mindok SMART Anakonda

Hodnotenie: 5
16,40 € 14,90 €

Nájdite mýtického hada! Skrytá v ruinách starovekých chrámov uprostred nepreniknuteľnej džungle žije obria anakonda – legendárny had, ktorého uctievali mnohé generácie indiánskych kmeňov. Umiestnite všetky dieliky na herný plán a vytvorte hada od hlavy až k chvostu.