Albi V kocke! Predátori-26%

Albi V kocke! Predátori

Hodnotenie: 5
17,50 € 12,93 €

Akcia

Desaťminútová hra na precvičenie pamäti, alebo čo všetko si zapamätáte za 10 sekúnd.

Albi V kocke! Svet Sk

Albi V kocke! Svet Sk

Hodnotenie: 4,9
15,90 € 13,70 €

Pre jedného a viac hráčov od osem rokov. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Cieľ hry: nazbierať za desať minút čo najviac kariet.

Albi V kocke! Doprava

Albi V kocke! Doprava

Hodnotenie: 5
17,50 € 15,30 €

10 minútová hra na precvičenie pamäti, alebo koľko si toho zapamätáš za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia pamäť a postreh.

Albi V kocke! Vynálezy

Albi V kocke! Vynálezy

Hodnotenie: 4,9
15,50 € 15,30 €

V kocke – Vynálezy je desaťminútová hra na precvičenie pamäti a poznávanie vynálezov a vynálezcov, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Hra je určená pre jedného a viac hráčov, takže sa môže zapojiť celá rodina.

Albi V kostce! Města

Albi V kostce! Města

Hodnotenie: 5
16,80 € 15,30 €

Dětská hra na procvičení paměti, se kterou poznáte 70 měst po celé Zemi. Zajímavé informace vás zavedou do tajů každého města. Cílem je nasbírat co nejvíce karet s obrázky měst. S touto společenskou hrou se zabaví děti již od 8 let.

Mindok SMART - Tangramy: Zvieratá
13,70 € 11,80 €

Hlavolamová hra z radu SMART games. Uži si nekonečné množstvo kombinácií. Objav svoj um a zostavuj rôzne tvary! Snaž sa ich vytvoriť čo najviac.

Albi V kocke História

Albi V kocke História

Hodnotenie: 4,8
14,90 €

Hra V kocke História preverí vaše znalosti. Poznáte slávne osobnosti a udalosti z našej a svetovej histórie? Pomocou obrázkov sa ich zaiste ľahko naučíte. Obsahuje 71 kariet s peknými obrázkami historických dejín a postáv, vrátane základných informácií o nich. Hra je v českom jazyku

Albi V kocke! Dinosaury 2. vydanie CZ verzia
16,80 € 14,90 €

V kocke dinosaury je desaťminútová hra na precvičenie pamäti a poznávanie dinosaurov, alebo čo si zapamätáte za 10 sekúnd? Zábavná hra je určená pre jedného a viac hráčov, takže si zahrá celá rodina.

DINO Kartové triky

DINO Kartové triky

Hodnotenie: 1
10,79 € 9,80 €

Chcete byť skvelým iluzionistom? Ponorte sa do magického sveta kartových trikov a ohromte rodinu, priateľov alebo hostí. Dajte sa hneď do toho a objavte tajomstvo kartového umenia!

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Hodnotenie: 4,8
13,70 € 11,71 €

Nová hra IQ Puzzle Pre z radu Smart Games obsahuje 120 rébusov. Horná časť **krabičky obsahuje jednu hernú dosku pre 2D rébusy a špeciálnu dosku pre 3D rébusy – pyramídu. **Spodná časť krabičky prináša ďalší tvar dosky pre 2D rébusy. A to všetko v malej kompaktnej krabičke, ideálne na cesty!

Mindok SMART - Anti virus

Mindok SMART - Anti virus

Hodnotenie: 4,7
23,50 € 16,40 €

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Zapojte svoje telo i myseľ a zbavte sa zákerného vírusu! Zákerný vírus napadol bunku ľudského tela. Dokážete sa ho zbaviť skôr, než sa rozmnoží a napadne ďalšie bunky? Táto hra je ešte väčšou výzvou, než to na prvý pohľad vyzerá.

Albi Vo vrecku! Dinosaury
11,70 € 8,90 €

Kartová hra na pamäť a postreh na princípe hier V kocke !, ktorá ponúka dva rôzné herné varianty. Hru na pamäť, kedy sa zapoja zrazu všetci hráči, ktorí postupne odpovedajú na všetky otázky na karte.

Mindok SMART - Angry Birds: Útok
14,78 € 13 €

Angry Birds Útok je hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Zbavte sa tých ošípaných! V tejto logickej hre musia vtáci naskákať na ošípané tak, aby všetky ošípané zmizli. Posúvajte priehľadné herné dieliky do tej chvíle, než sú všetky ošípané zakryté vtákmi.

Mindok SMART - Tučniaky na pochode
13,70 € 9,90 €

Hra vhodná pre tých, ktorí si obľúbili známu hru Tučniaky na ľade. Jedná sa o cestovnú verziu, ktorá je výborným spoločníkom napríklad na jazdu vlakom či autobusom. Tučniaky na pochode je vynikajúci detský hlavolam, obzvlášť vhodný na cesty.

Albi Vo vrecku! Zvieratá
11,70 € 9,90 €

Kartová hra na pamäť a postreh na princípe hier V kocke !, ktorá ponúka dva rôzne herné varianty. Hra na pamäť, kedy sa zapoja zrazu všetci hráči, ktorí postupne odpovedajú na všetky otázky na karte.

Albi V kocke - Svet (CZ verzia)
15,30 €

Zahrajte si rýchlu a zábavnú hru Svet v kocke. Cieľom hry je zapamätať si počas 10 sekúnd čo najviac kartičiek s obrázkom. Súčasťou hry je 71 kariet. Vhodné pre 1 a viac hráčov od 8 rokov. V českom jazyku.

Mindok SMART: Tučniaky na ľade SK-18%
19,54 € 15,90 €

Akcia

Víťaz v súťaži Hračka roka za rok 2013 v kategórii hry! Päť tučniakov sa pohybuje po ľadovej ploche. Ľadové kryhy sa posúvajú a zrážajú, tučniaky na nich tancujú a kĺžu sa všetkými smermi. Dokážete prelomiť ľady a poskladať všetky kryhy na hernú dosku? Budú všetci tučniaky na správnych miestach?

Mindok SMART - Vikingovia v búrke
17,90 €

Zábavná spoločenská hra pre deti Vikingovia v búrke zo série Smart Games. Vikingské lode sú uprostred oceánu lapené v obrovskom hurikáne. Dokážete ich navigovať von z búrky? Vikingovia v búrke je originálna logická hra, v ktorej sa lode pohybujú pomocou otáčania jednotlivých dielikov s vlnami.

Albi V kocke! Praha

Albi V kocke! Praha

Hodnotenie: 4,7
14,90 €

Zoznámte sa s hlavným mestom Českej republiky pomocou hry Praha V kocke! obsahuje 71 kariet s obrázkami najznámejších pražských pamiatok, osobností či zaujímavostí z Prahy.

Albi V kocke! Zvieratá CZ

Albi V kocke! Zvieratá CZ

Hodnotenie: 4,8
15,99 € 15,30 €

Vedia jaguáre plávať? Žijú klokany v skupine? Koľko je na obrázku zvierat? Pomocou hry Zvieratá V kocke! sa zoznámite s tými najznámejšími zvieratami z celého sveta. Hra je v českom jazyku.

Albi V kocke! Príroda

Albi V kocke! Príroda

Hodnotenie: 4,6
15,30 €

Nová vedomostná hra zo série V kocke! Príroda. Desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí. Vyznáte sa vo flóre a faune sveta? Pomocou obrázkov sa všetko ľahko naučíte a precvičíte si pamäť.

Albi V kocke! Česká republika
16,80 € 14,90 €

10 minútová hra na precvičenie pamäti alebo čo všetko si zapamätáš za 10 sekúnd? Zoznámte sa s naším hlavným mestom pomocou hry. Na 70 kartičkách sú zobrazené najznámejšie pražské pamiatky, zaujímavosti, udalosti a osobnosti spojené s Prahou. To všetko sa dozviete s touto svižnou zábavnou hrou pre celú rodinu.

Mindok Smart - IQ Fit
11,80 €

Novinka

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Cílem je vyřešit rébus tak, že jsou všechny dílky umístěny na herní plán a tam nezbývají žádná volná místa. Všechny vyčnívající kuličky musejí být skryté v otvorech v herním plánu tak, že vznikne rovná plocha.

Mindok Smart Myší království
11,70 €

Novinka

Hlavolamová hra z řady SMART games. ProMYŠlená (e)mentální rozcvička! Dokážete umístit žluté dílky skládačky na herní plán tak, aby všechny myšky mohly pohodlně vykukovat skrz díry v plátku sýra?

Mindok Smart Chrobáky v akcii
13,70 € 11,90 €

Novinka

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Hrajte sa na schovávačku s chrobákmi. Umiestnite 4 magnetické herné dieliky na herný plán tak, že budú vidieť iba chrobáky zobrazenie v zadaní a ostatní sa schovajú. Jedinečná logická hra pre hráčov v každom veku.

Mindok Smart Šikovný farmár
19,80 €

Novinka

Postavte zvieratkám ohrady! Zvieratká sa hrajú spoločne v jednej ohrade a robia veľký neporiadok. Ale už je čas ísť spať, a preto musia všetky zvieratká do svojich ohrád, aby mali pokoj. Farmár má však po ruke len 3 dieliky plotov, aby celú lúku rozdelil na samostatné ohrady. Pomôžete mu postaviť pre každý druh zvieratiek samostatnú ohradu a zaistíte, aby mali všetky zvieratká čo piť?

Mindok Smart Králičí nora
11,70 €

Novinka

Pomozte zvířátkům najít nové domovy! Králičí rodina pro sebe hledá nový útulný domov. Na nejhezčím místě v lese ovšem chtějí bydlet i paní liška, pan jezevec a je třeba zařídit, aby je malí králíčci nerušili. Pomozte zvířátkům kopat na správných místech tak, aby všichni měli vlastní nory se samostatnými východy.

Mindok Smart Skákej!
15,50 €

Novinka

Skákejte se zajíčky a pomozte jim se schovat! Pomůžete zajíčkům dostat se do bezpečí? Využijte ostatní zajíčky, muchomůrky a dokonce i pohybující se lišky. Skákejte, skákejte a skákejte dokud se všichni zajíčci neschovají do nor.

Mindok Smart Tři oříšky pro veverku
15,50 €

Novinka

Pomozte veverkám s přípravou zásob na tuhou zimu. Dokážete pohybovat veverkami tak, aby se všechny oříšky či žaludy skryly do podzemních spižíren? „Tři oříšky pro veverku“ je posouvací hlavolam.

Mindok Smart Chytré autíčko mini
7,90 €

Novinka

Dokážete postaviť chytré autíčko? Pozrite sa na plány a postavte podľa nich autíčko. Využite správne všetky 4 dieliky a vezmite autíčko na testovaciu jazdu! Chytré autíčko mini je 3D hlavolam s rébusmi a zároveň skvelá hračka.

Mindok Smart Dinosaury Tajomné ostrovy
23,50 € 19,90 €

Novinka

Tento hlavolam je zameraný na bezpečné oddelenie bylinožravcov od mäsožravých dinosaurov. Prehryzte sa cez 80 zaujímavých rébusov, v ktorých treba dômyselne rozmiestniť časti ostrovov tak, aby červený mäsožravý T-Rexi v žiadnom prípade neohrozovali mierumilovných zelenych bylinožravcov.

Mindok Smart Farebný lov
17,60 € 15,90 €

Novinka

Doplňte farby a pochytajte muchy! Umiestnite dieliky na hraciu dosku tak, aby sa všetky zvieratká odfarbili tak, ako sú zobrazené v zadaní. Sledujte, ako sa farba priesvitných zvieratiek mení podľa toho, kde práve sú. A nezabudnite ich nakŕmiť, ak práve majú hlad.

Mindok Smart – IQ Kostka
15,80 €

Novinka

Dokážete ze sedmi barevných dílků poskládat kostku? Není to tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Využijte své logické myšlení a prostorovou představivost k vyřešení všech 3D rébusů.

Mindok Smart – IQ Stars
11,80 €

Novinka

Dokážete správně umístit všechny hvězdy? Míří váš mozek až ke hvězdám? Pokud ano, bude pro vás snadné umístit všech 7 dílků s hvězdami na hrací desku a postupně vyřešit všech 120 rébusů.

Mindok Smart Lovci duchů
15,50 €

Novinka

Přemýšleli jste někdy o tom, co dělají duchové ve strašidelném domě? Zahrajte si na lovce duchů a zkuste na to přijít! Posviťte si na všechny duchy v domě tak, že správně umístíte všechny průhledné dílky se světly na herní plán. Rébusy vám přinesou spoustu strašidelné zábavy.

Mindok Smart Tangramy: Paradox
11,70 €

Novinka

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Tangramy jsou velmi stará čínská hra. Nikdo přesně neví, kdy a jak vznikla. Podle legendy staré více než 1000 let muž jménem Tan upustil na zem dlaždici a ta se rozbila na 7 části. Když se ji pokoušel složit zpět do tvaru čtverce, zjistil, že se dá složit řada různých tvarů.

Mindok SMART - Noemova archa
13,40 € 10,90 €

Nájdi zvieratkám miesto na lodi; Druhov zvieratiek je toľko, že sa do Archy zmestia len tak tak. Preto je potrebné veľmi dobre premýšľať, ako ich do útrob lode poskladať.

Mindok Smart Tajemný chrám
15,50 €

Novinka

Neztraťte se v pohyblivém labyrintu! V bludišti chodeb tajemného chrámu stěny neustále mění místa. Jeden chybný krok a skončíte jako krmení pro krokodýly. Jen velice chytrý dobrodruh dokáže z tohoto prokletého labyrintu vyjít bez úhony. Zvládnete to?

Mindok Smart Vesmírná mise
15,50 €

Novinka

Proveďte vesmírnou loď pásem asteroidů! Dokážete bez úhony proletět pásem asteroidů? Své navigační dovednosti si důkladně procvičíte a prohloubíte v 60 různě obtížných misích této galaktické skládanky.

Mindok Smart - IQ Fokus
11,80 €

Novinka

Zaostřete na střed! Využijte 10 barevných herních dílků a zaplňte herní desku. Soustřeďte se na střední část desky, kterou musíte sestavit přesně podle zadání. Úplně nový koncept hry z řady SmartGames.

Albi V kocke! Rozprávky CZ

Albi V kocke! Rozprávky CZ

Hodnotenie: 4,9
15,99 € 15,30 €

V kocke! Rozprávky je nová desaťminútová hra na precvičenie pamäti a vedomostí pre deti. Spoznajú vaše deti slávne klasickej rozprávky a príbehy? Pomocou obrázkov si ich pripomenú a precvičia si pamäť. Rodičia si tiež pri tejto hre radi zaspomínajú na svoje detské roky.

Albi V kocke! Zvieracie rodiny
17,53 € 14,90 €

10 minútová hra na precvičenie pamäti, alebo koľko si toho zapamätáš za 10 sekúnd? Pri hre si deti precvičia nielen pamäť a postreh, ale zároveň sa dozvedia ako sa nazývajú mláďatá rôznych druhov zvierat a ďalšie zaujímavosti.

Albi V kostce! Vesmír

Albi V kostce! Vesmír

Hodnotenie: 4,5
16,80 € 15,30 €

Ve hře V kostce! Vesmír se dozvíte spoustu zajímavého z vesmíru. Jednotlivé kartičky se věnují planetám, hvězdám i dalším vesmírným objektům. Desetiminutová hra na procvičení paměti a vědomostí aneb co si zapamatujete za 10 vteřin?

Albi V kocke - Moje prvé obrázky
15,99 € 14,90 €

Zábavná desaťminútová hra na precvičenie pamäti. Overte si čo ste schopní zapamätať za 10 sekúnd. Hra je v tvare kocky a obsahuje 74 kariet s roztomilými obrázkami. Je vhodná pre 2 a viac hráčov od 5 rokov. Hra je v českom jazyku.

Albi V kocke! mini Prvé farby
9,22 € 7,90 €

Zábavná hra podporujúca rozvoj predškolákov. Je určená pre deti od 3 rokov a obsahuje 24 obojstranných kariet na ktorých sa deti hravou formou zoznámia so základnými farbami. Rub a líce kariet je ľahko odlišné a deti si tak trénujú svoje kognitívne funkcie.

Albi V kocke Abeceda

Albi V kocke Abeceda

Hodnotenie: 4,9
15,99 € 15,70 €

S hrou V kocke Abeceda naučíte deti abecedu zábavnou formou – pomocou veselých obrázkov od jednotlivých písmeniek. Obsahuje 71 kariet s obrázkami od jednotlivých písmeniek abecedy. Hra je v českom jazyku

Albi V kocke! mini Prvé čísla
9,22 € 7,50 €

Zábavná hra podporujúca rozvoj predškolákov. Je určená pre deti od 3 rokov a obsahuje 24 obojstranných kariet na ktorých sa deti hravou formou zoznámia so základnými číslami. Rub a líce kariet je ľahko odlišné a deti si tak trénujú svoje kognitívne funkcie.