Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Hry pre jedného - pre deti

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Hry pre jedného - pre deti na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Hry pre jedného - pre deti nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Hry pre jedného - pre deti – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Mindok SMART IQ Puzzle Pro Mindok SMART - Tangramy: Zvieratá
Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Nová hra IQ Puzzle Pre z radu Smart Games obsahuje 120 rébusov. Horná časť **krabičky obsahuje jednu hernú dosku pre 2D rébusy a špeciálnu dosku pre 3D rébusy – pyramídu. **Spodná časť krabičky prináša ďalší tvar dosky pre 2D rébusy. A to všetko v malej kompaktnej krabičke, ideálne na cesty!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Granna Popelka Mindok SMART - Tangramy: Zvieratá
Granna Popelka

Kooperatívna hra pre milovníkov rozprávok a kúziel. Popoluška by rada išla na ples, ale nemá šaty, črievičky ani kočiar. Pomôžte jej! Musíte to však stihnúť, než hodiny odbijú dvanásť, pretože kúzla fungujú len do polnoci! Ak nájdete dovtedy všetko potrebné, usmeje sa na Popolušku šťastie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok SMART - Tangramy: Zvieratá Mindok SMART - Tangramy: Zvieratá
Mindok SMART - Tangramy: Zvieratá

Hlavolamová hra z radu SMART games. Uži si nekonečné množstvo kombinácií. Objav svoj um a zostavuj rôzne tvary! Snaž sa ich vytvoriť čo najviac.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok SMART - Kvadrilion ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko
Mindok SMART - Kvadrilion

SMART – kvadrilion je neprekonateľná hlavolamová hra. Herný plán je pripravený po zostavení 4 magnetických dosiek do ľubovoľného útvaru. Hlavolam je vyriešený, ak sa vám podarilo umiestniť všetkých 12 dielikov skladačky na herný plán, ktorý ste zostavili.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko
ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko

Desatminútová výzva na precvicenie pamäte a vedomostí – ako dobre poznáte Slovensko? Hra BrainBox inšpiruje ludí všetkých vekových kategórií a sprevádza ich na vzrušujúcej ceste nekonecného objavovania, ktoré pomáha zlepšovat pozorovacie schopnosti a pamät.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Brainbox SK - Príroda ADC Blackfire Brainbox SK - Slovensko
ADC Blackfire Brainbox SK - Príroda

Tento BrainBox, plný rastlín a zvierat z celého sveta, je rodinnou hrou navrhnutou tak, aby hráčom umožnil zdokonaliť svoje pozorovacie schopnosti a pamäť. Každá karta obsahuje množstvo ilustrácií z prírody celého sveta – od mäsožravých rastlín, cez dravé vtáky až po rieku Amazonku. Táto úchvatná hra umožňuje rodinám spoločne sa hrať a učiť sa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire BrainBox SK - Futbal ADC Blackfire Brainbox SK - Rozprávky
ADC Blackfire BrainBox SK - Futbal

BrainBox je zábavná pamäťová a postrehová karetní hra, ktorá otestuje váš zmysel pre detail. Táto edice hry, venovaná futbalu, vás poznáme s tými najznámejšími futbalovými tímami sveta, ich štadiónmi a klubovými legendami. Hra je ideálna na precvičenie pamäti, pozorovacích schopností a znalostí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Brainbox SK - Zvieratá ADC Blackfire Brainbox SK - Rozprávky
ADC Blackfire Brainbox SK - Zvieratá

Tento BrainBox, plný zvierat z celého sveta, je rodinnou hrou špeciálne navrhnutou pre precvičovanie pamäti a pozorovacích schopností všetkých zúčastnených hráčov. Pri každom z 54 zvierat sú uvedené dôležité údaje, doplnené krásnymi ilustráciami. Táto úchvatná hra dovoľuje celej rodine si spoločne hrať a učiť sa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Brainbox SK - Rozprávky ADC Blackfire Brainbox SK - Rozprávky
ADC Blackfire Brainbox SK - Rozprávky

Tento očarujúci BrainBox, v ktorom sa deti snažia zapamätať momenty zo známych príbehov a rozprávok, pomáha precvičovať pozorovacie schopnosti a pamäť. Na každej karte je vyobrazená scéna z príbehu, ktorý sa stal neoddeliteľnou súčasťou našich detských spomienok. Hra je ideálna na precvičenie pamäti, pozorovacích schopností a znalostí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mindok SMART - Anti virus ADC Blackfire BrainBox SK - Harry Potter
Mindok SMART - Anti virus

Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Zapojte svoje telo i myseľ a zbavte sa zákerného vírusu! Zákerný vírus napadol bunku ľudského tela. Dokážete sa ho zbaviť skôr, než sa rozmnoží a napadne ďalšie bunky? Táto hra je ešte väčšou výzvou, než to na prvý pohľad vyzerá.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire Brainbox SK - Svet ADC Blackfire BrainBox SK - Harry Potter
ADC Blackfire Brainbox SK - Svet

Tento originálny BrainBox, špeciálne navrhnutý pre zapojenie celej rodiny do hry, pomáha precvičovať pamäť, zlepšovať pozorovacie schopnosti a prináša mnoho zaujímavých skutočností a poznatkov o svete, v ktorom žijeme. Táto úchvatná hra dovoľuje celej rodine sa spoločne hrať a učiť sa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ADC Blackfire BrainBox SK - Harry Potter ADC Blackfire BrainBox SK - Harry Potter
ADC Blackfire BrainBox SK - Harry Potter

Otestujte svoju pamäť a vedomosti zo sveta Harryho Pottera! Ako dobre si pamätáte udalosti z filmov o Harryho Potterovi? Vyzvite seba a svojich priateľov v hre plnej dôvtipu a nutnej dávky pamäte a podrobte sa skúške zmyslu pre detail a kúzelnícke náležitosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL