DOLU Veľký záhradný domček City-33%
92,70 €

62,04 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Veľký záhradný domček City je pripravený pre vaše deti! Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Má veľké stabilné steny a je pripravený na každé detské radovánky.


Dohany 5075 Zahradný Domček-32%
109 €

73,68 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Veselý plastový domček záhradný je ideálny doplnok na vašu záhradu. Záhradný domček je jednoducho zostaviteľný z plastových stien a je veľmi odolný proti všetkým poveternostným vplyvom.


Little Tikes Magický domček so zvončekom - Sunshine-34%
250 €

162,97 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Magický záhradný detský domček s funkčným zvončekom zaujme každé dieťa. V domčeku nájdete varič, telefón alebo schránku na listy a samozrejme otváracie dvere i okná. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.


Woody Drevený záhradný domček s farebným lemovaním 10110-16%
160 €

133,04 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Záhradný drevený domček v prírodných farbách s farebným lemovaním okolo okien a dverí. Domček je dodávaný bez podlahy. Doplnok každej záhrady, kde sa deti skvele pohrajú. Domček je vyrobený zo smrekového dreva, strecha je z PVC fólie.


Marian Plast Domček Happy House-27%
139,99 €

100,83 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Najobľúbenejší a najpredávanejší detský domček na záhradu s fuknčnými dverami a oknami. Happy House zaručí veľkú a dlhodobú zábavu pre Vaše deti. Má jeden vchod, poštovú schránku, dve otvorené okná a dve okná s okenicami.


Mochtoys Detský záhradný domček s plotom veľký
150 €
145,45 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastový záhradný domček z kvalitného plastu. Domček je zelený s oranžovou strechou. Je vybavený žltými zatváracími dverami, oknami a jedným oknom s okenicou. Okolo domčeka je plot.


Smoby Domček so šmykľavkou
413,38 €

307,60 €
+ doprava zadarmo

Poschodový záhradný domček so šmykľavkou a rebríkom v bielo-červeno-zelenom farebnom prevedení má stabilné steny, otváracie vrátka a posúvacie okenice. Je ošetrený ochranou proti UV žiareniu, čo zaručuje farebnú stálosť.


Little Tikes Domček s piknikovým stolíkom - Natural-21%
279,99 €

221,11 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastový domček s piknikovým stolíkom v natur farbách značky Little Tikes. K domčeku je možné pripojiť piknikový stolík a dve stoličky k príjemnému vonkajšiemu posedeniu. Domček je dodávaný vrátane doplnkov.


Marian Plast Domeček HAPPY House - zábavný
111 €

100,83 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Detský plastový domček s výškou 115 cm poteší nielen vaše najmenšie svojimi úžitkovými vlastnosťami, ale aj veľmi priaznivou cenou. Má bočné dve okná s okenicami a jedno zadné otvorené voľné. Vstupné dvere a zadný východ na dvorček.


Smoby Domček Friends House s kuchyňou-17%
388,55 €

321,98 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Najväčší plastový domček Smoby! Domček Friends House má funkčný zvonček, otváracie dvere a okná s okenicami. Novinkou je letná kuchynka s príslušenstvom. Možno pripojiť lavicu ako na vonkajšie, tak i vnútorné posedenie.


DOLU Detský záhradný domček, plastový, modrý-38%
118,99 €

73,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Veľký záhradný domček je pripravený pre vaše deti! Vybavený oknami a dverami. Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vysoko kvalitné plastové steny sú pripravené na každé detské radovánky!


DOLU Veľký záhradný domček s plotom-31%
135 €

93,07 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Veľký záhradný domček doplnený o predzáhradku s plotom je pripravený pre vaše deti! Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vysoká kvalita použitého materiálu a jednoduchá montáž vás nadchne!


Marian Plast Plastový domeček Dream House Fairy Benetton
99,99 €

73 €
+ doprava zadarmo

Detský plastový domček farebný. Domček má dve otvorené okná a jedno zadné s okenicami. Vďaka jeho výške 95 cm je vhodný aj do menších detských izbičiek alebo na menšiu záhradu či dvor.


Buddy Toys Domček MAGICAL červený-19%
88,85 €

71,74 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastový domček MAGICAL je ideálny doplnok na vašu záhradu. Deti si ho zamilujú a budú v ňom tráviť každú chvíľku, keď budú vonku. Domček má ochrana proti UV žiareniu, ktorá zabezpečuje dlhú trvanlivosť farieb.


Little Tikes Detský hrad-18%

Little Tikes Detský hrad

Hodnotenie: 4,5
379,99 €

310,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Detský hrad ako veľké hracie centrum značky Little Tikes. Kamenná fasáda vyzerá ako na naozajstnom hrade. Deti môžu držať stráž na vyhliadkovej veži s plošinou.


Woody Záhradný domček s okenicami - Stefano
222,01 €

190,07 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Záhradný domček s okenicami ponúka vašim deťom hrací priestor, ktorý si môžu vybaviť podľa svojej vlastnej fantázie. Je vyrobený z prírodného, neošetreného dreva, takže ho môžete dokončiť podľa predstáv svojich detí.


Little Tikes Městský domek na hraní - Earth Colors
309 €

284,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Domček na ktorého každej strane nájdete iné prostredie pre aktívnu zábavu – škola / hasiči, športové stena, benzínová stanica, obchod.


Little Tikes Vidiecke sídlo - Evergreen
292,20 €
+ doprava zadarmo

Detský domček s vybavením, ktoré má každý správny domček mať. Medzi zariadenia patrí sporák, drez s batériou a nevyhnutnou súčasťou je aj domáci telefón.


Buddy Toys 1190 Domček FUN
133,30 €

103,80 €
+ doprava zadarmo

Plastový domček Fun je dostatočne veľký, aby sa vo vnútri hralo viac detí naraz. Má zvonček, dvere s poštovou schránkou a veľké okná. Domček má ochranu proti UV žiareniu, ktorá zabezpečuje dlhú trvanlivosť farieb.


Little Tikes Vidiecke sídlo- ružové
306 €

269,10 €
+ doprava zadarmo

Ružový plastový domček s vnútorným vybavením v štýle vidieckeho sídla. Súčasťou domčeka je varič, drez alebo telefón a tiež funkčné dvere i okná. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes. Vhodné pre deti už od 2 rokov.


DOLU Detský záhradný domček s plotom, plastový, modrý
142,80 €

107,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľký farebný záhradný domček doplnený o predzáhradku so žltým plotom je pripravený pre vaše deti. Dobrodružstvo na záhrade môže začať! Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie.


Marian Plast Domček FAIRY House-29%
99 €

69,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Detský plastový domček v novom farebnom prevedení. Domček má dve otvorené okná a jedno zadné s okenicami. Vďaka jeho výške 95 cm je vhodný aj do menších detských izbičiek alebo na menšiu záhradu či dvor.


Smoby Domček Neo Floralie-23%

Smoby Domček Neo Floralie

Hodnotenie: 4,5
314,78 €

240,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nový priestranný záhradný domček Floralie v peknom farebnom prevedení, ktorý sa hodí na každú väčšiu záhradu. Domček má stabilné steny z kvalitného plastu s ochranou pred UV žiarením. Nechýbajú otváracie vrátka.


TRIGANO Domček drevený MILA
397,99 €

269,10 €
+ doprava zadarmo

Drevený domček s okenicami ozdobí každú záhradu. Domček zdobia štyri červené okenice a zelené 2/3 vstupné dvere. Kvatilné spracovanie a ošetrenie dreva zaisťuje dlhú životnosť domčeka.


Smoby Domček Friends House
375,99 €

280,60 €
+ doprava zadarmo

Plastový domček na záhradu má funkčný zvonček, otváracie dvere a okná s okenicami. K domčeku je možné pripojiť lavicu. Je len na deťoch či ju dajú dovnútra alebo von. Domček má ochranu proti UV žiareniu.


Smoby Domček My House s piknikovým stolom-20%
296,03 €

234,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Moderný domček na záhradu so stabilnými stenami, oknami, otváracími vrátkami s otvorom na listy a elektronickým zvončekom. Súčasťou je aj jedálenský stolček s lavičkami na sedenie.


Woody Záhradný domček s podestou, zábradlím a šmýkačkou
481,07 €

418,50 €
+ doprava zadarmo

Tento vysoko kvalitný záhradný domček ponúka vašim deťom hrací priestor, ktorý si môžu vybaviť podľa svojej vlastnej fantázie. Domček je vybavený farebnými okenicami, zábradlím, schodíkmi a šmýkačkou.


Mochtoys Záhradný domček s oknami a dverami
131,99 €

120,23 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastový záhradný domček s červenou strechou. Domček má vstupné dvere a štyri okná s okenicami. Priestranný interiér ponúka hru pre viac detí naraz. Kvalitné spracovanie a dlhotrvajúca farebnosť zaisťujú dlhú životnosť domčeka.


CUBS Detský drevený domček Filip
203,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevený domček Filip od firmy CUBS. Domček je vyrobený iba z kombinácie vysoko kvalitného borovicového, smrekového a jedľového dreva. Má jeden vchod a okienko. Jedná sa o originálny a mimoriadne kvalitný výrobok, ktorý obohatí každú záhradu.


Marian Plast Domček TRIANGLE
127,99 €

102,50 €
+ doprava zadarmo

Jedinečný plastový domček TRIANGLE pre deti od 3 rokov, ktorý môžete mať záhrade aj doma. Má atypický tvar trojuholníka, zatváracie okenice, fuknční dvierka av lete je možné zapojiť sprchu. Kvalitné prevedenie značky Marian Plast.


CUBS Detský drevený domček Petrol
615,20 €
+ doprava zadarmo

Drevený domček Petrol od výrobcu CUBS je ako ozajstná benzinka s obchodíkom. Domček je vyrobený iba z kombinácie vysoko kvalitného borovicového a jedľového dreva. Je rozdelený na dve miestnosti s dverami a oknami s plexisklom. Jedná sa o originálny a mimoriadne kvalitný výrobok, ktorí vhodne doplní každú záhradu.


Alltoys Zahradní domeček - Venkovská chalupa-29%
117,08 €

82,21 €

Akcia

Zahradní domeček v podobě venkovské chalupy bude perfektní doplněk na vaši zahradu. Děti si v něm můžou hrát na venkovský život a zabaví se tak na dlouhá odpoledne.


Buddy Toys Domček MAGICAL šedivý
88,85 €

71,10 €
+ doprava zadarmo

Plastový domček MAGICAL je ideálny doplnok na vašu záhradu. Deti si ho zamilujú a budú v ňom tráviť každú chvíľku, keď budú vonku. Domček má ochrana proti UV žiareniu, ktorá zabezpečuje dlhú trvanlivosť farieb.


KETER FOLDABLE PLAYHOUSE - béžový
80,70 €
+ doprava zadarmo

Domček na hranie, ktorý vaše deti budú milovať. Keter Foldable Playhouse je vyrobený z odolného plastu a jeho pestré farby vďaka UV ochrane neblednú. Môžete ho použiť v interiéri aj exteriéri a zmontujete ho bez použitia náradia. Domček je určený pre deti od 2 do 6 rokov.


KETER FOLDABLE PLAYHOUSE - zelený
80,70 €
+ doprava zadarmo

Domček na hranie, ktorý vaše deti budú milovať. Keter Foldable Playhouse je vyrobený z odolného plastu a jeho pestré odtiene zelenej a červenej vďaka UV ochrane neblednú. Môžete ho použiť v interiéri aj exteriéri a zmontujete ho bez použitia náradia. Domček je určený pre deti od 2 do 6 rokov.


KETER FUNTIVITY PLAY HOUSE - zelený
157,60 €

Domček na hranie so šmýkačkou a vchodovým tunelom, ktorý vaše deti budú milovať. Keter Funtivity Playhouse je vyrobený z odolného plastu a jeho pestré farby vďaka UV ochrane neblednú. Môžete ho použiť v interiéri aj exteriéri a zmontujete ho bez použitia náradia. Domček je určený pre deti od 2 do 6 rokov.


KETER MAGIC PLAY HOUSE domček - béžový
64,31 €
63,40 €

Domček na hranie pre deti vyrobený z odolného plastu. Keter Magic Play House je vyhotovený v živých farbách v odtieňoch zelenej a béžovej, ktoré vďaka ÚV ochrane neblednú. Využijete ho v interiéri aj exteriéri a na jeho montáž nepotrebujete žiadne náradie. Domček je určený pre deti od 2 do 6 rokov.


KETER MAGIC VILLA - béžová
111,50 €

Domček na hranie pre deti vyrobený z odolného plastu. Keter Magic Villa je vyhotovený v živých odtieňoch zelenej a béžovej, ktoré vďaka ÚV ochrane neblednú. Využijete ho v interiéri aj exteriéri a na jeho montáž nepotrebujete žiadne náradie. Domček je určený pre deti od 2 do 6 rokov.


KETER RANCHO PLAYHOUSE domček - zelený
106,70 €

Akcia

Domček na hranie pre deti vyrobený z odolného plastu. Keter Rancho Play House je je vyhotovený v živých farbách, ktoré vďaka UV ochrane neblednú. Využijete ho v interiéri aj exteriéri a na jeho montáž nepotrebujete žiadne náradie. Domček je určený pre deti od 2 do 6 rokov.


Let's play Hrací domček drevený
104,86 €
102,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pestrofarebný drevený hrací domček je skvelým miestom, kde si deti so svojimi kamarátmi užijú veľa zábavy. Domček môžu deti využívať tiež ako pokladňu s lístkami na divadelné predstavenie.


Marian Plast Domček búda
112,20 €
+ doprava zadarmo

Záhradný domček pre najmenších s otvárateľnými dvierkami a oknami. Vzdušný domček ocenia chlapci aj dievčatá. Vhodný doplnok na záhradu alebo do detskej izby. Záhradný domček z kvalitného plastu.


Marian Plast Domček s kuchynkou
119,20 €
+ doprava zadarmo

Záhradný domček pre najmenších s otvárateľnými dvierkami a oknami. Domček má tiež kuchynský pult. Vhodný doplnok na záhradu alebo do detskej izby.


Pilsan domček Princess Castle-42%
270 €

155,15 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Krásny plastový zámok pre dievčatká a ich princezné. Pevný a bezpečný výrobok na domáce i vonkajšie využitie. Výrobok môže používať viac detí naraz, čo pomáha deťom k rozvoju kamarátskych vzťahov.


Marian Plast Domček s dielňou
119,20 €
+ doprava zadarmo

Záhradný domček pre najmenších s otvárateľnými dvierkami a oknami. Domček dielňa bude sídlom vášho malého majstra. Dodávané vrátane príslušenstva. Vhodný doplnok na záhradu alebo do detskej izby.


Mochtoys Zahradní domeček prodejní stánek-18%
156,24 €

127,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Zahradní domeček v podobě prodejního stánku bude perfektní doplněk na vaši zahradu. Děti si v něm můžou hrát na prodavače a zabaví se tak na dlouhá odpoledne.


Mochtoys Záhradný domček malý s kvietkami-29%
157,39 €

110,53 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kvalitný záhradný domček s kvietkami od značky MOCHTOYS. Má otváracie okná a dvere. Domček je stabilný, čo umožňuje dieťaťu domčekom preliezať a bezpečne sa hrať. Farby sú odolné proti UV žiareniu.


Mochtoys Záhradný domček s plotom
133,30 €

122,17 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastový záhradný domček v zelenom prevedení s jasne červenou strechou. Domček má vstupné dvere a okná s okenicami aj bez nich. Priestranný interiér ponúka hru pre viac detí naraz. Pri domčeku je malá záhradka ohraničená plotom. Na záhradku možno vojsť z domčeka.