Dohany 5075 Zahradný Domček-31%
109 €

74,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Veselý plastový domček záhradný je ideálny doplnok na vašu záhradu. Záhradný domček je jednoducho zostaviteľný z plastových stien a je veľmi odolný proti všetkým poveternostným vplyvom.


Marian Plast Domeček HAPPY House - zábavný-34%
138 €

90,64 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Detský plastový domček s výškou 115 cm poteší nielen vaše najmenšie svojimi úžitkovými vlastnosťami, ale aj veľmi priaznivou cenou. Má bočné dve okná s okenicami a jedno zadné otvorené voľné. Vstupné dvere a zadný východ na dvorček.


Dohany My First Play House-43%
101 €

56,80 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Detský plastový domček v modro červenom prevedení. Domček má v stene a streche vylisovanej rôzne tvary. Má otvárateľné dvere a okná. Domček je vhodný ako pre vnútorné, tak vonkajšie používanie.


Little Tikes Domček s piknikovým stolíkom-24%
259 €

196 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý domček s piknikovým stolíkom v kvalitnom prevedení značky Little Tikes. V domčeku nájdete sporák, domový zvonček so 6 rôznymi zvukmi alebo 19 ks plastových doplnkov. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov!


Smoby Domček Neo Floralie-34%

Smoby Domček Neo Floralie

Hodnotenie: 4,5
314,78 €

206,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nový priestranný záhradný domček Floralie v peknom farebnom prevedení, ktorý sa hodí na každú väčšiu záhradu. Domček má stabilné steny z kvalitného plastu s ochranou pred UV žiarením. Nechýbajú otváracie vrátka.


Mochtoys Záhradný domček s oknami a dverami-24%
131,99 €

100,29 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plastový záhradný domček s červenou strechou. Domček má vstupné dvere a štyri okná s okenicami. Priestranný interiér ponúka hru pre viac detí naraz. Kvalitné spracovanie a dlhotrvajúca farebnosť zaisťujú dlhú životnosť domčeka.


Smoby Domček My House s piknikovým stolom-34%
296,03 €

192,89 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Moderný domček na záhradu so stabilnými stenami, oknami, otváracími vrátkami s otvorom na listy a elektronickým zvončekom. Súčasťou je aj jedálenský stolček s lavičkami na sedenie.


Smoby Domček Neo Jura Lodge-33%
222,03 €

147 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Farebný domček pre deti so 4 stabilnými a robustnými stenami, s 2 polovičnými dverami, 2 oknami s okenicami a krmítkom pre vtáčiky. Domček je navrhnutý tak, aby vyhovoval mnohým doplnkom, ako je letná kuchyňa, piknikový stôl, komín, záhradka, zvonček dverí a odkvap s nádržou na vodu s kanvičkou.


Marian Plast Domček s kuchynkou
103,90 €

98,74 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Záhradný domček pre najmenších s otvárateľnými dvierkami a oknami. Domček má tiež kuchynský pult. Vhodný doplnok na záhradu alebo do detskej izby.


Alltoys Zahradní domeček - Venkovská chalupa-50%
117,08 €

57,84 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Zahradní domeček v podobě venkovské chalupy bude perfektní doplněk na vaši zahradu. Děti si v něm můžou hrát na venkovský život a zabaví se tak na dlouhá odpoledne.


Mochtoys Detský záhradný domček s plotom veľký-17%
150 €

123,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Plastový záhradný domček z kvalitného plastu. Domček je zelený s oranžovou strechou. Je vybavený žltými zatváracími dverami, oknami a jedným oknom s okenicou. Okolo domčeka je plot.


Smoby Domček so šmykľavkou-34%
413,38 €

270,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Poschodový záhradný domček so šmykľavkou a rebríkom v bielo-červeno-zelenom farebnom prevedení má stabilné steny, otváracie vrátka a posúvacie okenice. Je ošetrený ochranou proti UV žiareniu, čo zaručuje farebnú stálosť.


DOLU Veľký záhradný domček s plotom-45%
135 €

73,28 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Veľký záhradný domček doplnený o predzáhradku s plotom je pripravený pre vaše deti! Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vysoká kvalita použitého materiálu a jednoduchá montáž vás nadchne!


Marian Plast Domček FAIRY House-40%
99 €

58,80 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Detský plastový domček v novom farebnom prevedení. Domček má dve otvorené okná a jedno zadné s okenicami. Vďaka jeho výške 95 cm je vhodný aj do menších detských izbičiek alebo na menšiu záhradu či dvor.


Marian Plast Plastový domeček Dream House Fairy Benetton-41%
99,99 €

58,80 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Detský plastový domček farebný. Domček má dve otvorené okná a jedno zadné s okenicami. Vďaka jeho výške 95 cm je vhodný aj do menších detských izbičiek alebo na menšiu záhradu či dvor.


DOLU Veľký záhradný domček City-32%
92,70 €

62,70 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Veľký záhradný domček City je pripravený pre vaše deti! Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Má veľké stabilné steny a je pripravený na každé detské radovánky.


Mochtoys Zahradní domeček prodejní stánek-32%
156,24 €

106,07 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zahradní domeček v podobě prodejního stánku bude perfektní doplněk na vaši zahradu. Děti si v něm můžou hrát na prodavače a zabaví se tak na dlouhá odpoledne.


Let's play Hrací domček drevený-15%
104,86 €

88,71 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pestrofarebný drevený hrací domček je skvelým miestom, kde si deti so svojimi kamarátmi užijú veľa zábavy. Domček môžu deti využívať tiež ako pokladňu s lístkami na divadelné predstavenie.


Marian Plast Domček s dielňou-11%
111 €

98 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Záhradný domček pre najmenších s otvárateľnými dvierkami a oknami. Domček dielňa bude sídlom vášho malého majstra. Dodávané vrátane príslušenstva. Vhodný doplnok na záhradu alebo do detskej izby.


Little Tikes Detský hrad-27%

Little Tikes Detský hrad

Hodnotenie: 4,5
379,99 €

274,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Detský hrad ako veľké hracie centrum značky Little Tikes. Kamenná fasáda vyzerá ako na naozajstnom hrade. Deti môžu držať stráž na vyhliadkovej veži s plošinou.


Little Tikes Magický domček so zvončekom - Sunshine-21%
250 €

196 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Magický záhradný detský domček s funkčným zvončekom zaujme každé dieťa. V domčeku nájdete varič, telefón alebo schránku na listy a samozrejme otváracie dvere i okná. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.


Marian Plast Domček TRIANGLE-26%
127,99 €

94,10 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Jedinečný plastový domček TRIANGLE pre deti od 3 rokov, ktorý môžete mať záhrade aj doma. Má atypický tvar trojuholníka, zatváracie okenice, fuknční dvierka av lete je možné zapojiť sprchu. Kvalitné prevedenie značky Marian Plast.


Marian Plast Domček búda-15%
109,99 €

92,57 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Záhradný domček pre najmenších s otvárateľnými dvierkami a oknami. Vzdušný domček ocenia chlapci aj dievčatá. Vhodný doplnok na záhradu alebo do detskej izby. Záhradný domček z kvalitného plastu.


DOLU Detský záhradný domček, plastový, modrý-34%
118,99 €

78,40 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Veľký záhradný domček je pripravený pre vaše deti! Vybavený oknami a dverami. Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vysoko kvalitné plastové steny sú pripravené na každé detské radovánky!


Smoby Domček Friends House s kuchyňou
388,55 €

317,60 €
+ doprava zadarmo

Najväčší plastový domček Smoby! Domček Friends House má funkčný zvonček, otváracie dvere a okná s okenicami. Novinkou je letná kuchynka s príslušenstvom. Možno pripojiť lavicu ako na vonkajšie, tak i vnútorné posedenie.


Smoby Domček My House

Smoby Domček My House

Hodnotenie: 5
279 €

214,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Domček na záhradu z kvalitného plastu. Domček je vybavený otváracími oknami a dverami. Súčasťou je tiež elektronický zvonček a nechýba funkčný zámok vo dverách. Domček ako naozajstný.


Woody Záhradný domček s okenicami - Stefano
222,01 €

187,50 €
+ doprava zadarmo

Záhradný domček s okenicami ponúka vašim deťom hrací priestor, ktorý si môžu vybaviť podľa svojej vlastnej fantázie. Je vyrobený z prírodného, neošetreného dreva, takže ho môžete dokončiť podľa predstáv svojich detí.


KETER FOLDABLE PLAYHOUSE - zelený
76,50 €
+ doprava zadarmo

Domček na hranie, ktorý vaše deti budú milovať. Keter Foldable Playhouse je vyrobený z odolného plastu a jeho pestré odtiene zelenej a červenej vďaka UV ochrane neblednú. Môžete ho použiť v interiéri aj exteriéri a zmontujete ho bez použitia náradia. Domček je určený pre deti od 2 do 6 rokov.


KETER RANCHO PLAYHOUSE domček - zelený
107,50 €
105,20 €
+ doprava zadarmo

Domček na hranie pre deti vyrobený z odolného plastu. Keter Rancho Play House je je vyhotovený v živých farbách, ktoré vďaka UV ochrane neblednú. Využijete ho v interiéri aj exteriéri a na jeho montáž nepotrebujete žiadne náradie. Domček je určený pre deti od 2 do 6 rokov.


Pilsan domček Princess Castle
270 €

228,80 €
+ doprava zadarmo

Krásny plastový zámok pre dievčatká a ich princezné. Pevný a bezpečný výrobok na domáce i vonkajšie využitie. Výrobok môže používať viac detí naraz, čo pomáha deťom k rozvoju kamarátskych vzťahov.


Domčeky pre deti

Máte už predstavu, ako by mal hrací domček pre vaše deti vyzerať?

Na Mall.sk môžete vyberať z bohatej ponuky drevených aj plastových domčekov všetkých veľkostí a farieb!

Nájdete tu kvalitné značky hracích domčekov, ako sú Smoby, Little TikesLittle Tikes, MochtoysMochtoys, Marian PlastMarian Plast, VladekoVladeko, Trigano a mnoho ďalších.

Nezabudnite si pozrieť aj ponuku šmýkačiek a preliezačiek, ktorými možno okolia domčekov doplniť!