Počet nájdených produktov: 47

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Smoby Domček Friends House s kuchyňou
388,55 €

326,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Najväčší plastový domček Smoby! Domček Friends House má funkčný zvonček, otváracie dvere a okná s okenicami. Novinkou je letná kuchynka s príslušenstvom. Možno pripojiť lavicu ako na vonkajšie, tak i vnútorné posedenie.


Marian Plast Domček Happy House
139,99 €

103,80 €

Najobľúbenejší a najpredávanejší detský domček na záhradu s fuknčnými dverami a oknami. Happy House zaručí veľkú a dlhodobú zábavu pre Vaše deti. Má jeden vchod, poštovú schránku, dve otvorené okná a dve okná s okenicami.


Dohany Domček zahradný

Dohany Domček zahradný

Hodnotenie: 4
109 €

84,50 €

Veselý plastový domček záhradný je ideálny doplnok na vašu záhradu. Záhradný domček je jednoducho zostaviteľný z plastových stien a je veľmi odolný proti všetkým poveternostným vplyvom.


Smoby Domček Neo Floralie

Smoby Domček Neo Floralie

Hodnotenie: 4,5
314,78 €

261,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový priestranný záhradný domček Floralie v peknom farebnom prevedení, ktorý sa hodí na každú väčšiu záhradu. Domček má stabilné steny z kvalitného plastu s ochranou pred UV žiarením. Nechýbajú otváracie vrátka.


Smoby Domček Friends House
375,99 €

307,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový domček na záhradu má funkčný zvonček, otváracie dvere a okná s okenicami. K domčeku je možné pripojiť lavicu. Je len na deťoch či ju dajú dovnútra alebo von. Domček má ochranu proti UV žiareniu.


Smoby Domček so šmykľavkou
413,38 €

326,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Poschodový záhradný domček so šmykľavkou a rebríkom v bielo-červeno-zelenom farebnom prevedení má stabilné steny, otváracie vrátka a posúvacie okenice. Je ošetrený ochranou proti UV žiareniu, čo zaručuje farebnú stálosť.


Little Tikes Domček s piknikovým stolíkom - Natural
279,99 €

238,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový domček s piknikovým stolíkom v natur farbách značky Little Tikes. K domčeku je možné pripojiť piknikový stolík a dve stoličky k príjemnému vonkajšiemu posedeniu. Domček je dodávaný vrátane doplnkov.


Smoby Domček My House s piknikovým stolom
296,03 €

226,80 €

Moderný domček na záhradu so stabilnými stenami, oknami, otváracími vrátkami s otvorom na listy a elektronickým zvončekom. Súčasťou je aj jedálenský stolček s lavičkami na sedenie.


Marian Plast Domček zábavný "House of FUN"
111 €
107,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský plastový domček s výškou 115 cm poteší nielen vaše najmenšie svojimi úžitkovými vlastnosťami, ale aj veľmi priaznivou cenou. Má bočné dve okná s okenicami a jedno zadné otvorené voľné. Vstupné dvere a zadný východ na dvorček.


Marian Plast Domček búda
109,99 €
107,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Záhradný domček pre najmenších s otvárateľnými dvierkami a oknami. Vzdušný domček ocenia chlapci aj dievčatá. Vhodný doplnok na záhradu alebo do detskej izby. Záhradný domček z kvalitného plastu.


CUBS Detský drevený domček Filip
197,03 €

177,40 €

Drevený domček Filip od firmy CUBS. Domček je vyrobený iba z kombinácie vysoko kvalitného borovicového, smrekového a jedľového dreva. Má jeden vchod a okienko. Jedná sa o originálny a mimoriadne kvalitný výrobok, ktorý obohatí každú záhradu.


Woody Záhradný domček s okenicami - Stefano
222,01 €

192,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Záhradný domček s okenicami ponúka vašim deťom hrací priestor, ktorý si môžu vybaviť podľa svojej vlastnej fantázie. Je vyrobený z prírodného, neošetreného dreva, takže ho môžete dokončiť podľa predstáv svojich detí.


Marian Plast Plastový domeček Dream House Fairy Benetton
99,99 €

69,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský plastový domček farebný. Domček má dve otvorené okná a jedno zadné s okenicami. Vďaka jeho výške 95 cm je vhodný aj do menších detských izbičiek alebo na menšiu záhradu či dvor.


Little Tikes Mestský domček na hranie - Evergreen
375 €

280,60 €

Skvelý mestský domček na hranie Evergreen, ktorý ponúka veľa možností na hranie. Na každej zo štyroch stien môžu deti využívať rôzne hry ako je škola, benzínová pumpa, obchod alebo športové ihrisko! Kvalitný plast značky Little Tikes. Vhodné pre deti už od 1,5 rokov.


CUBS Detský drevený domček Petrol
615,10 €
+ doprava zadarmo

Drevený domček Petrol od výrobcu CUBS je ako ozajstná benzinka s obchodíkom. Domček je vyrobený iba z kombinácie vysoko kvalitného borovicového a jedľového dreva. Je rozdelený na dve miestnosti s dverami a oknami s plexisklom. Jedná sa o originálny a mimoriadne kvalitný výrobok, ktorí vhodne doplní každú záhradu.


Buddy Toys 1190 Domček FUN
133,30 €

103,80 €

Plastový domček Fun je dostatočne veľký, aby sa vo vnútri hralo viac detí naraz. Má zvonček, dvere s poštovou schránkou a veľké okná. Domček má ochranu proti UV žiareniu, ktorá zabezpečuje dlhú trvanlivosť farieb.


Buddy Toys Domček MAGICAL šedivý
88,85 €

76,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový domček MAGICAL je ideálny doplnok na vašu záhradu. Deti si ho zamilujú a budú v ňom tráviť každú chvíľku, keď budú vonku. Domček má ochrana proti UV žiareniu, ktorá zabezpečuje dlhú trvanlivosť farieb.


Buddy Toys Detský domček VILLAGE červený  1140
127 €

107,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový domček Village je ideálny doplnok na vašu záhradu. Deti si ho zamilujú vďaka samolepkám, ktorými sa ho môžu vylepšiť a vďaka tomu, že je dostatočne veľký, aby sa vnútri hralo viac detí naraz.


DOLU Detský záhradný domček, plastový, modrý
118,99 €

106,30 €

Veľký záhradný domček je pripravený pre vaše deti! Vybavený oknami a dverami. Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vysoko kvalitné plastové steny sú pripravené na každé detské radovánky!


DOLU Detský záhradný domček s plotom, plastový, modrý
142,80 €

103,80 €

Veľký farebný záhradný domček doplnený o predzáhradku so žltým plotom je pripravený pre vaše deti. Dobrodružstvo na záhrade môže začať! Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie.


DOLU Veľký záhradný domček City
92,70 €

69,20 €

Veľký záhradný domček City je pripravený pre vaše deti! Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Má veľké stabilné steny a je pripravený na každé detské radovánky.


DOLU Veľký záhradný domček s plotom
135 €

96,10 €

Veľký záhradný domček doplnený o predzáhradku s plotom je pripravený pre vaše deti! Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vysoká kvalita použitého materiálu a jednoduchá montáž vás nadchne!


Let's play Hrací domček drevený
104,86 €
102,60 €
+ doprava zadarmo

Pestrofarebný drevený hrací domček je skvelým miestom, kde si deti so svojimi kamarátmi užijú veľa zábavy. Domček môžu deti využívať tiež ako pokladňu s lístkami na divadelné predstavenie.


Little Tikes Vidiecke sídlo- ružové
306 €

280,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Ružový plastový domček s vnútorným vybavením v štýle vidieckeho sídla. Súčasťou domčeka je varič, drez alebo telefón a tiež funkčné dvere i okná. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes. Vhodné pre deti už od 2 rokov.


Marian Plast Domček Happy House "MČZ"
122,19 €

107,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselý farebný detský domček na záhradu s funkčnými dverami a oknami. Happy House zaručí veľkú a dlhodobú zábavu pre vaše deti. Má jeden predný a jeden zadný vchod, jedno otvorené okno a dve okná s okenicami.


Marian Plast Domček s kuchynkou
111,50 €

Záhradný domček pre najmenších s otvárateľnými dvierkami a oknami. Domček má tiež kuchynský pult. Vhodný doplnok na záhradu alebo do detskej izby.


Pilsan domček Princess Castle
270 €

261,40 €

Krásny plastový zámok pre dievčatká a ich princezné. Pevný a bezpečný výrobok na domáce i vonkajšie využitie. Výrobok môže používať viac detí naraz, čo pomáha deťom k rozvoju kamarátskych vzťahov.


Marian Plast Domček s dielňou
123 €

Posledný kus za túto cenu!

Záhradný domček pre najmenších s otvárateľnými dvierkami a oknami. Domček dielňa bude sídlom vášho malého majstra. Dodávané vrátane príslušenstva. Vhodný doplnok na záhradu alebo do detskej izby.


Little Tikes Magický domček so zvončekom - Sunshine
250 €

230,60 €

Magický záhradný detský domček s funkčným zvončekom zaujme každé dieťa. V domčeku nájdete varič, telefón alebo schránku na listy a samozrejme otváracie dvere i okná. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.


Smoby Domček My House

Smoby Domček My House

Hodnotenie: 5
279 €

207,60 €

Novinka

Domček na záhradu z kvalitného plastu. Domček je vybavený otváracími oknami a dverami. Súčasťou je tiež elektronický zvonček a nechýba funkčný zámok vo dverách. Domček ako naozajstný.


TRIGANO Domček drevený MILA
397,99 €

269,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevený domček s okenicami ozdobí každú záhradu. Domček zdobia štyri červené okenice a zelené 2/3 vstupné dvere. Kvatilné spracovanie a ošetrenie dreva zaisťuje dlhú životnosť domčeka.


TRIGANO Drevený domček Mona
185 €

161,40 €

Menší drevený domček iste ozdobí každú záhradu. Detský domček je z 15 mm silných dosiek a jeho rozmery sú 103 × 99 × 136 cm. Kvalitné spracovanie a ošetrenie dreva zaisťuje dlhú životnosť domčeka.


Woody Záhradný domček s farebným lemovaním
160 €

130,70 €

Záhradný drevený domček v prírodných farbách s farebným lemovaním okolo okien a dverí. Domček je dodávaný bez podlahy. Doplnok každej záhrady, kde sa deti skvele pohrajú. Domček je vyrobený zo smrekového dreva, strecha je z PVC fólie.


Buddy Toys Domček MAGICAL červený
88,85 €

76,90 €

Plastový domček MAGICAL je ideálny doplnok na vašu záhradu. Deti si ho zamilujú a budú v ňom tráviť každú chvíľku, keď budú vonku. Domček má ochrana proti UV žiareniu, ktorá zabezpečuje dlhú trvanlivosť farieb.


Marian Plast detský plastový domček Farma
124,96 €

115,30 €

Detský domček na záhradu s fuknčnými dverami a oknami. Kvalitné prevedenie zaručí veľkú a dlhodobú zábavu pre vaše deti. Má jeden vchod a 2 okná s okenicami a 1 bez nich.


CUBS Detský drevený domček Eliška
511,30 €
+ doprava zadarmo

Drevený domček Eliška s verandou od výrobcu CUBS. Domček je vyrobený iba z kombinácie vysoko kvalitného borovicového a jedľového dreva. Má dva vchody a okná s okenicami. Jedná sa o originálny a mimoriadne kvalitný výrobok, ktorý vhodne doplní každú záhradu.


Marian Plast Domček FAIRY House
99 €

69,20 €

Detský plastový domček v novom farebnom prevedení. Domček má dve otvorené okná a jedno zadné s okenicami. Vďaka jeho výške 95 cm je vhodný aj do menších detských izbičiek alebo na menšiu záhradu či dvor.


Little Tikes Domček s piknikovým stolíkom
259 €

230,60 €

Momentálne nedostupné

Skvelý domček s piknikovým stolíkom v kvalitnom prevedení značky Little Tikes. V domčeku nájdete sporák, domový zvonček so 6 rôznymi zvukmi alebo 19 ks plastových doplnkov. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov!


CUBS Detský drevený domček Nela
166,40 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Drevený domček Nela od firmy CUBS. Domček je vyrobený iba z kombinácie vysoko kvalitného borovicového, smrekového a jedľového dreva. Má jeden vchod a okienko. Jedná sa o originálny a mimoriadne kvalitný výrobok, ktorý obohatí každú záhradu.


CUBS Detský drevený domček Malíček
174,90 €

Momentálne nedostupné

Drevený domček Malíček od firmy CUBS. Domček je polootvorený, bez okeníc, dverí a podlahy. Je vyrobený len z kombinácie vysoko kvalitného borovicového, smrekového a jedľového dreva. Originálny a kvalitný výrobok, ktorý obohatí každú záhradu.


Little Tikes Detský hrad

Little Tikes Detský hrad

Hodnotenie: 4,5
379,99 €

334,50 €

Momentálne nedostupné

Detský hrad ako veľké hracie centrum značky Little Tikes. Kamenná fasáda vyzerá ako na naozajstnom hrade. Deti môžu držať stráž na vyhliadkovej veži s plošinou.


Little Tikes Záhradná chatka prírodná
148,11 €

115,30 €

Momentálne nedostupné

Krásna štýlová záhradná chatka prírodná sa stane ozdobou každej záhrady. Moderné okná, klenutý rám dverí, tehlové detaily domčeka a červená šindľová strecha pôsobí veľmi autenticky. Na vaše ratolesti v domčeku čaká množstvo zábavy.


Smoby Domček Nature

Smoby Domček Nature

Hodnotenie: 4,5
159,22 €

119,20 €

Momentálne nedostupné

Domček na záhradu z kvalitného, robustného plastu vo farebnom prevedení. Domček má stabilné steny, otváracie vrátka a posuvné okenice. Je ošetrený ochranou proti UV žiareniu, čo zaručuje farebnú stálosť.


TRIGANO Domček drevený  ARMELLA
447,99 €

365,20 €

Momentálne nedostupné

Drevený domček s tromi oknami ozdobí každú záhradu. Domček má dvere s okienkom v tvare kvetiny. Kvatilné spracovanie a ošetrenie dreva zaisťuje dlhú životnosť domčeku.