Dohany 5075 Zahradný Domček
109 € 104,90 €

Veselý plastový domček záhradný je ideálny doplnok na vašu záhradu. Záhradný domček je jednoducho zostaviteľný z plastových stien a je veľmi odolný proti všetkým poveternostným vplyvom.

Smoby Domček Chef rozšíriteľný-28%
359,30 € 255,73 €

Akcia

Domček Chef kombinuje záhradný domček, reštauráciu a obchod. V balení nájdete 38 kusov rôzneho príslušenstva a doplnkov, ktoré dodajú detským hrám tú správnu atmosféru. Navyše sa k domčeku dá pridať ešte ďalšie príslušenstvo a vytvoriť tak ideálne miesto pre každé dieťa. Deti s ním môžu zažiť veľa zábavy a vymýšľať rôzne hry.

Dohany My First Play House-41%

Dohany My First Play House

Hodnotenie: 4,3
101 € 59,27 €

Akcia

Detský plastový domček v modro červenom prevedení. Domček má v stene a streche vylisovanej rôzne tvary. Má otvárateľné dvere a okná. Domček je vhodný ako pre vnútorné, tak vonkajšie používanie.

Smoby Domček Friends House s kuchyňou-23%
388,55 € 296,50 €

Akcia

Najväčší plastový domček Smoby! Domček Friends House má funkčný zvonček, otváracie dvere a okná s okenicami. Novinkou je letná kuchynka s príslušenstvom. Možno pripojiť lavicu ako na vonkajšie, tak i vnútorné posedenie.

Smoby Domček My House

Smoby Domček My House

Hodnotenie: 4,2
279 € 220 €

Domček na záhradu z kvalitného plastu. Domček je vybavený otváracími oknami a dverami. Súčasťou je tiež elektronický zvonček a nechýba funkčný zámok vo dverách. Domček ako naozajstný.

PalPlay Domček FAIRY House-41%

PalPlay Domček FAIRY House

Hodnotenie: 4,5
99 € 58 €

Akcia

Detský plastový domček v novom farebnom prevedení. Domček má dve otvorené okná a jedno zadné s okenicami. Vďaka jeho výške 95 cm je vhodný aj do menších detských izbičiek alebo na menšiu záhradu či dvor.

Little Tikes Domček s piknikovým stolíkom-21%
259 € 203,08 €

Akcia

Skvelý domček s piknikovým stolíkom v kvalitnom prevedení značky Little Tikes. V domčeku nájdete sporák, domový zvonček so 6 rôznymi zvukmi alebo 19 ks plastových doplnkov. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov!

Little Tikes Domček s piknikovým stolíkom - Natural-21%
279,99 € 218,66 €

Akcia

Plastový domček s piknikovým stolíkom v natur farbách značky Little Tikes. K domčeku je možné pripojiť piknikový stolík a dve stoličky k príjemnému vonkajšiemu posedeniu. Domček je dodávaný vrátane doplnkov.

Buddy Toys Domček MAGICAL červený
88,85 € 73,80 €

Plastový domček MAGICAL je ideálny doplnok na vašu záhradu. Deti si ho zamilujú a budú v ňom tráviť každú chvíľku, keď budú vonku. Domček má ochrana proti UV žiareniu, ktorá zabezpečuje dlhú trvanlivosť farieb.

DOLU Veľký záhradný domček City
92,70 € 75,70 €

Veľký záhradný domček City je pripravený pre vaše deti! Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Má veľké stabilné steny a je pripravený na každé detské radovánky.

Little Tikes Vidiecke sídlo - Evergreen-24%
339 € 255,90 €

Akcia

Detský domček s vybavením, ktoré má každý správny domček mať. Medzi zariadenia patrí sporák, drez s batériou a nevyhnutnou súčasťou je aj domáci telefón.

Mochtoys Záhradný domček s oknami a dverami-38%
180 € 111,16 €

Akcia

Plastový záhradný domček s červenou strechou. Domček má vstupné dvere a štyri okná s okenicami. Priestranný interiér ponúka hru pre viac detí naraz. Kvalitné spracovanie a dlhotrvajúca farebnosť zaisťujú dlhú životnosť domčeka.

Mochtoys Záhradný domček s plotom-38%
180 € 111,16 €

Akcia

Plastový záhradný domček v zelenom prevedení s jasne červenou strechou. Domček má vstupné dvere a okná s okenicami aj bez nich. Priestranný interiér ponúka hru pre viac detí naraz. Pri domčeku je malá záhradka ohraničená plotom. Na záhradku možno vojsť z domčeka.

Smoby Domček Neo Jura Lodge-24%
222,03 € 166,77 €

Akcia

Farebný domček pre deti so 4 stabilnými a robustnými stenami, s 2 polovičnými dverami, 2 oknami s okenicami a krmítkom pre vtáčiky. Domček je navrhnutý tak, aby vyhovoval mnohým doplnkom, ako je letná kuchyňa, piknikový stôl, komín, záhradka, zvonček dverí a odkvap s nádržou na vodu s kanvičkou.

Little Tikes Magický domček so zvončekom - Sunshine
250 € 221,90 €

Magický záhradný detský domček s funkčným zvončekom zaujme každé dieťa. V domčeku nájdete varič, telefón alebo schránku na listy a samozrejme otváracie dvere i okná. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes. Vhodné pre deti už od 18 mesiacov.

Mochtoys Zahradní domeček prodejní stánek-28%
156,40 € 111,16 €

Akcia

Zahradní domeček v podobě prodejního stánku bude perfektní doplněk na vaši zahradu. Děti si v něm můžou hrát na prodavače a zabaví se tak na dlouhá odpoledne.

KETER MAGIC PLAY HOUSE domček - zelený
70 € 68,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Domček na hranie pre deti vyrobený z odolného plastu. Keter Magic Play House je vyhotovený v živých farbách v odtieňoch zelenej a ružovej, ktoré vďaka ÚV ochrane neblednú. Využijete ho v interiéri aj exteriéri a na jeho montáž nepotrebujete žiadne náradie. Domček je určený pre deti od 2 do 6 rokov.

DOLU Veľký záhradný domček s plotom-39%
135 € 81,51 €

Akcia

Veľký záhradný domček doplnený o predzáhradku s plotom je pripravený pre vaše deti! Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vysoká kvalita použitého materiálu a jednoduchá montáž vás nadchne!

DOLU Detský záhradný domček, plastový, modrý-28%
105,84 € 76,13 €

Akcia

Veľký záhradný domček je pripravený pre vaše deti! Vybavený oknami a dverami. Vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Vysoko kvalitné plastové steny sú pripravené na každé detské radovánky!

PalPlay Domeček HAPPY Zábavný
122,19 € 96 €

Veselý farebný detský domček na záhradu s funkčnými dverami a oknami. Happy House zaručí veľkú a dlhodobú zábavu pre vaše deti. Má jeden predný a jeden zadný vchod, jedno otvorené okno a dve okná s okenicami.

PalPlay Plastový domeček Dream House Fairy Benetton
99,99 € 70,10 €

Detský plastový domček farebný. Domček má dve otvorené okná a jedno zadné s okenicami. Vďaka jeho výške 95 cm je vhodný aj do menších detských izbičiek alebo na menšiu záhradu či dvor.

Little Tikes Detský hrad

Little Tikes Detský hrad

Hodnotenie: 4,7
379,99 € 297,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský hrad ako veľké hracie centrum značky Little Tikes. Kamenná fasáda vyzerá ako na naozajstnom hrade. Deti môžu držať stráž na vyhliadkovej veži s plošinou.

Little Tikes Vidiecke sídlo- ružové
306 € 280,60 €

Ružový plastový domček s vnútorným vybavením v štýle vidieckeho sídla. Súčasťou domčeka je varič, drez alebo telefón a tiež funkčné dvere i okná. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes. Vhodné pre deti už od 2 rokov.

Little Tikes Mestský domček na hranie - Evergreen
375 € 276,90 €

Skvelý mestský domček na hranie Evergreen, ktorý ponúka veľa možností na hranie. Na každej zo štyroch stien môžu deti využívať rôzne hry ako je škola, benzínová pumpa, obchod alebo športové ihrisko! Kvalitný plast značky Little Tikes. Vhodné pre deti už od 1,5 rokov.

Smoby Domček Friends House

Smoby Domček Friends House

Hodnotenie: 4,8
375,99 € 287,60 €

Plastový domček na záhradu má funkčný zvonček, otváracie dvere a okná s okenicami. K domčeku je možné pripojiť lavicu. Je len na deťoch či ju dajú dovnútra alebo von. Domček má ochranu proti UV žiareniu.

Mochtoys Záhradný domček so stolíkom-34%
180 € 118,58 €

Akcia

Plastový záhradný domček v hnedom prevedení so zelenou strechou. Domček má vstupné dvere a okná s okenicami aj bez nich. Priestranný interiér ponúka hru pre viac detí naraz. Z jedného okna je von pripojený stolík pri ktorom si deti napríklad zjedia desiatu.

Buddy Toys BOT 1012 Domček Magical Uni
101 € 66,40 €

Plastový domček Magical je ideálny doplnok na vašu záhradu. Deti si ho zamilujú a budú v ňom tráviť každú chvíľku, keď budú vonku. Domček má ochranu proti UV žiareniu, ktorá zaisťuje dlhú trvanlivosť farieb.

Mochtoys Záhradný domček malý s kvietkami-32%
156,50 € 105,15 €

Akcia

Kvalitný záhradný domček s kvietkami od značky MOCHTOYS. Má otváracie okná a dvere. Domček je stabilný, čo umožňuje dieťaťu domčekom preliezať a bezpečne sa hrať. Farby sú odolné proti UV žiareniu.

DOLU Můj první zahradní domek růžový, jednorožec
103,20 € 84,90 €

Novinka

Nádherný růžový domeček s motivem jednorožce. Dětský domeček bude skvělou zábavou dětem nejen na zahradě. Domeček má okna a dveře. Dobrodružství může začít!

Buddy Toys Detský domček VILLAGE červený 1140
127 € 98,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový domček Village je ideálny doplnok na vašu záhradu. Deti si ho zamilujú vďaka samolepkám, ktorými sa ho môžu vylepšiť a vďaka tomu, že je dostatočne veľký, aby sa vnútri hralo viac detí naraz.

Smoby Domček My Neo House rozšíriteľný-33%
273,40 € 181,31 €

Akcia

Moderný domček na záhradu je vyrobený z kvalitného plastu a urobí radosť každému dieťaťu. Medzi jeho výbavu patria stabilné steny, okná s otváracími okenicami a otváracie dvere s otvorom pre listy. Navyše sa k domčeku dá pridať mnoho príslušenstva a vytvoriť tak ideálne miesto pre každé dieťa. Vďaka svojej výške 135 cm je tiež vhodný aj pre vyššie deti.

L.O.L. Surprise! Domček na hranie
209,50 € 198,60 €

Novinka

Domček na hranie od L.O.L. Surprise! kombinuje štýl a zábavu! Moderné okná, klenuté dvere, tehly a trblietavé detaily robia z tohto domčeka na hranie perfektný prvý domček pre každé dievčatko!

DOLU Záhradný domček s okenicami
112,60 € 83,90 €

Záhradný domček s okenicami je pripravený pre vaše deti. Je vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Krásne farebné prevedenie – kombinácia modrej, žltej a červenej farby je vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Dobrodružstvo môže začať!

Smoby Domček so šmykľavkou-30%
413,38 € 285,38 €

Akcia

Poschodový záhradný domček so šmykľavkou a rebríkom v bielo-červeno-zelenom farebnom prevedení má stabilné steny, otváracie vrátka a posúvacie okenice. Je ošetrený ochranou proti UV žiareniu, čo zaručuje farebnú stálosť.

KETER RANCHO PLAYHOUSE domček - zelený
113,90 €

Domček na hranie pre deti vyrobený z odolného plastu. Keter Rancho Play House je je vyhotovený v živých farbách, ktoré vďaka UV ochrane neblednú. Využijete ho v interiéri aj exteriéri a na jeho montáž nepotrebujete žiadne náradie. Domček je určený pre deti od 2 do 6 rokov.

PalPlay Domeček HAPPY House - zábavný-30%
138 € 96,34 €

Akcia

Detský plastový domček s výškou 115 cm poteší nielen vaše najmenšie svojimi úžitkovými vlastnosťami, ale aj veľmi priaznivou cenou. Má bočné dve okná s okenicami a jedno zadné otvorené voľné. Vstupné dvere a zadný východ na dvorček.

Smoby Domček Neo Floralie

Smoby Domček Neo Floralie

Hodnotenie: 4,8
314,78 € 246,60 €

Nový priestranný záhradný domček Floralie v peknom farebnom prevedení, ktorý sa hodí na každú väčšiu záhradu. Domček má stabilné steny z kvalitného plastu s ochranou pred UV žiarením. Nechýbajú otváracie vrátka.

KETER FOLDABLE PLAYHOUSE - béžový
83,90 €

Domček na hranie, ktorý vaše deti budú milovať. Keter Foldable Playhouse je vyrobený z odolného plastu a jeho pestré farby vďaka UV ochrane neblednú. Môžete ho použiť v interiéri aj exteriéri a zmontujete ho bez použitia náradia. Domček je určený pre deti od 2 do 6 rokov.

KETER FOLDABLE PLAYHOUSE - zelený
83,90 €

Domček na hranie, ktorý vaše deti budú milovať. Keter Foldable Playhouse je vyrobený z odolného plastu a jeho pestré odtiene zelenej a červenej vďaka UV ochrane neblednú. Môžete ho použiť v interiéri aj exteriéri a zmontujete ho bez použitia náradia. Domček je určený pre deti od 2 do 6 rokov.

DOLU Záhradný domček s okenicami a plotom
132,10 € 125,50 €

Záhradný domček s okenicami doplnený o predzáhradku so žltým plotom je pripravený pre vaše deti. Je vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Krásne farebné prevedenie – kombinácia modrej, žltej a červenej farby je vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Dobrodružstvo môže začať!

Little Tikes Domček s okenicami - Primary
199,90 €

Plastový domček v netradičných farbách sa stane ozdobou každej záhrady. Domček má prepracované lisované detaily – obloženie stien a šindľovú strechu. Obe okná majú uzatvárateľné okenice. Vysoký tehlový komín robí tento domček ešte reálnejší.