Marian Plast Šmykľavka s vežou a preliezačkou
119,99 €

82,95 €
+ doprava zadarmo

Najobľúbenejšie kĺzačka s vežou a preliezačkou a šplhacou stenou, vhodná na záhradu alebo do izby. Je určená pre deti od troch rokov. Veľmi kvalitné prevedenie značky Marian Plast.


Little Tikes Dvojitá šmýkačka s tunelom - Sunshine
319 €

276 €
+ doprava zadarmo

Detská záhradná dvojitá šmýkačka s tunelom obľúbenej značky Little Tikes. Jedinečný šmykľavka, kde nájdete hladkú a tiež zvlnenú variant. Veľmi kvalitný a odolný materiál. Vhodná pre deti už od 2 rokov.


DOLU Detské ihrisko 4 v 1
164,68 €

143 €

Novinka

Detské ihrisko 4 v 1 ponúka množstvo hracích variantov nielen na záhrade, ale aj v domácom prostredí. Okrem klasickej hojdačky a šmýkačky na deti čaká aj možnosť zahrať si basketbal. Užite si rodinou zábavu.


Little Tikes Preliezačka so šmykľavkou a úkrytom - Primary
138,93 €

119 €
+ doprava zadarmo

Táto šmýkačka s preliezačkou pre najmenšie deti má toho toľko čo ponúknuť! Na preliezku sa dá ľahko vyliezť a skĺznutím sa rýchlo dostať späť na zem. Vlnitá šmykľavka s jednoducho dostupnou plošinou deti zabaví na dlhé hodiny.


Little Tikes Preliezačka so šmýkačkou Evergreen
354 €
+ doprava zadarmo

Dvojposchodová preliezačka Evergreen s tunelom, lezeckú stenou a šmýkačkami zaručuje skvelú zábavu pre deti už od 3 rokov. Hracie centrum je určené pre 6 detí a je vyrobené z veľmi kvalitného plastu značky Little Tikes.


Little Tikes Dětská proléžačka - hasičské auto
109,02 €

97,30 €
+ doprava zadarmo

Dětská prolézačka ve tvaru Hasičského auta má rozměr tak akorát pro malé dobrodruhy hledající velká dobrodružství. Děti si s ní užijí spoustu legrace jak uvnitř, tak i venku.


Little Tikes Preliezačka Climb & Slide Playhouse
98 €
+ doprava zadarmo

Domček na hranie Climb & Slide Playhouse so šmýkačkou je vhodný už pre najmenšie deti od 18 mesiacov. Nájdete tu šmýkačku s úkrytom pre hru na schovávačku a poštovú schránku. Kvalitné plastové prevedenie značky Little Tikes.


Little Tikes Preliezačka - Evergreen
122 €

101 €
+ doprava zadarmo

Kvalitná detská preliezačka Evergreen môže byť ako prvé hracie centrum pre vašich najmenších od 18 mesiacov. Nájdete tu šmýkačku, preliezku alebo schovávačku. Vyrobené z veľmi kvalitného a odolného materiálu značky Little Tikes.


Marimex Prolézačka dětská Lil´Monkey Everest
139,90 €
135,97 €
+ doprava zadarmo

Pevná a stabilní konstrukce. Jednoduchá montáž bez použití nářadí. Lehká a snadno manipulovatelná. Zlepšuje motoriku, koordinaci pohybů a sociální rozvoj dětí. Snadno složitelná, nezabírá místo když se nepoužívá Možnost vnitřního i venkovního použití.


Marimex Prolézačka dětská Lil´Monkey Olympus
124,28 €
+ doprava zadarmo

Prolézačka se skluzavkou. Vyniká pevnou a stabilní konstrukcí. Jednoduchá montáž bez použití nářadí. Lehká a snadno manipulovatelná. Zlepšuje motoriku, koordinaci pohybů a sociální rozvoj dětí. Snadno složitelná, nezabírá místo, když se nepoužívá. Možnost vnitřního i venkovního použití.


Marimex Prolézačka dětská Lil´Monkey Dome
128,18 €
+ doprava zadarmo

Kombinace outdoorové zábavy s moderní technologií! Malé děti mohou vylézt všude, pověsit se a houpat na kopuli. Tyče jsou vyrobeny z robustních, pevných plastových trubek, které jsou flexibilní a bezpečné na šplhání a lezení. Pomáhá rozvíjet děti mentálně, emocionálně a fyzicky. Napomáhá zlepšit sílu, obratnost a motorické dovednosti vašeho dítěte.