Počet nájdených produktov: 41

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Smoby 310262 šmykľavka Toboggan KS
84,29 €

69,90 €

Plastová šmykľavka s dĺžkou sklzu 150 cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšiu kĺzanie. Šmýkačku možno ľahko zložiť.


Smoby Šmykľavka  Funny

Smoby Šmykľavka Funny

Hodnotenie: 4,5
111,07 €

Robustná plastová šmykľavka vo sviežich farbách s dĺžkou sklzu 190 cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšie kĺzanie. Šmýkačku možno ľahko zložiť.


Smoby Šmýkačka XS zelená 90 cm
39,99 €

32,90 €

Plastová šmykľavka s dĺžkou sklzu 90cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšiu kĺzanie. Šmýkačku možno ľahko zložiť.


TRIGANO Šmýkačka 215

TRIGANO Šmýkačka 215

Hodnotenie: 5
215,99 €

148 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľká šmýkačka s kovovou konštrukciou na záhradu. Dĺžka sklznej plochy je 215 cm. Šmýkačka má protišmykovú úprava schodíkov pre maximálne bezpečie detí. Je vyrobená z vysoko odolného materiálu


Smoby Šmykľavka XL 230cm s vlhčením
155 €

149 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastová šmykľavka pre vnútorné i vonkajšie použitie s dĺžkou sklzu 230 cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu. Sklzná plocha má dvojaké zvlnenie.


Mac Toys Kovová preliezačka so šmýkačkou
419 €

370 €

Posledný kus za túto cenu!

Ideálne hracie centrum pre vašu záhradu. Kovová preliezačka s 1,75 m dlhou šmýkačkou ponúka deťom veľa zábavy. Preliezačka je ošetrená nástrekom proti korózii pre dlhodobú životnosť.


Marian Plast Šmykľavka KAKADU
39,99 €

35 €

Plastová šmýkačka Kakadu pre najmenšie deti má sklznú plochu dlhú 120 cm. Deti si obľúbia veselý tvar a sfarbenie šmýkačky, ktorá pripomína papagája. Kvalitné prevedenie značky Marian Plast. Vhodné pre deti od 2 rokov.


Little Tikes Obria šmykľavka (180 cm) - Primary
119 €

106 €

Little Tikes Obria šmykľavka má pevné schody pre bezpečný výstup hore, mierny sklon sklzné plochy a širokú základňu pre dokonalú stabilitu. Postavte šmýkačku na záhradu a nechajte vaše deti užívať si radosť z výstupov hore a kĺzanie dole.


Smoby Preliezačka so šmýkačkou 150 cm
362,64 €

314 €

Detská preliezačka so šmýkačkou s dĺžkou sklzu 150 cm. Súčasťou tejto preliezačky je navyše tyč na šplh, tri steny na lezenie a rebrík, takže sa deti môžu na záhrade hrať niekoľkými rozdielnymi spôsobmi.


Marian Plast Šmykľavka s vežou a preliezačkou
119,99 €

82,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Najobľúbenejšie kĺzačka s vežou a preliezačkou a šplhacou stenou, vhodná na záhradu alebo do izby. Je určená pre deti od troch rokov. Veľmi kvalitné prevedenie značky Marian Plast.


Little Tikes Moja prvá šmykľavka s vlhčením
46,21 €
45,20 €

Táto šmykľavka s vlhčením je skvelou zábavou pre horúce letné dni, kedy sa deti potrebujú trochu schladiť. Pripojte ku šmykľavke trojmetrovú vinylovú podložku a razom sa z nej stane tobogán pre ešte dlhšiu zábavu!


Little Tikes Veľká šmykľavka (150 cm) - ružová
97 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľká plastová šmykľavka v ružovej farbe. Sklzná plocha je dlhá 150 cm. Bezpečnosť detí na šmýkačke zaisťujú pohodlné široké schody a zaoblené hrany. Je vyrobená z veľmi odolného kvalitného materiálu.


Little Tikes Velká šmýkačka - Sunshine
94,90 €

80 €

Veľká šmýkačka Sunshine pre deti od 2 rokov sa sklznú plochou 150 cm! Vďaka široký schodom a zaobleným hranám je táto šmykľavka veľmi bezpečná. Kvalitné a veľmi odolné prevedenie značky Little Tikes.


Smoby Hracie centrum Fun

Smoby Hracie centrum Fun

Hodnotenie: 5
409 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hracie centrum na záhradu z kvalitného plastu s množstvom aktivít. Domček s malými dvierkami a plátenou, potlačenou strechou, piknikový stolček a lavice. Časť pre športové vyžitie so šmýkačkou, basketbalovým košom, bránkou so sieťou, atď.


Smoby Šmykľavka XS Cars 3, 90 cm
45,54 €
43,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Šmykľavka pre najmenších s Bleskom McQueenom z filmu Autá/Cars. Dĺžka sklzu 90 cm. Ideálna na záhradné radovánky a pre malých milovníkov animovaného filmu Cars.


Smoby Šmykľavka XS Ľadové kráľovstvo 90 cm
47,21 €

39,33 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská šmykľavka na motívy rozprávky Ľadové kráľovstvo má ergonomicky tvarovanú kĺzaciu plochu a vyznačuje sa pohodlnosťou a bezpečnosťou. Navyše na ňu je možné napojiť hadice s vodou a dá sa tiež využiť takisto ako vodný tobogán.


TRIGANO Šmýkačka 370

TRIGANO Šmýkačka 370

Hodnotenie: 5
351 €

281 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasná veľká šmýkačka s kovovou konštrukciou na záhradu. Dĺžka sklznej plochy je 380 cm! Vďaka protišmykovej úprave schodíkov je veľmi bezpečná. Klzák je vyrobený vysoko kvalitným spracovaním plastu. Vhodná pre deti od 3 rokov.


Buddy Toys Šmykľavka Kubu
44,41 €

Šmykľavka plastová pre malé deti Kubu od značky Buddy Toys. Sklzná plocha je dlhá 137 cm. Šmýkačka má stabilnú konštrukciu, dojazdovú plochu a schodíky zakončené madlami.


Marian Plast Detská šmýkačka skladacia 118 cm
29,57 €
26,98 €

Detská plastová Šmýkačka Junior v červeno-modrom prevedení. Skvele sa hodí do izbičky ale aj na záhradu na kĺzanie do piesku i do menšieho bazénika. Sklzná dĺžka je 120 cm. Šmýkačka má sklopné schodíky.


TRIGANO Šmykľavka 250

TRIGANO Šmykľavka 250

Hodnotenie: 4,5
218 €

169 €

Veľká detská šmýkačka na záhradu s dĺžkou sklznej plochy 263 cm. Vďaka stabilnej kovovej konštrukcii a protišmykovej úprave schodíkov je veľmi bezpečná. Klzák sa vyznačuje vysoko kvalitným spracovaním plastu. Vhodná pre deti od 3 rokov.


Marian Plast Šmýkačka  junior
31,44 €
28,50 €

Šmýkačka plastová Junior v červeno modrom prevedení. Skvele sa hodí do izbičky ale aj na záhradu na kĺzanie do piesku i do menšieho bazénika. Sklzná dĺžka je 120 cm.


Dohany Vodná šmýkačka plast modrá
39,90 €

Momentálne nedostupné

Detská farebná plastová šmykľavka. Kĺzačka s vlhčením má stabilnú konštrukciu. V hornej časti sklznej plochy sú umiestnené trysky, ktoré po napojení záhradnej hadice vlhkčia sklznú plochu.


Little Tikes Obria šmykľavka (180 cm) - Dúhová
119 €

106 €

Momentálne nedostupné

Obria šmykľavka v dúhových farbách značky Little Tikes. Šmykľavku možno jednoducho zložiť pre jednoduchšie uskladnenie. Má unikátne schodíky, kde vstavaná madlá pohámají pohodlnému a bezpečnému výstup hore.


Little Tikes Detské ihrisko 8v1
555 €

495 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Veľké detské ihrisko obľúbenej značky Little Tikes v sebe ukrýva 8 hraní v 1. Nájdete tu detský domček, šmýkačku, preliezku, šplhanie, tunel a mnoho ďalšieho. Centrum môže byť zostavené v ôsmich rôznych usporiadaniach, aby sa prispôsobilo deťom.


Little Tikes Dvojitá šmýkačka s tunelom - Sunshine
319 €

276 €

Momentálne nedostupné

Detská záhradná dvojitá šmýkačka s tunelom obľúbenej značky Little Tikes. Jedinečný šmykľavka, kde nájdete hladkú a tiež zvlnenú variant. Veľmi kvalitný a odolný materiál. Vhodná pre deti už od 2 rokov.


Little Tikes Hracie centrum Clubhouse natural
447 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Veľké hracie centrum Clubhouse natural, kde nájdete hojdačky, šmykľavky, preliezku alebo schovávačku. Vhodné pre deti už od 3 rokov. Kvalitné a odolné prevedenie značky Little Tikes.


Little Tikes Veľká šmýkačka Evergreen
119 €

106 €

Momentálne nedostupné

Obria detská šmykľavka Evergreen pre deti od 3 rokov do 6 rokov, ktorú ľahko zložíte a schováte. Sklzné plocha je dlho 180 cm a vďaka širokým schodom a postranným madlám je veľmi bezpečná. Kvalitné prevedenie znčky Little Tikes.


Little Tikes Preliezačka so šmýkačkou Evergreen
354 €

Momentálne nedostupné

Dvojposchodová preliezačka Evergreen s tunelom, lezeckú stenou a šmýkačkami zaručuje skvelú zábavu pre deti už od 3 rokov. Hracie centrum je určené pre 6 detí a je vyrobené z veľmi kvalitného plastu značky Little Tikes.


Little Tikes Preliezačka Climb & Slide Playhouse
98 €

Momentálne nedostupné

Domček na hranie Climb & Slide Playhouse so šmýkačkou je vhodný už pre najmenšie deti od 18 mesiacov. Nájdete tu šmýkačku s úkrytom pre hru na schovávačku a poštovú schránku. Kvalitné plastové prevedenie značky Little Tikes.


Little Tikes Preliezačka - Evergreen
122 €

101 €

Momentálne nedostupné

Kvalitná detská preliezačka Evergreen môže byť ako prvé hracie centrum pre vašich najmenších od 18 mesiacov. Nájdete tu šmýkačku, preliezku alebo schovávačku. Vyrobené z veľmi kvalitného a odolného materiálu značky Little Tikes.


Little Tikes Veľká šmýkačka (150 cm) - Primary
80 €

Momentálne nedostupné

Veľká detská šmýkačka Primary v červeno-modrom prevedení so sklznou plochou 150 cm. Ľahko ju zložíte i rozložíte, je veľmi bezpečná a vhodná pre deti od 2 rokov. Kvalitné prevedenie značky Little Tikes.


Dohany Šmykľavka veľká 200 cm
110,99 €

98,03 €

Momentálne nedostupné

Veselá detská šmykľavka. S plochou šmyku dlhou 2 metre je ideálny hrací doplnok na každú záhradu. Je vyrobená z veľmi pevného plastu odolného voči vplyvom počasia. Stabilitu konštrukcie zaručuje plastová podpera uprostred šmýkačky. Možnosť pripojenia hadice.


Smoby Šmykľavka XS 90 cm ružová
38,90 €

Momentálne nedostupné

Plastová šmykľavka ružová s dĺžkou sklzu 90cm. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšie kĺzanie. Šmykľavku je možné ľahko zložiť.


Smoby Šmykľavka XS Peppa Pig
46,89 €
42,98 €

Momentálne nedostupné

Plastová ružovo-modrá šmykľavka v obľúbenej licencii Prasiatko Peppa. Ku šmykľavke je možné pripojiť hadicu s vodou a vlhčiť tak sklznú plochu pre jednoduchšie a rýchlejšie kĺzanie. Šmýkľavku možno ľahko zložiť.


Dohany Šmykľavka plast., Výška 95 cm
39,90 €

Momentálne nedostupné

Detská farebná plastová šmykľavka. Kĺzačka s vlhčením má stabilnú konštrukciu. V hornej časti sklznej plochy sú umiestnené trysky, ktoré po napojení záhradnej hadice vlhkčia sklznú plochu.