Smoby Sada 6 základových dosiek
39,20 € 28,90 €

Sada podlahových dosiek je vyrobená z vysoko kvalitného 100% recyklovateľného plastu s protišmykovou a UV ochranou. Po zostavení sa stane ideálnou základňou pre všetky domčeky, ktorým by ste radi dopriali podlahu. Dosky sa spoja jednoduchým systémom kliknutia a vytvoria plochu o veľkosti 1,20 m2.

Smoby Piknikový stolček s lavicami k domčeku
42,90 € 32,90 €

Farebný piknikový stolček sa stane perfektným doplnkom pre domček Neo Jura Lodge. Skladá sa z piknikového stolčeku s 2 lavicami a deti si u neho môžu dať napríklad olovrant. Má Anti-UV ošetrenie, ktoré zaručuje dobrú odolnosť a trvanlivosť farieb. Stane sa tak ozdobou záhradného domčeka.

Smoby Letna kuchynka k domčeku
42,90 € 32,90 €

Farebná letná kuchynka sa stane perfektným doplnkom pre domček Neo Jura Lodge. Skladá sa z grilu a umývadlá s kohútikom a obsahuje 17 doplnkov, ktoré oživia každú letnú aktivitu. Má Anti-UV ošetrenie, ktoré zaručuje dobrú odolnosť a trvanlivosť farieb. Stane sa tak ozdobou záhradného domčeka.

Smoby Odkvap s nádržou na vodu k domčeku
25,50 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický odkvap s nádržou na dažďovú vodu je ideálnym doplnkom pre domček Neo Jura Lodge. Balenie obsahuje aj kanvičku, s ktorou sa kvetinky zalievajú skoro samé! Má Anti-UV ošetrenie, ktoré zaručuje dobrú odolnosť a trvanlivosť farieb.

Smoby Záhradka k domčeku
39,20 € 28,90 €

Farebná záhradka sa stane perfektným doplnkom pre domček Neo Jura Lodge. Skladá sa z 2 plôtikov s 2 kvetináčmi, do ktorý si deti môžu zasadiť rôzne kvetinky. Má Anti-UV ošetrenie, ktoré zaručuje dobrú odolnosť a trvanlivosť farieb. Stane sa tak ozdobou záhradného domčeka.

Smoby Komín k domčeku
12,50 € 9,90 €

Krásny farebný komín je perfektným doplnkom pre domček Neo Jura Lodge. Má Anti-UV ošetrenie, ktoré zaručuje dobrú odolnosť a trvanlivosť farieb. Stane sa tak ozdobou záhradného domčeka.

Smoby Dvere k domčeku
30,20 € 22,90 €

Farebné dvere s funkčným zámkom sú perfektným doplnkom pre domček Neo Jura Lodge. Majú Anti-UV ošetrenie, ktoré zaručuje dobrú odolnosť a trvanlivosť farieb. Stanú sa tak ozdobou záhradného domčeka.