Kvalitné Vzdelávacie hry

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Vzdelávacie hry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Vzdelávacie hry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Vzdelávacie hry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
PEXI SLEDUJ A NÁJDI / Slabiky - Náučná hra PEXI SLEDUJ A NÁJDI / Slabiky - Náučná hra
PEXI SLEDUJ A NÁJDI / Slabiky - Náučná hra

Postrehová hra pre 2–6 hráčov od 7 rokov. Hľadaj dve rovnaké slabiky alebo dvojhlásky na dvoch kartách.

môžete mať 31.03 - 04.04

ADC Blackfire TimeLine - Klasik PEXI SLEDUJ A NÁJDI / Slabiky - Náučná hra
ADC Blackfire TimeLine - Klasik

Jednoduchá vedomostná kartová hra v praktickej plechovej krabičke! Mohla si Kleopatra, kráľovná Egypta, napichnúť jedlo na vidličku? A mohol si niekto dopriať šampanské, keď Charles Darwin formuloval svoju teóriu evolúcie? Bola elektrická žehlička vynájdená predtým, ako prvý človek vzlietol do vesmíru?

Momentálne nedostupné

MALL
EFKO Hry pre predškolákov - Vymyslím to PEXI SLEDUJ A NÁJDI / Slabiky - Náučná hra
EFKO Hry pre predškolákov - Vymyslím to

Súbor 10 didaktických hier inšpirovaný overenou vzdelávacou metódou podľa Montessori, ktorá rozvíja pamäť, postreh, koncentráciu, logické myslenie, predstavivosť, počítanie a hľadanie súvislostí. S týmto nenahraditeľným pomocníkom hravo zvládnete pripraviť deti na zápis do prvej triedy základnej školy.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Albi iKNOW Hit List SK Albi Všetky zvieratá sveta
Albi iKNOW Hit List SK

Táto hra je plná zábavy a prekvapivých tém, ktoré otestujú vaše znalosti, ale aj rýchlosť a predstavivosť. Vašou úlohou bude vymenovať čo najviac položiek zo zoznamu. Trafiť ich môžete až 8! Body získavate samozrejme za správne odpovede, ale aj za to, ako je pri hre iKNOW známe, stávku na úspešnosť vášho protihráča.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Krajina na cestách Albi Všetky zvieratá sveta
Krajina na cestách

Pri hraní KRAJINY na cesty nemusíte byť práve chodiacou encyklopédiou. Stačí mať základný prehľad, pretože o to práve v hre ide.

môžete mať 05.04 - 11.04

Albi Všetky zvieratá sveta Albi Všetky zvieratá sveta
Albi Všetky zvieratá sveta

Vydajte sa na cestu okolo sveta, počas ktorej sa stretnete s úžasnými zvieratami so šiestimi rôznych kontinentov! Vedomostná hra s 200 kartami zobrazujúcimi rozmanité zvieratá premení vaše učenie na zábavu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Albi Kvído Obchod SK ADC Blackfire Brainbox SK - Rozprávky
Albi Kvído Obchod SK

Hra o nakupovaní je unikátna detská hra od Kvída. Naučí deti ako hospodáriť s peniazmi, správnemu rozhodovaniu, sociálnym schopnostiam, ale aj napríklad delenie potravín do druhov (napr. ovocie, zelenina, mliečne výrobky, atď.).

môžete mať ZAJTRA

MALL
ADC Blackfire TimeLine - Vynálezy ADC Blackfire Brainbox SK - Rozprávky
ADC Blackfire TimeLine - Vynálezy

Vedomostná kartová hra v praktickej plechovej krabičke! Mohol niekto nosiť džínsy, keď bola prvýkrát vydaná Encyklopédia? Používala sa už v tej dobe kefka na zuby? Hydroplán zostrojili pred alebo až po týchto vynálezoch?

Momentálne nedostupné

MALL
ADC Blackfire Brainbox SK - Rozprávky ADC Blackfire Brainbox SK - Rozprávky
ADC Blackfire Brainbox SK - Rozprávky

Tento očarujúci BrainBox, v ktorom sa deti snažia zapamätať momenty zo známych príbehov a rozprávok, pomáha precvičovať pozorovacie schopnosti a pamäť. Na každej karte je vyobrazená scéna z príbehu, ktorý sa stal neoddeliteľnou súčasťou našich detských spomienok. Hra je ideálna na precvičenie pamäti, pozorovacích schopností a znalostí.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Albi Kvído - Vejár plný kvízov Doprava Albi Kvído - Vejár plný kvízov Doprava
Albi Kvído - Vejár plný kvízov Doprava

Vejáre plné kvízov z koncepcie Kvído sú obrázkové kartičky so 100 otázkami a odpoveďami. Vejáre plné kvízov u detí rozvíjajú sociálne správanie a emočnú inteligenciu, logiku a koncentráciu a rozširujú vedomosti. Deti budú môcť lepšie spoznávať prírodu a svet okolo nás.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Desítka Rozšíření jídla a pití Albi Kvído - Vejár plný kvízov Doprava
Desítka Rozšíření jídla a pití

Tovar je v češtine. V tomto rozšíření najdete 50 nových oboustranných karet! 100 nových okruhů, 1000 nových otázek a odpovědí týkajících se jídla, pití, kulinářských výrazů, světových delikates, kuchařů či dalších zajímavostí ze světa gastronomie.

môžete mať 29.03 - 30.03

Albi Kvído - Moje prvé kvízy Zvieratá Albi Kvído - Vejár plný kvízov Doprava
Albi Kvído - Moje prvé kvízy Zvieratá

Aby mohli Moje 1. kvízy hrať deti v rôznych vekových kategóriách, sú jednotlivé otázky rozdelené do 2 úrovní náročnosti pre deti predškolského aj mladšieho školského veku. Deti si hodia kockou a odpovedajú na vybrané otázky. Pri správnej odpovedi získávajú 1 dielik puzzle. Vyhráva hráč, ktorý ako prvý zloží celý obrázok zo 6 dielikov puzzle.

môžete mať ZAJTRA

MALL

Vzdelávacie hry

Vzdelávacie hry pre deti rozvíjajú vedomosti získané v školských laviciach. Populárne sú vedomostné hry pre deti, doskové vzdelávacie hry alebo logické hry.

Logické hry pre deti

  • Logické hry pre deti pomáhajú deťom tvoriť prvé výherné stratégie. Dôležité je odhadnúť aj ťah súpera. Prvé logické hry sú odporúčané pre deti od piatich rokov, ale môžete ich hrať aj s deťmi oveľa mladšími.

Doskové vzdelávacie hry

  • Doskové vzdelávacie hry učia deti vedomostiam aj počítaniu. Často je dôležitý postreh aj pamäť. Doskové vzdelávacie hry majú hracie pole, kde sa tiahne figúrkami doplnenými o kartičkami s rôznymi kvízmi, úlohami a aktivitami. Poznáte hru Vie prasa lietať? Zaručene vás pobaví.

Vedomostné hry pre deti

  • Vedomostné detské hry trénujú vedomosti získané v školských laviciach zábavnou formou. Obľúbené sú najrôznejšie kartičky, napríklad súbor hier V kocke. Za správnu odpoveď sa získavajú body. Hry nebývajú náročné na priestor a je možné ich hrať aj v aute či na cestách. Zapáči sa vám Tipni si alebo Evolúcia.

Vzdelávacie kartičkové hry

  • Vzdelávacie kartičkové hry môžete vyberať ako éematické a rozvíjať vždy okruh vedomostí z jednej oblasti. Obľúbené sú hry V kocke s témami histórie, osobnosti, vynálezy, Svet či Slovenská republika. Druhou možnosťou sú kartičkové hry s hracím poľom, kedy hra kombinuje prvok náhody a šťastia a zároveň vedomosti. Poslednou možnosťou sú kartičkové hry na čas, ako napríklad Tipni si alebo 5 sekúnd. S nimi zažijete navyše veľa smiechu.