Ravensburger Slnečná sústava 200 dielikov
9,16 € 8,70 €

Krásne puzzle s motívom Slnečnej sústavy nielenže skráti dlhú chvíľu a spoľahlivo zabaví, ale aj rozvíjajú motoriku i ďalšie schopnosti. Jednotlivé dieliky vo veľkosti XXL sú kvalitne spracované, a tak môže z týchto puzzlí nalepením na tvrdý poklad vzniknúť atraktívny obraz.

Ravensburger Ako vycvičiť draka 3 100 dielikov
10,20 €

Akcia

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom filmu Ako vycvičiť draka 3 od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

DINO Život dinosaurov 100XL dielikov
7,60 €

Novinka

Poskladajte si obrázok pravekých dinosaurov. Deti môžu skladať obrázok opakovane. Obsahuje 100 dielikov. Ide o český kvalitný výrobok.

Ravensburger Puzzle 129270 Kôň 100 dielikov
9,30 € 9,10 €

Novinka

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom krásneho koňa od spoločnosti Ravensburger. Puzzle obsahuje 100 väčších dielikov, z ktorých zostavíte krásneho koňa na lúke. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger Puzzle 30194 Disney Ľadové kráľovstvo 2 4v1
9,40 €

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Disney Ľadové kráľovstvo 2! Puzzle obsahuje štyri obrázky, ktoré sa skladajú z rôznych počtov dielikov, takže deti môžu začínať s ľahšou skladačkou a môžu pokračovať s ťažšou. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

DINO Puzzle Mapy Európa 69 dielikov
11,62 € 9,80 €

Nové puzzle mapy sú skvelou zábavou a zároveň náučnou pomôckou na precvičovanie zemepisu, jednotlivých štátov a ich hlavných miest. Európa sa skladá z 69 dielikov v tvare jednotlivých štátov, deti precvičia jemnú motoriku a zároveň poznávacie aj jazykové zručnosti.

Ravensburger 3D Puzzle 112340 Srdce Disney princezné 54 dielikov
9,40 €

Novinka

Zostavte si originálnu a praktickú šperkovnicu v tvare srdca s motívom populárnych Disney princezien! Dieliky puzzle sú ohybné, ľahko zahnuteľné a hladko do seba zapadajú. Zostavený výtvor je stabilný a k jeho zostaveniu netreba lepidlo.

DINO Krtkova plavba 100XL dielikov
7,40 € 6,40 €

Novinka

Poskladajte si obrázok krtka a jeho kamarátov. Deti môžu skladať obrázok opakovane. Obsahuje 100 dielikov. Ide o český kvalitný výrobok.

L.O.L. Surprise! Puzzle 60 dielikov v guli-18%
9,33 € 7,60 €

Akcia

Tieto puzzle od L.O.L. Surprise! sú plné prekvapení. Až po rozbalení zistíte, aký motív puzzlí budete skladať. Puzzle obsahujú 60 dielikov a po zložení vznikne obrázok jednej bábiky. Okrem puzzlí tajomná guľa obsahuje ešte farebný plagátik a originálne samolepky, ktorými je možné puzzle dozdobiť.

DINO Krtko 2x48 dielikov
7,90 €

Novinka

Poskladajte si obrázky krtka. Tieto detské puzzle obsahujú 2 obrázky. Každý motív sa skladá zo 48 dielikov. Deti môžu skladať obrázky opakovane. Jedná sa o český kvalitný výrobok.

Ravensburger Puzzle 050581 Pyžamasky 4 v 1
8,70 €

Novinka

Každý člen tímu Pyžamasiek má svoju vlastnú silnú stránku, navzájom si pomáhajú a práve preto tvoria skvelý tím. Puzzle obsahujú štyri obrázky, ktoré sa skladajú z rôznych počtov dielikov, takže deti môžu začínať s ľahšou skladačkou a môžu pokračovať v tej ťažšej. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger Rodinka Úžasných 2 100 dielikov
8,85 € 8,70 €

Krásne puzzle s motívom hrdinov populárneho filmu Rodinka Úžasných 2 nielenže skráti dlhú chvíľu a spoľahlivo zabaví, ale aj rozvíjajú jemnú motoriku i ďalšie schopnosti. Jednotlivé dieliky sú kvalitne spracované, a tak môže z týchto puzzlí nalepením na tvrdý poklad vzniknúť atraktívny obraz.

GALT 4 Puzzle v krabici - Víly
7,90 €

Puzzle pre deti, ktoré obsahuje set 4 skladačiek s motívom víl v rôznych prostrediach. Toto puzzle pomáha vášmu dieťaťu v zdokonalení motorických schopností! Balené v praktickom kufríku.

Headu Preskúmaj prales
17,90 €

Novinka

Krásne puzzle so 71 dielikmi, ktoré zavedie deti na prieskum lesa. Zostavte puzzle, pozorne sledujte ilustráciu a objavte zvieratká či veci ukryté v pralese. Ako skutočný vedec si budete svoje objavy zapisovať do svojho notesa. A navyše vďaka magickému svetlu budete môcť pozorovať to, čo nie je vidieť voľným okom.

Ravensburger Ľadové kráľovstvo 100 dielikov II.
10,20 €

Krásně malované XXL puzzle s motivem hlavních hrdinů animované pohádky Ledové království. Na obrázku najdou malý fanoušci této pohádky všechny své oblíbené postavy.

DINO Krtko na čistine 2x48 dielikov
6,30 € 6 €

Novinka

Poskladajte si obrázky krtka a jeho kamarátov. Tieto detské puzzle obsahujú 2 obrázky. Každý motív sa skladá zo 48 dielikov. Deti môžu skladať obrázky opakovane. Jedná sa o český kvalitný výrobok.

DINO Josef Lada: Hájnikov sen 100XL dielikov
7,40 € 6,80 €

Novinka

Poskladajte si obrázok hájnika a zvierat v lese. Deti môžu skladať obrázok opakovane. Obsahuje 100 dielikov. Ide o český kvalitný výrobok.

Ravensburger Ako vycvičiť draka 2 100 dielikov
9,50 € 8,30 €

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom filmu Ako vycvičiť draka 2 od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger Alvin, Simon,Theodore 100 dielikov
9,04 € 8,70 €

Poskladajte 100 dielikov puzzle s originálnym motívom. Užite si veľa zábavy a pozvite k tomu hoci aj svojich kamarátov. Vďaka tvrdému podloženiu si môžete vyhotovený obrázok kamkoľvek zavesiť. Rozvíjajte svoje zmysly a motoriku.

DINO Disney princezné pri vode 100XL dielikov
7,90 €

Novinka

Poskladajte si obrázok troch princezien a ich kamarátov. Deti môžu skladať obrázok opakovane. Obsahuje 100 dielikov. Ide o český kvalitný výrobok.

Ravensburger Párty princezien 100 dielikov
9,28 € 8,90 €

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívmi princezien na párty od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné farebné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

DINO Krtko sa raduje 2x48 dielikov
6,90 €

Novinka

Poskladajte si obrázky krtka a jeho kamarátov. Tieto detské puzzle obsahujú 2 obrázky. Každý motív sa skladá zo 48 dielikov. Deti môžu skladať obrázky opakovane. Jedná sa o český kvalitný výrobok.

DINO Krtko v kuchyni 100XL dielikov
7,90 €

Novinka

Poskladajte si obrázok krtka a jeho kamarátov. Deti môžu skladať obrázok opakovane. Obsahuje 100 dielikov. Ide o český kvalitný výrobok.

Ravensburger Disney Autá 3 II 100 dielikov
9,16 € 7,90 €

Užite si veľa zábavy pri skladaní puzzle na motívy obľúbeného animovaného filmu Autá. Na obrázku zloženom zo 100 dielikov sú hlavní hrdinovia na pretekárskej dráhe. Stačí už len šliapnuť na plyn a dôjsť si pre víťazstvo!

DINO Krtko a perla 2x48 dielikov
7,90 €

Novinka

Poskladajte si obrázky krtka. Tieto detské puzzle obsahujú 2 obrázky. Každý motív sa skladá zo 48 dielikov. Deti môžu skladať obrázky opakovane. Jedná sa o český kvalitný výrobok.

DINO Cars 3: Aquaplaning 100XL dielikov
9,90 €

Novinka

Poskladajte si obrázok dvoch závodných áut z animovanej rozprávky Autá 3. Deti môžu skladať obrázok opakovane. Obsahuje 100 dielikov. Ide o český kvalitný výrobok.