Aga Popisovače ALPINO Classic 12 farieb

Aga Popisovače ALPINO Classic 12 farieb

2,80 €

Sada 12 vysokokvalitných fixiek. Ideálne do školy aj do domácnosti. Popisovače s tenkým a odolným hrotom. Atrament má sýte, pútavé farby. Veľmi dobre sa dá prať z tela a oblečenia.

Partner: Aga24
Aga ALPINO Fluorescenčné tyčinkové farby 6 farieb

Aga ALPINO Fluorescenčné tyčinkové farby 6 farieb

6,80 €

Súprava vysokokvalitných plagátových farieb s ostrým povrchom. Plastový rám chráni vaše ruky pred zašpinením a pri aplikácii nie je potrebné používať vodu ani štetce. Výrazné farby dobre kryjú lakovaný povrch a dajú sa miešať. Sada obsahuje: 6 farieb.

Partner: Aga24
Aga ALPINO Kaligrafické skicovacie fixky 30elom.

Aga ALPINO Kaligrafické skicovacie fixky 30elom.

28,70 €

Sada 30 kusov. príslušenstvo na výučbu ozdobného písania. Ideálne na písanie listov, kaligrafiu alebo skicovanie. Sada obsahuje: 1 popisovač so štetcovým hrotom (čierny), 1 popisovač s jemným hrotom (čierny), 1 popisovač s dvojitým hrotom.

Partner: Aga24
PEANUT voskovky dětské, 12 ks

PEANUT voskovky dětské, 12 ks

3,82 €
3,44 €

Velmi oblíbené dětské pastelky ve tvaru arašídů ocení především nejmenší děti. Skvěle propracovaný design v široké barevné paletě. Ideální rozměr a tvar přizpůsobený dětské ruce usnadňuje držení při kreslení. Barvičky jsou typem voskovky – syté. 

Koh-i-noor pastelky PROGRESSO dlouhé sada 24 ks
1x

Koh-i-noor pastelky PROGRESSO dlouhé sada 24 ks

13,86 €
13,52 €

Souprava 24 ks pastelových tužek v laku (PROGRESSO). Jsou bez dřevěného pláště a celý průřez je tvořen pastelovým jádrem. Pastelky se velice dobře hrotí a jsou určeny pro školní, hobby i umělecké kreslení.

Colorino STAR voskovky 6 barev

Colorino STAR voskovky 6 barev

2,66 €
2,39 €

Veselé barvičky pro nejmenší malíře! Speciální hvězdicový tvar pro 6 voskovek. Velikostí a tvarem usnadňují kreslení i nejmenším ručičkám. ergonomický tvar nešpiní ruce průměr hvězdice: 60 mm balení: 6 barev/hvězdice Záruční doba: 24 měsíců

Bic Trojboké voskovky 12ks

Bic Trojboké voskovky 12ks

2,90 €

Trojboké, plastové, sýto farebné voskovky pre našich najmenších. Dobre padnúce do detských rúk, ktoré zbytočne nešpinia. Jednoducho umývateľné a vyprateľné. Odolné proti lámaniu

Pastelky a fixy

Pastelky a fixky nie sú len pre deti. Nezaobídu sa bez nich ani maliari, umelci alebo návrhári. Aké druhy pasteliek a fixiek existujú a pre aké techniky maľby sú vhodné?

Pastelky

Pastelky sa hodia aj pre najmenšie deti, ktorým sa najlepšie držia pastelky trojhranné alebo šesťhranné. Staršie deti zvládnu už klasické okrúhle pastelky.

  • Pastelky pre najmenších alebo "baby" pastelky sú ideálne pre deti, ktoré sa ešte len učia držať predmety v ruke. Pastelky sú široké pre ľahký úchop.
  • Pastelky do vane sú určené pre hranie vo vani. Deti s nimi môžu kresliť po dlaždiciach, ktoré potom ľahko opláchnete.
  • Voskovky sú vhodné už pre malé deti. Nešpinia ruky a dobre sa s nimi kreslí, stačí minimálny prítlak.
  • Olejové pastelky sú vhodné pre umelecké techniky.
  • Akvarelové pastelky sú určené pre techniku akvarelu. Najlepšie maľba vynikne na špeciálnom kresliacom papieri pre akvarel.

Fixky

Fixkyvhodné pre deti i dospelých.

  • Fúkacie fixky sú vybavené fúkacím mechanizmom, fúknutím do fixky vytlačíte pigmentový poprašok.
  • Fixky na textil sú určené na kreslenie na textil. Sú vodoodolné, textil možno bežne prať v práčke alebo v ruke.
  • Fixky na porcelán a sklo slúžia predovšetkým na zdobenie. Po vypálení v rúre sú stále a zdravotne nezávadné.
  • Akvarelové fixky sú vodou rozmývateľné.

→ K výbave každého školáka patria školské farby a štetce.

→ Pre deti i dospelých, zaujímajúcich sa o výtvarnú tvorbu, sú tu potreby na maľovanie v prevedení maliarskych stojanov alebo paliet.