Crayola Zázračné maľovanky Disney Princezné
11,76 € 11,30 €

Každý rodič je pyšný na svojho malého Picassa a jeho umelecké diela. Obzvlášť uspokojivá je potom čistá radosť malých umelcov pri kreslení tých najkrajších diel. Podporovanie kreativity a tvorenie prostredníctvom kreslenia je jedna z najlepších činností, ktorú môžete svojim deťom poskytnúť. Ale chápeme, že neporiadok, ktorý sa pri takomto kreslení objavuje, je koľkokrát vyčerpávajúci. Zázračné maľovanky Crayola vám žiadny neporiadok nespôsobia.

Bibalina Domček Omaľovánka
23 €

Detský domček na vyfarbovanie BibaLina zaručí deťom hodiny zábavy! Domček je postavený do dvoch minút a zvládnu to i deti. Ku konštrukcii nie je potrebné lepidlo ani skrutkovač. K vyfarbeniu je možné použiť fixky, voskové farby alebo farebné ceruzky. Vhodné pre dievčatá aj pre chlapcov.

Crayola Neónové temperové farby 6ks-43%
9,79 € 5,50 €

Akcia

Štetec s farbou je pre deti niečo ako čarovný prútik. Možností, čo všetko s ním môžu vytvoriť, je nekonečno. Crayola tempery prinášajú veľa farieb pre inšpiráciu vašich detí vo svete umenia. Farby sú perfektné pre domáce použitie, učebňu, herňu aj kdekoľvek inde, kde chce váš malý umelec tvoriť.

Albi Crayola Washimals Safari
38,40 € 33,30 €

Zapojte sa do zábavy so Safari zvieracou súpravou. Pridajte do svojej kolekcie roztomilé zvieratá z divokej džungle, ktoré môžete ozdobiť akýmkoľvek spôsobom, ktoré sa vám páčia. Táto sada je skvelý darček pre dievčatá a chlapcov!

Albi Crayola - Washimals krabice
38,78 € 33,30 €

Kreatívny set 4 obľúbených domácich zvieratiek, ktoré možno fixami Crayola kreatívne ozdobiť. Súčasťou balenia je vanička so sprchou a kefka, pomocou ktorých je možné ozdobené zvieratko ľahko vyčistiť (za použitia vody). Po umytí je možné zvieratko znova ozdobiť.

GALT Vodná mágia - Farma

GALT Vodná mágia - Farma

Hodnotenie: 4,3
8,70 €

Nádherne spracované magické maľovanky pre deti! Použite kúzelné vodné pero, prejdite s ním po obrázku a sledujte, ako sa obrázok začne vyfarbovať! Po chvíľke sa farby zase vytratia a môžete vyfarbovať znova.

Make It Real Návrhárske portfólio - POP návrhy
7,30 € 7,20 €

Staň sa najmladšou návrhárkou všetkých čias! Toto návrhárske portfólio v štýle POP ti ponúka veľa možností, ako si môžeš vytvoriť tie najkrajšie šaty. Vyber si obrázok, vymaľuj ho s pomocou šablón a nakoniec ozdob samolepkami. S touto súpravou je tvorenie tak jednoduché!

SES Vyškrabávacie obrázky zvieratká
8,94 € 8,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Vytvorte si čarovné obrázky! Pomocou pera vyškrabujte čierne kartičky a obdivujte jasné farby, ktoré sa objavia. Táto sada SES Creative obsahuje šesť zvieratiek – plameniak, alpaka, sova, motýľ, mačka a chameleón.

Crayola 12 ks twist pasteliek gumovateľných
7,20 €

Prémiové farebné pastelky Crayola sú špeciálne navrhnuté pre precíznu dospelácku ruku, ale aj pre malé ruky, ktoré sa ešte len učia kresliť. S vysúvacími pastelkami nepotrebujete orezávatko! Keď sa tuha vymaľuje, stačí skrátka pastelkou otočiť a môžete zase pokračovať v kreslení.

GALT Vodné mágie - Zvieratká-19%
8,70 € 7 €

Akcia

Nádherne spracované magické maľovanky pre deti! Použite kúzelné vodné pero, prejdite s ním po obrázku a sledujte, ako sa obrázok začne vyfarbovať! Po chvíľke sa farby zase vytratia a môžete vyfarbovať znova.

Jaq Jaq Bird Kresliaca knižka s kriedami Vlaky a metro
22 €

8 stránok, na ktoré sa kreslí kriedou a dajú sa jednoducho zmazať navlhčenou handričkou, ponúka nekonečný priestor pre kreativitu vašich detí. Skvelé na doma i na cesty, jednoducho na všetky chvíle, kedy by sa deti mohli nudiť.

SES Maľovanie čajovej súpravy-16%
18,60 € 15,60 €

Akcia

Táto 13-dielna čajová súprava sa skladá zo štyroch šálok a podšálok, džbánku na mlieko, cukorničky a čajovej kanvičky. Pomocou obľúbených farieb, ktoré sú súčasťou balenia, môžete ozdobiť čajový servis a vychutnať si tak šálku čaju so svojimi priateľmi.

SES Moje prvé kresliace korálky na šnúrke-17%
8,50 € 7 €

Akcia

Uchopte jednu zo šiestich pestrofarebných korálok a nakreslite svoje prvé umelecké dielo, bez toho aby ste postrácali ostatné kresliace korálky. Šnúrka drží korálky blízko pri sebe, a tak sú pripravené ihneď na kreslenie.

Melissa & Doug Pieskovanie obrázkov 3v1 Ľadové kráľovstvo ll.-20%
12,40 € 9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Pieskovanie obrázkov s motívmi obľúbených postáv z Ľadového kráľovstva II. Vyznačené plochy sú samolepiace a na ne sa nasype farebný piesok. Obrázky sa dajú zarámovať do priložených rámčekov.

Totum Ľadové kráľovstvo II - maľovanie hrnčeka
9 € 8,70 €

Vymaľuj si hrnček podľa svojich predstáv. Balenie obsahuje špeciálne farby na keramiku. Namaľuj si na hrnček princezné z Frozen 2. Tento hrnček bude aj krásnym darčekom pre tvoje kamarátky.

Jaq Jaq Bird Tabuľový behúň na stôl s kriedami
30 €

Posledný kus za túto cenu!

Tabuľový behúň na stôl Jaq Jaq Bird natiahnete cez veľký stôl a deti môžu popustiť uzdu fantázii. Ideálne na dni, ktoré trávite doma, na usporiadanie detské oslavy alebo jednoducho len, keď deťom prídu kamaráti. Možností je veľa!

Totum Ľadové kráľovstvo II - diamantové maľovanie
19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Ozdôb si obrázky pomocou diamantových kamienkov podľa vlastnej fantázie. Krásne darčekové balenie vo funkčnom kufríku, ktorý môžeš používať aj naďalej na svoje poklady alebo napríklad do školy. Všetko potrebné na výrobu nájdete vo vnútri balenia.

Jaq Jaq Bird Kresliaca knižka s kriedami Jednorožec
22 €

Posledný kus za túto cenu!

8 stránok, na ktoré sa kreslí kriedou a dajú sa jednoducho zmazať navlhčenou handričkou, ponúka nekonečný priestor pre kreativitu vašich detí. Skvelé na doma i na cesty, jednoducho na všetky chvíle, kedy by sa deti mohli nudiť.

Carioca Výtvarný set Color and Play, Planet - zánovné
11,10 € 9,80 €

Zánovné

Výtvarný set Carioca s rukoväťou obsahujúce 48 super umývateľných fixiek a 4 tlačené kartóny s obrázkami k vyfarbeniu a vyrezaniu si zamilujú všetci malí kreatívci.

Astra CREATIVO Prstové farby 4 x 50ml, 320112002
7,85 €

Špeciálne farby určené najmenším deťom pre maľovanie prstami. Farby sú zdravotne nezávadné a ľahko zmývateľné z rúk aj z oblečenia. Navyše obsahujú zhorčovadlá, a tak deti nemajú tendenciu ich olizovať.