Concorde Temperové farby 12 ks
3,82 €

Temperové farby v 12 základných farbách, vďaka ktorým je možné vytvoriť pestrú paletu farieb pri maľovaní.

KOH-I-NOOR Tuš farebná 6 x 20 gr sada
5 €

Sada na rysovanie, kreslenie , napr. plniacim perom, fixírkou, štetcom. Nie je vhodný do technických per. V sade je 6 farieb: žltá, červená, modrá, zelená, hnedá, čierna, v plastovej fľaštičke.

KOH-I-NOOR Farba akrylová 16ml / 10 odtieňov v tube
9,78 €

Akrylové farby sú určené na výtvarné účely v propagačnej tvorbe, na obrazové návrhy a vytváranie kresieb pre interierové aplikácie na rôzne materiály priamo alebo na podklad upravený akrylovým šepsom. Sú určené pre výtvarníkov a mládež od 14 rokov.

KOH-I-NOOR Tuš čierna 20 gr
0,71 €

Tuš je určený k hobby maľovaniu, ide o o technický tuš. Je vhodný pre kreslenie na pauzovacíom a rysovacom papieri. Je vhodný iba do trubičkových, násadkových, redis pier a vyťahovacích pier. Nie je vhodný pre použitie do technických pier.

Pelikan Sada štetcov Griffix s gumičkou mix veľkostí 5ks
9,65 €

Štetce Griffix prémiovej kvality, ergonomický úchop a špeciálna dĺžka pre deti, s menovkou, v rozličných farbách pre každú veľkosť, ľahko umývateľné syntetické štetiny, 5 ks, balenie na blistri obsahuje gumičku pre upevenenie štetcov na vodové farby.

Pelikan Vodové farby Space+, 12 farieb, ružové
13,80 €

Vodové farby Space+ – 12 farieb, vysoká kvalita farebného pigmentu, vysoká nepriehľadnosť, jasné farby, odolné voči svetlu, jednotlivé farby sú vymeniteľné, odnímateľný biely kryt na miešanie farieb, dizajnový tvar, ružové.