Little Tikes Cozy Coupe - hasičské 172502-21%
64,25 € 50,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ťapacie autíčko Cozy Coupe je jedna z najobľúbenejších hračiek Little Tikes. Deti toto autíčko jednoducho milujú. Autíčko má veselý dizajn a deti s ním môžu veľmi ľahko a úplne intuitívne manévrovať. Nechýba funkčný klaksón a malý úložný priestor na hračky, ktorý je potrebné premiestniť.

BIG Power Maxi Nakladač-25%

BIG Power Maxi Nakladač

Hodnotenie: 4,5
39,25 € 29,10 €

Akcia

Veľký bager z kvalitného, robustného plastu je otočný o 360 stupňov. Pohyblivá lyžica ako u ozajstného bagra. Maximálne zaťaženie 50kg.

LENA Rolocykel modrý, nový-28%
10,94 € 7,80 €

Akcia

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykel v modrom prevedení je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetkych malých pretekárov.

Buddy Toys Odrážadlo Mercedes-Benz SLS biela BPC 5110
44,41 € 30,30 €

Chcete, aby malo vaše dieťa jedinečné odrážadlo za ktorým sa budú ostatné deti otáčať? Potom mu kúpte odrážadlo Mercedes-Benz SLS v bielom prevedení. Aby ho nikto neprepočul, má vozítko tiež zvuky a melódie na volante.

Buddy Toys Odrážadlo Mercedes-Benz SLS červená BPC 5111
44,41 € 29,50 €

Chcete, aby malo vaše dieťa jedinečné odrážadlo za ktorým sa budú ostatné deti otáčať? Potom mu kúpte odrážadlo Mercedes-Benz SLS v červenom prevedení. Aby ho nikto neprepočuli má vozítko tiež zvuky a melódie na volante.

Teddies Odrážadlo Funny Wheels New Sport 2v1
39,17 € 31,70 €

Unikátne! Chytré! Plastové odrážadlo 2v1. Deti začnú jazdiť na trojkolesovom a potom hravo prejdú na dvojkolesové. Behom pár minút zmeníte trojkolesové odrážadlo na dvojkolesové. Dve výškové nastavenia vpredu aj vzadu zaručia, že odrážadlo porastie s dieťaťom. Nové gumové kolieska!

First BIKE Street

First BIKE Street

Hodnotenie: 5
110,74 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

First Bike Street je veľmi ľahké odrážadlo pre deti od dvoch rokov v modernom dizajne. Vďaka odrážadlu sa rýchlo naučia držať rovnováhu a ľahko potom prechádzajú na detský bicykel už bez postranných koliesok.

KinderKraft Odrážadlo Uniq-17%
44,50 € 36,90 €

Akcia

Drevené odrážadlo je určené pre deti už od 2 rokov. Vďaka možnosti nastavenia sedla a bezpečnej konštrukcii, zhotovenej z brezového dreva, bude Vášmu dieťaťu slúžiť niekoľko rokov. Naviac je ľahké a má dva pohodlné úchyty na prenášanie. Môžete ho so sebou zobrať kdekoľvek!

Buddy Toys Odrážadlo Bentley GT biela BPC 5120
44,41 € 29,10 €

Chcete, aby malo vaše dieťa jedinečné odrážadlo za ktorým sa budú ostatné deti otáčať? Potom mu kúpte odrážalo Bentley GT v bielom prevedení. Aby ho nikto neprepočul má vozítko tiež zvuky a melódie na volante.

Scoot & Ride Kolobežka Highwaygangster
174,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Oslňujúca úplne nová kolobežka Highwaygangster značky Scoot & Ride. Niečo také tu ešte nebolo! Kolobežku možno jednoducho pootočením rámu premeniť na odrážadlo, takže si deti môžu oddýchnuť pri jazde v sede.

Little Tikes Cozy Coupe - dinosaurus
69,99 € 60,20 €
+ doprava zadarmo

Ťapacie autíčko Cozy Coupe je jedna z najobľúbenejších hračiek od Little Tikes. Deti toto autíčko proste milujú. Autíčko má dizajn dinosaurus a deti s ním môžu veľmi ľahko a úplne intuitívne manévrovať. Nechýba funkčný klaksón a malý úložný priestor na hračky, ktoré je potreba premiestniť.

TryBike Odrážadlo
85,46 €
+ doprava zadarmo

Odrážadlo 2v1 dopraje vašim deťom pravú radosť z pohybu. Jazdou deti trénujú udržanie rovnováhy a koordináciu celého tela. Odrážadlo dodáva deťom potrebnú oporu, rozvíja pohybové schopnosti a trénuje ich pozornosť. Vaše prechádzky budú dlhšie a zábavnejšie.

Fisher-Price DOLU Moje odrážadlo-33%
21,07 € 14 €

Akcia

Krásne farebné odrážadlo napomáha naučiť dieťa udržať rovnováhu. Na riadidlách je húkačka so zvukovým efektom. Chrbtová opierka pre pohodlné opretie. Pod sedačkou nájdete úložný priestor.

First BIKE Limited Edition
149 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Odrážadlo First Bike Limited Edition s tzv. balónovými pneumatikami pre ešte väčší komfort. Vďaka odrážadlu sa dieťa rýchlo naučí držať rovnováhu a ľahko potom prechádza na detský bicykel už bez postranných koliesok.

KaZAM MINI detské odrážadlo-16%
75 € 62,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Je ideálne pre všetky deti od ranného veku, ktoré si týmto spôsobom rozvíjajú pohybové a motorické zručnosti. Vaše dieťa bude pripravené na dve kolesá hneď ako sa udrží na nohách a neskôr nebude nikdy musieť používať tréningové kolieska.

Clementoni Detské interaktívne odrážadlo-51%
51,80 € 25,30 €

Akcia

interaktívnym detským odrážadlom Clementoni je zábava zaručená. Vďaka tomu, že nohy dieťaťa zostávajú v kontakte so zemou, bude mať vaše dieťa pocit istoty. Jazda na odrážadle pomáha zdokonaľovať držanie rovnováhy. Súčasťou odrážadla je zabezpečenie proti preklopeniu.

DOLU Odrážadlo auto červené s operadlom-31%
16,90 € 11,60 €

Akcia

Odrážadlo je pomocníkom pri prvých krôčikoch vášho dieťaťa. Poskytuje mu dostatočnú oporu a pomáha mu naučiť sa udržať rovnováhu. Na riadidlách je klaksón so zvukovým efektom. Vaše najmenšie čaká množstvo zábavy!

Yedoo Too Too I Happy Monster
92,07 € 68,20 €
+ doprava zadarmo

Exkluzívne

Odrážadlo Yedoo Too Too Aj Happy Monster je detské odrážadlo vo veľmi atraktívnom prevedení, vďaka ktorému z neho Vaše dieťa nebude chcieť zliezť. Čoskoro sa stane ideálnym spoločníkom pri všetkých výletoch.

First BIKE Cross

First BIKE Cross

Hodnotenie: 5
119 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

First Bike Cross je veľmi ľahké a prepracované odrážadlo pre deti od dvoch rokov. Vďaka odrážadlu sa rýchlo naučia držať rovnováhu a ľahko potom prechádzajú na detský bicykel už bez postranných koliesok.

Buddy Toys Odrážadlo Bentley GT červená BPC 5121-43%
44,41 € 25,30 €

Akcia

Chcete, aby malo vaše dieťa jedinečné odrážadlo za ktorým sa budú ostatné deti otáčať? Potom mu kúpte odrážalo ** entley GT * v červenom prevedení. Aby ho nikto neprepočul má vozítko tiež zvuky a melódie na volante.

Master detské odrážadlo Pull - biele
35 € 31,10 €

Akcia

Detské odrážadlo – bicykel MASTER Pull je odľahčené tréningové odrážadlo pre deti od 3–5 rokov pre prípravu udržanie stability a rovnováhy jazdy na bicykli.

Bino Odrážadlo ružové kvetinové-29%
65,99 € 46,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Odrážadlo z dreveného materiálu v dievčenskom prevedení. Má nastaviteľnú sedačku podľa výšky dieťaťa. Vynikajúce ako príprava na prvú jazdu na bicykli. S praktickým madlom pre jednoduchšie prenášanie.

Master detské odrážadlo Poke - červené-20%
38,90 € 31,10 €

Akcia

Detské odrážadlo – bicykel MASTER Poke je odľahčené tréningové odrážadlo pre deti od 3–5 rokov pre prípravu udržanie stability a rovnováhy jazdy na bicykli.

TryBike Drevené odrážadlo / trojkolka 4v1
155,42 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Drevené odrážadlo alebo trojkolka dopraje vašim deťom pravú radosť z pohybu. Jazdou deti trénujú udržanie rovnováhy a koordináciu celého tela. Odrážadlo dodáva deťom potrebnú oporu, rozvíja pohybové schopnosti a trénuje ich pozornosť. Vaše prechádzky budú dlhšie a zábavnejšie.

Teddies Odrážadlo CROSS 2 žlté
17,99 € 17,80 €

Farebné plastové odrážadlo pre deti. Odrážadlo je vybavené veľkými kolesami a je vyrobené z kvalitného odolného materiálu. Váš malý športovec tak na ňom môže vyčíňať bez obmedzenia.

Yedoo Too Too I Little Sailor
92,07 € 68,20 €
+ doprava zadarmo

Yedoo TOO TOO I Little Sailor je detské odrážadlo vo veľmi atraktívnom prevedení, vďaka ktorému z neho Vaše dieťa nebude chcieť zliezť. Čoskoro sa stane ideálnym spoločníkom pri Vašich výletoch.

ECOIFFIER Odrážadlo Traktor s vlekom a kosačkou-29%
36,11 € 25,30 €

Akcia

Odrážadlo traktor s odpojiteľným vlekom a záhradnou kosačkou. Vlek rampu pre naloženie a vyloženie kosačky. Zdvihnutím rampy sa kosačka na vleku zaistí. Pod sedadlom traktora schránka na veci pre malého záhradníka.

LENA Rolocykel ružový, nový
10,94 € 7,70 €

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykel v ružovom prevedení je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetky malé pretekárky.

Buddy Toys BPC 5131 Odrážadlo Maserati biela
45,94 € 36,90 €

Luxusné biele odrážadlo pre malých pretekárov, ktoré je vernou kópiou športového Cabria. Vydáva zvuky a melódie na volante. Súčasťou je chrbtová opierka pre zvysovania bezpečnosti dieťaťa.

Yedoo Too Too I Magic Forest
92,07 € 68,20 €
+ doprava zadarmo

Exkluzívne

Odrážadlo Yedoo Too Too Aj Magic Forest je detské odrážadlo vo veľmi atraktívnom prevedení, vďaka ktorému z neho Vaše dieťa nebude chcieť zliezť. Čoskoro sa stane ideálnym spoločníkom pri Vašich výletoch.

Teddies Odrážedlo Cross velké modré
31,13 € 22,90 €

Modro-žluté odrážedlo Cross způsobí vašim dětem pravou radost z pohybu. Ideání pomocník při prvních pohybových aktivitách dítěte. Odrážedlo je vybaveno velkými odolnými koly, díky kterým z odrážedla jde jen těžko spadnout.

Stiga Odrážadlo Runracer C12
61,50 € 53,80 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné a precízne vyrobené odrážadlo od švédskej značky Stiga, je tou pravou voľbou pre všetky deti. Veľmi nízka hmotnosť a 12-palcové kolesá z EVA materiálu zaručí komfortné jazdné vlastnosti. Odrážadlo má navyše výškovo nastaviteľné riadidlá a sedadlo.

B.toys Odrážadlo slimák
44,63 € 40,40 €
+ doprava zadarmo

Odrážadlo v podobe usmievavého slimáka vôbec nie je pomalé ako slimák! Otočné predné kolieska uľahčujú manévrovanie. Úložný priestor pod sedadlom sa hodí na uloženie obľúbenej hračky alebo desiaty. Pre väčšiu zábavu počas jazdy oči slimáčika po stlačení svietia a vydávajú zvuky.

BIG Multifunkčný volant
21,39 € 18,60 €

Multifunkčný volant so svetelnými a zvukovými efektmi. Kompatibilný so všetkými Bobby Car odrážadlami od roku 2010. Volant vydáva napríklad zvuk zamykania auta, klaksónu, štartovanie a ďalšie.

Master detské odrážadlo Pull - červené
35 € 31,10 €

Akcia

Detské odrážadlo – bicykel MASTER Pull je odľahčené tréningové odrážadlo pre deti od 3–5 rokov pre prípravu udržanie stability a rovnováhy jazdy na bicykli.

Yupee Odrážadlo Enduro ružové veľké
22,18 € 17,10 €

Odrážadlo auto Jeep ružové je veľkým pomocníkom pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa. Vozidlo ružové je vyrobené z kvalitného a odolného plastu.

DOLU Odrážadlo motorka červená-33%
27,23 € 18,20 €

Akcia

Odrážadlo motorka je pomocníkom pri prvých krôčikoch vášho malého pretekára. Poskytuje mu dostatočnú oporu a pomáha mu naučiť sa udržať rovnováhu. Jazdou na odrážadle si dieťa tiež buduje svalovú hmotu.

Little Tikes Športové Cozy Coupe-34%
95,34 € 62,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ťapacie autíčko Cozy Coupe je jedna z najobľúbenejších hračiek Little Tikes. Deti toto autíčko jednoducho milujú. Autíčko má veselý dizajn a deti s ním môžu veľmi ľahko a úplne intuitívne manévrovať. Nechýba funkčný klaksón a malý úložný priestor na hračky, ktorý je potrebné premiestniť.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: