Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Odrážadlá na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Odrážadlá nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Odrážadlá – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Falk 1012B Odrážadlo traktor s prívesom Falk 1012B Odrážadlo traktor s prívesom
Falk 1012B Odrážadlo traktor s prívesom

Odstrkovadlo traktor Claas s volantom a prívesom v klasickej zelenej farbe. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu, takže sa váš malý pracant nemusí báť, že sa mu traktor pri práci pokazí. Príves sa dá odpojiť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Buddy Toys BPC 5211 Odrážadlo 3v1 Falk 1012B Odrážadlo traktor s prívesom
Buddy Toys BPC 5211 Odrážadlo 3v1

Chcete aby malo vaše dieťa jedinečné odrážadlo, za ktorým sa budú ostatné deti otáčať? Potom mu kúpte odrážalo Mercedes-Benz GLE v červenom prevedení. Aby ho nikto neprepočul, má vozidielko tiež zvuky a melódie na volante.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Buddy Toys BPC 5210 Odrážadlo 3v1 Falk 1012B Odrážadlo traktor s prívesom
Buddy Toys BPC 5210 Odrážadlo 3v1

Chcete, aby malo vaše dieťa jedinečné odrážadlo, za ktorým sa budú ostatné deti otáčať? Tak mu kúpte odrážalo Mercedes-Benz GLE v bielom prevedení. Aby ho nikto neprepočul, má vozítko tiež zvuky a melódie na volante.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
R-Sport Detské Odrážadlo Auto J2 Červené Funny Wheels Odrážadlo NEON Super Sport 2v1
R-Sport Detské Odrážadlo Auto J2 Červené

Dieťa riadi bicykel tak, že sedí za kolesom a odráža sa nohami. Dieťa môže kolobežku riadiť dopredu a dozadu a môže zatáčať doprava a doľava.Kolobežka je vo všeobecnosti určená na vonkajšie použitie, ale jej ergonomický dizajn je priaznivý a umožňuje jej používanie vo väčších priestoroch, ako je ter

môžete mať 29.04

Partner: Aga24
Funny Wheels Odrážadlo NEON Super Sport 2v1 Funny Wheels Odrážadlo NEON Super Sport 2v1
Funny Wheels Odrážadlo NEON Super Sport 2v1

Exkluzívne farby, nový dizajn koliesok a odnímateľný popruh to sú nové prednosti unikátneho odrážadla Funny Wheels Super Sport 2v1. Originálne české odrážadlo, ktoré dokáže rásť s vaším dieťaťom. Deti začnú jazdiť na trojkolesovom a potom hravo prejdú na dvojkolesové. Behom pár minút zmeníte trojkolesové odrážadlo na dvojkolesové.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Funny Wheels Odrážadlo New Sport 2v1 Funny Wheels Odrážadlo NEON Super Sport 2v1
Funny Wheels Odrážadlo New Sport 2v1

Unikátne! Chytré! Plastové odrážadlo 2v1. Deti začnú jazdiť na trojkolesovom a potom hravo prejdú na dvojkolesové. Behom pár minút zmeníte trojkolesové odrážadlo na dvojkolesové. Dve výškové nastavenia vpredu aj vzadu zaručia, že odrážadlo porastie s dieťaťom. Nové gumové kolieska!

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Funny Wheels Odrážadlo Super Sport 2v1 KIK Trike Fix V3 trojkolka otočná o 360° čierna KX6628_1
Funny Wheels Odrážadlo Super Sport 2v1

Exkluzívne farby, nový dizajn koliesok a odnímateľný popruh to sú nové prednosti unikátneho odrážadla Funny Wheels Super Sport 2v1. Originálne české odrážadlo, ktoré dokáže rásť s vaším dieťaťom. Deti začnú jazdiť na trojkolesovom a potom hravo prejdú na dvojkolesové. Behom pár minút zmeníte trojkolesové odrážadlo na dvojkolesové.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
KIK Trike Fix V3 trojkolka otočná o 360° čierna KX6628_1 KIK Trike Fix V3 trojkolka otočná o 360° čierna KX6628_1
KIK Trike Fix V3 trojkolka otočná o 360° čierna KX6628_1

Výborný spôsob, ako aktívne tráviť voľný čas. Skvele sa hodí ako prvý detský bicykel.

môžete mať 23.04 - 24.04

Partner: epotreby.sk
Akcia
ZOPA Odrážadlo Zooter KIK Trike Fix V3 trojkolka otočná o 360° čierna KX6628_1
ZOPA Odrážadlo Zooter

Zooter je krásne odrážadlo so zvieracími motívmi pre deti od 18 mesiacov. Jeho konštrukcia je vďaka kovovému rámu veľmi pevná. Pohodlie dieťaťa zaistí mäkké polstrované sedátko. Technológia koliesok zaručí tichú a bezpečnú jazdu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Výpredaj
DOLU Odrážadlo motorka červená DOLU Odrážadlo motorka červená
DOLU Odrážadlo motorka červená

Odrážadlo motorka je pomocníkom pri prvých krôčikoch vášho malého pretekára. Poskytuje mu dostatočnú oporu a pomáha mu naučiť sa udržať rovnováhu. Jazdou na odrážadle si dieťa tiež buduje svalovú hmotu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
MoMi Helma MIMI DOLU Odrážadlo motorka červená
MoMi Helma MIMI

MoMi MIMI je vizuálne atraktívna a veľmi pohodlná! Je tiež ľahká, priedušná a má extra penové polstrovanie pre dokonalú ochranu a pohodlie. Helma má vysoko kvalitnú škrupinu z ABS a EPS, ktorá Vám poskytne úplné bezpečie pri jazde. Bezpečná, pohodlná a ľahká – ideálna pre malých športovcov. Osvedčí sa pri jazde na bicykli, kolobežke, odrážadle alebo kolieskových korčuliach.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Yedoo Odrážadlo YooToo DOLU Odrážadlo motorka červená
Yedoo Odrážadlo YooToo

V momente, keď je svet lákavejší než mamina náruč, je čas na odrážadlo. YooToo bude miláčikom detí i rodičov. Má veľmi ľahký hliníkový rám, veľa bezpečnostných prvkov a komponenty, ktoré prekoná hocijaký dospelácky bicykel.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Odrážadlá

Odrážadlo pre deti urobí radosť každému dieťaťu. Vyberajte detské odrážadlá pre najmenších chlapcov aj dievčatá. Ponúkame odrážadlo motorku, odrážadlo autíčko, odrážadlo bicykel pre staršie deti alebo rastúce odrážadlo, ktoré vydrží dieťaťu niekoľko rokov.

Odrážadlá FirstBIKE

  • Rodinná spoločnosť FirstBIKE patrí medzi popredných výrobcov odrážadiel, doplnkov a prvých bicyklov pre deti od 2 do 5 rokov. Zameriava sa na vysokú funkčnosť, inovácie aj originálny dizajn. Hlavnou prednosťou je vysoká bezpečnosť všetkých výrobkov.
  • Odrážadlá First Bike vynikajú veľmi nízkou hmotnosťou 3,9 kg, ktorá malým jazdcom výrazne uľahčuje manipuláciu odrážadla. Rám odrážadla je extrémne pružný. Bezpečnosť jazdy zaručí jemná ručná brzda a riadidlá, ktorým nehrozí pretočenie.

→ K dispozícii sú aj detské šliapacie vozidlá v tvare áut, traktorov alebo motokár.