Ferbedo Odrážadlo TATRA Phoenix President
69 € 60,60 €

Limitovaná edícia, odrážadlo Tatra Phoenix President. Robustné a stabilné telo odrážadla je vyrobené v špičkovej kvalite z organického plastu. Odrážadlo je ľahko ovládateľné a pohodlne riaditeľné vďaka tichým pneumatikám. Na volante je integrovaný jednoduchý klaksón.

Buddy Toys BPC 5210 Odrážadlo 3v1-49%
77,70 € 38,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Chcete, aby malo vaše dieťa jedinečné odrážadlo, za ktorým sa budú ostatné deti otáčať? Tak mu kúpte odrážalo Mercedes-Benz GLE v bielom prevedení. Aby ho nikto neprepočul, má vozítko tiež zvuky a melódie na volante.

Yupee Odrážadlo Enduro Yupee zelené malé
21,50 € 17 €

Zelené odrážadlo Enduro Yupee spôsobí vašim deťom pravú radosť z pohybu. Ideálny pomocník pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa.

Little Tikes Cozy Coupe - lienka
69,99 € 60,60 €

Ťapacie autíčko Cozy Coupe je jedna z najobľúbenejších hračiek od Little Tikes. Deti toto autíčko proste milujú. Autíčko má bodkovaný dizajn lienky a deti s ním môžu veľmi ľahko a úplne intuitívne manévrovať. Nechýba funkčný klaksón a malý úložný priestor na hračky, ktoré je potreba premiestniť.

KinderKraft Odrážadlo Uniq
44,50 € 38,90 €

Drevené odrážadlo je určené pre deti už od 2 rokov. Vďaka možnosti nastavenia sedla a bezpečnej konštrukcii, zhotovenej z brezového dreva, bude Vášmu dieťaťu slúžiť niekoľko rokov. Naviac je ľahké a má dva pohodlné úchyty na prenášanie. Môžete ho so sebou zobrať kdekoľvek!

Teddies Odrážadlo Funny Wheels Super Sport 2v1
48 € 46,90 €

Exkluzívne farby, nový dizajn koliesok a odnímateľný popruh to sú nové prednosti unikátneho odrážadla Funny Wheels Super Sport 2v1. Originálne české odrážadlo, ktoré dokáže rásť s vaším dieťaťom. Deti začnú jazdiť na trojkolesovom a potom hravo prejdú na dvojkolesové. Behom pár minút zmeníte trojkolesové odrážadlo na dvojkolesové.

Falk Odrážadlo traktor s prívesom
47 € 37,90 €

Odstrkovadlo traktor Claas s volantom a prívesom v klasickej zelenej farbe. Traktor je vyrobený z vysoko odolného a kvalitného plastu, takže sa váš malý pracant nemusí báť, že sa mu traktor pri práci pokazí. Príves sa dá odpojiť.

ZOPA Odrážadlo Zooter

ZOPA Odrážadlo Zooter

Hodnotenie: 4,7
37,80 €

Zooter je krásne odrážadlo so zvieracími motívmi pre deti od 18 mesiacov. Jeho konštrukcia je vďaka kovovému rámu veľmi pevná. Pohodlie dieťaťa zaistí mäkké polstrované sedátko. Technológia koliesok zaručí tichú a bezpečnú jazdu.

KinderKraft odrážadlo CUTIE
37,90 €

Odrážadlo CUTIE dopraje vašim deťom pravú radosť z pohybu. Jazdou deti trénujú udržanie rovnováhy a koordináciu celého tela. Odrážadlo dodáva deťom potrebnú oporu, rozvíja pohybové schopnosti a trénuje ich pozornosť. Vaše prechádzky budú dlhšie a zábavnejšie.

Teddies Odrážadlo Funny Wheels New Sport 2v1
39,17 € 32,90 €

Unikátne! Chytré! Plastové odrážadlo 2v1. Deti začnú jazdiť na trojkolesovom a potom hravo prejdú na dvojkolesové. Behom pár minút zmeníte trojkolesové odrážadlo na dvojkolesové. Dve výškové nastavenia vpredu aj vzadu zaručia, že odrážadlo porastie s dieťaťom. Nové gumové kolieska!

ZOPA Odrážadlo Easy-Way

ZOPA Odrážadlo Easy-Way

Hodnotenie: 4,7
41,70 €

Odrážadlo EasyWay je skvelý dopravný prostriedok pre zábavnú jazdu vašich detí už od 18 mesiacov. Športový dizajn sa opiera o robustnú konštrukciu s pevným rámom a teda dobrou stabilitou. Samozrejmosťou sú tu kolieska s technológiou pre tichú a bezhlučnú jazdu.

Buddy Toys BPC 5211 Odrážadlo 3v1
77,70 € 51,10 €

Chcete aby malo vaše dieťa jedinečné odrážadlo, za ktorým sa budú ostatné deti otáčať? Potom mu kúpte odrážalo Mercedes-Benz GLE v červenom prevedení. Aby ho nikto neprepočul, má vozidielko tiež zvuky a melódie na volante.

Teddies Odrážadlo NEON Funny Wheels Super Sport 2v1
48,90 €

Exkluzívne farby, nový dizajn koliesok a odnímateľný popruh to sú nové prednosti unikátneho odrážadla Funny Wheels Super Sport 2v1. Originálne české odrážadlo, ktoré dokáže rásť s vaším dieťaťom. Deti začnú jazdiť na trojkolesovom a potom hravo prejdú na dvojkolesové. Behom pár minút zmeníte trojkolesové odrážadlo na dvojkolesové.

Skip hop Zoo odrážadlo 3v1 Ride-On Líška, 12m+ do 20kg
70,80 € 50,40 €

Roztomilé farebné odrážadlo s motívom zvieratiek z kolekcie Zoo bolo navrhnuté tak, aby rástlo s Vaším dieťatkom v troch etapách. Odrážadlo ponúka zábavný spôsob, ako povzbudiť rozvoj motorických zručností, rovnováhu a koordináciu dieťatka počas hrania. Svetelné a zvukové efekty.

KinderKraft Balance bike RAPID Magic
72 €

Odrážadlo Balance bike rapid Magic je rýchly a ľahký prostriedok pre tých najmenších cyklistov. Deti sa naučia správne manévrovať a ani zmysel pre rovnováhu nezostane pozadu. Prípadnému pádu zabraňujú riadidlá s obmedzeným otáčaním. Vhodné pre deti od 2 rokov.

LENA Rolocykel ružový, nový
10,94 € 9,80 €

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykel v ružovom prevedení je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetky malé pretekárky.

ZOPA Odrážadlo Racer

ZOPA Odrážadlo Racer

Hodnotenie: 5
65,50 €

Vytunené vozítko pre mega pohodu vášho malého pretekára zo stajne Qplay a pod vlajkou Zopa. Odrážadlo je vybavené mäkčeným sedákom, gumovými úchytmi na riadidlách a nafukovacími kolieskami. Vďaka možnosti nastavenia výšky riadítok aj sedáku rastie spolu s dieťaťom. Odrážadlo je vďaka konštrukcii z magnézia veľmi pevné zároveň aj ľahké, váži len 3,7 kg.

Little Tikes Cozy Coupe - policajné
64,25 € 58,70 €

Ťapacie autíčko Cozy Coupe je jedna z najobľúbenejších hračiek Little Tikes. Deti toto autíčko jednoducho milujú. Autíčko má veselý dizajn a deti s ním môžu veľmi ľahko a úplne intuitívne manévrovať. Nechýba funkčný klaksón a malý úložný priestor na hračky, ktorý je potrebné premiestniť.

First BIKE Limited Edition
153,90 €

Odrážadlo First Bike Limited Edition s tzv. balónovými pneumatikami pre ešte väčší komfort. Vďaka odrážadlu sa dieťa rýchlo naučí držať rovnováhu a ľahko potom prechádza na detský bicykel už bez postranných koliesok.

First BIKE Street

First BIKE Street

Hodnotenie: 4,9
110,74 €

First Bike Street je veľmi ľahké odrážadlo pre deti od dvoch rokov v modernom dizajne. Vďaka odrážadlu sa rýchlo naučia držať rovnováhu a ľahko potom prechádzajú na detský bicykel už bez postranných koliesok.

Buddy Toys Odrážadlo Bentley GT biela BPC 5120
44,41 € 34,10 €

Chcete, aby malo vaše dieťa jedinečné odrážadlo za ktorým sa budú ostatné deti otáčať? Potom mu kúpte odrážalo Bentley GT v bielom prevedení. Aby ho nikto neprepočul má vozítko tiež zvuky a melódie na volante.

Berg GO Odstrkovadlo s pedálmi
95 € 84,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

BERG GO Odrážadlo s pedálmi ** v nádhernom prevedení je tá najlepšia prvá kárička pre Vaše dieťa. Skvelé prepojenie odrážadlá a káričky v jednom pre deti od 10 mesiacov. Odrážadlo rastie s deťmi. Akonáhle si dieťa osvojí jazdu na odrážadle a naučí sa stabilite, môže sa začať pomaly učiť šliapať pomocou **sklopných pedálov.

Little Tikes Cozy Coupe - dinosaurus
69,99 € 62,50 €

Ťapacie autíčko Cozy Coupe je jedna z najobľúbenejších hračiek od Little Tikes. Deti toto autíčko proste milujú. Autíčko má dizajn dinosaurus a deti s ním môžu veľmi ľahko a úplne intuitívne manévrovať. Nechýba funkčný klaksón a malý úložný priestor na hračky, ktoré je potreba premiestniť.

Falk Odstrkovadlo traktor Claas zelené s volantom a prívesom
50,90 € 45,40 €

Odrážadlo v podobe traktora Claas s volantom a s valníkom. Súčasťou valníka sú lopatka a hrabličky. V balení sú dve sady samolepiek na prednú masku traktora, môžete si tak vybrať nálepky podľa vlastnej nálady.

Yedoo Odrážadlo TooToo

Yedoo Odrážadlo TooToo

Hodnotenie: 4,8
102 € 88,90 €

Tutu! Z cesty! Ja idem! Tootoo vás prekvapí nielen kombináciou farieb, ale tiež tým, ako ľahko a čoskoro si deti podmaní. Vzdialenosti prestanú byť problém rovnako ako neskorší prechod na bicykel.

Yedoo Odrážadlo YooToo

Yedoo Odrážadlo YooToo

Hodnotenie: 4,6
125,60 € 121,30 €

V momente, keď je svet lákavejší než mamina náruč, je čas na odrážadlo. YooToo bude miláčikom detí i rodičov. Má veľmi ľahký hliníkový rám, veľa bezpečnostných prvkov a komponenty, ktoré prekoná hocijaký dospelácky bicykel.

DOLU Odrážadlo motorka červená
27,23 € 23,80 €

Odrážadlo motorka je pomocníkom pri prvých krôčikoch vášho malého pretekára. Poskytuje mu dostatočnú oporu a pomáha mu naučiť sa udržať rovnováhu. Jazdou na odrážadle si dieťa tiež buduje svalovú hmotu.

Buddy Toys Odrážadlo Mercedes-Benz SLS biela BPC 5110
32,90 € 28,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Chcete, aby malo vaše dieťa jedinečné odrážadlo za ktorým sa budú ostatné deti otáčať? Potom mu kúpte odrážadlo Mercedes-Benz SLS v bielom prevedení. Aby ho nikto neprepočul, má vozítko tiež zvuky a melódie na volante.

Dohany Odrážadlo 143 Superbike 4 Maxi
16,39 € 15,90 €

Medzi mamičkami je jedno z najobľúbenejších typov odrážadiel plastová motorka s tromi kolesami. Model značky Dohány Superbike 4 Maxi je určený pre deti od 3 rokov do maximálnej hmotnosti 50 kg. Odolné spracovanie je pripravené na skúsené jazdenie.

LENA Rolocykel červený, nový
10,94 € 10,60 €

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykel v červenom prevedení je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetky malé pretekárky.

Teddies Odrážadlo Cross veľké červené
22,99 € 21,20 €

Červené odrážadlo Cross spôsobí vašim deťom pravú radosť z pohybu. Ideálny pomocník pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Little Tikes autíčko Cozy Coupe Policajná patrola 172984
69,99 € 54,90 €

Ťapacie autíčko Cozy Coupe policajná patrola je jednou z najobľúbenejších hračiek od Little Tikes. Deti toto autíčko proste milujú. Autíčko má policajný dizajn a deti s ním môžu veľmi ľahko a úplne intuitívne manévrovať. Nechýba funkčný klaksón a malý úložný priestor na hračky, ktoré je potreba premiestniť.

ZOPA Odrážadlo Tech Bike
45,90 €

Parádne odrážadlo zo stajne Qplay a pod vlajkou Zopa, ktoré je určené deťom od 18 mesiacov do 3 rokov. Nie je len lákavou hračkou, ale predovšetkým užitočným nástrojom, ktorý je zábavnou formou pripraví pre jazdu na bicykli. Odrážadlo je vybavené mäkčeným sedadlom a gumovými úchytmi. Vďaka možnosti nastavenia výšky riadítok aj sedáku rastie spolu s dieťaťom. Odrážadlo je vďaka robustnej konštrukcii pevné zároveň aj ľahké, váži len 3,8 kg.

Yupee Teddies Odrážadlo Enduro veľké tyrkysové
22,18 € 16,30 €

Odrážadlo auto Jeep tyrkysové je veľkým pomocníkom pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa. Vozidlo tyrkysové je vyrobené z kvalitného a odolného plastu.

Yupee Odrážadlo Enduro Yupee tyrkysové malé
21,50 € 16,30 €

Tyrkysové odrážadlo Enduro Yupee spôsobí vašim deťom pravú radosť z pohybu. Ideálny pomocník pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa.

LENA Rolocykel modrý, nový
10,94 € 9,80 €

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykel v modrom prevedení je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetkych malých pretekárov.

Falk Odrážadlo motorka Case
47 € 32,90 €

Odrážadlo v dizajne motorky svojím vzhľadom ohromí každého malého budúceho pretekára! Motorka má široké kolesá a precízne spracované detaily. Jazdou deti trénujú udržanie rovnováhy a koordináciu celého tela. A navyše ich s motorkou čaká plno zábavy.

Little Tikes Cozy Coupe - Londýnske taxi
69,99 € 60,20 €

Ťapacie autíčko Cozy Coupe je jedna z najobľúbenejších hračiek Little Tikes. Deti toto autíčko jednoducho milujú. Autíčko má veselý dizajn a deti s ním môžu veľmi ľahko a úplne intuitívne manévrovať. Nechýba funkčný klaksón a malý úložný priestor na hračky, ktorý je potrebné premiestniť.

Master detské odrážadlo Pull - červené
38,50 € 34,90 €

Detské odrážadlo – bicykel MASTER Pull je odľahčené tréningové odrážadlo pre deti od 3–5 rokov pre prípravu udržanie stability a rovnováhy jazdy na bicykli.

TryBike Odrážadlo

TryBike Odrážadlo

Hodnotenie: 4,3
88 € 85,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Odrážadlo 2v1 dopraje vašim deťom pravú radosť z pohybu. Jazdou deti trénujú udržanie rovnováhy a koordináciu celého tela. Odrážadlo dodáva deťom potrebnú oporu, rozvíja pohybové schopnosti a trénuje ich pozornosť. Vaše prechádzky budú dlhšie a zábavnejšie.

Yupee Odrážadlo Enduro ružové veľké
22,18 € 16,30 €

Odrážadlo auto Jeep ružové je veľkým pomocníkom pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa. Vozidlo ružové je vyrobené z kvalitného a odolného plastu.

TryBike Košík

TryBike Košík

Hodnotenie: 4,9
15,51 € 15,10 €

Tento prútený košík štýlovo doplní každý TRYBIKE! Má veľmi kvalitné prevedenie a štýlový dizajn. Tento košík sa hodí pre uloženie všetkého, čo malí pretekári potrebujú.

KinderKraft Odrážadlo Space
49,90 €

Odrážadlo Space pomáha rozvíjať menším deťom udržiavať rovnováhu. Je vybavené ručnou brzdou, ktorá zvyšuje bezpečnosť dieťaťa a opierky nôh umožňujú dieťaťu odpočívať pri jazde.

Yupee Odrážadlo Enduro bielo-ružové malé
15,40 € 15,10 €

Nové bielo-ružové odrážadlo Enduro Yupee spôsobí vašim deťom pravú radosť z pohybu. Ideálny pomocník pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby.

Buddy Toys Odrážadlo Bentley GT červená BPC 5121
38,90 € 34,10 €

Chcete, aby malo vaše dieťa jedinečné odrážadlo za ktorým sa budú ostatné deti otáčať? Potom mu kúpte odrážalo ** entley GT * v červenom prevedení. Aby ho nikto neprepočul má vozítko tiež zvuky a melódie na volante.

Teddies Odrážadlo CROSS Polícia
24,30 € 15,10 €

Plastové odrážadlo pre deti. Kvalitné odrážadlo je vybavené veľkými odolnými kolesami, vďaka ktorým z odrážadla je len ťažko spadnúť. Odrážadlo je polepené policajnými nálepkami a je nafarbené do policajných farieb.

Odrážadlá

Odrážadlo pre deti urobí radosť každému dieťaťu. Vyberajte detské odrážadlá pre najmenších chlapcov aj dievčatá. Ponúkame odrážadlo motorku, odrážadlo autíčko, odrážadlo bicykel pre staršie deti alebo rastúce odrážadlo, ktoré vydrží dieťaťu niekoľko rokov.

Odrážadlá FirstBIKE

  • Rodinná spoločnosť FirstBIKE patrí medzi popredných výrobcov odrážadiel, doplnkov a prvých bicyklov pre deti od 2 do 5 rokov. Zameriava sa na vysokú funkčnosť, inovácie aj originálny dizajn. Hlavnou prednosťou je vysoká bezpečnosť všetkých výrobkov.
  • Odrážadlá First Bike vynikajú veľmi nízkou hmotnosťou 3,9 kg, ktorá malým jazdcom výrazne uľahčuje manipuláciu odrážadla. Rám odrážadla je extrémne pružný. Bezpečnosť jazdy zaručí jemná ručná brzda a riadidlá, ktorým nehrozí pretočenie.

→ K dispozícii sú aj detské šliapacie vozidlá v tvare áut, traktorov alebo motokár.