Yedoo Too Too I Little Sailor
90,20 € 73,40 €

Yedoo TOO TOO I Little Sailor je detské odrážadlo vo veľmi atraktívnom prevedení, vďaka ktorému z neho Vaše dieťa nebude chcieť zliezť. Čoskoro sa stane ideálnym spoločníkom pri Vašich výletoch.

Yupee Odrážadlo Enduro Yupee zelené malé
21,50 € 16,10 €

Zelené odrážadlo Enduro Yupee spôsobí vašim deťom pravú radosť z pohybu. Ideálny pomocník pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa.

Little Tikes Cozy Coupe - lienka
69,99 € 62,40 €

Ťapacie autíčko Cozy Coupe je jedna z najobľúbenejších hračiek od Little Tikes. Deti toto autíčko proste milujú. Autíčko má bodkovaný dizajn lienky a deti s ním môžu veľmi ľahko a úplne intuitívne manévrovať. Nechýba funkčný klaksón a malý úložný priestor na hračky, ktoré je potreba premiestniť.

Buddy Toys Odrážadlo Mercedes-Benz SLS biela BPC 5110
31,30 € 29,30 €

Chcete, aby malo vaše dieťa jedinečné odrážadlo za ktorým sa budú ostatné deti otáčať? Potom mu kúpte odrážadlo Mercedes-Benz SLS v bielom prevedení. Aby ho nikto neprepočul, má vozítko tiež zvuky a melódie na volante.

Chicco Odrážadlo Scuderia Ferrari
57,50 € 53,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské odrážadlo Scuderia Ferrari značky Chicco je skvelý pomocník pri učení rovnováhy pred prechodom na bicykel s pedálmi. Parádne odrážadlo vo farbách Ferrari s originálnymi logami pre všetkých začínajúcich pretekárov. Užite si spoločné chvíľky zábavy a učenia vonku.

Mikro hračky Volant pretekársky na batérie so svetlom a zvukom
42,20 € 29,30 €

S týmto volantom, ktorý má svetelné a zvukové efekty si deti užijú veľa zábavy. Navyše môžu ako rodičia točiť volantom. Hra na ozajstné šoférovanie podporuje detskú predstavivosť a manuálnu zručnosť.

Mikro hračky Auto edukačné / odrážadlo česky hovoriace
45,50 € 31,20 €

Plastové odrážadlo v podobe veselého auta slúži nielen ako dopravný prostriedok ale aj na učenie a rozvíjanie detí. Je vybavené doplnkami na precvičovanie jemnej motoriky, rôznymi zvukmi aj svetelnými efektmi. Stačí len nasadnúť ao zábavu je postarané!

Yedoo Odrážadlo OneToo

Yedoo Odrážadlo OneToo

Hodnotenie: 4,8
90,20 € 71,50 €

V momente, keď je svet lákavejší než mamina náruč, je čas na Oops – odrážadlá z dielne Yedoo, kde berú svoju prácu rovnako vážne ako malé deti pretekanie. Chceli by ste limetku, cukrovú vatu, červený pomaranč alebo mätu?

Yedoo Odrážadlo TooToo

Yedoo Odrážadlo TooToo

Hodnotenie: 4,7
102 € 87,90 €

Tutu! Z cesty! Ja idem! Tootoo vás prekvapí nielen kombináciou farieb, ale tiež tým, ako ľahko a čoskoro si deti podmaní. Vzdialenosti prestanú byť problém rovnako ako neskorší prechod na bicykel.

S'COOL Detská kolobežka flaX mini
59 €

Séria kolobežiek „flaX“ bola vyvinutá a navrhnutá pre coolové deti. Kompaktné skladacie kolobežky sú skvelou alternatívou k chôdzi, a teda praktickým dopravným prostriedkom na krátke vzdialenosti alebo cestou do školy.

Teddies Odrážadlo Funny Wheels New Sport 2v1
39,17 € 32,90 €

Unikátne! Chytré! Plastové odrážadlo 2v1. Deti začnú jazdiť na trojkolesovom a potom hravo prejdú na dvojkolesové. Behom pár minút zmeníte trojkolesové odrážadlo na dvojkolesové. Dve výškové nastavenia vpredu aj vzadu zaručia, že odrážadlo porastie s dieťaťom. Nové gumové kolieska!

ZOPA Odrážadlo Zooter

ZOPA Odrážadlo Zooter

Hodnotenie: 4,9
33 €

Zooter je krásne odrážadlo so zvieracími motívmi pre deti od 18 mesiacov. Jeho konštrukcia je vďaka kovovému rámu veľmi pevná. Pohodlie dieťaťa zaistí mäkké polstrované sedátko. Technológia koliesok zaručí tichú a bezpečnú jazdu.

Little Tikes Ružový príves ku Cozy Coup
24,96 € 22 €

Cozy nákupným vozíkom je možné vyraziť na nákupy so všetkými obľúbenými hračkami. Sedadlo je dosť veľké pre bábiku alebo plyšáka. V košíku je dostatok miesta pre ďalšie hračky alebo nákup.

ZOPA Odrážadlo Easy-Way

ZOPA Odrážadlo Easy-Way

Hodnotenie: 4,8
36,30 €

Odrážadlo EasyWay je skvelý dopravný prostriedok pre zábavnú jazdu vašich detí už od 18 mesiacov. Športový dizajn sa opiera o robustnú konštrukciu s pevným rámom a teda dobrou stabilitou. Samozrejmosťou sú tu kolieska s technológiou pre tichú a bezhlučnú jazdu.

Scoot & Ride Kolobežka Highwaybaby +
93,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pokračovateľ cenami ovenčeného vozítka Scoot & Ride Highwaybaby je tu. Táto kolobežka s odrážadlom rozvíja inteligentný dizajn originálu tak, aby bola použiteľná aj pre tých najmenších. Novinkou proti pôvodnému modelu sú dvojité zadné kolesá, zaisťujúce lepšiu stabilitu.

Kokua LIKEaBIKE Spoky
199 €

Posledný kus za túto cenu!

Ikonické odrážadlo z brezového dreva ručne vyrábané v Nemecku už od roku 1997. Vďaka optimálnej ergonómii, výškovo nastaviteľnému sedlu a kvalitným nafukovacím pneumatikám je obľúbené medzi deťmi aj rodičmi na celom svete.

Kokua LIKEaBIKE Mountain
209 €

Posledný kus za túto cenu!

Ikonické odrážadlo z brezového dreva ručne vyrábané v Nemecku už od roku 1997. Vďaka optimálnej ergonómii, výškovo nastaviteľnému sedlu a kvalitným nafukovacím pneumatikám je obľúbené medzi deťmi aj rodičmi na celom svete.

Kokua LIKEaBIKE Mini
199 €

Posledný kus za túto cenu!

Odrážadlo z bukového dreva vyrábané ručne v Nemecku už od roku 1997. Vďaka nízkej polohe sedla vhodné už od 18 mesiacov.

Kokua LIKEaBIKE Jumper 14"
239 €

Hliníkové odrážadlo pre deti od cca. 3 do 6 rokov prémiovej kvality. Vďaka odpruženému zadnému kolesu, nafukovacím pneumatikám Schwalbe a optimálnej ergonómii prináša deťom maximálne bezpečie a pôžitok z jazdy.

Kokua LIKEaBIKE Jumper 12"
195 €

Posledný kus za túto cenu!

Hliníkové odrážadlo pre deti od cca. 2 do 4 rokov prémiovej kvality. Vďaka odpruženému zadnému kolesu, nafukovacím pneumatikám Schwalbe a optimálnej ergonómii prináša deťom maximálne bezpečie a pôžitok z jazdy.

Puky Odrážadlo Puky XL s brzdami kiwi
128,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné nemecké odrážadlo ponúkajúce najlepší pomer ceny, kvality a funkčnosti. Na dvojkolesovom odrážadle sa dieťa naučí rovnováhe, čo mu neskôr umožní prejsť plynule na bicykel bez potreby pomocných koliesok alebo istenia rodičmi. Odrážadlo Puky LR XL je vhodné pre deti od 3 rokov (s výškou od

Puky Odrážadlo Puky LR 1L červené
85,99 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné nemecké odrážadlo ponúkajúce najlepší pomer ceny, kvality a funkčnosti. Na dvojkolesovom odrážadle sa dieťa naučí rovnováhe, čo mu neskôr umožní prejsť plynule na bicykel bez potreby pomocných koliesok alebo istenia rodičmi. Odrážadlo Puky LR 1L je vhodné pre deti od 3 rokov (s výškou od 9

Le Toy Van Odrážadlo Jelenček
119,95 €
+ doprava zadarmo

Osedlať si jeleňa a vydať sa s ním na cesty – to je skvelý spôsob, ak sa najmenší môžu hrať a cvičiť zároveň. Môžu sa odrážať a cvičiť si rovnováhu a koordináciu potrebnú pre neskoršiu jazdu na bicykli. Zároveň sa sami môžu rozhodnúť, ktorým smerom sa vydajú a tiež čo si zbalia do tajného vrecúška

Kokua LIKEaBIKE Jumper 12" Ocean
198 €

Hliníkové odrážadlo pre deti od cca. 2 do 4 rokov prémiovej kvality. Vďaka odpruženému zadnému kolesu, nafukovacím pneumatikám Schwalbe a optimálnej ergonómii prináša deťom maximálne bezpečie a pôžitok z jazdy.

Puky Odrážadlo Puky Wutsch berry
54,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné nemecké odrážadlo ponúkajúce najlepší pomer ceny, kvality a funkčnosti. Je určené pre deti od 1,5 roka (80 cm), ktoré vedia samostatne a bezpečne chodiť a majú už vyvinutý základný pocit rovnováhy. Jeho integrovaná výkyvná náprava dovoľuje obmedzený bočný náklon prednej nápravy, čím umožňu

Puky Odrážadlo Puky LR 1L Br s brzdou červené
94,99 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné nemecké odrážadlo ponúkajúce najlepší pomer ceny, kvality a funkčnosti. Na dvojkolesovom odrážadle sa dieťa naučí rovnováhe, čo mu neskôr umožní prejsť plynule na bicykel bez potreby pomocných koliesok alebo istenia rodičmi. Odrážadlo Puky LR 1L je vhodné pre deti od 2,5 roka (s výškou od

B. Toys Odrážadlo Slimáčik so svetlom a zvukom
49,90 €

Stabilné, bezpečné, mimoriadne roztomilé a zábavné – skrátka, ideálne prvé „vozítko“ pre vašich najmenších. Originálne odrážadlo Slimáčik so zvukovými a svetelnými prvkami bude dieťatko hravou formou stimulovať k rozvoju motorických schopností. Je navrhnuté s maximálnym dôrazom na ergonómiu, aby na

Hape Štvrokolka Spirit
99,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odrážadlo pre tých, ktorí dávajú prednosť prírodným materiálom a minimalistickému dizajnu. V kvalitnom a ergonomickom prevedení, s robustnými kolesami a dôrazom na maximálnu stabilitu a bezpečnosť.  Táto detská štvorkolka na odrážanie je ideálnou voľbou pre deti, ktoré hračky na kolesách ešte len

Puky Odrážadlo Puky LR 1L Br s brzdou Sharky
106,99 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné nemecké odrážadlo ponúkajúce najlepší pomer ceny, kvality a funkčnosti. Na dvojkolesovom odrážadle sa dieťa naučí rovnováhe, čo mu neskôr umožní prejsť plynule na bicykel bez potreby pomocných koliesok alebo istenia rodičmi. Odrážadlo Puky LR 1L je vhodné pre deti od 2,5 roka (s výškou od

Puky Odrážadlo Puky LR 1L modré Futbal
90,99 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné nemecké odrážadlo ponúkajúce najlepší pomer ceny, kvality a funkčnosti. Na dvojkolesovom odrážadle sa dieťa naučí rovnováhe, čo mu neskôr umožní prejsť plynule na bicykel bez potreby pomocných koliesok alebo istenia rodičmi.Odrážadlo Puky LR 1L je vhodné pre deti od 3 rokov (s výškou od 90

Hape Odrážadlo Lienka
59,99 €
+ doprava zadarmo

Odrážadlo Lienka je ideálne pre učenie rovnováhy a rozvíjanie koordinácie pohybu detí. Detské odrážadlo lienka je určené na použitie v interiéri a v brušku skrýva priestor na odkladanie malých pokladov. Skvelý darček pre deti od 12 mesiacov. Rozmery výrobku: 45,3 × 25,2 × 30,7 cmRozmery balenia: 46

Puky Odrážadlo Puky LR 1L Br s brzdou kiwi N
94,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné nemecké odrážadlo ponúkajúce najlepší pomer ceny, kvality a funkčnosti. Na dvojkolesovom odrážadle sa dieťa naučí rovnováhe, čo mu neskôr umožní prejsť plynule na bicykel bez potreby pomocných koliesok alebo istenia rodičmi. Odrážadlo Puky LR 1L je vhodné pre deti od 2,5 roka (s výškou od

Puky Odrážadlo Puky LR 1L fialové
85,99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné nemecké odrážadlo ponúkajúce najlepší pomer ceny, kvality a funkčnosti. Na dvojkolesovom odrážadle sa dieťa naučí rovnováhe, čo mu neskôr umožní prejsť plynule na bicykel bez potreby pomocných koliesok alebo istenia rodičmi. Odrážadlo Puky LR L je vhodné pre deti od 3 rokov (s výškou od 9

Kokua LIKEaBIKE Jumper 12" White
198 €

Hliníkové odrážadlo pre deti od cca. 2 do 4 rokov prémiovej kvality. Vďaka odpruženému zadnému kolesu, nafukovacím pneumatikám Schwalbe a optimálnej ergonómii prináša deťom maximálne bezpečie a pôžitok z jazdy.

Master detské odrážadlo Poke - červené-20%
38,90 € 31,10 €

Akcia

Detské odrážadlo – bicykel MASTER Poke je odľahčené tréningové odrážadlo pre deti od 3–5 rokov pre prípravu udržanie stability a rovnováhy jazdy na bicykli.

Master detské odrážadlo Poke - zelené-20%
38,90 € 31,10 €

Akcia

Detské odrážadlo – bicykel MASTER Poke je odľahčené tréningové odrážadlo pre deti od 3–5 rokov pre prípravu udržanie stability a rovnováhy jazdy na bicykli.