Odrážadlo bicykel

Yedoo Too Too I Little Sailor
36x

Yedoo Too Too I Little Sailor

91,90 €

Ďalšia ponuka za 82 €

Yedoo TOO TOO I Little Sailor je detské odrážadlo vo veľmi atraktívnom prevedení, vďaka ktorému z neho Vaše dieťa nebude chcieť zliezť. Čoskoro sa stane ideálnym spoločníkom pri Vašich výletoch.

Tovar od predajcu MALL
KinderKraft Odrážadlo Space čierna
130x

KinderKraft Odrážadlo Space

42,77 €
39,90 €
Akcia

Odrážadlo Space pomáha rozvíjať menším deťom udržiavať rovnováhu. Je vybavené ručnou brzdou, ktorá zvyšuje bezpečnosť dieťaťa a opierky nôh umožňujú dieťaťu odpočívať pri jazde.

Tovar od predajcu MALL
-15%
KinderKraft Balance bike Runner Stars with accessories
22x

KinderKraft Balance bike Runner

44,90 €
37,90 €

Drevený detský bežecký bicykel RUNNER s príslušenstvom od značky Kinderkraft je určený pre malé deti už od 3 rokov. Jeho odolná konštrukcia vznikla v súlade s najnovšou bezpečnostnou normou a riadidlá sú vybavené blokádou uhla riadenia, vďaka čomu sa minimalizuje nebezpečenstvo pádu.

Tovar od predajcu MALL
KinderKraft Balance bike RAPID Magic Coral
79x

KinderKraft Balance bike RAPID Magic

67,90 €
65,90 €

Odrážadlo Balance bike rapid Magic je rýchly a ľahký prostriedok pre tých najmenších cyklistov. Deti sa naučia správne manévrovať a ani zmysel pre rovnováhu nezostane pozadu. Prípadnému pádu zabraňujú riadidlá s obmedzeným otáčaním. Vhodné pre deti od 2 rokov.

Tovar od predajcu MALL
KinderKraft Odrážadlo 2way s príslušenstvom šedá/zelená
249x

KinderKraft Odrážadlo 2way s príslušenstvom

35,90 €
Akcia

S týmto odrážadlom dieťa zvládne všetky prechádzky a dlhšie cesty. Odrážadlo rozvíja motorické zručnosti dieťaťa a navyše ho pripravuje na jazdu na bežnom bicykli.

Tovar od predajcu MALL
-33%
KinderKraft Odrážadlo Uniq natural
307x

KinderKraft Odrážadlo Uniq

53,81 €
35,90 €
Akcia

Drevené odrážadlo je určené pre deti už od 2 rokov. Vďaka možnosti nastavenia sedla a bezpečnej konštrukcii, zhotovenej z brezového dreva, bude Vášmu dieťaťu slúžiť niekoľko rokov. Naviac je ľahké a má dva pohodlné úchyty na prenášanie. Môžete ho so sebou zobrať kdekoľvek!

Tovar od predajcu MALL
ZOPA Odrážadlo Racer čierna
18x

ZOPA Odrážadlo Racer

65,50 €

Vytunené vozítko pre mega pohodu vášho malého pretekára zo stajne Qplay a pod vlajkou Zopa. Odrážadlo je vybavené mäkčeným sedákom, gumovými úchytmi na riadidlách a nafukovacími kolieskami. Vďaka možnosti nastavenia výšky riadítok aj sedáku rastie spolu s dieťaťom. Odrážadlo je vďaka konštrukcii z magnézia veľmi pevné zároveň aj ľahké, váži len 3,7 kg.

Tovar od predajcu MALL
TryBike Trike Kit kolieska krémová
10x

TryBike Trike Kit kolieska

34,90 €

Pomocou komponentov Trike Kit možno ľahko zmeniť odrážadlo na trojkolku. Trojkolka Trybike je vhodná pre vekové kategórie od cca 15 mesiacov – 2,5 rokov. Je vhodná aj pre deti s telesným postihnutím.

Tovar od predajcu MALL
Stiga Odrážadlo Runracer C12 čierna
18x

Stiga Odrážadlo Runracer C12

61,50 €
58,90 €

Kvalitné a precízne vyrobené odrážadlo od švédskej značky Stiga, je tou pravou voľbou pre všetky deti. Veľmi nízka hmotnosť a 12-palcové kolesá z EVA materiálu zaručí komfortné jazdné vlastnosti. Odrážadlo má navyše výškovo nastaviteľné sedadlo.

Tovar od predajcu MALL
KinderKraft Odrážadlo Runner čierne s doplnkami
45x

KinderKraft Odrážadlo Runner

42,55 €
39,90 €

Detské drevené odrážadlo je určené pre malé deti už od 3 rokov. Jazda na tomto odrážadle je intuitívna a ponúka mnoho pekných zážitkov. Je to ideálna príprava pred jazdou na klasickom bicykli.

Tovar od predajcu MALL
TryBike Odrážadlo zelená
21x

TryBike Odrážadlo

99,90 €

Odrážadlo 2v1 dopraje vašim deťom pravú radosť z pohybu. Jazdou deti trénujú udržanie rovnováhy a koordináciu celého tela. Odrážadlo dodáva deťom potrebnú oporu, rozvíja pohybové schopnosti a trénuje ich pozornosť. Vaše prechádzky budú dlhšie a zábavnejšie.

Tovar od predajcu MALL
ZOPA Odrážadlo Tech Bike žltá
13x

ZOPA Odrážadlo Tech Bike

45,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Parádne odrážadlo zo stajne Qplay a pod vlajkou Zopa, ktoré je určené deťom od 18 mesiacov do 3 rokov. Nie je len lákavou hračkou, ale predovšetkým užitočným nástrojom, ktorý je zábavnou formou pripraví pre jazdu na bicykli. Odrážadlo je vybavené mäkčeným sedadlom a gumovými úchytmi. Vďaka možnosti nastavenia výšky riadítok aj sedáku rastie spolu s dieťaťom. Odrážadlo je vďaka robustnej konštrukcii pevné zároveň aj ľahké, váži len 3,8 kg.

Tovar od predajcu MALL