Yupee Teddies Odrážadlo Enduro červené veľké
22,18 € 16,90 €

Odrážadlo auto Jeep červený je veľkým pomocníkom pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa. Vozidlo červené je vyrobené z kvalitného a odolného plastu.

LENA Rolocykel modrý, nový
10,94 € 9,70 €

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykel v modrom prevedení je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetkych malých pretekárov.

Teddies Odrážadlo Funny Wheels New Sport 2v1
39,17 € 32,90 €

Unikátne! Chytré! Plastové odrážadlo 2v1. Deti začnú jazdiť na trojkolesovom a potom hravo prejdú na dvojkolesové. Behom pár minút zmeníte trojkolesové odrážadlo na dvojkolesové. Dve výškové nastavenia vpredu aj vzadu zaručia, že odrážadlo porastie s dieťaťom. Nové gumové kolieska!

Puky Detské odrážadlo lino - ružové
44,99 € 40,60 €

Novinka

PUKY – Detské odrážadlo Pukylino. Štvorkolesové odrážadlo PUKY Pukylino pre deti od 1 roka a 75 cm výšky. Vaše deti cvičia vďaka odrážadlu počiatočné riadenie a pohyby nôh. Superľahká konštrukcia 2,5 kg.

Puky Detské odrážadlo lino - kiwi zelená
44,99 € 40,60 €

PUKY – Detské odrážadlo Pukylino. Štvorkolesové odrážadlo PUKY Pukylino pre deti od 1 roka a 75 cm výšky. Vaše deti cvičia vďaka odrážadlu počiatočné riadenie a pohyby nôh. Superľahká konštrukcia 2,5 kg.

Puky Detské odrážadlo Wutsch - red-12%
54,99 € 48,39 €

Posledný kus za túto cenu!

PUKY – Detské odrážadlo Wutsch – red. Pre deti od 1,5 roka a 80 cm výšky. Detské štvorkolesové odrážadlo je koncipované tak, aby deti, ktoré sa práve naučili sedieť a chodiť, mohli vyskúšať to pravé – silový a vytrvalostný pohyb nožičkami.

Puky Detské odrážadlo PUKYMOTO - berry/ružová
65,99 € 62,69 €

PUKY – Detské odrážadlo PUKYMOTO – berry/ružová. PUKYMOTO je ergonomicky navrhnuté detské vozidlo, ktoré uzaviera medzeru medzi menšími štvorkolesovými odrážadlami a väčšími dvojkolesovými odrážadlami, pre deti od 1 a pol roka.

Puky Detské odrážadlo Wutsch - kiwi zelená
54,99 € 49,99 €

PUKY – Detské odrážadlo Wutsch – kiwi zelená. Pre deti od 1,5 roka a 80 cm výšky. Detské štvorkolesové odrážadlo je koncipované tak, aby deti, ktoré sa práve naučili sedieť a chodiť, mohli vyskúšať to pravé – silový a vytrvalostný pohyb nožičkami.

Puky Detské odrážadlo lino - svetlosivá
44,99 € 40,60 €

Novinka

PUKY – Detské odrážadlo Pukylino. Štvorkolesové odrážadlo PUKY Pukylino pre deti od 1 roka a 75 cm výšky. Vaše deti cvičia vďaka odrážadlu počiatočné riadenie a pohyby nôh. Superľahká konštrukcia 2,5 kg.

Puky Detské odrážadlo Wutsch - ružové
54,99 € 49,99 €

PUKY – Detské odrážadlo Wutsch – ružové. Pre deti od 1,5 roka a 80 cm výšky. Detské štvorkolesové odrážadlo je koncipované tak, aby deti, ktoré sa práve naučili sedieť a chodiť, mohli vyskúšať to pravé – silový a vytrvalostný pohyb nožičkami.

Odrážadlo motorka Cross 8
29,72 €

Toto štýlové odrážadlo cross 8 od maďarského výrobcu Dohány toys v tvare motorky má široké kolesá pre lepšiu stabilitu a tak zaisťuje bezpečnosť pre menšie deti. Je vyrobené z veľmi kvalitného plastu s atraktívnym dizajnom.

Polesie Odrážadlo motorka
46 €
+ doprava zadarmo

Krásne červené odrážadlo v tvare motorky je vyrobené z kvalitného a pevného plastu. Kolesá široké 14 cm zabezpečia lepšiu stabilitu. Sedadlo je vo výške 35 cm.

Puky odrážadlo LR1L - kiwi / oranžová
89,99 € 83,69 €

Posledný kus za túto cenu!

PUKY – odrážadlo LR1L – kiwi / oranžová. Odrážadlo určené pre deti od 3 rokov (min. výška 90 cm a výška rozkroku od 35 cm). Hlboko vykrojený nástup pre bezpečné nasadanie a vysadanie. Kvalitné vzduchom plnené kolieska (12 ").

Puky odrážadlo LR1L - ružová / fialová
89,99 € 83,69 €

Posledný kus za túto cenu!

PUKY – odrážadlo LR1L – ružová / fialová. Odrážadlo určené pre deti od 3 rokov (min. výška 90 cm a výška rozkroku od 35 cm). Hlboko vykrojený nástup pre bezpečné nasadanie a vysadanie. Kvalitné vzduchom plnené kolieska (12 ").

Lamps Drevené odrážadlo motorka
72,11 €
+ doprava zadarmo

Krásne odrážadlo vyrobené z kvalitného dreva. Odrážadlo má gumené kolesá priemeru 29 cm a gumové rúčky na riadidlách.

Yupee Teddies Odrážadlo Enduro veľké tyrkysové
22,18 € 16,90 €

Odrážadlo auto Jeep tyrkysové je veľkým pomocníkom pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa. Vozidlo tyrkysové je vyrobené z kvalitného a odolného plastu.

Yupee Odrážadlo Enduro Yupee tyrkysové malé
21,50 € 15,10 €

Tyrkysové odrážadlo Enduro Yupee spôsobí vašim deťom pravú radosť z pohybu. Ideálny pomocník pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa.

Yupee Odrážadlo Enduro Yupee zelené malé
21,50 € 15,80 €

Zelené odrážadlo Enduro Yupee spôsobí vašim deťom pravú radosť z pohybu. Ideálny pomocník pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa.

Dohany Odrážadlo 151 Classic 5 Motor - červená
19,03 € 14,40 €

Jedno z najobľúbenejších typov odrážadiel plastová motorka s tromi kolesami. Model značky Dohány Classic 5 Motor je určený pre deti od 3 rokov do maximálnej hmotnosti 30 kg. Odolné spracovanie je pripravené na bezpečné jazdenie.

LENA Rolocykel ružový, nový
10,94 € 9 €

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykel v ružovom prevedení je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetky malé pretekárky.

Teddies Odrážedlo Cross velké fialové
31,13 € 21,20 €

Fialové odrážedlo Cross způsobí vašim dětem pravou radost z pohybu. Ideání pomocník při prvních pohybových aktivitách dítěte. Odrážedlo je vybaveno velkými odolnými koly, díky kterým z odrážedla jde jen těžko spadnout.

DOLU Odrážadlo motorka jednorožec
29,25 € 21,90 €

Ružové odrážadlo s jednorožcom je pomocníkom pri prvých krôčikoch vášho dieťaťa. Poskytuje mu dostatočnú oporu a pomáha naučiť udržať rovnováhu. Jazdou na odrážadle si dieťa tiež buduje svalovú hmotu.

First BIKE Limited Edition
149 €

Splátky bez navýšenia

Odrážadlo First Bike Limited Edition s tzv. balónovými pneumatikami pre ešte väčší komfort. Vďaka odrážadlu sa dieťa rýchlo naučí držať rovnováhu a ľahko potom prechádza na detský bicykel už bez postranných koliesok.

Yupee Tedddies Odrážadlo Enduro zelené veľké
22,18 € 16,90 €

Odrážadlo auto Jeep zelené je veľkým pomocníkom pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa. Vozidlo zelené je vyrobené z kvalitného a odolného plastu.

Mondo toys Odrážadlo trojkolka Baby Walker modré
50,28 € 36 €

Detské luxusné odrážadlo so špeciálnou ergonomickou sedačkou pre pohodlnú jazdu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetkých malých pretekárov. Napomáha rozvíjať u detí stabilitu a koordináciu.

Teddies Odrážadlo CROSS 2 žlté
17,99 € 16,50 €

Farebné plastové odrážadlo pre deti. Odrážadlo je vybavené veľkými kolesami a je vyrobené z kvalitného odolného materiálu. Váš malý športovec tak na ňom môže vyčíňať bez obmedzenia.

Teddies Odrážadlo CROSS Polícia
17,99 € 15,80 €

Plastové odrážadlo pre deti. Kvalitné odrážadlo je vybavené veľkými odolnými kolesami, vďaka ktorým z odrážadla je len ťažko spadnúť. Odrážadlo je polepené policajnými nálepkami a je nafarbené do policajných farieb.

DOLU Odrážadlo motorka červená
27,23 € 20,10 €

Odrážadlo motorka je pomocníkom pri prvých krôčikoch vášho malého pretekára. Poskytuje mu dostatočnú oporu a pomáha mu naučiť sa udržať rovnováhu. Jazdou na odrážadle si dieťa tiež buduje svalovú hmotu.

LENA Rolocykel červený, nový
10,94 € 9,60 €

Nové prevedenie Lena odrážadla rolocykel v červenom prevedení je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Napomáha rozvíjať v deťoch stabilitu a koordináciu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetky malé pretekárky.

Mondo toys Odrážadlo trojkolka Baby Walker červené
50,28 € 36 €

Detské luxusné odrážadlo so špeciálnou ergonomickou sedačkou pre pohodlnú jazdu. Príprava pre jazdu na bicykli pre všetkých malých pretekárov. Napomáha rozvíjať u detí stabilitu a koordináciu.

Yupee Odrážadlo Enduro ružové veľké
22,18 € 16,90 €

Odrážadlo auto Jeep ružové je veľkým pomocníkom pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa. Vozidlo ružové je vyrobené z kvalitného a odolného plastu.

Yupee Odrážadlo Enduro polícia veľké
17,99 € 16,90 €

Odrážadlo auto Jeep Polícia je veľkým pomocníkom pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa. Vozidlo polícia je vyrobené z kvalitného a odolného plastu.

Yupee Odrážadlo Enduro Yupee červené malé
21,50 € 15,80 €

Červené odrážadlo Enduro Yupee spôsobí vašim deťom pravú radosť z pohybu. Ideálny pomocník pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa.

BIG BIG motorka Sport Bike
62,35 € 45 €

Robustné odrážadlo v tvare motorky, poteší každého malého pretekára. Odrážadlo má zvuky štartovania, zrýchlenia a klaksón. Široké kolesá sú pre lepšiu stabilitu a väčšiu rýchlosť.

Little Dutch Skútr

Little Dutch Skútr

Hodnotenie: 5
94 € 79,20 €

Dřevěné odrážedlo děti skvěle zabaví a výlety budou příjemnější a zábavnější. Děti se rychle naučí držet rovnováhu a snadno pak přecházejí na dětské kolo již bez postranních koleček.

Nicko Drevené odrážadlo 2v1 mini
62,90 €

Drevené miniodrážadlo 2v1 je ideálny spôsob, ako naučiť deti základom rovnováhy.Toto odrážadlo je navrhnuté pre veľmi malé deti. Je menšie ako klasické detské odrážadlá. Hlavnou jeho prednosťou je to, že ho možno prestavať na trojkolku.

Brumee Odrážadlo Speedee
34,90 €

Odrážadlá BRUMEE sú špeciálne navrhnuté pre najmenších pretekárov. Môžete ich používať doma aj vonku. Odrážadlo Speedee je ľahké, má športovú a stabilnú konštrukciu. Komfortné a ergonomické sedadlo a vyprofilované miesto na kolená pre pohodlie dieťaťa. Stabilné kolesá na kovových nápravách.

Yupee Odrážadlo Enduro bielo-ružové veľké
22,18 € 15,80 €

Nové bielo-ružové odrážadlo Enduro dopraje vašim deťom pravú radosť z pohybu. Jazdou deti trénujú udržanie rovnováhy a koordináciu celého tela. Odrážadlo dodáva deťom potrebnú oporu, rozvíja pohybové schopnosti a trénuje ich pozornosť. Vaše prechádzky budú dlhšie a zábavnejšie.

Bino Odrážadlo ružové kvetinové
94,08 € 48 €

Odrážadlo z dreveného materiálu v dievčenskom prevedení. Má nastaviteľnú sedačku podľa výšky dieťaťa. Vynikajúce ako príprava na prvú jazdu na bicykli. S praktickým madlom pre jednoduchšie prenášanie.

Taf Toys 4 v 1 vozítko

Taf Toys 4 v 1 vozítko

Hodnotenie: 4,3
50 € 41,90 €

Posledný kus za túto cenu!

4 v 1 od Taf Toys je chodítko, vozidlo a vagón s boxom na hračky. Na vozidle sa môže Vaše dieťa povoziť, môže ho tlačiť aj použiť pri tréningu chodenia, pretože široko postavená kolesá dodávajú stabilitu. Vhodné pre deti od 1 roka.

Dohany Odrážedlo Cross 3 Motor
17,18 € 15,90 €

Designové tříkolové odrážedlo ve tvaru motocyklu. Odrážedlo je detailně provedeno s imitací motoru a odpružení nápravy. Díky 3 kolům je velice stabilní. Maximální nosnost je 50 kg.

Teddies Odrážadlo Cross veľké červené
22,99 € 21,20 €

Červené odrážadlo Cross spôsobí vašim deťom pravú radosť z pohybu. Ideálny pomocník pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Yupee Odrážadlo Enduro bielo-ružové malé
15,40 € 15,10 €

Nové bielo-ružové odrážadlo Enduro Yupee spôsobí vašim deťom pravú radosť z pohybu. Ideálny pomocník pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby.