LEGO® Jurassic World 75936 Jurský park: Vyčíňanie T. rexa
249,99 € 203,90 €

Postav si a vystav úžasný LEGO® model kultovej brány pôvodného Jurského parku a veľkého polohovateľného T.Rexa z kociek. Otvor bránu pomocou špeciálnej funkcie a vydaj sa do prepracovaného sveta Jurského parku, kde objavíš miesta a scény inšpirované slávnym filmom. Takúto sadu si všetci fanúšikovia Jurského parku rozhodne zamilujú.

LEGO® Jurassic World 75939 Laboratórium Dr. Wu: Útek dinosaurích mláďat
19,99 € 16,90 €

Pridajte sa k Dr. Wu v jeho parádnom laboratóriu, kde „vyrába“ nové dinosaury! Ale pozor – na počítači sa objavilo výstražné hlásenie. Niekto sa snaží park sabotovať! A triceratops práve prerazil klietku! Pomôžte Owenovi upokojiť dinosaurie mláďa. Musíte zároveň pomôcť Dr. Wu ochrániť mláďa Ankylosaura a dinosaurie vajcia v inkubátore.

LEGO® Jurassic World 75942 Velociraptor: Záchranná misia s dvojplošníkom
32,99 € 25,90 €

Pozor! Sinjin Prescott sa dostal veľmi blízko k raptorovmu hniezdu a je v nebezpečenstve! Uháňa cez džungľu vo svojom terénnom voze, ale rozzúrený velociraptor je mu v pätách. Vyrazte mu na pomoc v parádnom dvojplošníku Owena Gradyho. Spustite reťaz, aby sa ho Sinjin mohol chytiť, a odleťte s ním čo najrýchlejšie do bezpečia!

LEGO® Jurassic World 75940 Útek gallimima a pteranodona
64,99 € 50,90 €

Pozor! Niekto v Jurskom parku vypol hlavný prívod elektriny a dinosaury utiekli! Naskočte do prieskumného vozidla s Owenom a Claire a vyrazte do džungle. Vzlietnite s dronom a nájdite pteranodona a gallimima. Pokúste sa ich chytiť pomocou vystreľovacej siete a uspávacej pištole. Akonáhle budú dinosaury dopravení späť na svoje miesto, je čas venovať sa v pojazdnom laboratóriu opäť výskumu.

LEGO® Jurassic World 75935 Stretnutie s Baryonyxom: Hon za pokladom
64,99 € 58,90 €

Zastav Dannyho Nedermeyera a Sinjina Prescotta v ich nebezpečnej honbe za pokladom v LEGO® Jurskom svete! Podľa legendy je poklad ukrytý niekde v džungli a Danny a Sinjin ho chcú nájsť s pomocou mapy a starej videonahrávky. Baryonyx si ale myslí, že mu chcú ukradnúť ryby! Pomôž Owenovi Gradymu a Claire Dearingovej opraviť buginu. Potom do nej naskoč aj so psom Ruďákom a dopadni zloduchov skôr, než sa im podarí poklad ukradnúť!

LEGO® Jurassic World 75941 Indominus rex vs. ankylosaurus
109,99 € 93,90 €

Nájdite gyrosférickú stanicu so Zachom a Grayom Mitchellom. Odpáľte gyrosféru a vydajte sa hľadať fascinujúce dinosaury. Dajte si ale pozor – obrí Indominus rex je na slobode a útočí na ankylosaura! Ankylosaurov chvost prevracia stromy – dostaňte preto Zacha a Graya do bezpečia. Potom pomôžte Owenovi a Claire dostať tot mocné stvorenie pod kontrolu a zachrániť situáciu!

LEGO® Jurský svet

LEGO® Jurský svet zavedie deti do ohromujúceho sveta dinosaurov, ktorý tu bol pred mnohými miliónmi rokov. Pohybliví dinosaury aj odvážni hrdinovia sa postarajú o hodiny zábavy s LEGO® Jurassic World!

→ Dávajú deti prednosť skôr dnešným zvieratám? Vyberte im niektorú sadu z LEGO® Zvieratká. Pre technických nadšencov sú tu LEGO® Roboti.