10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

LEGO® Jurassic World

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Jurassic World™ na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Jurassic World™ nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Jurassic World™ – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorov Blue a Bety Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorov Blue a Bety

Malí milovníci dinosaurov a parádnych vozidiel si stavebnicu LEGO® Jurassic World Odchyt velociraptorov Blue a Bety (76946) doslova zamilujú. Stavebnica inšpirovaná strhujúcou scénou z filmu Jurský svet Nadvláda obsahuje model nákladiaku, motorku, dinosaurie klietku s pascou a kuracie stehienko ako návnadu pre dinosauri.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jurassic World 76944 Útek T-rexa Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
Jurassic World 76944 Útek T-rexa

Malí milovníci dinosaurov a parádnych vozidiel vo veku od 4 rokov si zostavovanie modelov zo stavebnice LEGO® Jurassic World Útek T-rexe (76944) doslova zamilujú. Obsahuje letisko s pristávacou plochou pre vrtuľník, garáž, helikoptéru, buginu a zbúrateľný plot aj figúrku T-rexe. Nechybia 3 minifigúrky – Owen Grady, Zia Rodriguezová a strážca parku – ani doplnky pre nápadité hranie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura

Fanúšikovia snímky Jurský svet Nadvláda môžu na vlastnej koži prežiť nezabudnuteľné filmové scény vďaka stavebnici Útok giganotosaura a therizinosaura (76949). Stavebnica obsahuje 2 úplne nové polohovateľné figúrky dinosaurov, model výskumného strediska a prepracovaným laboratóriom, garáž s buginou, pozorovacia veža a vrtuľník s otočnými rotormi.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jurassic World 76963 Záchranárske stredisko pre dinosaurie mláďatá Jurassic World 76963 Záchranárske stredisko pre dinosaurie mláďatá
Jurassic World 76963 Záchranárske stredisko pre dinosaurie mláďatá

Fanúšikovia od 4 rokov si so stavebnicou Záchranárske stredisko pre dinosaurie mláďatá (76963) užijú veľa zábavy a naučia sa starať o malých dinosauroch. Tešiť sa môžu tiež na terénne vozidlo a výskumnú zónu s jaskyňou so začiatočníckymi kockami alebo na kŕmnu stanicu. 2 minifigúrky, figúrky mláďaťa ankylosaura, triceratopsa a velociraptora a figúrky malého velociraptora a dospelého pteranodona zaručia, že sa deti môžu ihneď pustiť do hrania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jurassic World 76957 Útek velociraptora Jurassic World 76963 Záchranárske stredisko pre dinosaurie mláďatá
Jurassic World 76957 Útek velociraptora

Stavebnica Útek velociraptora (76957) od LEGO® Jurassic World naučí deti od 4 rokov stavať a užijú si s ňou hodiny zábavy pri hraní. Je inšpirovaná slávnou scénou z filmu Jurský park a obsahuje dinosaurí výbeh s vežou, funkciu úteku a navijak na kŕmenie figúrky velociraptora. Nechýba zostaviteľný terénny automobil, 2 minifigúrky a zábavné doplnky pre ešte kreatívnejšie hranie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jurassic World 76961 Návštevnícke centrum: útok T-rexe a raptora Jurassic World 76963 Záchranárske stredisko pre dinosaurie mláďatá
Jurassic World 76961 Návštevnícke centrum: útok T-rexe a raptora

Stavebnica LEGO® Návštevnícke centrum: útok T-rexe a raptora vhodná pre deti od 12 rokov vám pomôže znovu prežiť dramatické scény z filmu Jurský park. Jedinečné architektonické riešenie návštevníckeho centra je prevedené do LEGO štýlu. Umiestnite do vstupnej haly zostaviteľnú kostru T-rexa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jurassic World 76958 Útok dilophosaura Jurassic World 76951 Preprava pyroraptora a dilophosaura
Jurassic World 76958 Útok dilophosaura

Malí stavitelia môžu vďaka stavebnici Útok dilophosaura (76958) od LEGO® Jurassic World znovu vytvoriť slávnu scénu z filmu Jurský park a vytvárať vlastné príbehy. Nechýba figúrka dilophosaura a zostaviteľné vozidlo Jeepu z Jurského parku so sedadlom vodiča pre minifigúrku Dennisa Nedryho, zablátená minifigúrka a dekorácia s dinosauriou stopou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jurassic World 76951 Preprava pyroraptora a dilophosaura Jurassic World 76951 Preprava pyroraptora a dilophosaura
Jurassic World 76951 Preprava pyroraptora a dilophosaura

Zostavte si vlastné vzrušujúce dobrodružstvo s dinosaurami s parádnou stavebnicou Preprava pyroraptora a dilophosaura (76951) sa deti môžu hrať na pátranie po dinosauroch v terénnom aute s postavami z filmu Jurský svet Nadvláda. Vozidlo ponúka miesto pre 2 minifigúrky, odnímateľné zariadenie na stopovanie dinosaurov a odpojiteľný príves s otváracou klietkou, do ktorej sa zmestí figúrka dinosaura. Prehrávajte si akčné príbehy s minifigurkami Iana Malcolma, doktorky Ellie Sattlerovej a strážca parku a figúrkami pyroraptora a dilophosaura.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jurassic World 76960 Objav brachiosaura Jurassic World 76951 Preprava pyroraptora a dilophosaura
Jurassic World 76960 Objav brachiosaura

Zachyťte so stavebnicou Objav brachiosaura (76960) od LEGO® Jurassic World pre staviteľa od 9 rokov pocit úžasu, ktorý pocítila doktorka Ellie Sattlerová a doktor Alan Grant, keď prvýkrát uvideli majestátneho brachiosaura. Súčasťou je brachiosaurus, doposiaľ najvyšší LEGO dinosaurus, zostaviteľný Jeep® Wrangler a strom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76959 Skúmanie triceratopsa Jurassic World 76964 Dinosaurie fosílie: Lebka T-rexa
LEGO Jurassic World 76959 Skúmanie triceratopsa

Deti, ktoré milujú dinosaury a parádne autá, si priamo zamilujú hernú stavebnicu Skúmanie triceratopsa (76959) od LEGO® Jurassic World. Nechýba autentické vozidlo Ford Explorer z Jurského parku s navigačným systémom sledujúcim dinosaury a miestom pre 2 minifigúrky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Jurassic World 76964 Dinosaurie fosílie: Lebka T-rexa Jurassic World 76964 Dinosaurie fosílie: Lebka T-rexa
Jurassic World 76964 Dinosaurie fosílie: Lebka T-rexa

Stavebnica LEGO® Jurassic World (76964) Dinosaurie fosílie: Lebka T-Rexa je skvelý darček pre deti od 9 rokov, ktoré zbožňujú dinosaurami, a pre malých paleontológov. Stredobodom tejto úplne prvej stavebnice z radu Jurassic World určenej na výstavku je lebka s otváracou čeľusťou a nechýba ani podstavec s informačnou plaketou, ukrytý dielik „jantáru“ na zadnej strane modelu a „skamenená“ stopa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

LEGO® Jurský svet

LEGO® Jurský svet zavedie deti do ohromujúceho sveta dinosaurov, ktorý tu bol pred mnohými miliónmi rokov. Pohybliví dinosaury aj odvážni hrdinovia sa postarajú o hodiny zábavy s LEGO® Jurassic World!

→ Dávajú deti prednosť skôr dnešným zvieratám? Vyberte im niektorú sadu z LEGO® Zvieratká. Pre technických nadšencov sú tu LEGO® Roboti.