LEGO Jurassic World 75936 Jurský park: Vyčíňanie T. rexa
249,99 € 240,90 €

Postav si a vystav úžasný LEGO® model kultovej brány pôvodného Jurského parku a veľkého polohovateľného T.Rexa z kociek. Otvor bránu pomocou špeciálnej funkcie a vydaj sa do prepracovaného sveta Jurského parku, kde objavíš miesta a scény inšpirované slávnym filmom. Takúto sadu si všetci fanúšikovia Jurského parku rozhodne zamilujú.

LEGO Jurassic World 75937 Triceratopsovo besnenie
64,99 € 57,90 €

Vyraz si na vychádzku v LEGO® Jurskom svete so Simonom Masranim a Allison Milesovou! Ale pozor – došlo k výpadku prúdu a mocný Triceratops rozbil plot a utiekol! Naskoč do buginy s Owenom Gradym a uháňaj na pomoc. Mávaj pred dinosaurom mrkvou, odlákaj jeho pozornosť a zachráň turistov. V Jurskom parku nie je nikdy nuda!

LEGO Jurassic World 75942 Velociraptor: Záchranná misia s dvojplošníkom
32,99 € 28,90 €

Novinka

Pozor! Sinjin Prescott sa dostal veľmi blízko k raptorovmu hniezdu a je v nebezpečenstve! Uháňa cez džungľu vo svojom terénnom voze, ale rozzúrený velociraptor je mu v pätách. Vyrazte mu na pomoc v parádnom dvojplošníku Owena Gradyho. Spustite reťaz, aby sa ho Sinjin mohol chytiť, a odleťte s ním čo najrýchlejšie do bezpečia!

LEGO Jurassic World 75939 Laboratórium Dr. Wu: Útek dinosaurích mláďat
19,99 € 18,90 €

Novinka

Pridajte sa k Dr. Wu v jeho parádnom laboratóriu, kde „vyrába“ nové dinosaury! Ale pozor – na počítači sa objavilo výstražné hlásenie. Niekto sa snaží park sabotovať! A triceratops práve prerazil klietku! Pomôžte Owenovi upokojiť dinosaurie mláďa. Musíte zároveň pomôcť Dr. Wu ochrániť mláďa Ankylosaura a dinosaurie vajcia v inkubátore.

LEGO Jurassic World 75934 Dilophosaurus na úteku
24,99 € 21,90 €

Preskúmaj LEGO® Jurský svet s Owenom Gradym a postav si dron, ktorý ti pomôže dávať pozor na dinosaury. Zoznam sa s Hudsonom Harperom – tento chalan vie o dinosauroch úplne všetko. Potom postav stánok v tvare dinosaurej hlavy z LEGO kociek. Ale pozor! Mladý Dilophosaurus utiekol a zakrádajú sa za Hudsonom. Prileť na pomoc s dronom Owena, vystreľ sieť a chyť utečeného dinosaura.

LEGO Jurassic World 75940 Útek gallimima a pteranodona
64,99 € 54,90 €

Novinka

Pozor! Niekto v Jurskom parku vypol hlavný prívod elektriny a dinosaury utiekli! Naskočte do prieskumného vozidla s Owenom a Claire a vyrazte do džungle. Vzlietnite s dronom a nájdite pteranodona a gallimima. Pokúste sa ich chytiť pomocou vystreľovacej siete a uspávacej pištole. Akonáhle budú dinosaury dopravení späť na svoje miesto, je čas venovať sa v pojazdnom laboratóriu opäť výskumu.

LEGO Jurassic World 75938 T. rex vs. Dinorobot
99,99 € 87,90 €

Pozor! Danny Nedermeyer prehľadáva Jurský park v jeho obrovskom dinorobotovi s cieľom ukradnúť poklad skrytý v sopke Isla Nublar. Najprv však musí čeliť mocnému T. Rexovi. Naskoč do lode s Owenom Gradym, Claire Dearingovou, Vicom Hoskinsom a tiež malými VelociRaptormi Blue, Deltou, Echom a Charliem – a uháňaj na miesto bitky. Strieľaj z vystreľovačov lode na dinorobota. Uspi T. rexa pomocou uspávacej pištole.

LEGO Jurassic World 75941 Indominus rex vs. ankylosaurus
109,99 € 104,90 €

Novinka

Nájdite gyrosférickú stanicu so Zachom a Grayom Mitchellom. Odpáľte gyrosféru a vydajte sa hľadať fascinujúce dinosaury. Dajte si ale pozor – obrí Indominus rex je na slobode a útočí na ankylosaura! Ankylosaurov chvost prevracia stromy – dostaňte preto Zacha a Graya do bezpečia. Potom pomôžte Owenovi a Claire dostať tot mocné stvorenie pod kontrolu a zachrániť situáciu!

LEGO Jurassic World 75935 Stretnutie s Baryonyxom: Hon za pokladom
64,99 € 56,90 €

Zastav Dannyho Nedermeyera a Sinjina Prescotta v ich nebezpečnej honbe za pokladom v LEGO® Jurskom svete! Podľa legendy je poklad ukrytý niekde v džungli a Danny a Sinjin ho chcú nájsť s pomocou mapy a starej videonahrávky. Baryonyx si ale myslí, že mu chcú ukradnúť ryby! Pomôž Owenovi Gradymu a Claire Dearingovej opraviť buginu. Potom do nej naskoč aj so psom Ruďákom a dopadni zloduchov skôr, než sa im podarí poklad ukradnúť!