Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

LEGO® Jurassic World™

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Jurassic World™ na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Jurassic World™ nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Jurassic World™ – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Jurassic World 76956 Útek T. rexa LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
LEGO Jurassic World 76956 Útek T. rexa

Zostavte si kocku po kocke klasickú scénu z filmu Jurský park s T-rexom, ako drví prevrátený Ford Explorer, druhým identickým vozidlom a zničeným elektrickým ohradníkom. Tento výstavný model s minifigúrkami Alana Granta, Iana Malcolma a Tima a Lex Murphyovcov doslova prekypuje autentickými detailmi.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
Novinka
LEGO Jurassic World 76960 Objavenie brachiosaura LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
LEGO Jurassic World 76960 Objavenie brachiosaura

Pocíťte aj vy nemý úžas, ktorý zaplavil doktorku Ellie Sattlerovú a doktora Alana Granta, keď poprvýkrát zbadali majestátneho brachiosaura. Stavebnica obsahuje polohovateľného brachiosaura, ktorý je zatiaľ najvyššou figúrkou dinosaura z kociek LEGO, a takisto Jeep® Wrangler a strom. Do Jeepu sa zmestia 3 minifigúrky: doktor Alan Grant, doktorka Ellie Sattlerová a John Hammond.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura

Fanúšikovia snímky Jurský svet Nadvláda môžu na vlastnej koži prežiť nezabudnuteľné filmové scény vďaka stavebnici Útok giganotosaura a therizinosaura (76949). Stavebnica obsahuje 2 úplne nové polohovateľné figúrky dinosaurov, model výskumného strediska a prepracovaným laboratóriom, garáž s buginou, pozorovacia veža a vrtuľník s otočnými rotormi.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Novinka
LEGO Jurassic World 76958 Útok dilophosaura LEGO Jurassic World 76951 Preprava pyroraptora a dilophosaura
LEGO Jurassic World 76958 Útok dilophosaura

So zberateľskou stavebnicou LEGO® Jurassic World Útok dilophosaura (76958) si môžu vaši drobci postaviť klasickú scénu z Jurského parku alebo vymýšľať príbehy podľa vlastnej fantázie. Obsahuje figúrku dilophosaura, hračkársky Jeep® z Jurského parku, do ktorého môžete posadiť minifigúrku Dennisa Nedryho, ďalšiu minifigúrku špinavú od bahna a dekoráciu so stopami dinosaura.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76951 Preprava pyroraptora a dilophosaura LEGO Jurassic World 76951 Preprava pyroraptora a dilophosaura
LEGO Jurassic World 76951 Preprava pyroraptora a dilophosaura

Zostavte si vlastné vzrušujúce dobrodružstvo s dinosaurami s parádnou stavebnicou Preprava pyroraptora a dilophosaura (76951) sa deti môžu hrať na pátranie po dinosauroch v terénnom aute s postavami z filmu Jurský svet Nadvláda. Vozidlo ponúka miesto pre 2 minifigúrky, odnímateľné zariadenie na stopovanie dinosaurov a odpojiteľný príves s otváracou klietkou, do ktorej sa zmestí figúrka dinosaura. Prehrávajte si akčné príbehy s minifigurkami Iana Malcolma, doktorky Ellie Sattlerovej a strážca parku a figúrkami pyroraptora a dilophosaura.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76948 Útek T-rexe a atrociraptora LEGO Jurassic World 76951 Preprava pyroraptora a dilophosaura
LEGO Jurassic World 76948 Útek T-rexe a atrociraptora

Stavebnica Útek T-rexe a atrociraptora (76948) ponúkne fanúšikom možnosť prežiť strhujúcu akciu a napätie z filmu Jurský svet Nadvláda. Ide o parádny darček pre deti od 8 rokov, ktoré rady udávajú smer. Stavebnica obsahuje zostaviteľný model trhoviska a kamiónu, a navyše figúrky T-rexe a atrociraptora. Na trhovisku nájdete ohradu pre T-rexe, ktorá ho však najskôr aj tak nezastaví.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76957 Útek velociraptora LEGO Jurassic World 76961 Stredisko pre návštevníkov: útok T-rexa a raptora
LEGO Jurassic World 76957 Útek velociraptora

Malé deti od 4 rokov sa s touto skvelou stavebnicou LEGO® Jurassic World Útek velociraptora (76957) môžu nielen zahrať, ale naučia sa aj stavať. Stavebnica je inšpirovaná kultovou scénou z filmovej série Jurský park a obsahuje dinosauriu ohradu s vežou, funkciu úniku a navijak na spúšťanie jedla k figúrke velociraptora. Nechýba ani terénne vozidlo, 2 minifigúrky a zábavné doplnky, ktoré podnietia kreatívnu hru.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorov Blue a Bety LEGO Jurassic World 76961 Stredisko pre návštevníkov: útok T-rexa a raptora
LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorov Blue a Bety

Malí milovníci dinosaurov a parádnych vozidiel si stavebnicu LEGO® Jurassic World Odchyt velociraptorov Blue a Bety (76946) doslova zamilujú. Stavebnica inšpirovaná strhujúcou scénou z filmu Jurský svet Nadvláda obsahuje model nákladiaku, motorku, dinosaurie klietku s pascou a kuracie stehienko ako návnadu pre dinosauri.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Novinka
LEGO Jurassic World 76961 Stredisko pre návštevníkov: útok T-rexa a raptora LEGO Jurassic World 76961 Stredisko pre návštevníkov: útok T-rexa a raptora
LEGO Jurassic World 76961 Stredisko pre návštevníkov: útok T-rexa a raptora

Zaspomínajte si na dramatické scény z Jurského parku so zberateľskou stavebnicou LEGO® Jurassic Park Stredisko pre návštevníkov: útok T-rexa a raptora (76961). Pozrite si LEGO prevedenie charakteristickej architektúry strediska pre návštevníkov. Umiestnite kostru T-rexa do vstupnej haly a počas bitiek medzi polohovateľnými figúrkami T-rexa a velociraptora stlačte spínač, aby spadol transparent s nápisom „Keď na Zemi vládli dinosaury“.

môžete mať 26.09

Partner: MALL
Novinka
LEGO Jurassic World 76959 Výskum triceratopsa LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: naháňačka na motorke
LEGO Jurassic World 76959 Výskum triceratopsa

Malí milovníci dinosaurov a áut si hneď obľúbia zberateľskú stavebnicu LEGO® Jurassic World Výskum triceratopsa (76959). Stavebnica obsahuje Ford Explorer z Jurského parku plný autentických detailov, ktorému nechýba ani palubný navigačný systém na sledovanie dinosaurov, a zmestia sa doň 2 minifigúrky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76944 Útek T-rexa LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: naháňačka na motorke
LEGO Jurassic World 76944 Útek T-rexa

Malí milovníci dinosaurov a parádnych vozidiel vo veku od 4 rokov si zostavovanie modelov zo stavebnice LEGO® Jurassic World Útek T-rexe (76944) doslova zamilujú. Obsahuje letisko s pristávacou plochou pre vrtuľník, garáž, helikoptéru, buginu a zbúrateľný plot aj figúrku T-rexe. Nechybia 3 minifigúrky – Owen Grady, Zia Rodriguezová a strážca parku – ani doplnky pre nápadité hranie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: naháňačka na motorke LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: naháňačka na motorke
LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: naháňačka na motorke

Stavebnica Atrociraptor: naháňačka na motorke (76945) dá fanúšikom jedinečnú možnosť prehrávať si vzrušujúce dobrodružstvo z filmového trháka Jurský svet Nadvláda. Stavebnica obsahuje polohovateľnú figúrku atrociraptora, motorku a zostaviteľný model trhoviska s preraziteľným múrom a otočným bojiskom pre dinosaury.

môžete mať DNES

Partner: MALL

LEGO® Jurský svet

LEGO® Jurský svet zavedie deti do ohromujúceho sveta dinosaurov, ktorý tu bol pred mnohými miliónmi rokov. Pohybliví dinosaury aj odvážni hrdinovia sa postarajú o hodiny zábavy s LEGO® Jurassic World!

→ Dávajú deti prednosť skôr dnešným zvieratám? Vyberte im niektorú sadu z LEGO® Zvieratká. Pre technických nadšencov sú tu LEGO® Roboti.