Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Roboti na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Roboti nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Roboti – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
LEGO Icons 10302 Optimus Prime LEGO Ninjago 71794 Lloyd, Arin a ich tím nindža robotov
LEGO Icons 10302 Optimus Prime

Optimus Prime je vodca hrdinských autobotov. A teraz aj pôsobivý model LEGO® 2 v 1 pre fanúšikov Transformers. Prejavte svoje nadšenie pre svet Transformers s týmto obohacujúcim staviteľským projektom pre dospelých a zostavte si detailnú repliku ikonického robota.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Ninjago 71794 Lloyd, Arin a ich tím nindža robotov LEGO Ninjago 71794 Lloyd, Arin a ich tím nindža robotov
LEGO Ninjago 71794 Lloyd, Arin a ich tím nindža robotov

Deti od 9 rokov so stavebnicou Lloyd, Arin a ich tím nindža robotov (71794) môžu znovu prežiť scény z televízneho seriálu NINJAGO® Dračie povstanie. V tejto úplne novej stavebnici nájdete robotov, ktorí patria majstrovi nindžovského umenia Lloydovi a jeho študentovi Arinovi, ktorých môžete spojiť do jedného väčšieho, silne ozbrojeného robota a hrať sa donekonečna.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Ninjago 71765 Nindžovský ultrarobot LEGO Ninjago 71794 Lloyd, Arin a ich tím nindža robotov
LEGO Ninjago 71765 Nindžovský ultrarobot

So stavebnicou Nindžovský ultrarobot od LEGO® NINJAGO® si budú deti od 9 rokov nadšene prehrávať strhujúce akčné príbehy. Spojte sily s Jayom, Kaiom, Zanom a Colom, vytvorte pozoruhodný model 4 v 1 a vrhnite sa do bitky proti hadom! Sami za seba nemajú nindžovia proti kobrému mechanikovi a hroznému ničiteľovi šancu uspieť, avšak bok po boku a s pomocou robota, tanku, auta a tryskáča už zvíťaziť môžu! Za dokončenie misie budete odmenení zberateľským bannerom tímovej spolupráce.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Ninjago 71793 Heatwave a jeho transformačný lávový drak LEGO Ninjago 71793 Heatwave a jeho transformačný lávový drak
LEGO Ninjago 71793 Heatwave a jeho transformačný lávový drak

Fanúšikovia nindžov od 8 rokov si s hernou stavebnicou Heatwave a jeho transformačný lávový drak (71793) môžu prehrávať svoje obľúbené scény z televízneho seriálu NINJAGO® Dračie povstanie. Súčasťou je úplne nový drak s dvoma režimami. V mierumilovnom režime drak majestátne stojí, ale po obrátení hore nohami sa drak pripraví na boj a môže z hrude strieľať fialové dieliky dračej sily.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Ninjago 71792 Sora a jej transformačný motorobot LEGO Ninjago 71793 Heatwave a jeho transformačný lávový drak
LEGO Ninjago 71792 Sora a jej transformačný motorobot

Stavebnica Sora a jej transformačný motorobot (71792) ponúka všetko, čo deťom od 8 rokov umožní znovu prežiť akčné scény z televízneho seriálu NINJAGO® Dračie povstanie. V stavebnici nájdete polohovateľného robota, ktorý sa ľahko transformuje do výkonného nindžovského motorobota so zlatými čepeľami a 2 vystreľovačmi.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Ninjago 71785 Jayov titánsky robot LEGO Ninjago 71793 Heatwave a jeho transformačný lávový drak
LEGO Ninjago 71785 Jayov titánsky robot

So stavebnicou Jayov titánsky robot od LEGO® NINJAGO® (71785) si deti od 9 rokov užijú prehrávanie nespočetných dobrodružných príbehov s nindžou. Polohovateľný robot je vybavený kokpitom v hrudi, kam sa môže usadiť Jay, veľkým mečom, 2 katanami a 2 vystreľovačmi na ramenách.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11 LEGO Ninjago 71796 Živelný drak proti robotovi cisárovnej
LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11

Orol pristál! Osláv výročie 50 rokov od vôbec prvého pristátia na Mesiac s modelom lunárneho modulu NASA Apollo 11. Táto interpretácia lunárneho modulu Apollo 11 Eagle od LEGO je doslova nabitá realistickými prvkami a funkciami. Model je doplnený o ceduľku s nápisom Apollo 11, takže je ideálny na výstavku do izby alebo kancelárie, kde bude pripomínať vzrušujúce udalosti roku 1969.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Ninjago 71796 Živelný drak proti robotovi cisárovnej LEGO Ninjago 71796 Živelný drak proti robotovi cisárovnej
LEGO Ninjago 71796 Živelný drak proti robotovi cisárovnej

Fanúšikovia nindžov od 9 rokov môžu znovu prežiť veľkolepý súboj z televízneho seriálu NINJAGO® Dračie povstanie so stavebnicou Živelný drak proti robotovi cisárovnej (71796). Súčasťou stavebnice je desivý drak Jiro, ktorého možno vylepšiť pridaním zlatých krídiel a vystreľovačov z lietajúceho stroja, aby sa mohol postaviť polohovateľnému zlatému robotovi cisárovnej a jeho mocné zbrane spôsobujúce zemetrasenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO DREAMZzz 71454 Mateo a robot Z-Blob LEGO Ninjago 71796 Živelný drak proti robotovi cisárovnej
LEGO DREAMZzz 71454 Mateo a robot Z-Blob

Táto stavebnica LEGO® DREAMZzz™ (71454) Mateo a robot Z-Blob vtiahne deti od 7 rokov priamo do akcie vo Svete snov. Podobne ako v akčnom príbehu z televízneho seriálu DREAMZzz môžu deti premeniť Z-Bloba na parádneho robota a pomôcť Mateovi zachrániť Jaydena, ktorého uniesla príšera z nočných mor.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Ninjago 71797 Odmena osudu - závod s časom LEGO Ninjago 71797 Odmena osudu - závod s časom
LEGO Ninjago 71797 Odmena osudu - závod s časom

Fanúšikovia nindžov od 9 rokov si priamo zamilujú hranie s novo upravenou stavebnicou Odmena osudu – závod s časom (71797). Z ikonickej lode sa stala vzducholoď a nindžovia tak môžu prelietať nad novo zaplaveným svetom. Súčasťou je odnímateľné dračie hniezdo vpredu, polohovateľné plachty, vystreľovače a motory, ktoré možno otáčať o 360 stupňov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Ninjago 71781 Lloyd a bitka robotov EVO LEGO Ninjago 71797 Odmena osudu - závod s časom
LEGO Ninjago 71781 Lloyd a bitka robotov EVO

Deti si zamilujú spoznávať fantastický akčný svet LEGO® NINJAGO® prostredníctvom stavania a hrania bitiek so stavebnicou Lloyd a bitka robotov EVO (71781). V stavebnici sú 2 pohybliví roboti s parádnymi zbraňami, takže si deti budú môcť prehrávať napínavé súboje. Deti môžu navyše Lloydova robota vylepšiť pomocou zlatého brnenia a krídiel, aby zvíťazil.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Marvel 76206 Figúrka Iron Mana LEGO Ninjago 71797 Odmena osudu - závod s časom
LEGO Marvel 76206 Figúrka Iron Mana

Zahrajte si na Tonyho Sharka a postavte si vlastného Iron Mana! Jeho brnenie je pohyblivé presne ako v skutočnosti. Čakajú na vás akčné bitky a dobrodružstvá pre superhrdinu. Až bude misia na konci, umiestnite železného Avengera na výstavku, aby ho mohol každý obdivovať.

môžete mať DNES

Partner: MALL