LEGO Star Wars™ 75280 Klonoví vojaci z 501. légie
32,99 € 27,90 €

Prehrajte si epickú bitku medzi elitnými klonovanými vojakmi z 501. légie a bojovými droidmi separatistickej armády. Dajte pozor na droidy, ktoré vám pomôže odhaliť elektro-ďalekohľad umiestnený v kokpite chodcov AT-RT. Vrhnite sa do útoku s BARC spídrom a páľte z vystreľovačov. Bráňte sa pomocou blasterov bojových droidov.

LEGO BOOST 17101 Creative Toolbox
179,99 € 145,90 €

Prineste svoj model LEGO® do života! Získajte skúsenosti LEGO® na vyššej úrovni s úžasnou Creative LEGO BOOST. Vytvárajte a programujte interaktívne motorizované roboty, modely a ďalšie výtvory s technológiami, ako sú snímače vzdialenosti, farby a náklonu.

LEGO Ninjago 71702 Zlatý robot
42,70 €

Spojte sily so Zlatým nindžom Lloydom, Wuom a zlatým robotom, a postavte sa ich obávaným nepriateľom. Zlatý robot predstavuje hlavný tromf proti temným silám. Obrovská katana rozdrví všetkých svojich nepriateľov. Naskočte do kokpitu robota a stretnite sa s generálom Kozom a vyzvedačom kamennej armády. Musíte zvíťaziť a zachrániť mestečko NINJAGO® City!

LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11
89,99 € 79,90 €

Orol pristál! Osláv výročie 50 rokov od vôbec prvého pristátia na Mesiac s modelom lunárneho modulu NASA Apollo 11. Táto interpretácia lunárneho modulu Apollo 11 Eagle od LEGO je doslova nabitá realistickými prvkami a funkciami. Model je doplnený o ceduľku s nápisom Apollo 11, takže je ideálny na výstavku do izby alebo kancelárie, kde bude pripomínať vzrušujúce udalosti roku 1969.

LEGO Mindstorms 51515 Roboty vynálezca
359,99 € 292,90 €

Vstúpte do sveta úžasných interaktívnych robotov a vozidiel s touto súpravou robota vynálezca. Postavte si úžasné modely, naprogramujte ich pomocou telefónu alebo notebooku a splňte misie a zábavné aktivity. Vďaka veľkému výberu LEGO dielikov si môžete vytvárať aj vlastné nápadité vynálezy a potom sa o ne podeliť s ostatnými nadšencami robotov na LEGO Life.

LEGO Ninjago 71720 Robot ohňa a kameňa
74,99 € 61,90 €

Spojte sily s Kaiom, Coleom, Nyou a ich robotom ohňa a kameňa, ktorí bojujú s temnými a zlými silami v útrobách hory Shintaro. Robot ohňa a kameňa je mocný stroj ovládaný nindžami, ktorí sa za pomoci jeho dvoch obrích mečov snažia prebojovať von zo zajatia v temnom podzemnom svete. Naskočte do kokpitu robota a páľte z vystreľovačov!

LEGO Creator 31095 Púťový kolotoč
49,99 € 43,90 €

Uži si veľa zábavy na púti so sadou LEGO® Creator 3 v 1, ktorá ponúka úžasný vesmírny kolotoč. Vyber si, do ktorého zo štyroch vozíkov nasadneš – bude to raketa, raketoplán, mimozemská loď alebo smiešna strakatá krava? Potom otoč červenou rukoväťou a kolotoč poriadne roztoč! Ak sa dostatočne pohráš s kolotočom, môžeš ho prestavať na vežu s voľným pádom alebo ruské koleso, nech si užiješ ešte viac vzrušujúcej zábavy!

LEGO Creator 31090 Podvodný robot
19,99 € 16,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav podvodného robota a raju a prestavaj ich na ponorku s manipulačnou pažou alebo na podvodný žeriav slúžiaci na hľadanie pokladu.

LEGO Super Heroes 76168 Captain America v obrnenom robote
9,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Pomôž Captainovi Amerikovi uplatniť v boji proti zloduchom jeho nadľudskú silu a výdrž. Keď sa bude supervojak potrebovať zväčšiť a získať väčšiu silu, posaď ho do kokpitu jeho majestátneho robota. Meň polohu nôh a paží robota, zatiaľ čo drží obrí štít pevne v ruke. Potrebuješ obidve ruky k boju? Pripevni robotovi nezničiteľný štít na chrbát, kým ho nebude musieť znova použiť.

LEGO Super Heroes 76171 Miles Morales v obrnenom robote
9,49 €

Novinka

Spoj sily s Milesom Morales – Spider-Manom vystřelujícími elektrické pavučiny – a zachráňte spoločne svet v boji proti superzloduchom! A keď bude mladá hrdina potrebovať viac sily, stačí minifigúrku posadiť do kokpitu mocného robota. Ovládaj robota a vystřelujte veľké pavučiny tvoriace elektrické výboje.

LEGO Super Heroes 76169 Thor v obrnenom robote
9,49 €

Novinka

Spoj sily s Thorom a využi jeho neuveriteľné sily a rýchlosti v boji proti nepriateľom z celého vesmíru. Potom ho posaď do kokpitu jeho obrieho robota a ukáž ostatným, kto je tu pánom! Až si budeš prehrávať obľúbené scény z filmu a bojovať proti ostatným robotom zo svojej zbierky, pohybuj jeho končatinami a rozhojdaj masívne kladivo.

LEGO Star Wars™ 75278 D-O

LEGO Star Wars™ 75278 D-O

Hodnotenie: 4,9
79,99 € 57,90 €

Zostavte si vlastný fantastický model droida D-O z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera! Postavte si z LEGO® kociek roztomilého droida so všetkými jeho autentickými detailmi. Hlava LEGO D-O sa otáča o 360 stupňov a nakláňa sa dopredu a dozadu rovnako, ako hlava skutočného droida.

LEGO Ninjago 70676 Lloydov titánový robot
74,99 € 66,90 €

Vydaj sa do LEGO® NINJAGO® Bezčasovej ríše s Lloydovým mocným titánským robotom a Zaneom FS! Postav sa armáde snežných samurajov generála Vexa. Ale pozor – Vex má mocnú zbraň, zvitok zakázaného Spinjitzu. Rozdrv snežného samuraja pomocou hviezdicových čepelí a obrovskej katany robotického nindžu. Oddeľ lietadlo, naskoč do kokpitu s Lloydom a strieľaj z pružinových vystreľovačov. Vytvor Spinjitzu tornádo pomocou Zaneovho nindža spinnera.

LEGO Ninjago 71738 Zane a bitka s titánskými robotmi
62,90 €

Novinka

Spojte sily so Zaneom v jeho mocnom robotovi a postavte sa prízračným bojovníkom! Naskočte do kokpitu a zaútočte pomocou meča a otočnej píly. Strieľajte z pružinových vystreľovačov po Ghoultarovi a prízračnom lukostrelci, ktorí však neváhajú a opäkujú útok pomocou kosy a luku so šípmi. Doveďte nindžov k víťazstvu a potom si vystavte zlaté minifigúrky nindžov Jaye z limitovanej edície Legacy.