LEGO Friends 41381 Záchranný čln
89,99 € 75,90 €

Keď sa tri kamarátky pokúšajú zachrániť veľrybu uviaznutú v plytkých vodách zálivu v mestečku Heartlake, počíta sa každá sekunda. Uháňaj s Miou v jej záchrannej lodi na pomoc veľrybe. Schlaď veľrybu v ľadovom bazéniku lode a odvez ju do hlbších vôd. Akonáhle veľrybu vypustíš do mora, môžeš sa ísť s babami potápať a zbierať morské vzorky. Pomôž Mii nájsť truhlicu s pokladom pomocou kúzelnej mapy k pokladu.

LEGO Friends 41380 Záchranné centrum pri majáku
59,99 € 50,90 €

Pripoj sa ku kamarátkam Mii a Emme v záchrannom centre pri majáku a strážte more. Niekto volá o pomoc! Naskoč s Miou na jej vodný skúter a uháňaj na ostrov, kde v opustenej chatrči uviazol uškatec. Odvez uškatca k majáku, kde ho Mia ošetrí pomocou veterinárneho vybavenia. Akonáhle mu bude lepšie, môže sa ísť hrať do bazénika. Až bude po všetkom, vypusť ho späť do mora po šmýkačke.

LEGO Jurassic World 75936 Jurský park: Vyčíňanie T. rexa
256 € 215,90 €

Postav si a vystav úžasný LEGO® model kultovej brány pôvodného Jurského parku a veľkého polohovateľného T.Rexa z kociek. Otvor bránu pomocou špeciálnej funkcie a vydaj sa do prepracovaného sveta Jurského parku, kde objavíš miesta a scény inšpirované slávnym filmom. Takúto sadu si všetci fanúšikovia Jurského parku rozhodne zamilujú.

LEGO Jurassic World 75937 Triceratopsovo besnenie
64,99 € 54,90 €

Vyraz si na vychádzku v LEGO® Jurskom svete so Simonom Masranim a Allison Milesovou! Ale pozor – došlo k výpadku prúdu a mocný Triceratops rozbil plot a utiekol! Naskoč do buginy s Owenom Gradym a uháňaj na pomoc. Mávaj pred dinosaurom mrkvou, odlákaj jeho pozornosť a zachráň turistov. V Jurskom parku nie je nikdy nuda!

LEGO DUPLO 10907 Zvieratá sveta
109,99 € 88,90 €

Ukážte svojmu dieťaťu rôzne zvieratá a prostredia, ktoré sa na svete nachádzajú! Vydajte sa na safari do africkej savany a hrajte sa na to, že fotografujete levy a žirafy, pozorujte roztomilé lesné zvieratká počas plavby na kanoe po lesnej rieke, stavajte hrad z piesku na tropickej pláži a môžete napríklad sledovať veľryby na južnom póle.

LEGO DUPLO 10906 Tropický ostrov
59,99 € 50,90 €

Podporujte emočný vývoj a rozvoj jemnej motoriky svojho batoľaťa prostredníctvom nápaditého hrania so zábavnými prvkami a skúmanie sveta zvierat počas dobrodružstva v džungli! S množstvom pestrofarebných zvieratiek v tejto veľkej a pestrej DUPLO stavebnici si vaše batoľa môže prehrávať veľa príbehov a učiť sa o nových veciach.

LEGO Friends 41392 Luxusné kempovanie v prírode-19%
31 € 24,90 €

Akcia

Olivia a Mia vyráža na odpočinkový výlet do prírody, kde majú v pláne si užívať. Pomôžte im postaviť luxusný kempovací stan. Má poriadné postele aj kútik pre skrášľovanie. Olívia si so sebou priniesla aj telefón. Pomôžte jej poslať pár fotiek života vo voľnej prírode, zatiaľ čo Mia relaxuje vo vírivke. Potom si pri táboráku opečte marshmallows a spolu s Oliviou preskúmajte oblohu pomocou ďalekohľadu.

LEGO Friends 41335 Mia a jej domček na strome
29,99 € 24,90 €

Vyšplhaj sa s Miou po sieti na lane do jej domčeka na strome. Pomocou vodnej pištole odožeň všetkých nechcených návštevníkov! Potom sa skĺzni dole po lanovke a navštív Miinu králičiu kamarátku Mimi v jej domčeku a dones jej mrkvu.

LEGO Jurassic World 75935 Stretnutie s Baryonyxom: Hon za pokladom
64,99 € 54,90 €

Zastav Dannyho Nedermeyera a Sinjina Prescotta v ich nebezpečnej honbe za pokladom v LEGO® Jurskom svete! Podľa legendy je poklad ukrytý niekde v džungli a Danny a Sinjin ho chcú nájsť s pomocou mapy a starej videonahrávky. Baryonyx si ale myslí, že mu chcú ukradnúť ryby! Pomôž Owenovi Gradymu a Claire Dearingovej opraviť buginu. Potom do nej naskoč aj so psom Ruďákom a dopadni zloduchov skôr, než sa im podarí poklad ukradnúť!

LEGO Friends 41374 Andrea a party pri bazéne-18%
49,99 € 40,80 €

Akcia

Hudobné nadšenkyne LEGO® Friends Andrea vie, ako usporiadať tú pravú LEGO Friends party. Pridaj sa k nej a uži si zábavu na jej party pri bazéne. DJ Andrea púšťa len tie najlepšie hity, zatiaľ čo športovkyňa LEGO Friends Stephanie trénuje surfovanie na vlnách, ktoré vyrába špeciálny stroj. Vezmi Stephanie na šmykľavke a skĺzni si okolo bazénového vodopádu.

LEGO Friends 41367 Stephanie a parkúrové skákanie-21%
39,99 € 31,30 €

Akcia

Zahraj sa na parkúrového majstra v sade LEGO® Friends 41567 Stephanie a parkúrové preteky. Pred pretekmi koňa v stajniach umy a nachystaj. Akonáhle súťaž začne, jazdi s koňom po celom závodisku, urob ťažké skoky a skús nezhodiť latky.

LEGO Friends 41403 Herný boxík: Mia
9,90 €

Mia má za úlohu postarať sa o svojho chorého maznáčika. Po otvorení boxíkov nájdete všetko, čo Mia potrebuje k tomu, aby mohla svojho pacienta dôkladne vyšetriť! Pomôžte jej vo veterinárnej klinike vyšetrovať choré zvieratká. Kliniku potom zatvorte a vezmite si ju so sebou do domu svojej kamarátky alebo kamaráta, aby sa mohli k zábave pripojiť. Boxík rozdeľte a dajte im jednu polku. Alebo boxíky zbierajte, vystavte ich alebo vzájomne spájajte.

LEGO Friends 41402 Herný boxík: Olivia
9,90 €

Začnite sa sústrediť Oliviina hodina chémie začína. Pomôžte jej spolu s tajomným miláčikom v laboratóriu vyrobiť sliz. Dávajte pozor vo chvíli, keď píše vzorce na tabuľu. Vezmite si boxík so sebou kamkoľvek pôjdete alebo sa s ním vydajte do domu kamarátky či kamaráta, kde si ho môžete rozdeliť na 2 časti, a o zábavu LEGO® Friends sa tak podeliť! Nazbierajte všetkých 5 a prepájajte ich tak, ako si ich chcete vystaviť.

LEGO DUPLO® Disney™ 10873 Minnie a jej narodeninová oslava
19,99 € 16,90 €

So stavebnicou LEGO® DUPLO® 10873 Minnie a jej narodeninová oslava môžete pomôcť malým fanúšikom Disneyho štýlovo osláviť narodeniny Minnie Mouse! Zahrajte sa s nimi a odvezte Minnie v jej roztomilom ružovom aute na oslavu, kde už čaká kocúr Figaro na začiatok. Táto stavebnica LEGO DUPLO je dokonalá na nekonečnú hru na motív narodeninovej oslavy. Obsahuje obrovskú zostaviteľnú narodeninovú tortu a 2 kocky zdobené ako darčeky. Obsahuje LEGO DUPLO figúrku: Minnie Mouse plus figúrku kocúra.

LEGO Friends 41400 Herný boxík: Andrea
9,90 €

Andrea je pripravená zaspievať svoju novú pieseň. Pomôžte jej pripraviť sa na vystúpenie. A test ozvučenia jej urobí jej tajomné zvieratko. Otvorte boxík a užite si prekvapenie! Zatvorte a vezmite si ho so sebou do domu kamarátky alebo kamaráta, kde ho môžete rozdeliť na 2 časti, a o zábavu s motívom radu Friends sa tak podeliť. Potom môžete boxík vystaviť alebo spájať s ďalšími boxíkmi.

LEGO Friends 41404 Herný boxík: Emma
9,90 €

Nechajte sa svojou fantáziou zaviať až do Francúzska. Pridajte sa k Eme a vstúpte do jej bezchybného parížskeho ateliéru, kde práve pripravuje svojho tajomného maznáčika na fotenie. Nájdete tam kefu na úpravy pred fotením, fotoaparát a notebook, na ktorom si môže prezerať snímky. Ktorý tajomný maznáčik ale bude dnes jej modelom? To odhalíte jedine otvorením boxíka. Tieto boxíky možno stohovať, spájať i rozdeľovať, takže sa deti môžu o zábavu podeliť s najlepšou kamarátkou či kamarátom.

LEGO DUPLO® 10870 Zvieratká z farmy
9,90 €

Malí milovníci zvierat sa budú s láskou starať o tieto vybrané zvieratká na farme. Pomôžte im zavrieť kuriatko do kurníka, nakŕmiť a napojiť prasiatko a kravičku, a pohladiť si roztomilú mačičku. Kurník má jednoduchú konštrukciu a predškoláci si tak ľahko osvoja a precvičia svoje staviteľské zručnosti.

LEGO DUPLO 10910 Dobrodružstvo v ponorke
19,99 € 15,90 €

Užite si nápadité hranie a pomôžte deťom rozvíjať dôležité zručnosti počas podmorského dobrodružstva! Táto pútavá kúpacie hračka, s ktorou si váš najmenší bude hrať na to, že natáča na kameru veľrybu a rybu, poskytne veľa príležitostí na rozprávanie a učenie. S ponorkou a rybou, ktoré robia vo vode bubliny, a krásnu veľrybou si pri kúpeli užijete veľa zábavy.

LEGO Friends 41371 Mia a príves pre kone
29,99 € 24,90 €

Nasadni na koňa a vydaj sa preskúmať les. Kamarátky LEGO® Friends Mia a Emma sa rozhodli vyjsť s Biancou na tréningovú jazdu do lesa. Pomôž im naložiť príves vecami, ktoré budú pre kone potrebovať, potom ho pripoj k Miinej bezchybnej bugine a môžeš vyraziť. V lese daj si dole z Biancy deku a osedlaj ju, aby mohla Mia vyraziť na prechádzku.

LEGO Friends 41401 Herný boxík: Stephanie
9,90 €

Stephanie v kuchyni pripravuje ohromné množstvo jedla. Pomôžte jej upiecť niečo úžasné. Má aj tajomného zvieracieho pomocníka. Ale kto to je? Otvorte boxík a užite si prekvapenie! Zatvorte a vezmite si ho so sebou do domu kamarátky alebo kamaráta, kde ho môžete rozdeliť na 2 časti, a o zábavu s motívom radu Friends sa tak podeliť. Potom ich zložte na seba alebo spojte s ďalšími boxíkmi, aby ste vytvorili bezchybnú výstavu na stôl.

LEGO Jurassic World 75938 T. rex vs. Dinorobot
99,99 € 85,90 €

Pozor! Danny Nedermeyer prehľadáva Jurský park v jeho obrovskom dinorobotovi s cieľom ukradnúť poklad skrytý v sopke Isla Nublar. Najprv však musí čeliť mocnému T. Rexovi. Naskoč do lode s Owenom Gradym, Claire Dearingovou, Vicom Hoskinsom a tiež malými VelociRaptormi Blue, Deltou, Echom a Charliem – a uháňaj na miesto bitky. Strieľaj z vystreľovačov lode na dinorobota. Uspi T. rexa pomocou uspávacej pištole.

LEGO DUPLO® 10863 Môj prvý box so zvieratkami
29,99 € 24,90 €

Malé deti si užijú veľa zábavy pri stavaní vlastného zvieracieho vláčika. Pomôžte im roztriediť kocky podľa farieb a pri spoločnom stavaní sa rozprávajte o rôznych zvieratkách: o slonovi so šmýkačkou miesto chobota, o krokodílovi s otváracími čeľusťami, o levovi s otváracou tlamou a o žirafe s ohýbacím krkom. Farebné kocky LEGO® DUPLO® sú vďaka svojej veľkosti pohodlné a bezpečné pre malé detské ručičky a sú uložené v praktickom boxe.

LEGO Friends 41361 Mia a stajňa pre žriebätá
19,99 € 15,90 €

Pomôžte LEGO® Friends Mii starať sa o jej žriebätá a zajačika v stajni. Sada obsahuje postavy zvieratiek, ktoré podnecujú k hraniu úloh, a navyše aj traktor pre LEGO Friends Miu, miestnosť s vybavením v stodole a oplotený výbeh.

LEGO DUPLO 10885 Môj prvý hlavolam
19,99 € 15,90 €

Stavebnica LEGO® DUPLO® Môj prvý hlavolam predstavuje jednoduchý a zábavný spôsob, ako sa tí najmenší môžu naučiť priraďovať kocky a stavať ich na seba. DUPLO kocky z tejto zábavnej stavebnice pre najmenších sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli bezpečné pre malé ručičky.

LEGO Jurassic World 75934 Dilophosaurus na úteku
24,99 € 20,90 €

Preskúmaj LEGO® Jurský svet s Owenom Gradym a postav si dron, ktorý ti pomôže dávať pozor na dinosaury. Zoznam sa s Hudsonom Harperom – tento chalan vie o dinosauroch úplne všetko. Potom postav stánok v tvare dinosaurej hlavy z LEGO kociek. Ale pozor! Mladý Dilophosaurus utiekol a zakrádajú sa za Hudsonom. Prileť na pomoc s dronom Owena, vystreľ sieť a chyť utečeného dinosaura.

LEGO Friends 41408 Herný boxík: Mia a kino
9,90 €

Novinka

Tento roztomilý boxík ukrýva mini kino a je dostatočne kompaktný na hranie počas cestovania. Pripravte popcorn a vychutnajte si ho pri filme. Najskôr ale pomôžte Mii nájsť voľné miesto. Posaďte tajomného maznáčika vedľa Mii, pretože najnovšia snímka práve začína. Podeľte sa o zábavu pri hraní s kamarátkou alebo získajte všetkých 5 boxíkov a vytvorte si vlastný miniobchodík!

LEGO Friends 41396 Ihrisko pre šteniatka
9,90 €

Pridajte sa k Mii na ihrisku pre šteniatka v mestečku Heartlake a užite si spoločne s jej šteniatkami Cookie a Coco veľa zábavy a hier. Vyčešte psíkov a nasaďte im roztomilé mašličky. Dnes navyše svieti slnko, tak nezabudnite na Miine bezchybné slnečné okuliare! Akonáhle budú šteniatka unavené, dajte im misku vody. A ak boli dobré, odmeňte ich nejakými kosťami a psími dobrotami!

LEGO Friends 41405 Herný boxík: Andrea a zvieratká
9,90 €

Novinka

Vezmite svojho zvieracieho miláčika na nákupy. Zavítajte do zverimexu a nakúpte v ňom maškrty pre svojho maznáčika. Pomôžte Andrei nájsť v obchode ten pravý darček pre jej maznáčika. Vezmite si boxík kamkoľvek so sebou alebo ho rozdeľte na dve časti a hrajte sa s kamarátkou!

LEGO DUPLO 10904 Zvieracie mláďatká
9,90 €

Táto súprava LEGO® DUPLO® so zvieracími mláďatami otvára svet kreatívneho hrania a umožní vám prežívať každý vývojový krôčik s vaším najmenším. Nájdete v nej roztomilú pandu, ktorá si dopraje bambus, vzácne mláďa tigra bieleho obdivujúce ružovú kvetinu, mláďa žirafy ohryzávajúce listy stromu a rozkošné sloníča, ktoré sa prišlo zahrať so svojimi priateľmi.

LEGO Friends 41407 Herný boxík: Olívia a koláčiky
9,90 €

Novinka

Užite si čarovný čas s Olíviou a doprajte si niečo sladké pod zub v tejto maličkej, ale o to útulnejšej cukrárni. Namáčajte si sladkosti do čokolády z fontány. Vyberte si sladkú odmenu a zaplaťte pri pokladni. Otvorte boxík a objavte, čo za tajomného maznáčika sa ukrýva vo vnútri! Získajte aj ďalšie 4 boxíky, spojte ich a vytvorte si vlastný miniobchodík.

LEGO Friends 41360 Emma a mobilná veterinárna klinika
9,90 €

Táto jednoduchá veterinárna sada LEGO ponúka dieliky a modely z veterinárneho prostredia, ako je posteľ pre ošetrenie chorého maznáčika, striekačku, kefu, kosť pre psa a detskú fľaštičku pre nekonečné hodiny hrania, a navyše minifigúrku LEGO Friends Emmy a mini mopsa .

LEGO Friends 41383 Ihrisko pre Oliviine škrečky
9,90 €

Stavebnica LEGO® Friends 41383 Ihrisko pre Oliviine škrečky je malá a ľahko zostaviteľná sada s LEGO Friends zvieratkami a so šikovným škrečím kolieskom s funkciou otáčania. Ihrisko stojí na kruhovej podložke, ktorá sa zmestí na pódium zo sady LEGO Friends 41368 Andrea a talentová šou.

LEGO Friends 41409 Herný boxík: Emma a fotenie zvieratiek
9,90 €

Novinka

Vyrazte s Emmou do rozkošného malinkého hračkárstva. Ktorú z hračiek si zaobstaráte – lietadlo, vláčik alebo autíčko? Čo si nakoniec vyberiete? Nemôžete sa rozhodnúť? Možno vám s voľbou pomôže Emmin tajomný maznáčik. Otvorte boxík a zistite, aké zvieratko sa ukrýva vo vnútri. Získajte všetkých 5 sád a vytvorte si vlastný LEGO® Friends obchodík.

LEGO Creator 31093 Riečny hausbót
29,99 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav riečny hausbót a prestavaj ho na hydroplán s prístavom a krabom alebo na rybársku dedinu s mólom, kaviarňou a rybárskou loďou.

LEGO DUPLO 10884 Moje prvé hojdacie zvieratká
14,99 € 12,90 €

Stavajte pestrofarebné zvieratká z džungle na seba na hojdačke až sa vám podarí ju prevrátiť. Vďaka veľkým kockám možno modely tiež ľahko prestavovať. DUPLO kocky sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli bezpečné pre malé ručičky.

LEGO Classic 11003 Kocky s očami
29,99 € 24,90 €

Táto špeciálna sada LEGO® Classic Kocky a oči obsahuje pestrofarebný výber LEGO kociek a dielikov, a navyše i veľa očí rôznych farieb, veľkostí a výrazov, ktoré privedú všetky tvoje výtvory k životu!

LEGO Creator 31097 Zverimex s kaviarňou
79,99 € 67,90 €

Rozbehni si svoje podnikanie a otvor si zverimex alebo kaviareň. Napeč nejaké lahodné croissanty a potom môžeš obslúžiť hladných zákazníkov v kaviarni a pri vonkajšom posedení. Vo zverimexe sa môžeš starať o rybičky, tukana, roztomilého psíka a myšku. Dopraj si relax v byte s pohovkou a televíziou alebo sa vydaj do najvyššieho poschodia so spálňou a balkónom. Potom vyber peniaze z bankomatu a dopraj si vynikajúci párok v rožku v blízkom stánku.

LEGO Friends 41406 Herný boxík: Stephanie a móda
9,90 €

Novinka

Nastal čas na malú premenu. Vstúpte dovnútra a pozrite si ponuku parádnych produktov, vďaka ktorým dosiahnete ešte viac okúzľujúceho vzhľadu. Kúpte si nové mašle do vlasov. Vyskúšajte so Stephaniou nový odtieň rúžu. Hrajte sa so záhadným miláčikom.

LEGO Friends 41421 Záchrana slůněte v džungli
19,99 €

Novinka

Čeká vás závod s časem. Stephanie objevila slůně, které uvízlo v lepkavém bahně. Začíná se potápět, a ke všemu je tu obrovský, děsivý pavouk, který leze k němu – neztrácejte ani minutu! Spojte síly se Stephanie a Emmou a vymyslete rafinovaný způsob, jak s pomocí jejich auta osvobodíte slůně z bahna. Až jej vytáhnete, bude potřebovat zvláštní péči – nakrmte ho z lahve a pak ho naložte na přívěs a zavezte na základnu záchranářů.

LEGO Friends 41422 Pandí domek na stromě v džungli
29,99 €

Novinka

Pomozte Mie a Olivii pečovat o tři roztomilé pandy v tomto bezvadném domku na stromě v džungli. Dejte pandám najíst z lahvičky a starejte se o ně, dokud se nebudou moct vrátit do přírody. Nasbírejte pro ně bambus do košíku. Zvažte je na váze a jakmile budou zdravé, nechte je hrát si na stromě. Mohou si užívat legraci na skluzavce nebo na prolézačce. Pokud spadnou, dopřejte jim bublinkovou koupel a vydrhněte jim kožichy!

LEGO Friends 41423 Záchrana tygra v džungli
39,99 €

Novinka

Vzlétněte do oblak a pomozte uvízlému tygrovi. Vydejte se do akce s Andreou v horkovzdušném balónu a zachraňte tygří mládě, které uvízlo na burácejícím vodopádu. Přileťte balónem blíž, aby tygr mohl skočit do bezpečí. Až přistanete, můžete spolu s Emmou prozkoumat tygří jeskyni.

LEGO Jurassic World 75939 Laboratoř Dr. Wu: Útěk dinosauřích mláďat
19,99 €

Novinka

Přidejte se k Dr. Wu v jeho parádní laboratoři, kde „vyrábí“ nové dinosaury! Ale pozor – na počítači se objevilo výstražné hlášení. Někdo se snaží park sabotovat! A triceratops právě prorazil klec! Pomozte Owenovi uklidnit dinosauří mládě. Musíte zároveň pomoci Dr. Wu ochránit mládě Ankylosaura a dinosauří vejce v inkubátoru.

LEGO Jurassic World 75940 Útěk gallimima a pteranodona
64,99 €

Novinka

Pozor! Někdo v Jurském parku vypnul hlavní přívod elektřiny a dinosauři utekli! Naskočte do průzkumného vozidla s Owenem a Claire a vyrazte do džungle. Vzlétněte s drony a najděte pteranodona a gallimima. Pokuste se je chytit pomocí vystřelovače sítě a uspávací pistole. Jakmile budou dinosauři dopraveni zpět na své místo, je čas věnovat se v pojízdné laboratoři opět výzkumu.

LEGO Jurassic World 75941 Indominus rex vs. ankylosaurus
109,99 €

Novinka

Najděte gyrosférickou stanici se Zachem a Grayem Mitchellem. Odpalte gyrosféru a vydejte se hledat fascinující dinosaury. Dejte ale pozor – obří Indominus rex je na svobodě a útočí na ankylosaura! Ankylosaurův ocas převrací stromy – dostaňte proto Zacha a Graye do bezpečí. Poté pomozte Owenovi a Claire dostat tato mocná stvoření pod kontrolu a zachránit situaci!

LEGO Jurassic World 75942 Velociraptor: Záchranná mise s dvouplošníkem
32,99 €

Novinka

Pozor! Sinjin Prescott se dostal moc blízko k raptořímu hnízdu a je v nebezpečí! Uhání pryč džunglí ve svém terénním voze, ale rozzuřený velociraptor je mu v patách. Vyrazte mu na pomoc v parádním dvouplošníku Owena Gradyho. Spusťte řetěz, aby se ho Sinjin mohl chytit, a odleťte s ním co nejrychleji do bezpečí!