LEGO Friends 41429 Lietadlo v mestečku Heartlake
69,99 € 55,90 €

Postavte si toto parádne lietadlo LEGO Friends® a vzlietnite na nevšedné dobrodružstvo. Stephanie a Olivia vyrážajú na dovolenku. Stavebnica má plno zábavných funkcií – úplne ako skutočné letisko! Pomáhajte kapitánke Ashley v kokpite lietadla alebo servírujte dobroty cestujúcim. Alebo si skúste úlohu pasažierov, umiestnite batožinu do priehradky a potom sa posaďte a pustite si film.

LEGO Friends 41379 Reštaurácia v mestečku Heartlake-31%
59,99 € 40,90 €

Akcia

V LEGO® mestečku Heartlake vonia pizza. Dojdi s LEGO Friends Emmou na skútri do pizzerie, kde na ňu čaká Ethan. Pomôž kocúrovi Chicovi skamarátiť sa s Pestom a vyraz s týmito chlpáčmi na lov dobrôt ku kontajnerom. Hoci je už dnes reštaurácia zatvorená, jeden návštevník ešte predsa len dorazil. Obleč Ethanovi maskovanie Prankzyho v podobe čiernej prilby a pomôž mu nasprejovať graffiti na smetiak a múry.

LEGO Friends 41394 Nemocnica mestečka Heartlake
62,10 €

Nešikovný Ethan sa pošmykol na šupke od banánu a pri tom sa zranil. Niet sa ale čoho báť. V nemocnici mestečka Heartlake prídu všetkému na kĺb. Pošlite za Ethanom sanitku, pomôžte mu na nosidlá a prevezte ho do nemocnice. Posaďte ho do vozíčka, urobte mu röntgen a pomôžte doktorke Márii jeho zranenie ošetriť. Potom ho spolu s Emou navštívte v nemocničnej izbe a rozveselte ho pomocou balónika a čokolády.

LEGO Friends 41433 Párty loď
71,80 € 68,90 €

Andrea privítala leto vo veľkom štýle na úžasnej párty lodi! Jej hostia to roztáčajú na otočnom parkete a ona všetkých baví. Ethan si na pláži požičal vodný skúter a ťahá Emmu, ktorá je na nafukovacom plameniakmi. Až večierok skončí, môžete otvoriť predné sklo a uvelebiť sa s Andreou do lode, kde si môžete dať občerstvenie z chladničky.

LEGO Friends 41395 Autobus priateľstva
69,90 € 55,90 €

Poriadne sa pripútajte a vyrazte na najlepší výlet svojho života autobusom priateľstva. Pripojte sa k svojim najlepším kamarátkam v autobuse, ktorý má všetko, čo si len viete predstaviť. Má dokonca aj bazén a bezchybnú šmýkačku. Po odsunutí hornej časti sa dostanete ku kúpeľne, kuchyne a jedálne. Pomôžte dievčatám dostať sa na hornú palubu a vliezť si do ich postelí. Strecha nad nimi je priehľadná, takže cez ňu môžu sledovať hviezdy.

LEGO Friends 41392 Luxusné kempovanie v prírode
31 €

Olivia a Mia vyráža na odpočinkový výlet do prírody, kde majú v pláne si užívať. Pomôžte im postaviť luxusný kempovací stan. Má poriadné postele aj kútik pre skrášľovanie. Olívia si so sebou priniesla aj telefón. Pomôžte jej poslať pár fotiek života vo voľnej prírode, zatiaľ čo Mia relaxuje vo vírivke. Potom si pri táboráku opečte marshmallows a spolu s Oliviou preskúmajte oblohu pomocou ďalekohľadu.

LEGO Friends 41398 Stephanie a jej dom
39,99 € 30,90 €

Navštívte Stephanie a zažite veľa zábavy! Ráčte ďalej – jej mamička a otecko vás privítajú u nich doma. Hrajte sa so Stephanie v jej izbičke. Pomôžte jej učesať vlasy pri toaletnom stolíku a pozrite si všetky trofeje, ktoré získala za svoje športové výkony. Choďte sa pohojdať do záhrady a potom nasadnite na bicykel a vyrazte na prieskum okolia.

LEGO Friends 41426 Kaviareň v parku mestečka Heartlake
19,99 €

Zoznámte sa s kamarátmi z kaviarne v mestečku Heartlake. Posaďte sa k stolu a počkajte, kým príde Mia. Už ide na svojom skateboarde a veverička Hazel sa zviezla s ňou. Stephanie má ďalšiu objednávku. Zákazníci samozrejme chcú špecialitu podniku a to vafle v tvare srdiečka!

LEGO Friends 41381 Záchranný čln
89,99 € 74,90 €

Keď sa tri kamarátky pokúšajú zachrániť veľrybu uviaznutú v plytkých vodách zálivu v mestečku Heartlake, počíta sa každá sekunda. Uháňaj s Miou v jej záchrannej lodi na pomoc veľrybe. Schlaď veľrybu v ľadovom bazéniku lode a odvez ju do hlbších vôd. Akonáhle veľrybu vypustíš do mora, môžeš sa ísť s babami potápať a zbierať morské vzorky. Pomôž Mii nájsť truhlicu s pokladom pomocou kúzelnej mapy k pokladu.

LEGO Friends 41393 Súťaž v pečení
38,80 € 31,90 €

Pripojte sa k natáčaniu Stephanininej súťaže v pečení v televíznom štúdiu LEGO® Friends. Roztočte koleso nad pódiom a vyžrebujte tým niektorú z bláznivých ingrediencií, ktorú musia pekári pri pečení použiť. Popustite uzdu svojej kreativite pri tvorení polevy a zdobenia. Vezmite hasiaci prístroj a pomôžte Dávidovi uhasiť oheň. Čas neúprosne ubieha, kto zvíťazí a odnesie si trofej a finančnú odmenu?

LEGO Friends 41378 Misia na záchranu delfínov-27%
39,99 € 28,80 €

Akcia

Vyraz s bezchybnou ponorkou LEGO® Friends Stephanie do zálivu mestečka Heartlake na záchranu delfína. LEGO Friends Kacey je na svojom podvodnom skútri a hľadá truhlu s pokladom, ktorú si chce nechať celú pre seba. Možno na tejto LEGO záchrannej misii nájdeš aj mapu k pokladu. Pomôž Stephanie vyslobodiť delfína, nájdi mapu k pokladu a nemeškaj, aby so poklad našiel skôr ako Kacey.

LEGO Friends 41380 Záchranné centrum pri majáku-20%
59,99 € 47,90 €

Akcia

Pripoj sa ku kamarátkam Mii a Emme v záchrannom centre pri majáku a strážte more. Niekto volá o pomoc! Naskoč s Miou na jej vodný skúter a uháňaj na ostrov, kde v opustenej chatrči uviazol uškatec. Odvez uškatca k majáku, kde ho Mia ošetrí pomocou veterinárneho vybavenia. Akonáhle mu bude lepšie, môže sa ísť hrať do bazénika. Až bude po všetkom, vypusť ho späť do mora po šmýkačke.

LEGO Friends 41369 Mia a jej dom
69,99 €

Sada LEGO® Friends 41369 Mia a jej dom obsahuje domček schovaný v lese, ktorý je vybavený kuchyňou, kúpeľňou, obývacou izbou a Miinou spálňou, kam sa dá dostať vonkajšou lezeckou stenou. Tento mini domček je perfektný pre hranie sa na rodinný život, tak neváhaj a popusť uzdu svojej fantázii.

LEGO Friends 41375 Zábavný park na móle
139,99 € 104,90 €

Splátky bez navýšenia

Navštív zábavné mólo v mestečku Heartlake a uži si deň plný zábavy. Najprv si daj batoh do úschovy, nech ho nestratíš, a potom vyraz na kolotoč. Zmeraj výšku odvážnej Emmy predtým, než sa pôjde previezť na pirátskej lodi duchov, kde na ňu čakajú kostlivci, netopiere a strašidelné pavúky. Snaž sa príliš nekričať, keď ťa bude Chloe prezlečená za morskú pannu fotiť. Dúfajme, že sa fotka vydarí, inak pôjde kamarátka cez palubu!

LEGO Friends 41420 Adventný kalendár
24,99 €

Novinka

Skráťte si čakanie na Vianoce v prítomnosti postáv z mestečka Heartlake. Od 1. decembra až do Vianoc otvorte každý deň jedno políčko a objavte, akú hračku ukrýva. Miniatúrne modely spadajú do troch tematických častí: Emmina izbička, Santova dielňa a zimné kráľovstvo. Kalendár rozpráva príbeh: Emma napíše Santovi zoznam vianočných prianí a elfovia zaistí všetko potrebné, aby sa v snehu mohla radovať z vysnívaných darčekov.

LEGO Friends 41424 Základňa záchranárov v džungli
79,99 €

Vydajte sa do džungle a zabývate sa v základni záchranárov. Dievčatá sa tu venujú prieskumu lesov a opatrovaniu zvierat v nebezpečenstve. Pridajte sa k nim a pomôžte zaseknutému leňochovi. Zavolajte na pomoc svoje slonie kamarátky. Naštartujte štvorkolku a prevezte leňocha do kliniky v domčeku na strome, kde sa o neho deti budú starať, kým sa bude môcť vrátiť do voľnej prírody.

LEGO Friends 41430 Aquapark
99,99 € 81,90 €

Vyrazte do aquaparku a užite si veľa zábavy. Zbaľte do tašky všetko, čo potrebujete pre deň plný zábavy na slniečku. V aquaparku na vás čakajú 3 parádne šmykľavky a jeden tobogán. Osviežte dievčatá vodným delom alebo ich polejte vodou z vedierku. Potom si oddýchnite vo vírivke alebo si doprajte masáž a schlaďte sa zmrzkou.

LEGO Friends 41428 Plážový domček
49,99 € 42,90 €

Je čas dopriať si zaslúženú dovolenku v plážovom domčeku LEGO® Friends. Pridajte sa k Mii a Andrei na parádne letné dobrodružstvo. Zoskočte z móla na Miin vodný bicykel. Doplávajte späť k pláži a pomôžte Andrei pripraviť desiatu. Preskúmajte úžasnú spálňu dievčat, v ktorej sa ukrýva stará mapa k pokladu. A keď zapadne slnko, môžete otočiť strechu a odhaliť Andrein DJ pult.

LEGO Friends 41397 Pojazdný džúsový bar
19,40 € 16,90 €

Osviežte sa a zostaňte chvíľu pri Eminom pojazdnom džúsovom bare. Ema práve pripravuje úžasnú zmes čerstvého ovocia a dobrej nálady na pláži mestečka Heartlake. Pomôžte jej pripraviť ovocie a obslúžiť zákazníkov. Alebo si s Andreou odpočiňte na slnečnom lehátku a chlipkajte pri tom lahodné smoothie. Čo je to vo vode? Prišla sa s vami zoznámiť dvojica delfínov. Naskočte s Andreou na surfovaciu dosku a vyrazte za nimi.

LEGO Friends 41389 Pojazdný zmrzlinový stánok
9,90 €

Oblohu pretínajú prvé slnečné lúče a spolu s nimi vyráža do ulíc aj Stephanie z LEGO® Friends so svojím zábavným zmrzlinovým stánkom. Pomôžte jej obslúžiť zákazníkov z mestečka Heartlake. Kombinujte rôzne bláznivé príchute zmrzliny a nanukov. Poseďte si s priateľmi pri stole a vychutnajte si spoločne mrazené pochúťky. Odpojte moped a posaďte psíka do jeho sedadla. Nasaďte si prilbu a vyrazte so Stephanie na pláž užiť si veľa zábavy!

LEGO Friends 41367 Stephanie a parkúrové skákanie
39,99 €

Zahraj sa na parkúrového majstra v sade LEGO® Friends 41567 Stephanie a parkúrové preteky. Pred pretekmi koňa v stajniach umy a nachystaj. Akonáhle súťaž začne, jazdi s koňom po celom závodisku, urob ťažké skoky a skús nezhodiť latky.

LEGO Friends 41371 Mia a príves pre kone-20%
29,99 € 23,90 €

Akcia

Nasadni na koňa a vydaj sa preskúmať les. Kamarátky LEGO® Friends Mia a Emma sa rozhodli vyjsť s Biancou na tréningovú jazdu do lesa. Pomôž im naložiť príves vecami, ktoré budú pre kone potrebovať, potom ho pripoj k Miinej bezchybnej bugine a môžeš vyraziť. V lese daj si dole z Biancy deku a osedlaj ju, aby mohla Mia vyraziť na prechádzku.

LEGO Friends 41423 Záchrana tigra v džungli
39,99 €

Vzlietnite do oblakov a pomôžte zaseknutému tigrovi. Vydajte sa do akcie s Andreou v teplovzdušnom balóne a zachráňte tigrie mláďa, ktoré uviazlo na burácajúcom vodopáde. Prileťte balónom bližšie, aby tiger mohol skočiť do bezpečia. Až pristanete, môžete spolu s Emmou preskúmať tigriu jaskyňu.

LEGO Friends 41360 Emma a mobilná veterinárna klinika
10,90 €

Táto jednoduchá veterinárna sada LEGO ponúka dieliky a modely z veterinárneho prostredia, ako je posteľ pre ošetrenie chorého maznáčika, striekačku, kefu, kosť pre psa a detskú fľaštičku pre nekonečné hodiny hrania, a navyše minifigúrku LEGO Friends Emmy a mini mopsa .

LEGO Friends 41427 Emma a jej obchod s oblečením
29,99 €

Máte pocit, že by to chcelo pozmeniť šatník? Naskočte na Andrein skúter a vydajte sa do Emminho obchodu s oblečením. Prezrite si tie najlepšie kúsky a vyskúšajte si rôzne štýly. Oblečte figuríny a pomôžte Andrei vybrať to pravé oblečenie v rotujúcej šatni. Chcete sa pustiť do tvorenia? Pripojte sa k Emme v štúdiu a sledujte, ako skicuje nové nápady a tvorí parádne oblečenie na šijacom stroji.

LEGO Friends 41396 Ihrisko pre šteniatka
9,90 €

Pridajte sa k Mii na ihrisku pre šteniatka v mestečku Heartlake a užite si spoločne s jej šteniatkami Cookie a Coco veľa zábavy a hier. Vyčešte psíkov a nasaďte im roztomilé mašličky. Dnes navyše svieti slnko, tak nezabudnite na Miine bezchybné slnečné okuliare! Akonáhle budú šteniatka unavené, dajte im misku vody. A ak boli dobré, odmeňte ich nejakými kosťami a psími dobrotami!

LEGO Friends 41361 Mia a stajňa pre žriebätá
19,99 € 16,90 €

Pomôžte LEGO® Friends Mii starať sa o jej žriebätá a zajačika v stajni. Sada obsahuje postavy zvieratiek, ktoré podnecujú k hraniu úloh, a navyše aj traktor pre LEGO Friends Miu, miestnosť s vybavením v stodole a oplotený výbeh.

LEGO Friends 41421 Záchrana sloníčaťa v džungli
19,99 € 18,60 €

Čakajú vás preteky s časom. Stephanie objavila sloníča, ktoré uviazlo v lepkavom bahne. Začína sa potápať, a k všetkému je tu obrovský, desivý pavúk, ktorý lezie k nemu – nestrácajte ani minútu! Spojte sily so Stephanie a Emmou a vymyslite rafinovaný spôsob, ako s pomocou ich auta oslobodíte sloníča z bahna. Až ho vytiahnete, bude potrebovať zvláštnu starostlivosť – nakŕmte ho z fľaše a potom ho naložte na príves a zavezte na základňu záchranárov.

LEGO Friends 41374 Andrea a party pri bazéne-24%
49,99 € 37,90 €

Akcia

Hudobné nadšenkyne LEGO® Friends Andrea vie, ako usporiadať tú pravú LEGO Friends party. Pridaj sa k nej a uži si zábavu na jej party pri bazéne. DJ Andrea púšťa len tie najlepšie hity, zatiaľ čo športovkyňa LEGO Friends Stephanie trénuje surfovanie na vlnách, ktoré vyrába špeciálny stroj. Vezmi Stephanie na šmykľavke a skĺzni si okolo bazénového vodopádu.

LEGO Friends 41405 Herný boxík: Andrea a zvieratká
10,90 €

Vezmite svojho zvieracieho miláčika na nákupy. Zavítajte do zverimexu a nakúpte v ňom maškrty pre svojho maznáčika. Pomôžte Andrei nájsť v obchode ten pravý darček pre jej maznáčika. Vezmite si boxík kamkoľvek so sebou alebo ho rozdeľte na dve časti a hrajte sa s kamarátkou!

LEGO Friends 41409 Herný boxík: Emma a fotenie zvieratiek
10,90 €

Vyrazte s Emmou do rozkošného malinkého hračkárstva. Ktorú z hračiek si zaobstaráte – lietadlo, vláčik alebo autíčko? Čo si nakoniec vyberiete? Nemôžete sa rozhodnúť? Možno vám s voľbou pomôže Emmin tajomný maznáčik. Otvorte boxík a zistite, aké zvieratko sa ukrýva vo vnútri. Získajte všetkých 5 sád a vytvorte si vlastný LEGO® Friends obchodík.

LEGO Friends 41407 Herný boxík: Olívia a koláčiky
10,90 €

Užite si čarovný čas s Olíviou a doprajte si niečo sladké pod zub v tejto maličkej, ale o to útulnejšej cukrárni. Namáčajte si sladkosti do čokolády z fontány. Vyberte si sladkú odmenu a zaplaťte pri pokladni. Otvorte boxík a objavte, čo za tajomného maznáčika sa ukrýva vo vnútri! Získajte aj ďalšie 4 boxíky, spojte ich a vytvorte si vlastný miniobchodík.

LEGO Friends 41414 Herný boxík: Emma a jej leto
9,99 € 8,90 €

Novinka

Pridajte sa k Emme na pláži v mestečku Heartlake. Rozhodla sa využiť svoj tvorivý talent a postaviť hrad z piesku. Pomôžte jej nájsť vlajku, ktorá bude čerešničkou na jej výtvore. Je krásny, slnečný deň a po tvrdej práci na horúcom slnku si zaslúžite zmrzlinu – pomôžte Emme s výberom príchute. Ten hrad z piesku sa vám skutočne podaril. Dokonca sa v ňom už stihlo zabývať aj nejaké tajomné zvieratko.

LEGO Friends 41362 Supermarket v mestečku Heartlake
29,99 € 25,20 €

Zájdi do supermarketu na nakúp dobroty s kamarátkami LEGO® Friends Oliviou a Stephanie. Nasadni do bezchybného auta a vydaj sa na nákupy. Pomôž Stephanie riadiť a nakúpiť obľúbené dobroty. Nezabudni na zdravé ovocie a zeleninu. Nalož nákup do auta a dopraj si nejakú odmenu. Zastav sa na lahodný zmrzlinový pohár.

LEGO Friends 41401 Herný boxík: Stephanie
10,90 €

Stephanie v kuchyni pripravuje ohromné množstvo jedla. Pomôžte jej upiecť niečo úžasné. Má aj tajomného zvieracieho pomocníka. Ale kto to je? Otvorte boxík a užite si prekvapenie! Zatvorte a vezmite si ho so sebou do domu kamarátky alebo kamaráta, kde ho môžete rozdeliť na 2 časti, a o zábavu s motívom radu Friends sa tak podeliť. Potom ich zložte na seba alebo spojte s ďalšími boxíkmi, aby ste vytvorili bezchybnú výstavu na stôl.

LEGO Friends 41366 Olivia a kaviareň s tortičkami
29,99 € 27,90 €

Pomôž LEGO® Friends Olivii v jej novo otvorenej cukrárni. Vyber si ten najlákavejší zákusok z otočného pultu alebo vytvor svoje vlastné dobroty v šialenom tortíkovači. Vyhrň si rukávy! Vyzerá to, že Olivia potrebuje pomôcť v kuchyni.

LEGO Friends 41352 Deň veľkých pretekov
59,99 € 45,90 €

Pripraviť sa… Pozor… Štaaaaart! Nastal LEGO® Friends 41352 Deň veľkých pretekov a všetky dievčatá sú odhodlané vyhrať úžasné preteky motokár po mestečku Heartlake! Namier do šatní a priprav sa. Usaď všetky zvieratká vo VIP salóniku s najlepšími miestami pod strechou. Potom posaď kamarátky do ich motokár a odpáľ ich zo štartovacej čiary! Kto bude stáť na víťaznom stupienku? Zhromaždi kamarátky a uži si oslavu. Použi vystreľovač a predveď fantastickú ohňostrojovú šou!

LEGO Friends 41412 Herný boxík: Olivia a jej leto
9,99 € 8,90 €

Novinka

Nasajte letnú atmosféru a pripojte sa k Olivii, ktorá práve odpočíva na pláži na lehátku. Nezabudnite sa natrieť opaľovacím krémom, pretože dnes to vyzerá na poriadne horúci letný deň. V prútenom košíku na ňu čaká ananás, ktorý sa chystá si dopriať ako osviežujúcu desiatu. V tom Olivia zhliadne, ako v mori šantí nejaké tajomné zvieratko.

LEGO Friends 41410 Herný boxík: Andrea a jej leto
9,99 € 8,90 €

Novinka

Ponorte sa s Andreou do leta plného zábavy. Andrea sa vnútri svojho herného boxíku pripravuje na potápačskú výpravu. Nasaďte jej plutvy a mrknite na mapu znázorňujúcu cestu k pokladu. Pod hladinou jej pomôžte preplávať farebnými morskými riasami. Je vybavená vodeodolným fotoaparátom, vďaka ktorému môže pod vodou robiť snímky morských živočíchov a rastlín.

LEGO Friends 41425 Olivia a jej kvetinová záhrada
9,99 € 8,90 €

Vydajte sa na výpravu za exotickými rastlinami. Pripojte sa k Olivii a jej škrečkovi Rumble a vyrazte v ich úžasnom vozidle zbierať vzácne rastliny, ktoré môžete študovať v skleníku na základni. Ukážte Zobovi, ako sa má starať o rastliny. Môže svojou robotickou vidličkou vykopať burinu a zalievať rastliny pomocou vedra. Otvorte okno skleníka a vpustite dovnútra trochu slniečka.

LEGO Friends 41368 Andrea a talentová show-28%
49,99 € 35,70 €

Akcia

LEGO® Friends Andrea je veľmi talentovaná a v tejto šou do toho dáva naozaj všetko. V novej sukni Andrea ohromí davy. Kombinuj a vymieňaj pódia a sleduj, ako Andrea predvádza kúzla, spieva alebo hrá na bicie. Potom použi funkciu ohňostroja a poriadne výsledky LEGO talentovej šou osláv.

LEGO Friends 41413 Herný boxík: Mia a jej leto
9,99 € 8,90 €

Novinka

Pripravte sa na poriadne vypečené leto s Miou. Vyrazte na mólo pri pláži v mestečku Heartlake a pomôžte jej s predajom chutných párkov v rožku. Ogrilujte šťavnatý párok, hurá s ním do rožku, a nezabudnite na kečup. U móla si na chutnú desiatu brúsi jazyk aj niekto ďalší. Ale čo je tento morský zlodej zač?

LEGO Friends 41411 Herný boxík: Stephanie a jej leto
9,99 € 8,90 €

Novinka

Vyrazte so Stephanie na pláž. Rozbieha párty na slniečku a púšťa pohodové hity, ktoré sa páči všetkým okolo. Podajte DJke jej parádne slúchadlá a pustite ďalšiu pecku. Medzi palmami a exotickými rastlinami si hudbu užíva aj tajomný maznáčik.

LEGO Friends 41384 Andrea a letná krabička v tvare srdca
8,90 €

Skoč do bazéna s LEGO® Friends Andreou a uži si veľa zábavy. Posaď ju na nafukovaciu kačicu, nech si môže v kľude vychutnať zmrzlinu na slniečku. Keď sa bude chcieť schovať do tieňa, môžeš roztiahnuť slnečník. Zbaľ všetky jej veci do krabičky a zavri veko, nech si môžeš vziať všetku tú slnečnú pohodu so sebou.

LEGO Friends 41388 Mia a letná krabička v tvare srdca
8,90 €

Vydaj sa na pláž s kamarátkou LEGO® Friends Miou. Vezmi vedierko a lopatku a pomôž jej postaviť hrad z piesku pre jej korytnačieho kamaráta. Preskúmaj pláž a nájdi vlajku, ktorú môžeš dať na vežu, a mušľu, s ktorou môžeš ozdobiť vchod. Po ťažkej práci je čas schladiť sa v mori! Potom zbaľ všetko do srdcovej krabičky a vezmi zábavu so sebou na cesty.

LEGO Friends 41356 Stephanina srdcová krabička
8,90 €

Cvičenie robí majstra a Stephanie potrebuje mať svoju športovú výbavu vždy po ruke, tak nezabudni do krabičky zbaliť aj jej tenisovú raketu a loptičku. Tvrdý tréning sa vyplatil a tak si Stephanie môže vziať aj svoju najcennejšiu vec – zlatú trofej! Po všetkom tom športovaní má Stephanie hlad, tak jej ho pomôž zahnať chutnou pizzou a pohárom vody.

LEGO Friends 41346 Box priateľstva
49,99 € 39,90 €

Zabav sa stavaním doplnkov LEGO® Friends v životnej veľkosti, s ktorými sa môžeš hrať a preniesť tak seba aj svojich kamarátov priamo do srdca diania v mestečku Heartlake. Každý model v tejto úžasnej stavebnici LEGO® Friends 41346 Box priateľstva predstavuje jedno z dievčat z mestečka Heartlake. Spievaj do mikrofónu ako Andrea, vyrob si robotického kamaráta ako Olivia, vezmi si vysielačky na dobrodružstvo ako Mia, vyhraj športovú trofej ako Stephanie alebo fotografuj ako odušu v Emminom štýle. Nájdeš tu dostatok kociek na postavenie všetkých 5 modelov naraz!

LEGO Friends 41385 Emma a letná krabička v tvare srdca
8,90 €

Kamarátka LEGO® Friends Emma skúma podmorský svet na svojom skútri, aby získala nejakú inšpiráciu pre svoje nové výtvory. Pomôž jej preskúmať morské dno na jej podvodným skútri. Vždy jej padne do okna niečo pekné – dnes našla drahokam. Na pláži môžeš Emmu položiť na jej osušku s menom, aby sa vyhriala na slniečku.