LEGO Friends 41391 Kaderníctvo v mestečku Heartlake
19,40 € 15,90 €

Vyrazte do kaderníctva v mestečku Heartlake a prejdite premenou. Pridajte sa k Eme zo sveta LEGO® Friends, zájdite spoločne ku kaderníčke Nine a nechajte si urobiť nový účes. Najskôr umyte Emine vlasy v umývadle v tvare mušle a potom vezmite do ruky nožnice a pomôžte jej urobiť nový strih. Pri čakaní si vychutnajte spoločnú kávu.

LEGO Friends 41394 Nemocnica mestečka Heartlake
62,10 € 48,90 €

Nešikovný Ethan sa pošmykol na šupke od banánu a pri tom sa zranil. Niet sa ale čoho báť. V nemocnici mestečka Heartlake prídu všetkému na kĺb. Pošlite za Ethanom sanitku, pomôžte mu na nosidlá a prevezte ho do nemocnice. Posaďte ho do vozíčka, urobte mu röntgen a pomôžte doktorke Márii jeho zranenie ošetriť. Potom ho spolu s Emou navštívte v nemocničnej izbe a rozveselte ho pomocou balónika a čokolády.

LEGO Friends 41395 Autobus priateľstva
69,90 €

Poriadne sa pripútajte a vyrazte na najlepší výlet svojho života autobusom priateľstva. Pripojte sa k svojim najlepším kamarátkam v autobuse, ktorý má všetko, čo si len viete predstaviť. Má dokonca aj bazén a bezchybnú šmýkačku. Po odsunutí hornej časti sa dostanete ku kúpeľne, kuchyne a jedálne. Pomôžte dievčatám dostať sa na hornú palubu a vliezť si do ich postelí. Strecha nad nimi je priehľadná, takže cez ňu môžu sledovať hviezdy.

LEGO Friends 41393 Súťaž v pečení
38,80 € 31,90 €

Pripojte sa k natáčaniu Stephanininej súťaže v pečení v televíznom štúdiu LEGO® Friends. Roztočte koleso nad pódiom a vyžrebujte tým niektorú z bláznivých ingrediencií, ktorú musia pekári pri pečení použiť. Popustite uzdu svojej kreativite pri tvorení polevy a zdobenia. Vezmite hasiaci prístroj a pomôžte Dávidovi uhasiť oheň. Čas neúprosne ubieha, kto zvíťazí a odnesie si trofej a finančnú odmenu?

LEGO Friends 41378 Misia na záchranu delfínov-31%
39,99 € 27,40 €

Akcia

Vyraz s bezchybnou ponorkou LEGO® Friends Stephanie do zálivu mestečka Heartlake na záchranu delfína. LEGO Friends Kacey je na svojom podvodnom skútri a hľadá truhlu s pokladom, ktorú si chce nechať celú pre seba. Možno na tejto LEGO záchrannej misii nájdeš aj mapu k pokladu. Pomôž Stephanie vyslobodiť delfína, nájdi mapu k pokladu a nemeškaj, aby so poklad našiel skôr ako Kacey.

LEGO Friends 41380 Záchranné centrum pri majáku-28%
59,99 € 43,10 €

Akcia

Pripoj sa ku kamarátkam Mii a Emme v záchrannom centre pri majáku a strážte more. Niekto volá o pomoc! Naskoč s Miou na jej vodný skúter a uháňaj na ostrov, kde v opustenej chatrči uviazol uškatec. Odvez uškatca k majáku, kde ho Mia ošetrí pomocou veterinárneho vybavenia. Akonáhle mu bude lepšie, môže sa ísť hrať do bazénika. Až bude po všetkom, vypusť ho späť do mora po šmýkačke.

LEGO Friends 41320 Obchod so zmrazenými jogurtmi v Heartlake
50,34 €

Obchod s mrazenými jogurtmi v Heartlake od LEGO® Friends obsahuje stroj na mrazené jogurty s funkciou samoobsluhy, bar s najrôznejšími polevami, ďalej váhy, telefón na objednávky, vnútorné posedenie a vonkajší stôl so slnečníkom. Súčasťou je tiež obslužná linka pre autá s objednávkovým stanovišťom a parádne žlté auto s priestorom pre uloženie tvojich mrazených jogurtov v zadnej časti.

LEGO Friends 41382 Adventný kalendár
25,29 € 20,90 €

Odpočítavajte dni do Vianoc s pomocou kamarátok z mestečka Heartlake. 24 okienok ukrýva bezchybné zostaviteľné darčeky zo sveta mestečka Heartlake. Každý deň si otvor **nové okienko, **vyrob si novú ozdobu a vystav si ju v izbe alebo ju zaves na stromček. Odpočítavaj a teš sa na Štedrý deň.

LEGO Friends 41379 Reštaurácia v mestečku Heartlake-34%
59,99 € 39,20 €

Akcia

V LEGO® mestečku Heartlake vonia pizza. Dojdi s LEGO Friends Emmou na skútri do pizzerie, kde na ňu čaká Ethan. Pomôž kocúrovi Chicovi skamarátiť sa s Pestom a vyraz s týmito chlpáčmi na lov dobrôt ku kontajnerom. Hoci je už dnes reštaurácia zatvorená, jeden návštevník ešte predsa len dorazil. Obleč Ethanovi maskovanie Prankzyho v podobe čiernej prilby a pomôž mu nasprejovať graffiti na smetiak a múry.

LEGO Friends 41369 Mia a jej dom
69,99 € 56,90 €

Sada LEGO® Friends 41369 Mia a jej dom obsahuje domček schovaný v lese, ktorý je vybavený kuchyňou, kúpeľňou, obývacou izbou a Miinou spálňou, kam sa dá dostať vonkajšou lezeckou stenou. Tento mini domček je perfektný pre hranie sa na rodinný život, tak neváhaj a popusť uzdu svojej fantázii.

LEGO Friends 41375 Zábavný park na móle-27%
139,99 € 101,90 €

Akcia

Navštív zábavné mólo v mestečku Heartlake a uži si deň plný zábavy. Najprv si daj batoh do úschovy, nech ho nestratíš, a potom vyraz na kolotoč. Zmeraj výšku odvážnej Emmy predtým, než sa pôjde previezť na pirátskej lodi duchov, kde na ňu čakajú kostlivci, netopiere a strašidelné pavúky. Snaž sa príliš nekričať, keď ťa bude Chloe prezlečená za morskú pannu fotiť. Dúfajme, že sa fotka vydarí, inak pôjde kamarátka cez palubu!

LEGO Juniors 10763 Stephanie a jej dom pri jazere
35,25 €

Obleč sa športovo a vydaj sa na letnú párty so stavebnicou LEGO® Juniors 10763 Stephanie a jej dom pri jazere! Najedz sa v kuchyni a naplánuj si dobrodružstvá na celý deň. Potom zamier k jazeru a zabav sa. Zajazdi si s Andreou a Oliviou na vodných skútroch a potom si odpočiň pri ohnisku a opeč si marshmallow. Pred spánkom si ešte môžeš pozrieť zápas v obývačke. Ráno si zahádž na kôš ešte pred raňajkami a potom vyraz na ďalší vzrušujúci deň na vode!

LEGO Friends 41392 Luxusné kempovanie v prírode
31 € 24,90 €

Olivia a Mia vyráža na odpočinkový výlet do prírody, kde majú v pláne si užívať. Pomôžte im postaviť luxusný kempovací stan. Má poriadné postele aj kútik pre skrášľovanie. Olívia si so sebou priniesla aj telefón. Pomôžte jej poslať pár fotiek života vo voľnej prírode, zatiaľ čo Mia relaxuje vo vírivke. Potom si pri táboráku opečte marshmallows a spolu s Oliviou preskúmajte oblohu pomocou ďalekohľadu.

LEGO Friends 41403 Herný boxík: Mia
9,70 € 8,90 €

Mia má za úlohu postarať sa o svojho chorého maznáčika. Po otvorení boxíkov nájdete všetko, čo Mia potrebuje k tomu, aby mohla svojho pacienta dôkladne vyšetriť! Pomôžte jej vo veterinárnej klinike vyšetrovať choré zvieratká. Kliniku potom zatvorte a vezmite si ju so sebou do domu svojej kamarátky alebo kamaráta, aby sa mohli k zábave pripojiť. Boxík rozdeľte a dajte im jednu polku. Alebo boxíky zbierajte, vystavte ich alebo vzájomne spájajte.

LEGO Friends 41361 Mia a stajňa pre žriebätá
19,99 € 15,90 €

Pomôžte LEGO® Friends Mii starať sa o jej žriebätá a zajačika v stajni. Sada obsahuje postavy zvieratiek, ktoré podnecujú k hraniu úloh, a navyše aj traktor pre LEGO Friends Miu, miestnosť s vybavením v stodole a oplotený výbeh.

LEGO Friends 41397 Pojazdný džúsový bar
19,40 € 15,90 €

Osviežte sa a zostaňte chvíľu pri Eminom pojazdnom džúsovom bare. Ema práve pripravuje úžasnú zmes čerstvého ovocia a dobrej nálady na pláži mestečka Heartlake. Pomôžte jej pripraviť ovocie a obslúžiť zákazníkov. Alebo si s Andreou odpočiňte na slnečnom lehátku a chlipkajte pri tom lahodné smoothie. Čo je to vo vode? Prišla sa s vami zoznámiť dvojica delfínov. Naskočte s Andreou na surfovaciu dosku a vyrazte za nimi.

LEGO Friends 41367 Stephanie a parkúrové skákanie
39,99 €

Zahraj sa na parkúrového majstra v sade LEGO® Friends 41567 Stephanie a parkúrové preteky. Pred pretekmi koňa v stajniach umy a nachystaj. Akonáhle súťaž začne, jazdi s koňom po celom závodisku, urob ťažké skoky a skús nezhodiť latky.

LEGO Friends 41365 Emma a umelecké štúdio
26,99 € 21,90 €

Ukáž svoj talent v Emminenom umeleckom štúdiu s LEGO® Friends Emmou a Andreou. Namaľuj pár obrázkov alebo tvor sochy. Táto stavebnica s umeleckou galériou ponúka prízemný obchod s umeleckými dielami a výtvarnými potrebami.

LEGO Friends 41334 Andrea a jej vystúpenie v parku
26,99 € 22,90 €

Zajednajte si pódium pre popoludňajšie predstavenia v mestskom parku v Heartlake. Začína bábkové divadlo! Stlač klávesy na zadnej strane pódia a rozhýb bábky! Potom otoč pozadie pódia a pomôž Andree a jej vtáčikovi Pepperovi s ich prekrásnym hudobným vystúpením. Potom si zájdi do stánku s párkom v rožku a daj si desiatu.

LEGO Friends 41389 Pojazdný zmrzlinový stánok
9,70 € 7,90 €

Oblohu pretínajú prvé slnečné lúče a spolu s nimi vyráža do ulíc aj Stephanie z LEGO® Friends so svojím zábavným zmrzlinovým stánkom. Pomôžte jej obslúžiť zákazníkov z mestečka Heartlake. Kombinujte rôzne bláznivé príchute zmrzliny a nanukov. Poseďte si s priateľmi pri stole a vychutnajte si spoločne mrazené pochúťky. Odpojte moped a posaďte psíka do jeho sedadla. Nasaďte si prilbu a vyrazte so Stephanie na pláž užiť si veľa zábavy!

LEGO Friends 41396 Ihrisko pre šteniatka
9,70 € 7,90 €

Pridajte sa k Mii na ihrisku pre šteniatka v mestečku Heartlake a užite si spoločne s jej šteniatkami Cookie a Coco veľa zábavy a hier. Vyčešte psíkov a nasaďte im roztomilé mašličky. Dnes navyše svieti slnko, tak nezabudnite na Miine bezchybné slnečné okuliare! Akonáhle budú šteniatka unavené, dajte im misku vody. A ak boli dobré, odmeňte ich nejakými kosťami a psími dobrotami!

LEGO Friends 41371 Mia a príves pre kone
29,99 € 23,90 €

Nasadni na koňa a vydaj sa preskúmať les. Kamarátky LEGO® Friends Mia a Emma sa rozhodli vyjsť s Biancou na tréningovú jazdu do lesa. Pomôž im naložiť príves vecami, ktoré budú pre kone potrebovať, potom ho pripoj k Miinej bezchybnej bugine a môžeš vyraziť. V lese daj si dole z Biancy deku a osedlaj ju, aby mohla Mia vyraziť na prechádzku.

LEGO Friends 41402 Herný boxík: Olivia
9,70 € 7,90 €

Začnite sa sústrediť Oliviina hodina chémie začína. Pomôžte jej spolu s tajomným miláčikom v laboratóriu vyrobiť sliz. Dávajte pozor vo chvíli, keď píše vzorce na tabuľu. Vezmite si boxík so sebou kamkoľvek pôjdete alebo sa s ním vydajte do domu kamarátky či kamaráta, kde si ho môžete rozdeliť na 2 časti, a o zábavu LEGO® Friends sa tak podeliť! Nazbierajte všetkých 5 a prepájajte ich tak, ako si ich chcete vystaviť.

LEGO Friends 41362 Supermarket v mestečku Heartlake
29,99 € 22,90 €

Zájdi do supermarketu na nakúp dobroty s kamarátkami LEGO® Friends Oliviou a Stephanie. Nasadni do bezchybného auta a vydaj sa na nákupy. Pomôž Stephanie riadiť a nakúpiť obľúbené dobroty. Nezabudni na zdravé ovocie a zeleninu. Nalož nákup do auta a dopraj si nejakú odmenu. Zastav sa na lahodný zmrzlinový pohár.

LEGO Friends 41344 Andrein obchod s doplnkami
29,99 € 23,90 €

Nájdi si nový štýl v stavebnici LEGO® Friends 41344 Andrein obchod s doplnkami. Vydaj sa do skúšobnej kabínky a pomôž Andrei vyskúšať si novú parochňu alebo sukňu, potom jej vyber na ďalšie vystúpenie mašľu alebo kabelku, ktorá sa k nej bude hodiť. Otoč skúšobnú kabínku, aby jej Emma mohla poradiť, prípadne upraviť oblečenie na šijacom stroji. Pes Dexter sa tiež chce vyjadriť – schvaľuje to! Odmeň ho sušienkou, než Andrea ufujazdí na ďalšiu skúšku.

LEGO Friends 41356 Stephanina srdcová krabička
7,99 € 6,90 €

Cvičenie robí majstra a Stephanie potrebuje mať svoju športovú výbavu vždy po ruke, tak nezabudni do krabičky zbaliť aj jej tenisovú raketu a loptičku. Tvrdý tréning sa vyplatil a tak si Stephanie môže vziať aj svoju najcennejšiu vec – zlatú trofej! Po všetkom tom športovaní má Stephanie hlad, tak jej ho pomôž zahnať chutnou pizzou a pohárom vody.

LEGO Friends 41352 Deň veľkých pretekov
59,99 €

Pripraviť sa… Pozor… Štaaaaart! Nastal LEGO® Friends 41352 Deň veľkých pretekov a všetky dievčatá sú odhodlané vyhrať úžasné preteky motokár po mestečku Heartlake! Namier do šatní a priprav sa. Usaď všetky zvieratká vo VIP salóniku s najlepšími miestami pod strechou. Potom posaď kamarátky do ich motokár a odpáľ ich zo štartovacej čiary! Kto bude stáť na víťaznom stupienku? Zhromaždi kamarátky a uži si oslavu. Použi vystreľovač a predveď fantastickú ohňostrojovú šou!

LEGO Friends 41358 Miina srdcová krabička
7,99 € 6,90 €

Stavebnica LEGO® Friends 41358 Mia a krabička v tvare srdca predstavuje skvelý a roztomilý spôsob, ako mať milovníčku prírody LEGO Friends Miu a všetky jej obľúbené veci stále pri sebe. Zlož veko a použi ho ako pódium pre Miu, nech môže pevne stáť – perfektné pre zábavu na cestách. Súčasťou sady je minifigúrka Mia.

LEGO Friends 41346 Box priateľstva
49,99 € 40,90 €

Zabav sa stavaním doplnkov LEGO® Friends v životnej veľkosti, s ktorými sa môžeš hrať a preniesť tak seba aj svojich kamarátov priamo do srdca diania v mestečku Heartlake. Každý model v tejto úžasnej stavebnici LEGO® Friends 41346 Box priateľstva predstavuje jedno z dievčat z mestečka Heartlake. Spievaj do mikrofónu ako Andrea, vyrob si robotického kamaráta ako Olivia, vezmi si vysielačky na dobrodružstvo ako Mia, vyhraj športovú trofej ako Stephanie alebo fotografuj ako odušu v Emminom štýle. Nájdeš tu dostatok kociek na postavenie všetkých 5 modelov naraz!

LEGO Friends 41332 Emma a jej umelecký stojan
19,99 € 15,90 €

Emma ťahá za malým skútrom svoj umelecký stojan. Postaví ho v mestskom parku v Heartlake na svojom obľúbenom mieste, kde maľuje karikatúry. Otvor okná, aby všetci videli obrazy, ktoré dnes predáva, a pomôž jej pri pokladni. Ulož kocúra Chica do jeho postieľky, nech si schrupne, zatiaľ čo Emma sedí pri stojane a pracuje na svojom najnovšom diele.

LEGO Friends 41366 Olivia a kaviareň s tortičkami
29,99 € 25,90 €

Pomôž LEGO® Friends Olivii v jej novo otvorenej cukrárni. Vyber si ten najlákavejší zákusok z otočného pultu alebo vytvor svoje vlastné dobroty v šialenom tortíkovači. Vyhrň si rukávy! Vyzerá to, že Olivia potrebuje pomôcť v kuchyni.

LEGO Friends 41360 Emma a mobilná veterinárna klinika
9,99 € 8,90 €

Táto jednoduchá veterinárna sada LEGO ponúka dieliky a modely z veterinárneho prostredia, ako je posteľ pre ošetrenie chorého maznáčika, striekačku, kefu, kosť pre psa a detskú fľaštičku pre nekonečné hodiny hrania, a navyše minifigúrku LEGO Friends Emmy a mini mopsa .

LEGO Friends 41383 Ihrisko pre Oliviine škrečky
9,99 € 7,90 €

Stavebnica LEGO® Friends 41383 Ihrisko pre Oliviine škrečky je malá a ľahko zostaviteľná sada s LEGO Friends zvieratkami a so šikovným škrečím kolieskom s funkciou otáčania. Ihrisko stojí na kruhovej podložke, ktorá sa zmestí na pódium zo sady LEGO Friends 41368 Andrea a talentová šou.

LEGO Friends 41372 Stephanie a gymnastické predstavenie
29,99 € 23,90 €

Kamarátky LEGO® Friends Stephanie a Mia sa zúčastnia gymnastickej súťaže v mestečku Heartlake. Pomôž im pripraviť sa v šatni, kde si môžu dať občerstvenie a nápoje, aby boli plné energie. Sleduj, ako Stephanie predvádza svoje vystúpenie so stuhou na otočnej plošine. Nezabudni Mii nakriedovať ruky ešte predtým, než vyskočí na bradlá. Obe dievčatá za svoje gymnastické výkony vyhrali zlatú medailu!

LEGO Friends 41384 Andrea a letná krabička v tvare srdca
7,99 € 6,90 €

Skoč do bazéna s LEGO® Friends Andreou a uži si veľa zábavy. Posaď ju na nafukovaciu kačicu, nech si môže v kľude vychutnať zmrzlinu na slniečku. Keď sa bude chcieť schovať do tieňa, môžeš roztiahnuť slnečník. Zbaľ všetky jej veci do krabičky a zavri veko, nech si môžeš vziať všetku tú slnečnú pohodu so sebou.

LEGO Friends 41359 Balíček srdiečkových škatuliek priateľstva
19,99 € 13,90 €

Stavebnica obsahuje dve zostaviteľné krabičky v tvare srdca, veľkú a malú, pre naše kamarátky, Vicky a Olíviu. Jedna číta príbeh a druhá ho musí zahrať s pomocou prevlekov a rekvizít, ktoré má k dispozícii. Pri hraní divadla ti pomôže veľa doplnkov.

LEGO Friends 41337 Podmorský kolotoč
29,99 € 23,90 €

Zamier do nebeských výšin na podmorskom kolotoči. Pomôž LEGO® Friends kamarátkam Mii a Vicky kúpiť vstupenku a vyliezť po schodoch na kolotoč. Otoč gombíkom a sleduj, ako sa sedadlá roztočia a potom vystúpia k nebesiam nad mestečko Heartlake. Na každé sedadlo sa môžu posadiť až tri kamarátky, takže si môžu spoločne dodať odvahu. Po všetkom tom točení sa ti bude motať svet!

LEGO Friends 41357 Oliviina srdcová krabička
7,99 € 6,90 €

Olivia vymýšľa nové super vynálezy, tak nezabudni zbaliť jej tablet, nech si môže robiť poznámky a hľadať inšpiráciu. Tiež so sebou vždy berie kľúč, pretože nikdy nevieš, kedy bude niekto potrebovať pomôcť niečo opraviť. A spoločnosť na cestách ju robí jej malý robotov kamarát Zobo.

LEGO Friends 41355 Emmina srdcová krabička
7,99 € 6,90 €

Emma rada tvorí nové veci a všetko, čo nájdeš v jej krabičke, odráža jej umelecký charakter, napríklad fotoaparát, tablet na kreslenie a umelecké perá. Vždy má pri sebe tiež nožnice, takže je pripravená upraviť svoje oblečenie, nech už bude kdekoľvek.

LEGO Friends 41388 Mia a letná krabička v tvare srdca
7,99 € 6,90 €

Vydaj sa na pláž s kamarátkou LEGO® Friends Miou. Vezmi vedierko a lopatku a pomôž jej postaviť hrad z piesku pre jej korytnačieho kamaráta. Preskúmaj pláž a nájdi vlajku, ktorú môžeš dať na vežu, a mušľu, s ktorou môžeš ozdobiť vchod. Po ťažkej práci je čas schladiť sa v mori! Potom zbaľ všetko do srdcovej krabičky a vezmi zábavu so sebou na cesty.

LEGO Friends 41386 Stephanie a letná krabička v tvare srdca
7,99 € 5,90 €

Na celom svete nie je nič, čo by LEGO® Friends Stephanie milovala viac než deň plný akcie a zábavy. S jej srdcovou krabičkou sa pozrieš na plážové zábavné mólo. Traf plechovky pomocou vodnej pištole a vyhraj na kolotočoch peknú cenu. Keď ich zostrelíš všetky, vyhráš balón v tvare psa. Potom to všetko zbaľ do krabičky v tvare srdca a vezmi si zábavu so sebou.

LEGO Friends 41387 Olivia a letná krabička v tvare srdca
7,99 € 5,90 €

Pripoj sa k Zobovi a LEGO® Friends Olívii a choď si s nimi niečo ugrilovať na pláž. Nadšenkyňa do technológií Olivia sa rozhodla vynájsť parádny prenosný gril. Ale nezabudni na neho ako Zobo, keď si užíval srandu na pláži! Jeho párok sa spálil. Potom zbaľ všetky veci do srdcovej krabičky a vezmi si zábavu so sebou na cesty.

LEGO Friends 41368 Andrea a talentová show
49,99 €

LEGO® Friends Andrea je veľmi talentovaná a v tejto šou do toho dáva naozaj všetko. V novej sukni Andrea ohromí davy. Kombinuj a vymieňaj pódia a sleduj, ako Andrea predvádza kúzla, spieva alebo hrá na bicie. Potom použi funkciu ohňostroja a poriadne výsledky LEGO talentovej šou osláv.

LEGO Friends 41385 Emma a letná krabička v tvare srdca
7,99 € 5,90 €

Kamarátka LEGO® Friends Emma skúma podmorský svet na svojom skútri, aby získala nejakú inšpiráciu pre svoje nové výtvory. Pomôž jej preskúmať morské dno na jej podvodným skútri. Vždy jej padne do okna niečo pekné – dnes našla drahokam. Na pláži môžeš Emmu položiť na jej osušku s menom, aby sa vyhriala na slniečku.

LEGO Friends 41363 Mia a dobrodružstvo v lese
14,99 € 10,90 €

Vydajte sa na výlet s LEGO® Friends Miou na lesné dobrodružstvo. Z drevenej rozhľadne môže Mia pozorovať zvieratá ďalekohľadom. Potom môže ísť ďalej cez most na super elektrickom skateboarde na diaľkové ovládanie a nájde tak ďalšie miesta na pozorovanie prírody.

LEGO Friends 41400 Herný boxík: Andrea
9,70 € 7,90 €

Andrea je pripravená zaspievať svoju novú pieseň. Pomôžte jej pripraviť sa na vystúpenie. A test ozvučenia jej urobí jej tajomné zvieratko. Otvorte boxík a užite si prekvapenie! Zatvorte a vezmite si ho so sebou do domu kamarátky alebo kamaráta, kde ho môžete rozdeliť na 2 časti, a o zábavu s motívom radu Friends sa tak podeliť. Potom môžete boxík vystaviť alebo spájať s ďalšími boxíkmi.

LEGO Friends 41401 Herný boxík: Stephanie
9,70 € 7,90 €

Stephanie v kuchyni pripravuje ohromné množstvo jedla. Pomôžte jej upiecť niečo úžasné. Má aj tajomného zvieracieho pomocníka. Ale kto to je? Otvorte boxík a užite si prekvapenie! Zatvorte a vezmite si ho so sebou do domu kamarátky alebo kamaráta, kde ho môžete rozdeliť na 2 časti, a o zábavu s motívom radu Friends sa tak podeliť. Potom ich zložte na seba alebo spojte s ďalšími boxíkmi, aby ste vytvorili bezchybnú výstavu na stôl.

LEGO Friends 41404 Herný boxík: Emma
9,70 € 7,90 €

Nechajte sa svojou fantáziou zaviať až do Francúzska. Pridajte sa k Eme a vstúpte do jej bezchybného parížskeho ateliéru, kde práve pripravuje svojho tajomného maznáčika na fotenie. Nájdete tam kefu na úpravy pred fotením, fotoaparát a notebook, na ktorom si môže prezerať snímky. Ktorý tajomný maznáčik ale bude dnes jej modelom? To odhalíte jedine otvorením boxíka. Tieto boxíky možno stohovať, spájať i rozdeľovať, takže sa deti môžu o zábavu podeliť s najlepšou kamarátkou či kamarátom.