LEGO

LEGO® Friends a jeho čarovný svet plný dobrodružstiev je ako stvorené pre všetky deti od 4 rokov. Objavujte LEGO® svet kamarátok z mesta Heartlake, z ktorých každá má osobitý charakter! LEGO® Friends je okrem hlavných hrdiniek plné zvieratiek a domov, ktoré dokreslia zábavné prostredie mestečka.

Zobraziť viac

Aké sú hlavné postavy LEGO® Friends?

LEGO® Friends má päť hlavných postavičiek - skupinu dievčat, ktoré majú rôzne záľuby aj povahy. Ako sa volajú a čo ich baví?

 • Stephanie sa zaujíma o módu, rada pečie a varí. K dostaniu je napríklad v sade LEGO® Friends Stephanie a jej dom.
 • Mia je za každé dobrodružstvo. Kúpte si napríklad sadu Mia a jej domček na strome.
 • Emma rada pomáha zvieratkám. V sade LEGO® Friends je Emma a mobilná veterinárna klinika.
 • Olivia si otvorila vlastnú cukráreň v sade LEGO® Friends Olivia a kaviareň s tortičkami.
 • Andrea sa rada stará o zvieratká. V hernom boxíku Andrea a zvieratká sa skrýva zverimex.

LEGO® Friends box

 • LEGO® Friends Herný boxík je základná sada, ktorá obsahuje jednu z hlavných postavičiek a jej obľúbené prostredie.
 • Zasaďte hlavné hrdinky Andreu, Emu, Miu, Oliviu a Stephanie do prostredia kaderníctva, reštaurácie, kaviarne alebo farmy, či iných zaujímavých miest z mestečka Heartlake. Vyraziť môžu tiež lietadlom alebo loďou na výlet snov.

→ Populárne sú napríklad boxík LEGO® Friends Andrea a zvieratká, LEGO® Friends Mia a jej leto, LEGO® Friends Olivia a tortičky alebo LEGO® Friends Ema a fotenie zvieratiek a rad ďalších.

LEGO® Friends nemocnice

 • Nemocnice nesmú v meste Heartlake chýbať. Sada obsahuje nemocnicu, jej vybavenie a tri postavičky. Súčasťou vybavenia je napríklad invalidný vozík, röntgen alebo zdravotné pomôcky, vďaka ktorým možno každého pacienta rýchlo a efektívne ošetriť a uložiť ho do útulnej nemocničnej izby.

LEGO® Friends dom

 • Rozšírenie LEGO® Friends dom môžete zaobstarať ako LEGO® Friends Hotel, LEGO® Friends Dom priateľstva alebo napríklad LEGO® Friends Reštaurácia a mnohé ďalšie.

→ K dostaniu sú aj domy piatich hlavných hrdiniek z mestečka Heartlake.

LEGO® Friends karavan

 • S LEGO® Friends karavan môžete vziať partiu kamarátok na výlet kamkoľvek. Sada obsahuje luxusne vybavený karavan, piknikový stolček, stan, kone a ďalšie vybavenie.

→ Veľa neštandardných zážitkov možno prežiť aj s LEGO® Friends Autobus priateľstva.

LEGO® Friends loď

 • LEGO® Friends Párty loď je skvelým miestom pre dovolenku hrdiniek z Heartlake. Loď je vybavená otočným tanečným parketom, vodným skútrom aj nafukovacím plameniakmi.

LEGO® Friends hotel

 • LEGO® Friends Grandhotel sa pýši výťahom, strešným bazénom a bohato vybavený izbami, ktoré obývajú postavičky z LEGO® Friends.
TIP!

Pre chlapcov tu máme sady LEGO® Vozidlá, s ktorými si postavia športiaky, kamióny, žeriavy, lode alebo lietadla. Obľúbení sú tiež LEGO® Roboti.

Pre koho je vhodné LEGO® Friends?

Vek dieťaťa Vhodná sada LEGO® Friends
4 + Napr. LEGO® Friends Mia a stajňa pre žriebätá alebo LEGO® Friends Ihrisko pre šteniatka.
6 + Obľúbené sú LEGO® Friends Nemocnica mestečka Heartlake, LEGO® Friends Kaderníctvo alebo LEGO® Friends Súťaž v pečení a ďalšie.
7 + Napríklad LEGO® Friends Záchranný čln, LEGO® Friends Párty loď alebo LEGO® Friends Lietadlo.
8 + Obľúbený je LEGO® Friends Autobus priateľstva alebo LEGO® Friends Aquapark.

*Tabuľka je len orientačná.

→ Počet dielikov LEGO® Friends sa líši podľa typu sady. Najmenšie sady, ako je napríklad Herný boxík, začínajú na 36 dieloch, najrozšírenejšie sady majú aj 1 250 dielikov.

TIP!

Lego myslí aj na dospelých staviteľov. Vyberte si z ponuky LEGO® pre dospelých a vráťte sa do hravého sveta fantázie.

Najpredávanejšie

LEGO Friends 41689 Kúzelné jarmočné atrakcie

LEGO Friends 41689 Kúzelné jarmočné atrakcie

60,40 €
51,90 €
Doprava zadarmo

Deti už nemusia čakať, až k vám príde púť! So sadou Kúzelné lunaparky od LEGO® Friends môžu prežívať čarovné chvíle každý deň pri sebe v izbičke. Môžu si vychutnať prechádzku na ruskom kolese s roztomilými fialovými vozíkmi v tvare cylindrov, predávať dobroty v stánku alebo baviť návštevníkov podarenými čarodejníckymi trikmi.

Tovar od predajcu MALL
-20%
LEGO Friends 41379 Reštaurácia v mestečku Heartlake
66x

LEGO Friends 41379 Reštaurácia v mestečku Heartlake

59,99 €
47,99 €
Doprava zadarmo

V LEGO® mestečku Heartlake vonia pizza. Dojdi s LEGO Friends Emmou na skútri do pizzerie, kde na ňu čaká Ethan. Pomôž kocúrovi Chicovi skamarátiť sa s Pestom a vyraz s týmito chlpáčmi na lov dobrôt ku kontajnerom. Hoci je už dnes reštaurácia zatvorená, jeden návštevník ešte predsa len dorazil. Obleč Ethanovi maskovanie Prankzyho v podobe čiernej prilby a pomôž mu nasprejovať graffiti na smetiak a múry.

Tovar od predajcu MALL
LEGO Friends 41686 Čarovná akrobacie
6x

LEGO Friends 41686 Čarovná akrobacie

18,90 €

Máte vo svojom okolí malú gymnastku alebo malého gymnastu? Potešte ich sadou LEGO® Friends Čarovná akrobacie. Umožnite im preniesť sa na zábavný karneval, kde môžu ohromovať davy akrobatickými trikmi.

Tovar od predajcu MALL
LEGO Friends 41433 Párty loď
34x

LEGO Friends 41433 Párty loď

71,80 €
65,90 €
Doprava zadarmo

Andrea privítala leto vo veľkom štýle na úžasnej párty lodi! Jej hostia to roztáčajú na otočnom parkete a ona všetkých baví. Ethan si na pláži požičal vodný skúter a ťahá Emmu, ktorá je na nafukovacom plameniakmi. Až večierok skončí, môžete otvoriť predné sklo a uvelebiť sa s Andreou do lode, kde si môžete dať občerstvenie z chladničky.

Tovar od predajcu MALL
-20%
LEGO Friends 41395 Autobus priateľstva
599x

LEGO Friends 41395 Autobus priateľstva

69,90 €
55,90 €
Doprava zadarmo
Akcia

Poriadne sa pripútajte a vyrazte na najlepší výlet svojho života autobusom priateľstva. Pripojte sa k svojim najlepším kamarátkam v autobuse, ktorý má všetko, čo si len viete predstaviť. Má dokonca aj bazén a bezchybnú šmýkačku. Po odsunutí hornej časti sa dostanete ku kúpeľne, kuchyne a jedálne. Pomôžte dievčatám dostať sa na hornú palubu a vliezť si do ich postelí. Strecha nad nimi je priehľadná, takže cez ňu môžu sledovať hviezdy.

Tovar od predajcu MALL
LEGO Friends 41430 Aquapark
140x

LEGO Friends 41430 Aquapark

99,99 €
91,90 €
Doprava zadarmo

Vyrazte do aquaparku a užite si veľa zábavy. Zbaľte do tašky všetko, čo potrebujete pre deň plný zábavy na slniečku. V aquaparku na vás čakajú 3 parádne šmykľavky a jeden tobogán. Osviežte dievčatá vodným delom alebo ich polejte vodou z vedierku. Potom si oddýchnite vo vírivke alebo si doprajte masáž a schlaďte sa zmrzkou.

Tovar od predajcu MALL
LEGO Friends 41666 Andrea a jej zajačikový boxík
17x

LEGO Friends 41666 Andrea a jej zajačikový boxík

9,90 €

Pripoj sa k Andree na záhrade a pomôž jej starať sa o zajačika. Daj mu napiť mlieka z fľaštičky, ponúkni mu mrkvičku k chrumkaniu a uprac mu koterec. Kompaktný boxík si možno vziať so sebou ku kamarátom alebo ho nechať v izbičke.

Tovar od predajcu MALL
LEGO Friends 41392 Luxusné kempovanie v prírode
198x

LEGO Friends 41392 Luxusné kempovanie v prírode

30,90 €
Doprava zadarmo

Olivia a Mia vyráža na odpočinkový výlet do prírody, kde majú v pláne si užívať. Pomôžte im postaviť luxusný kempovací stan. Má poriadné postele aj kútik pre skrášľovanie. Olívia si so sebou priniesla aj telefón. Pomôžte jej poslať pár fotiek života vo voľnej prírode, zatiaľ čo Mia relaxuje vo vírivke. Potom si pri táboráku opečte marshmallows a spolu s Oliviou preskúmajte oblohu pomocou ďalekohľadu.

Tovar od predajcu MALL
LEGO Friends 41429 Lietadlo v mestečku Heartlake
182x

LEGO Friends 41429 Lietadlo v mestečku Heartlake

69,99 €
60,90 €
Doprava zadarmo

Postavte si toto parádne lietadlo LEGO Friends® a vzlietnite na nevšedné dobrodružstvo. Stephanie a Olivia vyrážajú na dovolenku. Stavebnica má plno zábavných funkcií – úplne ako skutočné letisko! Pomáhajte kapitánke Ashley v kokpite lietadla alebo servírujte dobroty cestujúcim. Alebo si skúste úlohu pasažierov, umiestnite batožinu do priehradky a potom sa posaďte a pustite si film.

Tovar od predajcu MALL
-20%
LEGO Friends 41424 Základňa záchranárov v džungli
178x

LEGO Friends 41424 Základňa záchranárov v džungli

79,99 €
63,99 €
Doprava zadarmo

Vydajte sa do džungle a zabývate sa v základni záchranárov. Dievčatá sa tu venujú prieskumu lesov a opatrovaniu zvierat v nebezpečenstve. Pridajte sa k nim a pomôžte zaseknutému leňochovi. Zavolajte na pomoc svoje slonie kamarátky. Naštartujte štvorkolku a prevezte leňocha do kliniky v domčeku na strome, kde sa o neho deti budú starať, kým sa bude môcť vrátiť do voľnej prírody.

Tovar od predajcu MALL
LEGO Friends 41690 Adventní kalendář LEGO Friends

LEGO Friends 41690 Adventní kalendář LEGO Friends

19,99 €
18,99 €
Novinka

Prožijte perfektní Vánoce s adventním kalendářem (41690) od LEGO® Friends. Každé z 24 okének ukrývá krásný model, díky kterým bude čekání na Vánoce skoro tak zábavné jako samotný Štědrý den!

Tovar od predajcu MALL
LEGO Friends 41446 Veterinárna klinika v mestečku Heartlake
9x

LEGO Friends 41446 Veterinárna klinika v mestečku Heartlake

40,90 €
Doprava zadarmo

Máte doma malých milovníkov zvierat? Ich hry sú plné starostlivosti o štvornohých kamarátov, a preto by im nemala chýbať naozajstná veterinárna klinika z Heartlake City. O všetky choré zvieratá sa starajú Donna a Mia, liečia ich a následne im pomáhajú späť do života.

Tovar od predajcu MALL

LEGO® Friends

S LEGO® Friends zažijú dievčatá kopu zábavy. LEGO® Friends si môžu vziať tiež so sebou na cesty. LEGO® Friends Herný boxík možno ľubovoľne napájať, s kamarátkami tak môžu vytvoriť veľkú hraciu plochu.

 • Vyberajte z mnohých sád LEGO® Friends, ako sú LEGO® Friends postavy a ich domy, LEGO® Friends Domy z mesta Heartlake a ďalšie. Mia, Stephanie, Emma, Olivia a Andrea - kamarátky z mestečka Heartlake zažívajú veľa inšpiratívnych dobrodružstiev. Dievčatá potešia tiež LEGO® Minibábiky.