LEGO

LEGO® Friends a jeho čarovný svet plný dobrodružstiev je ako stvorené pre všetky deti od 4 rokov. Objavujte LEGO® svet kamarátok z mesta Heartlake, z ktorých každá má osobitý charakter! LEGO® Friends je okrem hlavných hrdiniek plné zvieratiek a domov, ktoré dokreslia zábavné prostredie mestečka.

Zobraziť viac

Aké sú hlavné postavy LEGO® Friends?

LEGO® Friends má päť hlavných postavičiek - skupinu dievčat, ktoré majú rôzne záľuby aj povahy. Ako sa volajú a čo ich baví?

 • Stephanie sa zaujíma o módu, rada pečie a varí. K dostaniu je napríklad v sade LEGO® Friends Stephanie a jej dom.
 • Mia je za každé dobrodružstvo. Kúpte si napríklad sadu Mia a jej domček na strome.
 • Emma rada pomáha zvieratkám. V sade LEGO® Friends je Emma a mobilná veterinárna klinika.
 • Olivia si otvorila vlastnú cukráreň v sade LEGO® Friends Olivia a kaviareň s tortičkami.
 • Andrea sa rada stará o zvieratká. V hernom boxíku Andrea a zvieratká sa skrýva zverimex.

LEGO® Friends box

 • LEGO® Friends Herný boxík je základná sada, ktorá obsahuje jednu z hlavných postavičiek a jej obľúbené prostredie.
 • Zasaďte hlavné hrdinky Andreu, Emu, Miu, Oliviu a Stephanie do prostredia kaderníctva, reštaurácie, kaviarne alebo farmy, či iných zaujímavých miest z mestečka Heartlake. Vyraziť môžu tiež lietadlom alebo loďou na výlet snov.

→ Populárne sú napríklad boxík LEGO® Friends Andrea a zvieratká, LEGO® Friends Mia a jej leto, LEGO® Friends Olivia a tortičky alebo LEGO® Friends Ema a fotenie zvieratiek a rad ďalších.

LEGO® Friends nemocnice

 • Nemocnice nesmú v meste Heartlake chýbať. Sada obsahuje nemocnicu, jej vybavenie a tri postavičky. Súčasťou vybavenia je napríklad invalidný vozík, röntgen alebo zdravotné pomôcky, vďaka ktorým možno každého pacienta rýchlo a efektívne ošetriť a uložiť ho do útulnej nemocničnej izby.

LEGO® Friends dom

 • Rozšírenie LEGO® Friends dom môžete zaobstarať ako LEGO® Friends Hotel, LEGO® Friends Dom priateľstva alebo napríklad LEGO® Friends Reštaurácia a mnohé ďalšie.

→ K dostaniu sú aj domy piatich hlavných hrdiniek z mestečka Heartlake.

LEGO® Friends karavan

 • S LEGO® Friends karavan môžete vziať partiu kamarátok na výlet kamkoľvek. Sada obsahuje luxusne vybavený karavan, piknikový stolček, stan, kone a ďalšie vybavenie.

→ Veľa neštandardných zážitkov možno prežiť aj s LEGO® Friends Autobus priateľstva.

LEGO® Friends loď

 • LEGO® Friends Párty loď je skvelým miestom pre dovolenku hrdiniek z Heartlake. Loď je vybavená otočným tanečným parketom, vodným skútrom aj nafukovacím plameniakmi.

LEGO® Friends hotel

 • LEGO® Friends Grandhotel sa pýši výťahom, strešným bazénom a bohato vybavený izbami, ktoré obývajú postavičky z LEGO® Friends.
TIP!

Pre chlapcov tu máme sady LEGO® Vozidlá, s ktorými si postavia športiaky, kamióny, žeriavy, lode alebo lietadla. Obľúbení sú tiež LEGO® Roboti.

Pre koho je vhodné LEGO® Friends?

Vek dieťaťa Vhodná sada LEGO® Friends
4 + Napr. LEGO® Friends Mia a stajňa pre žriebätá alebo LEGO® Friends Ihrisko pre šteniatka.
6 + Obľúbené sú LEGO® Friends Nemocnica mestečka Heartlake, LEGO® Friends Kaderníctvo alebo LEGO® Friends Súťaž v pečení a ďalšie.
7 + Napríklad LEGO® Friends Záchranný čln, LEGO® Friends Párty loď alebo LEGO® Friends Lietadlo.
8 + Obľúbený je LEGO® Friends Autobus priateľstva alebo LEGO® Friends Aquapark.

*Tabuľka je len orientačná.

→ Počet dielikov LEGO® Friends sa líši podľa typu sady. Najmenšie sady, ako je napríklad Herný boxík, začínajú na 36 dieloch, najrozšírenejšie sady majú aj 1 250 dielikov.

TIP!

Lego myslí aj na dospelých staviteľov. Vyberte si z ponuky LEGO® pre dospelých a vráťte sa do hravého sveta fantázie.

-14%
LEGO Friends 41693 Surferský dom na pláži
60x

LEGO Friends 41693 Surferský dom na pláži

70 Kč
60 Kč
Exkluzívne

Vychutnávajte si čarovné chvíľky letných prázdnin po celý rok so sadou Surferský dom na pláži od LEGO® Friends. Deti môžu spomínať na leto a dovolenku alebo tráviť čas na pláži s priateľmi.

Tovar od predajcu MALL
-14%
LEGO Friends 41703 Dom priateľstva na strome
40x

LEGO Friends 41703 Dom priateľstva na strome

79 Kč
68 Kč

Dom priateľstva na strome od LEGO® Friends je nabitý funkciami, ktoré deťom umožnia prispieť niečím pozitívnym do komunity v mestečku Heartlake. Hravým spôsobom tak môžu zistiť, ako radostné je pomáhať druhým. Môžu vyrábať spoločne produkty, ktoré umožnia vyberať peniaze na charitu. Táto sada zaujme celým radom prepracovaných detailov pre neobmedzené kreatívne hranie.

Tovar od predajcu MALL
-18%
LEGO Friends 41395 Autobus priateľstva
899x

LEGO Friends 41395 Autobus priateľstva

70 Kč
57 Kč

Poriadne sa pripútajte a vyrazte na najlepší výlet svojho života autobusom priateľstva. Pripojte sa k svojim najlepším kamarátkam v autobuse, ktorý má všetko, čo si len viete predstaviť. Má dokonca aj bazén a bezchybnú šmýkačku. Po odsunutí hornej časti sa dostanete ku kúpeľne, kuchyne a jedálne. Pomôžte dievčatám dostať sa na hornú palubu a vliezť si do ich postelí. Strecha nad nimi je priehľadná, takže cez ňu môžu sledovať hviezdy.

Tovar od predajcu MALL
-17%
LEGO Friends 41449 Andrea a jej rodinný dom
126x

LEGO Friends 41449 Andrea a jej rodinný dom

69 Kč
57 Kč

Vitaj v Andreinom rodinnom dome! Pozvala teba a Stephanie, aby ste pre jej rodičia usporiadali koncert v garážovom hudobnom štúdiu. Potom je čas na osvieženie v bazéne. Bež sa osušiť do Andreinej izbičky a zastav sa na návštevu u jej sestričky Liz. Andrein otecko Martin ťa volá do kuchyne – práve z rúry vytiahol muffiny.

Tovar od predajcu MALL
-37%
LEGO Friends 41447 Park v mestečku Heartlake
34x

LEGO Friends 41447 Park v mestečku Heartlake

40 Kč
25 Kč

Pozývame ťa na oslavu do parku v mestečku Heartlake! Henry má narodeniny – odovzdaj mu svoj darček a popraj mu všetko najlepšie. Chop sa tyče a udri do piñaty, aby z nej vypadli sladkosti. Pripoj sa k Olivii na tanečnom parkete v tvare srdca v altánku. Odpočiň si počas príjemnej plavby po jazere v labutej loďke s Emmou. Pohraj sa s veveričkou Hazel, až sa jej podarí schovať oriešok v strome.

Tovar od predajcu MALL
-18%
LEGO Friends 41718 Hotel pre miláčikov
12x

LEGO Friends 41718 Hotel pre miláčikov

64 Kč
52 Kč

Poznáte nejaké deti, ktoré zbožňujú štvornohých kamarátov? Odmeňte milovníkov zvierat od 7 rokov darčekom v podobe stavebnice Hotel pre miláčikov (41718). Obsahuje 4 zvieratká, vrátane psíka, 3 minibábiky a 1 mikrobábiku, a navyše veľa parádnych doplnkov.

Tovar od predajcu MALL
-18%
LEGO Friends 41699 Maznáčiková kaviareň
12x

LEGO Friends 41699 Maznáčiková kaviareň

28 Kč
23 Kč

Umožnite deťom dať zvieratám nový domov so stavebnicou LEGO® Friends Maznáčiková kaviareň (41699). Milovníci zvierat vo veku od 6 rokov môžu pomáhať Priyance zachraňovať opustené zvieratká a voziť ich do útulku, kde sa o ne budú starať a hrať sa s nimi. Zaručene si potom zamilujú možnosť vybrať Oliviu maznáčika, ktorého si vezme domov.

Tovar od predajcu MALL
-14%
LEGO Friends 41444 Bio kaviareň v mestečku Heartlake
80x

LEGO Friends 41444 Bio kaviareň v mestečku Heartlake

28 Kč
24 Kč

Vitaj v najzdravšej kaviarni v meste. Mia pripravuje chutné jedlá a nápoje z čerstvých prísad zo záhrady svojej kaviarne. Pomôž jej zbierať ovocie a zeleninu. Vyber z rúry horúce chleba na sendviče. Marcel sa zastavil na obed so svojou vnučkou. Pozdrav ich a prijmi ich objednávku. Podaj Mii helmu, aby mohla nasadnúť na bicykel a rozviezť po meste džúsy.

Tovar od predajcu MALL
LEGO Friends 41706 Adventný kalendár

LEGO Friends 41706 Adventný kalendár

23 Kč

Ďalšia ponuka za 23 Kč

Novinka

Začnite s odpočítavaním dní do Vianoc s týmto výnimočným adventným kalendárom LEGO® Friends (41706). Za každým okienkom je minibábika, mikrobábika či minimodel, ktoré každý deň navodia kúzlo Vianoc.

Tovar od predajcu MALL
-18%
LEGO Friends 41683 Lesné jazdecké stredisko
112x

LEGO Friends 41683 Lesné jazdecké stredisko

69 Kč
56 Kč

Darujte deťom zábavnú hernú sadu Lesné jazdecké stredisko od LEGO® Friends. Trojposchodový model ranča je doslova nabitý najrôznejšími detailmi a doplnkami. Stavebnica obsahuje tiež figúrky, s ktorými deti prežijú nespočetné dobrodružných príbehov.

Tovar od predajcu MALL
-14%
LEGO Friends 41441 Auto s prívesom a výcvik koníka
64x

LEGO Friends 41441 Auto s prívesom a výcvik koníka

28 Kč
24 Kč

Doprajte deťom možnosť rozvíjať svoje staviteľské zručnosti a zároveň objavovať lásku k zvieratám prostredníctvom tejto sady. Súčasťou farebného modelu ranča je auto, príves, stajne, koliesko, 2 Minibábiky a figúrky koníka a žriebätka.

Tovar od predajcu MALL
-24%
LEGO Friends 41689 Kúzelné jarmočné atrakcie
32x

LEGO Friends 41689 Kúzelné jarmočné atrakcie

60 Kč
46 Kč

Deti už nemusia čakať, až k vám príde púť! So sadou Kúzelné lunaparky od LEGO® Friends môžu prežívať čarovné chvíle každý deň pri sebe v izbičke. Môžu si vychutnať prechádzku na ruskom kolese s roztomilými fialovými vozíkmi v tvare cylindrov, predávať dobroty v stánku alebo baviť návštevníkov podarenými čarodejníckymi trikmi.

Tovar od predajcu MALL

LEGO® Friends

S LEGO® Friends zažijú dievčatá kopu zábavy. LEGO® Friends si môžu vziať tiež so sebou na cesty. LEGO® Friends Herný boxík možno ľubovoľne napájať, s kamarátkami tak môžu vytvoriť veľkú hraciu plochu.

 • Vyberajte z mnohých sád LEGO® Friends, ako sú LEGO® Friends postavy a ich domy, LEGO® Friends Domy z mesta Heartlake a ďalšie. Mia, Stephanie, Emma, Olivia a Andrea - kamarátky z mestečka Heartlake zažívajú veľa inšpiratívnych dobrodružstiev. Dievčatá potešia tiež LEGO® Minibábiky.