Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Friends na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Friends nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Friends – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Friends 41722 Auto s prívesom pre kone LEGO Friends 41756 Lyžiarsky rezort s kaviarňou
LEGO Friends 41722 Auto s prívesom pre kone

Rozšírte kreatívnym deťom obzory so stavebnicou Auto s prívesom pre kone (41722) od LEGO® Friends. Hľadáte novú hračku alebo narodeninový darček pre deti, ktoré zbožňujú zvieratá alebo cool vozidlá? Potom vedzte, že je tento model určený práve im. Malí nadšenci od 8 rokov si túto rozsiahlu stavebnicu s prívesom pre kone a SUV dozaista zamilujú.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Friends 41757 Botanická záhrada LEGO Friends 41756 Lyžiarsky rezort s kaviarňou
LEGO Friends 41757 Botanická záhrada

Inšpirujte deti, aby sa dozvedeli viac o rastlinách a kvetoch s touto prepracovanou stavebnicou LEGO® Friends Botanická záhrada (41757) pre deti od 12 rokov. Stavebnica obsahuje 3 postavičky a množstvo doplnkov. Vo vnútri hračkárskeho skleníka deti nájdu rôzne exotické rastliny a kvety inšpirované skutočnými druhmi rastlín. Milovníci motýľov zaiste ocenia priehľadnú kupolu s funkciou otáčania, ktorá umožňuje 2 motýľom lietať, rovnako ako motýle v skutočnej botanickej záhrade.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Friends 41756 Lyžiarsky rezort s kaviarňou LEGO Friends 41756 Lyžiarsky rezort s kaviarňou
LEGO Friends 41756 Lyžiarsky rezort s kaviarňou

Deti od 9 rokov, ktoré milujú hranie v snehu, si priamo zamilujú prepracovanú stavebnicu LEGO® Friends Lyžiarsky rezort s kaviarňou (41756). Po zostavení modelu hôr so zjazdovkou, lyžiarskym obchodom a kaviarňou si deti užijú veľa zábavy s Liann, Zacom, Aaronom a ich snowboardmi, lyžami a helmami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Friends 41746 Výcvik koní LEGO Friends 41747 Komunitná kuchyňa v mestečku Heartlake
LEGO Friends 41746 Výcvik koní

Milovníci koní a starostlivosti o zvieratá od 4 rokov si môžu s touto stajňou LEGO® Friends Výcvik koní 41746 postaviť množstvo kreatívnych príbehov. Táto stavebnicová hračka naučí začiatočníkov stavať a dodáva sa minibábikami Aliye a Mie, dvomi postavičkami koní a rôznymi doplnkami na tvorivú hru.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Friends 41730 Dom Autumn LEGO Friends 41747 Komunitná kuchyňa v mestečku Heartlake
LEGO Friends 41730 Dom Autumn

Objavte dom naplnený priateľstvom až po strechu so stavebnicou Dom Autumn od LEGO® Friends (41730). Deti sa rady zoznámia s milou Autumn. Pozvala aj Lea a Aliyu a čaká ich veľa zábavy. Milovníci zvierat sa zase môžu s Aliyou starať o nové žriebätko. V dome je veľa izieb na preskúmanie, vrátane kuchyne, útulnej obývačky, jedálne, kúpeľne a izby Autumn, ktorý je inšpirovaný prírodou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Friends 41747 Komunitná kuchyňa v mestečku Heartlake LEGO Friends 41747 Komunitná kuchyňa v mestečku Heartlake
LEGO Friends 41747 Komunitná kuchyňa v mestečku Heartlake

Malí kuchári od 8 rokov môžu vymýšľať chutné dobrodružstvá LEGO® Friends Komunitnej kuchyni v mestečku Heartlake (41747). Táto stavebnica pre deti zobrazuje vzťahy medzi Leom, jeho sestrou Albou a ich babičkou, ktorá riadi celú kuchyňu. Stavebnicu môžete skombinovať s modelom LEGO Friends Komunitné stredisko v mestečku Heartlake 41748 (predáva sa samostatne) pre ešte viac spoločnej zábavy.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Friends 41740 Aliyina izba LEGO Friends 41758 Adventný kalendár Friends 2023
LEGO Friends 41740 Aliyina izba

Deti od 6 rokov si môžu prehrávať vlastné zábavné príbehy so stavebnicou Aliyina izba (41740) od LEGO® Friends. O objavy nebude núdza. Paisley a Aliya budú pred spaním spoločne písať príbehy. Izba odráža Aliyinu svedomitú povahu. Medzi doplnkami nájdete školské práce, otočné kreslo, laptop, knihu, lampu a trofej.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Novinka
LEGO Friends 42614 Obchod s retro oblečením LEGO Friends 41758 Adventný kalendár Friends 2023
LEGO Friends 42614 Obchod s retro oblečením

Stavebnica LEGO® Friends Obchod s retro oblečením (42614) nie je len o kreatívnom hraní, ale aj o inšpirácii detí na to, aby premýšľali o tom, ako môžu pomôcť planéte. Nájdete v nej 3 postavy LEGO Friends, figúrku mačky a doplnky. Kreatívne deti sa s touto stavebnicou pustia do rozprávania príbehov o Ollym, Luanne a Jordine, ktorí radi vyrábajú nové outfity zo starého oblečenia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Friends 41758 Adventný kalendár Friends 2023 LEGO Friends 41758 Adventný kalendár Friends 2023
LEGO Friends 41758 Adventný kalendár Friends 2023

Spríjemnite fanúšikom radu LEGO® Friends od 6 rokov čakania na Vianoce s Adventným kalendárom 2023 LEGO® Friends (41758). Za každými dvierkami nájdete minibábiku, mikrobábiku alebo mini model, ktoré spríjemnia čakanie na Vianoce a dodajú mu kúzlo.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Friends 41713 Olivia a vesmírna akadémia LEGO Friends 42617 Útulok pre zvieratká z farmy
LEGO Friends 41713 Olivia a vesmírna akadémia

Vyšlite budúcich astronautov do stratosféry so stavebnicou Olivie a vesmírna akadémia (41713). Deti od 8 rokov sa môžu pridať k postavám LEGO® Friends a venovať sa výcviku na vesmírne dobrodružstvá. Sada je nabitá autentickými funkciami, od prídavných trysiek vesmírnej rakety až po simulátor virtuálnej reality.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO Friends 42617 Útulok pre zvieratká z farmy LEGO Friends 42617 Útulok pre zvieratká z farmy
LEGO Friends 42617 Útulok pre zvieratká z farmy

So stavebnicou LEGO® Friends (42617) Útulok pre zvieratká z farmy sa malí stavitelia od 6 rokov môžu tešiť na veľkú porciu zábavy. Deti si vymyslia vlastné príbehy o zbere zeleniny, vyrobia jahodovú marmeládu a postarajú sa o zvieratká. Súčasťou stavebnice sú 3 figúrky priateľov, koza, krava, sliepky a 2 kuriatka. Otvorte farmu a preskúmajte jej časti určené pre jednotlivé zvieratká.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Novinka
LEGO Friends 42634 Príves s koňom a poníkom LEGO Friends 42617 Útulok pre zvieratká z farmy
LEGO Friends 42634 Príves s koňom a poníkom

Stavebnica LEGO® Friends (42634) Príves s koňom a poníkom pre deti naštartuje hodiny kreatívneho hrania. Deti, ktoré milujú príbehy, si postavia model auta a prívesu a pustia sa do rozprávania o dobrodružstvách kamarátok Liann a Zoyi. Deti pomôžu postavám vykefovať zvieratá a pripraviť ich na jazdu. V lese nájdu spadnutý strom, ktorý koníkovi a poníkovi poslúži ako prekážka na skákanie. Po skvelom dni kamarátky koníky odmenia chutnú mrkvičkou.

môžete mať DNES

Partner: MALL

LEGO® Friends

S LEGO® Friends zažijú dievčatá kopu zábavy. LEGO® Friends si môžu vziať tiež so sebou na cesty. LEGO® Friends Herný boxík možno ľubovoľne napájať, s kamarátkami tak môžu vytvoriť veľkú hraciu plochu.

  • Vyberajte z mnohých sád LEGO® Friends, ako sú LEGO® Friends postavy a ich domy, LEGO® Friends Domy z mesta Heartlake a ďalšie. Mia, Stephanie, Emma, Olivia a Andrea - kamarátky z mestečka Heartlake zažívajú veľa inšpiratívnych dobrodružstiev. Dievčatá potešia tiež LEGO® Minibábiky.