Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

LEGO® Mini bábiky

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Mini bábiky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Mini bábiky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Mini bábiky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
LEGO Friends 41717 Mia a záchranná akcia v divočine LEGO Friends 41717 Mia a záchranná akcia v divočine
LEGO Friends 41717 Mia a záchranná akcia v divočine

Obohaťte detský pohľad na svet so stavebnicou Mia a záchranná akcia v divočine (41717). Malí stavitelia od 7 rokov budú mať za úlohu starať sa o zranené zvieratá. Pripojte sa k Mie z LEGO® Friends na vysnívanej stáži v záchrannom stredisku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Friends 41722 Auto s prívesom pre kone LEGO Friends 41717 Mia a záchranná akcia v divočine
LEGO Friends 41722 Auto s prívesom pre kone

Rozšírte kreatívnym deťom obzory so stavebnicou Auto s prívesom pre kone (41722) od LEGO® Friends. Hľadáte novú hračku alebo narodeninový darček pre deti, ktoré zbožňujú zvieratá alebo cool vozidlá? Potom vedzte, že je tento model určený práve im. Malí nadšenci od 8 rokov si túto rozsiahlu stavebnicu s prívesom pre kone a SUV dozaista zamilujú.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Friends 41757 Botanická záhrada LEGO Friends 41717 Mia a záchranná akcia v divočine
LEGO Friends 41757 Botanická záhrada

Inšpirujte deti, aby sa dozvedeli viac o rastlinách a kvetoch s touto prepracovanou stavebnicou LEGO® Friends Botanická záhrada (41757) pre deti od 12 rokov. Stavebnica obsahuje 3 postavičky a množstvo doplnkov. Vo vnútri hračkárskeho skleníka deti nájdu rôzne exotické rastliny a kvety inšpirované skutočnými druhmi rastlín. Milovníci motýľov zaiste ocenia priehľadnú kupolu s funkciou otáčania, ktorá umožňuje 2 motýľom lietať, rovnako ako motýle v skutočnej botanickej záhrade.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
LEGO Friends 41756 Lyžiarsky rezort s kaviarňou LEGO Friends 41748 Komunitné stredisko v mestečku Heartlake
LEGO Friends 41756 Lyžiarsky rezort s kaviarňou + DARČEK LEGO Friends 30633 Skateboard sada

Malí milovníci zimných radovánok budú mať s týmto hračkársky LEGO® Friends Lyžiarsky rezort s kaviarňou (41756) čo objavovať! Po zostavení zasneženej horskej scenérie s lyžiarskym svahom, predajňou lyžiarskej výbavy a kaviarňou sa deti môžu zabaviť s postavičkami Liann, Zaca a Aarona a vybaviť ich snowboardmi, lyžami a helmami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Friends 41703 Dom priateľstva na strome LEGO Friends 41748 Komunitné stredisko v mestečku Heartlake
LEGO Friends 41703 Dom priateľstva na strome + DARČEK LEGO Friends 30633 Skateboard sada

Dom priateľstva na strome od LEGO® Friends je nabitý funkciami, ktoré deťom umožnia prispieť niečím pozitívnym do komunity v mestečku Heartlake. Hravým spôsobom tak môžu zistiť, ako radostné je pomáhať druhým. Môžu vyrábať spoločne produkty, ktoré umožnia vyberať peniaze na charitu. Táto sada zaujme celým radom prepracovaných detailov pre neobmedzené kreatívne hranie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Friends 41748 Komunitné stredisko v mestečku Heartlake LEGO Friends 41748 Komunitné stredisko v mestečku Heartlake
LEGO Friends 41748 Komunitné stredisko v mestečku Heartlake + DARČEK LEGO Friends 30633 Skateboard sada

Deti od 9 rokov sa môžu pustiť do rôznych kreatívnych činností v tomto LEGO® Friends Komunitnom stredisku v mestečku Heartlake (41748). Jednotlivé poschodia stavebnice sa dajú prestavať, takže deti si môžu model prispôsobiť. Deti si zamilujú všetky rôzne príbehy a priateľstvá v jednotlivých miestnostiach strediska. Stavebnica sa dodáva so 6 minibábikami, psíkom a množstvom doplnkov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Friends 41730 Dom Autumn LEGO Friends 41735 Malý domček na kolesách
LEGO Friends 41730 Dom Autumn

Objavte dom naplnený priateľstvom až po strechu so stavebnicou Dom Autumn od LEGO® Friends (41730). Deti sa rady zoznámia s milou Autumn. Pozvala aj Lea a Aliyu a čaká ich veľa zábavy. Milovníci zvierat sa zase môžu s Aliyou starať o nové žriebätko. V dome je veľa izieb na preskúmanie, vrátane kuchyne, útulnej obývačky, jedálne, kúpeľne a izby Autumn, ktorý je inšpirovaný prírodou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEGO Friends 41735 Malý domček na kolesách LEGO Friends 41735 Malý domček na kolesách
LEGO Friends 41735 Malý domček na kolesách

So stavebnicou LEGO® Friends Malý domček na kolesách (41735) si ľahko postavíte parádne tvorivé dobrodružstvo. Domček je pripojený k autu, ktoré má sedadlá pre 3 minibábiky. Domček je možné otvoriť, čím odhalíte kúpeľňu, kuchyňu a spálňu, a je dodávaný s množstvom doplnkov. Malí stavitelia sa radi zoznámia s postavami a ich záľubami.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Friends 41746 Výcvik koní LEGO Friends 41735 Malý domček na kolesách
LEGO Friends 41746 Výcvik koní

Milovníci koní a starostlivosti o zvieratá od 4 rokov si môžu s touto stajňou LEGO® Friends Výcvik koní 41746 postaviť množstvo kreatívnych príbehov. Táto stavebnicová hračka naučí začiatočníkov stavať a dodáva sa minibábikami Aliye a Mie, dvomi postavičkami koní a rôznymi doplnkami na tvorivú hru.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Friends 41699 Maznáčiková kaviareň LEGO Friends 41699 Maznáčiková kaviareň
LEGO Friends 41699 Maznáčiková kaviareň + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Umožnite deťom dať zvieratám nový domov so stavebnicou LEGO® Friends Maznáčiková kaviareň (41699). Milovníci zvierat vo veku od 6 rokov môžu pomáhať Priyance zachraňovať opustené zvieratká a voziť ich do útulku, kde sa o ne budú starať a hrať sa s nimi. Zaručene si potom zamilujú možnosť vybrať Oliviu maznáčika, ktorého si vezme domov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Friends 41740 Aliyina izba LEGO Friends 41699 Maznáčiková kaviareň
LEGO Friends 41740 Aliyina izba + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

Deti od 6 rokov si môžu prehrávať vlastné zábavné príbehy so stavebnicou Aliyina izba (41740) od LEGO® Friends. O objavy nebude núdza. Paisley a Aliya budú pred spaním spoločne písať príbehy. Izba odráža Aliyinu svedomitú povahu. Medzi doplnkami nájdete školské práce, otočné kreslo, laptop, knihu, lampu a trofej.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10994 Rodinný dom 3 v 1 LEGO Friends 41699 Maznáčiková kaviareň
LEGO DUPLO 10994 Rodinný dom 3 v 1 + DARČEK LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

So stavebnicou LEGO® DUPLO® Mesto (10994) Rodinný dom 3v1 deti vstúpia do sveta učenia plného autentických detailov. Malí stavitelia od 2 rokov si s rodičmi môžu prehrávať kúzelné rodinné chvíľky. Nechýba 7 figúrok, s ktorými rodičia môžu deti učiť sociálnym zručnostiam, zatiaľ čo deti sa môžu tvorivým spôsobom vyjadriť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL