LEGO Creator Expert 10261 Roller Coaster

100%
Hodnotenie: 5
LEGO

LEGO Creator Expert 10261 Roller Coaster

100%
Hodnotenie: 5
LEGO

Uži si rýchlosť, vzrušenie a nadšenie z tejto úžasnej jarmočnej atrakcie, ktorá je súčasťou tejto fantastickej sady 10261 Horská dráha od LEGO® Creator Expert. Postaraj sa o to, že cestujúci sú vo vozíkoch riadne usadení a bezpečne pripútaní, uvoľni brzdu a jazda sa môže začať. Aktivuj zdvíhacie zariadenia a uži si vzrušujúcu jazdu na horskej dráhe plnej zákrut. Celý popis

303.9
5 3
329 € Vrátane DPH
303,90 €
Na sklade 5+ kusov

Kód: 1275978

Mesačne od:
30,39 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

  • Postav sa do fronty na lístok na úžasnú LEGO kolotočovú atrakciu so sadou 10261 Horská dráha od LEGO® Creator Expert! Vydaj sa po chodníku okolo fontány a kúp si v obchode osviežujúci nápoj, prv než pristúpiš k značke označujúcej minimálnu povolenú výšku pre vstup na atrakciu.
  • Nie je potreba sa stavať na špičky, pretože obsluha si ťa pre istotu ešte raz premeria rovno pri nástupe do vozíka.
  • Preder sa zastrešeným nástupišťom, zdvihni zábranu a hurá nasadať. Nezabudni sa pripútať, než sa vozík rozbehne a začne stúpať nahor.
  • Drž sa pevne, pretože po stúpaní prichádza prvý zostup.
  • Potom zadrž dych a neboj sa kričať, pretože ťa čaká naozaj prudká časť s množstvom zákrut, ale nezabudni sa usmiať do foťáku!
  • Fotku s nezabudnuteľným zážitkom zo strhujúcej jazdy si môžeš vyzdvihnúť v stánku a potom hurá k vozíku s cukrovou vatou.
  • Potom si poriadne prezri mapu zábavného parku a rozmysli si, aké dobrodružstvo podnikneš ako ďalšie. Alebo snáď vyrazíš na horskú dráhu ešte raz? Tento detailne prepracovaný model obsahuje veľa okúzľujúcich detailov, ktoré nakopnú tvoju predstavivosť!

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Séria lego Exclusive
Odporúčaný vek od 16 rokov
Počet dielov 4124 ks
Lego podkategórie vozidlá