Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

LEGO® Creator Expert

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Creator Expert na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Creator Expert nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Creator Expert – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Rozbalené
LEGO Creator 10270 Kníhkupectvo - rozbalené LEGO Creator Expert 10274 Krotitelia duchov - ECTO-1 - rozbalené
LEGO Creator 10270 Kníhkupectvo - rozbalené

Zažite čaro európskeho kníhkupectva s touto súpravou zo série Modulárne budovy od LEGO. Oddýchnite si, skúšajte rôzne staviteľské techniky a objavujte prekvapivé prvky, medzi ktoré patria regály na knihy a pokladňa na prvom poschodí, čítací kútik a balkón na druhom poschodí a spálne v najvyššom poschodí. Aby kúzlo zafungovalo tak, ako má, je k dispozícii aj susedný mestský domček s množstvom detailov a doplnkov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Rozbalené
LEGO 76989 Horizon Forbidden West: Tallneck - rozbalené LEGO Creator Expert 10274 Krotitelia duchov - ECTO-1 - rozbalené
LEGO 76989 Horizon Forbidden West: Tallneck - rozbalené

Postavte si dokonalý model ikonického stroja z hry Horizon so stavebnicou LEGO® 76989 Horizon Forbidden West: Tallneck. Tvorte autentické detaily pomocou dômyselných staviteľských techník a hotového Tallnecka si vystavte na podstavci s prvkami typickými pre svet Horizon.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Rozbalené
LEGO Creator Expert 10274 Krotitelia duchov - ECTO-1 - rozbalené LEGO Creator Expert 10274 Krotitelia duchov - ECTO-1 - rozbalené
LEGO Creator Expert 10274 Krotitelia duchov - ECTO-1 - rozbalené

Pripravte sa na to, až si na chrbát nasadíte protónový batoh, ktorý je súčasťou tejto repliky kultového vozidla ECTO-1 z filmu Krotitelia duchov. Či už milujete Krotiteľov duchov alebo LEGO kocky, alebo len hľadáte ďalší projekt, na ktorý sa budete môcť sústrediť, tento LEGO model ponúka toľko detailov, že si na neho určite vyhradíte veľa času.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Rozbalené
LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11 - rozbalené LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11 - rozbalené
LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11 - rozbalené

Orol pristál! Osláv výročie 50 rokov od vôbec prvého pristátia na Mesiac s modelom lunárneho modulu NASA Apollo 11. Táto interpretácia lunárneho modulu Apollo 11 Eagle od LEGO je doslova nabitá realistickými prvkami a funkciami. Model je doplnený o ceduľku s nápisom Apollo 11, takže je ideálny na výstavku do izby alebo kancelárie, kde bude pripomínať vzrušujúce udalosti roku 1969.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Rozbalené
LEGO Creator Expert 10265 Ford Mustang - rozbalené LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11 - rozbalené
LEGO Creator Expert 10265 Ford Mustang - rozbalené

Postav si svoj vlastný Ford Mustang vrátane tmavomodrej karosérie, bielych závodných pruhov, masívneho spojlera a parádnych 5paprskových ráfikov s priľnavými pneumatikami! Tento úžasný model, ktorý bol vyvinutý v spolupráci s firmou Ford, zachytáva kúzlo kultového amerického auta 60. rokov. Model sa bude skvele vynímať doma alebo v kancelárii.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Rozbalené
LEGO Creator Expert 10255 Zhromaždenie na námestí - rozbalené LEGO Creator Expert 10266 Lunárny modul NASA Apollo 11 - rozbalené
LEGO Creator Expert 10255 Zhromaždenie na námestí - rozbalené

Urob si výlet na úžasné Zhromaždenie na námestí vyvinuté k oslave desiatich rokov LEGO modulárnych budov. Táto sada obsahuje veľa neprekonateľne geniálnych detailov a skrytých prekvapení. Ľahko snímateľné časti budov poskytujú prístup do dokonale prepracovaných interiérov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Rozbalené
LEGO Creator Expert 10298 Vespa 125 - rozbalené LEGO Creator Expert 10298 Vespa 125 - rozbalené
LEGO Creator Expert 10298 Vespa 125 - rozbalené

Ponorte sa do obohacujúceho stavania so štýlovou stavebnicou LEGO® pre dospelých s modelom Vespa 125. Model vychádza z klasického skútra Vespa Piaggio zo 60. rokov a pýši sa pastelovo modrým lakovaním – netradičnou a ojedinelou farbou pre modely LEGO, ktorá zaručene ohromí všetkých fanúšikov.

môžete mať DNES

Partner: MALL